#201 2020-09-20 19:04:52

Hunter Killer
Moderator
Skąd: Zielona Góra
Dołączył: 2011-03-29

Odp: Wydawnictwo Kotori

Nowość:

Kotori napisał:

Pokaż spoiler
maou-1024x1024.jpg


155222.jpg zzsldjt.png

Offline

#202 2020-12-01 13:47:42

Hunter Killer
Moderator
Skąd: Zielona Góra
Dołączył: 2011-03-29

Odp: Wydawnictwo Kotori

Kotori napisał:

I nadszedł ten wiekopomny czas pierwszej zapowiedzi na rok 2021. Ech, miało być na spokojnie i bez spiny, ale Endriu z JPF-u tak długo czekał na umowę, że gdy tylko przyszła, wpadł w amok. Od rana szaleje i nas popędza!
Naszym wspólnym projektem jest reaktywacja tytułów, które już się w Polsce ukazały, ale nie zostały dokończone, a wiemy, że są czytelnicy, którzy bardzo chcieliby mieć je na półkach. I tym sposobem Kotori podjęło się ponownego wydania komiksu „Eden” od Hirokiego Endo, a JPF postawił na „Ranmę ½” autorstwa Rumiko Takahashi. A jako starszy brat musiał pokazać swoją wyższość nad smarkatą Kotori i w Wasze ręce trafi jeszcze „Inuyasha” i „Rumik World”. Naprawdę będzie w czym wybierać.
Ale żeby nie było! Nie spoczywamy na laurach. Złożyliśmy ofertę na kolejnego klasyka, a jeśli Eden będzie się dobrze sprzedawał, mamy upatrzony kolejny tytuł.
W osobnym poście poinformujemy Was o rozpoczęciu przedsprzedaży.

Pokaż spoiler
128943156_3547306755357584_4526232645982135121_o.jpg?_nc_cat=102&ccb=2&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=PTZYGK12kPoAX9RlnW6&_nc_ht=scontent-frt3-1.xx&oh=db097246dea30de63513a75a3be4b684&oe=5FEDB686

No i teraz muszę sobie kupić od nowa, bo zawsze mnie denerwował mały format los


155222.jpg zzsldjt.png

Offline

#203 2020-12-01 14:23:42

Lepanto
Użytkownik
Skąd: Gliwice
Dołączył: 2012-12-25

Odp: Wydawnictwo Kotori

Ja od dawna szukałem dobrej oferty na ten tytuł, tylko szkoda że wydaje to trup Kotori, ale może dadzą rade.

Offline

#204 2021-03-05 21:33:23

Hunter Killer
Moderator
Skąd: Zielona Góra
Dołączył: 2011-03-29

Odp: Wydawnictwo Kotori

Nowość:

Kotori napisał:

Pokaż spoiler
Evu0NZaXIAULMRk?format=jpg&name=large


155222.jpg zzsldjt.png

Offline

#205 2021-03-12 23:59:05

SoheiMajin
Moderator
Skąd: Gdańsk
Dołączył: 2009-04-10

Odp: Wydawnictwo Kotori

Pokaż spoiler
EwS1_fxXEAIX2tS?format=jpg&name=large

ojej

Offline

#206 2021-03-13 00:31:47

Hunter Killer
Moderator
Skąd: Zielona Góra
Dołączył: 2011-03-29

Odp: Wydawnictwo Kotori

To jest coś... Wezmę sobie i to na pewno. Trochę się ceny obawiam, ale jakoś to przełknę.


155222.jpg zzsldjt.png

Offline

#207 2021-03-18 11:40:59

Makbet16
Użytkownik
Skąd: Kraków
Dołączył: 2021-03-18

Odp: Wydawnictwo Kotori

Hunter Killer napisał:

To jest coś... Wezmę sobie i to na pewno. Trochę się ceny obawiam, ale jakoś to przełknę.

W sumie chyba cena aż taka straszna nie będzie smile

Offline

#208 2021-03-18 11:55:05

Hunter Killer
Moderator
Skąd: Zielona Góra
Dołączył: 2011-03-29

Odp: Wydawnictwo Kotori

Makbet16 napisał:
Hunter Killer napisał:

To jest coś... Wezmę sobie i to na pewno. Trochę się ceny obawiam, ale jakoś to przełknę.

