#1 2013-05-21 13:20:58

vegeta391
Użytkownik
Skąd: Katowice
Dołączył: 2008-05-19

Guilty Gear Xrd -SIGN-

Nie wiem, czy są tu zainteresowani czy nie, tak czy siak pozwolę sobie poinformować.
ARC System Works z Daisuke Ishiwatarim na czele przygotowuje nową odsłonę dość popularnej konsolowej bijatyki Guilty Gear. Nowy silnik, nowa grafika i odświeżony imaż postaci oraz kontynuacja fabuły, to smaczki, które będzie nam dane spotkać w najnowszej części pod tytułem Guilty Gear Xrd -SIGN-. Dla wszystkich tych, co grali w jedynkę, XXa i Accent Core'a czy Slasha i ze znudzenia bądź z braku kontynuacji przerzucili się na BlazBlue, coś innego lub przestali w ogóle grać, jest to na pewno wyśmienita nowina. Jak to już z 'lepszym' bywało nie raz, i tutaj może okazać się ono wrogiem dobrego, daleko nie szukając - wygląd Ky'a Kiske smile.  No ale oceńcie sami:

Pokaż spoiler

Ja tam nie mogę się doczekać  emulatora PS3 smile. Choć dalej cicho wierzę, że wyjdzie również pecetówka, marzenie ściętej głowy...


wikia o smoczych kulach - chcesz pomóc rozwijać polską encyklopedię Dragon Balla - wpadnij i zostaw po sobie ślad
MAL, YT, Eien no toku sentai

Offline

#2 2013-05-21 14:12:17

Wakabayashi
Użytkownik
Skąd: opolszczyzna
Dołączył: 2008-04-18

Odp: Guilty Gear Xrd -SIGN-

Guilty Geary oraz jakieś BlazBlue wyszły na PC. Chyba z dużym opóźnieniem, ale jednak. Zwiastun prezentuje sie świetnie, ale do mnie mechanika tych gier (i ogólnie innych 2d) nie bardzo trafia. Do DoA 5 czy VF 5 nie ma startu, ale to też raczej inny target.

Offline

#3 2013-09-26 04:29:13

vegeta391
Użytkownik
Skąd: Katowice
Dołączył: 2008-05-19

Odp: Guilty Gear Xrd -SIGN-

Drugi trailer. Wygląda to-to lepiej niż w pierwszym.

[Edit]
O, i jeszcze gameplay.

Ostatnio edytowany przez vegeta391 (2013-09-26 04:34:32)


wikia o smoczych kulach - chcesz pomóc rozwijać polską encyklopedię Dragon Balla - wpadnij i zostaw po sobie ślad
MAL, YT, Eien no toku sentai

Offline

#4 2014-03-02 03:07:01

vegeta391
Użytkownik
Skąd: Katowice
Dołączył: 2008-05-19

Odp: Guilty Gear Xrd -SIGN-

Miesiąc temu na oficjalnym kanale ARC opublikowali intro z automatówki. Wygląda przebajecznie. Linktaniec2


wikia o smoczych kulach - chcesz pomóc rozwijać polską encyklopedię Dragon Balla - wpadnij i zostaw po sobie ślad
MAL, YT, Eien no toku sentai

Offline

#5 2014-04-14 05:28:42

vegeta391
Użytkownik
Skąd: Katowice
Dołączył: 2008-05-19

Odp: Guilty Gear Xrd -SIGN-

Długi gejmplej. By co, na tym kanale jest ich więcej.  wow

Pokaż spoiler
Na pierwszy rzut ucha ubolewam nad tym, że Daisuke Ishiwatari nie wcielił się w gralnego Sola i zamiast niego Jōji Nakata dubbinguje zarówno story, jak i walki. Kij noo, przeżyje się.  smutny

Pokaż spoiler
Sprowadźcie mi ktoś taki automat! Grałbym...  gwizdze


wikia o smoczych kulach - chcesz pomóc rozwijać polską encyklopedię Dragon Balla - wpadnij i zostaw po sobie ślad
MAL, YT, Eien no toku sentai

Offline

#6 2014-07-05 06:30:56

vegeta391
Użytkownik
Skąd: Katowice
Dołączył: 2008-05-19

Odp: Guilty Gear Xrd -SIGN-

Ha, Isiłatari nie poradzi po angielsku! Te Japońce....

Pokaż spoiler
Relacja z E3.

[Ed.]

Ostatnio edytowany przez vegeta391 (2014-07-05 06:53:18)


wikia o smoczych kulach - chcesz pomóc rozwijać polską encyklopedię Dragon Balla - wpadnij i zostaw po sobie ślad
MAL, YT, Eien no toku sentai

Offline

#7 2014-07-05 11:32:57

Sado
Użytkownik
Dołączył: 2009-05-30

Odp: Guilty Gear Xrd -SIGN-

Btw, nie jest czasem pierwsza gra z GG, w której możemy przemienić się Solem w pełnego Geara? Bo we wcześniejszych, o ile dobrze pamiętam, to tylko w jednym ataku można było zobaczyć jego prawdziwą postać, a to i tak strasznie niewyraźnie.


aaxbae.jpg

"Ore no Imouto jednak miało jakieś tam przesłanie czyli, że 14 latka może grać w zboczone, incestowe gry +18 pod warunkiem, że się dobrze uczy i nie sprawia innych problemów" - Ken-chan

Offline

#8 2014-07-05 17:21:36

vegeta391
Użytkownik
Skąd: Katowice
Dołączył: 2008-05-19

Odp: Guilty Gear Xrd -SIGN-

Nom. Nie wiem, jak to było w Overture, ale w reszcie rzeczywiście nie dało się go tak przemienić dragon installem.


wikia o smoczych kulach - chcesz pomóc rozwijać polską encyklopedię Dragon Balla - wpadnij i zostaw po sobie ślad
MAL, YT, Eien no toku sentai

Offline

#9 2014-12-27 01:40:39

vegeta391
Użytkownik
Skąd: Katowice
Dołączył: 2008-05-19

Odp: Guilty Gear Xrd -SIGN-


wikia o smoczych kulach - chcesz pomóc rozwijać polską encyklopedię Dragon Balla - wpadnij i zostaw po sobie ślad
MAL, YT, Eien no toku sentai

Offline

#10 2015-06-20 01:08:31

vegeta391
Użytkownik
Skąd: Katowice
Dołączył: 2008-05-19

Odp: Guilty Gear Xrd -SIGN-

Trochę już grubo po premierze (tej europejskiej też) i w ogóle, ale:
rozbudowane wideo promocyjne, Zapowiedź soundtracku.


Accent Core Plus R na steama! - JPN, ENG.

Pokaż spoiler
Jest tryb rankingowej gry wieloosobowej przez sieć!


wikia o smoczych kulach - chcesz pomóc rozwijać polską encyklopedię Dragon Balla - wpadnij i zostaw po sobie ślad
MAL, YT, Eien no toku sentai

Offline

#11 2021-09-02 02:36:02

vegeta391
Użytkownik
Skąd: Katowice
Dołączył: 2008-05-19

Odp: Guilty Gear Xrd -SIGN-

Tym, co wyrośli z gier, ale do GG nadal mają sentyment, polecam se obejrzeć story na oficjalnym jutubie ARC. Historia jest wciągająca, na poziomie i wspomnienia odżywają.


wikia o smoczych kulach - chcesz pomóc rozwijać polską encyklopedię Dragon Balla - wpadnij i zostaw po sobie ślad
MAL, YT, Eien no toku sentai

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024