#1 2021-12-27 21:21:09

stoner
Użytkownik
Dołączył: 2011-07-21

[Stoner] Yue ni Hitozuma wa Netorareta. [+18]

yue-ni-hitozuma.png

Yue ni Hitozuma wa Netorareta. 01

Święta bożonarodzeniowe za nami i mam nadzieję, że spędziliście je miło. Ja tak, bo pogoda w końcu zimowa, fajnie mrozi, a i słoneczko pięknie świeci, więc chce się żyć, zaś baterie się ładują po mega ciężkim okresie w listopadzie i grudniu.

Udało się jeszcze wytachać na ten rok mimo wszystko jedną z waszych propozycji, więc pewnie na tym tytule zakończymy rok i dojedziemy do sylwka. Jest nim zaś „Yue ni Hitozuma wa Netorareta.", czyli dwuodcinkowa OVA na podstawie prac Arakure, którego komiksy, zwykle orbitujące wokół tematu zdrad małżeńskich, całkiem mile się przegląda. Anime to jest świetną próbką, czego można się tu spodziewać. Zwykle są to bardzo krótkie rozdziały, treściwe za to w akcję, więc pojedynczy odcinek zawiera 2-3 osobne historie. W pierwszym bohaterkami są: właścicielka kawiarenki oraz świeża pracownica baru. Obie panie łączy podobny stan cywilny oraz obfite kształty, daleko odbiegające od modowo-wieszakowego stylu.

Odcinki do pobrania: OVA 01

Softsub:
Rozdzielczość: 1280×720
Źródło: H264/AVC (1051 kbps)
Dźwięk: AAC LC (254 kbps)

Ostatnio edytowany przez stoner (2021-12-27 21:21:30)

Offline

#2 2022-01-02 23:47:03

stoner
Użytkownik
Dołączył: 2011-07-21

Odp: [Stoner] Yue ni Hitozuma wa Netorareta. [+18]

Yue ni Hitozuma wa Netorareta. 02

No i koniec roku przeminął w alko amoku, ale dziś jakimś cudem udało mi się przetłumaczyć jakiś kolejny odcinek. C’est la vie, jak mawiają Mongołowie.  smile

Nie chce mi się tworzyć jednak wymyślnych opisów dla drugiego odcinka Yue ni Hitozuma wa Netorareta., więc będzie krótko – 20 minut i aż trzy opowiastki z morałem: o dbaniu o przetrwanie rodu, o blokowym szantażu oraz o dobrosąsiedzkich relacjach.

Odcinki do pobrania: OVA 02

Softsub:
Rozdzielczość: 1280×720
Źródło: H264/AVC (1505 kbps)
Dźwięk: AAC LC (254 kbps)

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024