W sumie chyba cena aż taka straszna nie będzie smile

Kotori napisał:

autor: Go Nagai
liczba tomów: 2 (wydanie 2 w 1, około 650 stron)
format: 145 x 205 mm, miękka i twarda oprawa
gatunek: shounen, siły nadprzyrodzone, akcja, horror
cena wydania w oprawie miękkiej: 64,90 zł
cena wydania w oprawie twardej: 74,90 zł
przekład: Tomasz Molski
premiera: wrzesień 2021

Bierę! W sumie myślałem, że będzie drożej (cena Edenu, więc nie jest źle).


155222.jpg zzsldjt.png

Offline

#209 2022-04-04 22:58:34

Hunter Killer
Moderator
Skąd: Zielona Góra
Dołączył: 2011-03-29

Odp: Wydawnictwo Kotori

Tak, marzenia się spełniają:

Pokaż spoiler
miecz_zap-1024x1024.jpg


155222.jpg zzsldjt.png

Offline

#210 2022-04-16 10:24:02

Takto ^_^
Użytkownik
Skąd: Witax
Dołączył: 2011-08-10

Odp: Wydawnictwo Kotori

Kotori napisał:

Pokaż spoiler
sabitaPL.jpg
• tytuł: Sabita Yoru Demo Koi wa Sasayaku
• tytuł roboczy: Jak usłyszeć miłość?
• liczba tomów: 1
• okładka: miękka ze skrzydełkami
• gatunek: yaoi, dramat psychologiczny
• cena okładkowa: 26,90 zł
• premiera: czerwiec 2022

Kan znowu mnie uderzył. Ale to nic. Już dawno stałem się nieczuły na razy i obelgi. Trwałem w tym chorym układzie, dopóki pewnego dnia nie spotkałem Mayamy, z którym chodziłem do gimnazjum. Od razu zainteresował się moimi siniakami, a potem powiedział, że nic się nie zmieniłem od tamtego deszczowego dnia, kiedy mnie pocałował.
------------------
jak_odczytac.jpg
• tytuł: Renai Rubi no Tadashii Furikata
• tytuł roboczy: Jak odczytać miłość?
• liczba tomów: 1
• okładka: miękka ze skrzydełkami
• gatunek: yaoi, dramat psychologiczny
• cena okładkowa: 26,90 zł
• premiera: lipiec 2022

„Właśnie taką zapłakaną twarz chciałem zobaczyć”.
W liceum byłem ponurym okularnikiem i stroniłem od ludzi. Wtedy przyczepił się do mnie Natsuo Washizawa, znany również jako „czarny rozdział” w historii mojego życia. Kilka lat później, gdy zaczynałem wszystko od początku, znów się pojawił i wyznał mi miłość. Cóż za wspaniała okazja! Sprawię, że się do mnie przywiąże, a potem rzucę go bez litości!
----------------
hadakeru_1.jpg
• tytuł: Hadakeru Kaibutsu
• tytuł roboczy: Potwór obnażony
• liczba tomów: 2
• okładka: miękka ze skrzydełkami
• gatunek: yaoi, dramat psychologiczny
• cena okładkowa: 26,90 zł
• premiera: sierpień 2022

Shuuna i Hayashida poznali się w pracy. Początkowo łączy ich jedynie seks, lecz z czasem rodzi się między nimi głębsze uczucie. Shuuna jest gotów zaakceptować mroczną przeszłość Hayashidy – nawet to, że mężczyzna stosował przemoc wobec swojego poprzedniego partnera. Ale najbardziej zależy mu na tym, by Kan znowu uśmiechał się promiennie jak na starych fotografiach zdobiących ściany jego sypialni.

Ostatnio edytowany przez Takto ^_^ (2022-07-01 15:14:54)

Online

#211 2022-06-19 23:05:53

Takto ^_^
Użytkownik
Skąd: Witax
Dołączył: 2011-08-10

Odp: Wydawnictwo Kotori

Kotori napisał:

Pokaż spoiler
dddd_1org.jpg

Dead Dead Demon’s Dededede Destruction
• autor: Inio Asano
• format: 145 x 205 mm (powiększony)
• okładka: twarda lub miękka z obwolutą
• gatunek: seinen, komedia, sci-fi, szkolne życie
• cena okładkowa: 74,90 (okładka twarda), 64,90 (okładka miękka)
• liczba tomów: 6 (wydanie 2 w 1)
• przekład: Tomasz Molski
• premiera: październik 2022

Tego dnia wszystko się zmieniło, a jednocześnie nie zmieniło się nic.
Przed trzema laty nad Tokio zawisł ogromny statek kosmitów, rozniecając płomień konfliktu, który pochłonął setki tysięcy istnień. Mimo wielu prób nie udało się określić celu, jaki przyświecał najeźdźcom, a wraz z upływem czasu ich pojazd stał się elementem krajobrazu miasta.
Choć sytuacja wydaje się mocno nietypowa, życie uczniów jednego z tokijskich liceów toczy się zwykłym trybem, a młodzi ludzie zajęci są codziennymi problemami takimi jak szkoła, pierwsza miłość i odkrywanie, na czym polega dorosłość.

