#1 2021-10-19 20:13:09

stoner
Użytkownik
Dołączył: 2011-07-21

[Stoner] Hitozuma Life: One Time Gal [+18]

hitozuma-life.png

Hitozuma Life: One Time Gal 01

No i wracamy znowu do mang Yuujiego Shinozuki, bo artysta ten doczekał się również adaptacji części pierwszego swojego tomiku, która ukazała się pod tytułem „Hitozuma Life: One Time Gal". I jak można wywnioskować z tytułu znów tematyka będzie podobna co w „Hajimete no Hitozuma” – które też właśnie dostało kontynuację, którą oczywiście kiedyś odhaczę w najbliższej przyszłości – gdyż ponownie główne skrzypce grać będzie stateczna mężatka, czy też typowa kura domowa (japońskie „hitozuma”).

Cóż, w tym jednak wypadku raczej niezbyt stateczna, bo pani Airi różne fiu-bździu siedzi w główce. Matka panny na wydaniu sama nagle postanawia bowiem poczuć się jak za młodych lat, gdy odnajduje w stercie ubrań do prania dość krzykliwe wdzianko swej córuchny, w które ochoczo wskakuje. W ramach zabawy i sprawdzenia, jaki efekt wywoła, odpicowuje się nie do poznania i rusza w miasto pod pretekstem zakupów. Tyle że promki na żarełko zaczynają się później, więc przy okazji postanawia zajrzeć do salonu karaoke, gdzie od razu wpada w oko grupce studentów, którzy właśnie polują na tym rewirze na samotne, głupiutkie i chętniutkie łanie.

Dalej ludzie wam nie powiem, bo to się nie mieści w głowie.  smile

Odcinek do pobrania: OVA 01

Softsub:
Rozdzielczość: 1280×720
Źródło: H264/AVC (1370 kbps)
Dźwięk: AAC LC (444 kbps)

Offline

#2 2021-10-25 21:13:48

stoner
Użytkownik
Dołączył: 2011-07-21

Odp: [Stoner] Hitozuma Life: One Time Gal [+18]

Hitozuma Life: One Time Gal 02

Na początek dwie wiadomości. Dobra – przez weekend udało mi się przebrnąć z tłumaczeniem przez wysysający umysł szambotytuł, co pozwoliło machnąć dodatkowo proponowane w komentarzach dwuodcinkowe OVA. Zła – zbliżający się koniec miesiąca i święto może znowu opóźnić chwilę pojawienia się nowych postów. Zwyczajnie, tłumaczenia są porobione i jest ich sporo, ale brak czasu na obrobienie bajerów z dopasowywaniem czasu, pierdół z minimalnymi efektami i ostatecznym przejrzeniem przed wypuszczką. Robiłem to do wszystkich poprzednich, więc i przy nowych nie zamierzam odpuszczać ustalonego „procederu”.

Dziś zaś kończymy jednocześnie Hitozuma Life: One Time Gal, które okazało się całkiem pozytywnym tytułem, a przynajmniej patrząc z perspektywy czasu i na ostatnie „dzieła”, które przyszło mi tłumaczyć. W drugim odcinku cała akcja przenosi się praktycznie do domu Airi, która wciąż jeszcze rozpamiętuje akcję z karaoke. Los sprawia, że na własnym boisku przyjdzie jej ponownie zmierzyć się z w oko w oko z jednym z owych młodych ogierów, bo… okazuje się, że prowadza się z nim obecnie jej córka, która pod nieobecność ojca sprowadza chłopaka na chatę w celach wiadomych. A gdy w matuli krew buzuje, młoda se nie pobaluje.

Odcinek do pobrania: OVA 02

Softsub:
Rozdzielczość: 1280×720
Źródło: H264/AVC (1475 kbps)
Dźwięk: AAC LC (440 kbps)

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024