#41 2021-12-26 23:29:29

sabaton
Użytkownik
Skąd: Czyżeśpiwoszynióskol
Dołączył: 2008-07-21

Odp: isekai.pl - nowa platforma z onlajnami.

Na razie bawię się trochę programem, problemem jest sterowanie, nie zawsze mogę przejść tam gdzie chcę (nie mogę sobie tapnąć / kliknąć w dowolnym miejscu) nie zawsze można przeskoczyć w dół strony (mowa o stonce shishy, w samym isekaiju przewijanie działa w miarę ok). Co do odcinków, dzisiaj np. nie chciało się uruchomić Outbreak Company, mimo, że poprzednio chodziło. Za to odpaliłem odtwarzanie z CDA, ale tylko ze stonki, bez możliwości przewijania, zatrzymywania itp. Sterowanie totalnie wyłożyło się na stronce shishy, ale jak już wspomniałem ich kolekcję na CDA dało się przeglądać (miałem nadzieję, że dam radę ściągnąć odcinek ze stronki shishy w mkv na pendriva poprzez fire sticka, ale niestety się nie dało). Ogólnie jak ci się będzie chciało poprawiać apkę pod fire sticka, mogę potestować. Fajną możliwością byłby wybór oglądanego źródła w samym isekaju, np. to co jest obecnie albo np. CDA, do wyboru przed puszczeniem odcinka, lub gdzieś w opcjach na stałe, możliwość ustawienia i odtwarzania.


BhQSDPk.png

Offline

#42 2021-12-27 22:55:34

michal2008
Użytkownik
Dołączył: 2008-03-07

Odp: isekai.pl - nowa platforma z onlajnami.

A będzie później dostępna apka na android tv?

Offline

#43 2021-12-28 14:51:17

Vercy
Użytkownik
Dołączył: 2020-07-31

Odp: isekai.pl - nowa platforma z onlajnami.

Raczej będzie dostępna, ale jeszcze nie wiem kiedy. Problemem nie jest uruchomienie aplikacji na nowej platformie, a dostosowanie jej. To zabiera najwięcej czasu.

Offline

#44 2021-12-30 21:44:43

Vercy
Użytkownik
Dołączył: 2020-07-31

Odp: isekai.pl - nowa platforma z onlajnami.

====================================================================================
Zmiany w wersji 0.3.0:
- Dodano profile użytkownika i grup fansuberskich,
- podgląd własnych list,
- możliwość zmiany napisów (jeśli do jednej serii napisy przygotowuje więcej zaprzyjaźnionych z nami grup) lub ich wyłączenie,
- możliwość pobierania napisów,
- oznaczenie statusu anime,
- ukrycie anime w wyszukiwarce ze względu na status
====================================================================================

(Screeny z aplikacji zostały zaktualizowane w pierwszym poście)

Ostatnio edytowany przez Vercy (2021-12-30 21:52:33)

Offline

#45 2021-12-31 17:02:08

Sado
Użytkownik
Dołączył: 2009-05-30

Odp: isekai.pl - nowa platforma z onlajnami.

Wybacz, że pytam, nie ściągnąwszy apki: jest możliwość pobrania odcinka i obejrzenia off-line? Jedyne, kiedy korzystam z platform on-line, to podczas zagranicznych wakacji, gdzie nie mam własnego komputera i dostępu do torrentów, często podczas lotu samolotem, gdzie różnie jest z dostępem do Internetu. I czasem na lotnisku najdzie mnie ochota, żeby coś sobie pobrać i obejrzeć przez te kilka godzin.

A patrząc po tym, że nie zbierasz hejtu na stronie, która obrosła nienawiścią do "onlajnów", to wygląda na to, że odwaliłeś solidną robotę przy tym.


aaxbae.jpg

"Ore no Imouto jednak miało jakieś tam przesłanie czyli, że 14 latka może grać w zboczone, incestowe gry +18 pod warunkiem, że się dobrze uczy i nie sprawia innych problemów" - Ken-chan

Offline

#46 2021-12-31 22:38:41

bodzio
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Dołączył: 2006-05-18

Odp: isekai.pl - nowa platforma z onlajnami.

Sado napisał:

A patrząc po tym, że nie zbierasz hejtu na stronie, która obrosła nienawiścią do "onlajnów", to wygląda na to, że odwaliłeś solidną robotę przy tym.

To wygląda inaczej. Już mało kto nie wrzuca na onlajny.  przecinek
sith.jpg

[Pewnie dostanę lanie za ten spam... ale cóż  jezor2 ]


wladza1.png

Offline

#47 2022-01-01 13:56:00

Vercy
Użytkownik
Dołączył: 2020-07-31

Odp: isekai.pl - nowa platforma z onlajnami.

