#1 2022-01-09 23:09:46

stoner
Użytkownik
Dołączył: 2011-07-21

[Stoner] Meikoku Gakuen Jutai Hen [+18]

meikoku-gakuen-jutai-hen.png

Meikoku Gakuen Jutai Hen 01

Kolejny z polecanych tytułów, które przewijały się podczas zeszłorocznych propozycji. Baja z 2017 roku na podstawie gier studia Luna, czyli Meikoku Gakuen Jutai Hen.

Hm, cóż rzec na temat tej pozycji? Raczej typowa dla połączenia LunaT-Rex (studio animacyjne). Wielkie piersi, on sam przeciw jednym, a w tle gdzieś mniej lub bardziej eskalowane hipnotyczne wątki. Można pokusić się nawet o stwierdzenie, że poniekąd jest to wariacja w świecie Jutaijimy czy Ura Jutaijimy, o czym świadczyć może chociażby zbieżność pewnych elementów fabularnych, jak i nazwisko pewnej pięknej blondyny – w Jutaijimach Ichijou, a tu mamy panią Nijou – co jest swoistym oczkiem puszczonym do oglądających (ichi po japońsku to jeden, a nidwa). Tu też nie mamy w sumie wiele wyjaśnień. Ot, młody pedagog zostaje wprowadzony przez dyrektor szkoły i siostrę zakonną, że nad ich szkołą wisi pewne fatum, które w najgorszym wypadki może nawet zdziesiątkować tutejszą żeńską populację. Przed niechybną śmiercią z powodów nadmiernego popędu seksualnego panie zaś może ocalić tylko on, lecz jedyną metodą „leczniczą” jest współżycie z ofiarami.

Niezbyt odkrywcze, ale popatrzeć można.

Odcinek do pobrania: OVA 01

Softsub:
Rozdzielczość: 1280×720
Źródło: H264/AVC (2812 kbps)
Dźwięk: AAC LC (254 kbps)

Offline

#2 2022-01-18 00:09:32

stoner
Użytkownik
Dołączył: 2011-07-21

Odp: [Stoner] Meikoku Gakuen Jutai Hen [+18]

Meikoku Gakuen Jutai Hen 02

Znów późno w nocy, ale zwyczajnie weekendy jak zwykle okazują się jakoś o te kilka czy kilkanaście godzin za krótkie, a tu wypada zamknąć kolejny rozdział, czyli tytuł Meikoku Gakuen Jutai Hen.

Ostatni odcinek zakończyliśmy na tym, gdy nasz młody nauczyciel z poświęceniem oddał się ratowaniu pań w miejscu pracy. Nadszedł bowiem mroczny czas, gdy jego nasienie staje się rzeczą bezcenną, a przynajmniej tak to się przedstawia w opowieściach dyrektorki i wspierającej jej siostry zakonnej. Przebieg dalszych zdarzeń potwierdza to zaś w całej rozciągłości, lecz pojawiają się również pewne symptomy, które nie do końca pokrywają się z dotychczas przekazanymi i zdobytymi informacjami.

Czy są to skutki działania owego tajemniczego fenomenu, czy też kryje się za tym coś jeszcze?

Czy nasi bohaterowie są ogólnie jeszcze w stanie jakkolwiek trzeźwo ocenić sytuację, czy też zostali już skażeni, co zaburza do reszty ich obiektywny osąd sytuacji oraz aspektów moralnych?

Odcinek do pobrania: OVA 02

Softsub:
Rozdzielczość: 1280×720
Źródło: H264/AVC (2158 kbps)
Dźwięk: AAC LC (254 kbps)

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2022