Sado napisał:

Wybacz, że pytam, nie ściągnąwszy apki: jest możliwość pobrania odcinka i obejrzenia off-line?

Jeszcze nie ma opcji oglądania off-line, ale jest w planach aby ją dodać.

Offline

#48 2022-01-09 22:04:06

Vercy
Użytkownik
Dołączył: 2020-07-31

Odp: isekai.pl - nowa platforma z onlajnami.

====================================================================================
Dostosowano aplikację w wersji 0.3.2 na androidy!
====================================================================================

Offline

#49 2022-01-23 18:51:18

Vercy
Użytkownik
Dołączył: 2020-07-31

Odp: isekai.pl - nowa platforma z onlajnami.

Uwaga: W zwiąsku ze zmianą sposobu logowania należy zresetować hasło
==========================================
Zmiany w wersji 0.4.0:

- Dodano Discord Rich Presence (tylko windows)
- Dodano doczytywanie listy anime w przeglądaj
- Jeśli użytkownik nie ma anime z konktetnym statusem to nie jest on widoczny w profilu
- Automatyczne ustawianie najlepszej możliwej jakości odcinka w playerze
- Blokowanie statusu przy ponownym oglądaniu
- Drobne poprawy stylistyczne
- Usuwanie anime z list
- Naprawiono przycisk do pomijania openingów
- Dodano przycisk do pomijania endingów
- Dodano recenzje
- Dodano przycisk do wylogowywania
- Zmieniono sposób logowania
- Zmieniono ilość wyświetlanych się emitowanych anime na stronnie głównej
- Zaktualizowano kalendarz
- Dodano nowe gatunki: Shoujo-ai, Shounen-ai, Shounen, Josei, Dziecięce
-----------------Nowe wersje--------------
- Dodano wersję przeglądarkową: https://isekai.pl/webapp (windows + linux + macos)
- Dodano wersję na linuxa (AppImage, bez automatycznego updatera)
==========================================

Ostatnio edytowany przez Vercy (2022-01-23 18:51:37)

Offline

#50 2022-01-23 21:34:47

Camizi
Użytkownik
Skąd: z co 5. Kinder niespodzianki.
Dołączył: 2012-02-01

Odp: isekai.pl - nowa platforma z onlajnami.

Jakieś tam uwagi:

- Przewijanie tych kafli z gatunkami to udręka. Ładne, ale niepraktyczne. Albo bym to bardziej skondensował, albo dodał gatunki do szukania zaawansowanego po prawej.
- Jak się pobierze napisy zrobione przez solowego tłumacza, to mają one tag [Brak Grupy], a chyba powinno być [Nick tłumacza]
- Poza tym to, o co wielu ludzi na ansi zawsze prosiło, ale się nie doczekali - pobranie subów do wszystkich odcinków naraz.

I tak przy okazji: zbędne duże litery ("Ocena i Popularność", "Zmień Status" i tak wszędzie) oraz brak ogonka: Wybierz Ocene (ocenę).  oczkod

edit: brakuje mi też opcji, czy po zamknięciu aplikacji krzyżykiem ma się ona wyłączać, czy minimalizować do traya.

Ostatnio edytowany przez Camizi (2022-01-23 22:05:26)

Offline

#51 2022-01-25 21:19:46

Vercy
Użytkownik
Dołączył: 2020-07-31

Odp: isekai.pl - nowa platforma z onlajnami.

Większość rzeczy zostanie dodane/zmienione w następnej aktualizacji, ale odnośnie pobierania napisów osób bez grupy, to nie wiedziałem jak to ogarnąć jak jest więcej niż jeden bo by strasznie długie nazwy plików wychodziły.

Offline

#52 2022-01-26 00:18:06

kostek00
Użytkownik
Skąd: Lublin
Dołączył: 2009-01-22

Odp: isekai.pl - nowa platforma z onlajnami.

Może zamiast dodawać do nazwy pliku dodawaj autorów w pliku jako komentarz. Nie wyświetli się na ekranie, a w pliku stopka autorska będzie zachowana.


Jestem słodki jak miód, człowiek - ciacho; genetyczny cud!  xD

Offline

#53 2022-03-28 22:10:34

kris911
Użytkownik
Dołączył: 2010-10-24

Odp: isekai.pl - nowa platforma z onlajnami.

Tak tylko podpytać bym chciał czy projekt został porzucony i nie będzie wspierany ??
Próbuję się zalogować ale coś bezskutecznie...


kris911.png

Offline

#54 2022-04-26 21:31:18

Vercy
Użytkownik
Dołączył: 2020-07-31

Odp: isekai.pl - nowa platforma z onlajnami.

Projekt został całkowicie przepisany, nową wersję postaram się wrzucić przed maturami, ale nie obiecuję.

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024