- Wersja w twardej oprawie będzie dostępna w nakładzie 500 sztuk. Nie przewidujemy dodruków! Jeśli preroderów sprzeda się mniej niż przewidziany nakład, to do regularnej sprzedaży w naszym sklepiku trafi 500 sztuk minus preordery. Jeśli preorderów sprzeda się więcej niż 500, to po premierze wydanie nie będzie już dostępne.
W przypadku większego zainteresowania tytułem sprzedaż preorderów zostanie zamknięta wcześniej (będziemy o tym zawczasu informować na naszych mediach społecznościowych) i wydrukujemy ich tyle, ile zostało zamówione w przedsprzedaży.
- Tomiki w miękkiej oprawie będą po premierze dostępne w innych sklepach z komiksami, ale nie w salonach Empik. Będziecie mogli je zamówić jednak przez empik.com.
- Tomiki w twardej oprawie będą dostępne wyłącznie w mangastore.pl, zgodnie z tym, co napisaliśmy w punkcie pierwszym.
- Tomiki w twardej oprawie, które zostaną zakupione w przedsprzedaży, mają wliczony w cenę koszt dostawy.
- Przypominamy, że połączenie preorderu z innymi tytułami powoduje wstrzymanie realizacji całego zamówienia do czasu premiery. Jeżeli zależy Wam na szybkiej wysyłce, zamawiajcie preordery osobno.

Ostatnio edytowany przez Takto ^_^ (2022-07-01 15:12:02)

Online

#212 2022-06-24 15:58:16

Takto ^_^
Użytkownik
Skąd: Witax
Dołączył: 2011-08-10

Odp: Wydawnictwo Kotori

Kotori napisał:

Pokaż spoiler
purin_1org.jpg

Gomashio to Pudding
• autor: Yufuko Suzuki
• tytuł roboczy: Sól z pieprzem i pudding
• liczba tomów: 3
• okładka: miękka ze skrzydełkami
• gatunek: josei, komedia, romans
• cena okładkowa: 26,90 zł
• przekład: Anna Piechowiak
• premiera: wrzesień 2022
Haruhi pracuje na budowie jako operatorka maszyn ciężkich. Jej apodyktyczny ojciec nie jest z tego powodu zadowolony i za wszelką cenę próbuję ściągnąć córkę z powrotem do domu. Przybita tym faktem Haruhi odwiedza po pracy bar, by utopić smutki w alkoholu, a rano zastaje w swojej łazience siwiejącego faceta, który… okazuje się jej mężem. Życie pokazuje jednak, że lepiej nie oceniać ludzi po kolorze włosów, ponieważ nieznajomy nie jest jeszcze zwiędniętym staruszkiem.

Ostatnio edytowany przez Takto ^_^ (2022-07-01 15:11:11)

Online

#213 2022-07-01 15:10:10

Takto ^_^
Użytkownik
Skąd: Witax
Dołączył: 2011-08-10

Odp: Wydawnictwo Kotori

Kotori napisał:

Pokaż spoiler
melodia_1org.jpg

Ibitsuna Bokura no Katachi
• autor: Homuro Mita
• tytuł roboczy: Melodia naszego życia
• liczba tomów: 2
• okładka: miękka ze skrzydełkami
• gatunek: yaoi, romans, okruchy życia
• cena okładkowa: 26,90 zł
• premiera: wrzesień 2022
Yuma pracuje jako nauczyciel gry na pianinie. Pewnego dnia po powrocie do domu ze zdumieniem odkrywa, że człowiek, z którym przeżył ostatnie siedem lat, porzucił go, zostawiając jedynie zdawkowy liścik. Przybity tym faktem postanawia utopić smutki w alkoholu. Kiepski nastrój oraz nadmiar trunku rzucają go w ramiona obcego mężczyzny, z którym spędza noc. Budzi się w pustym łóżku, zdegustowany swoim zachowaniem, lecz telefon z informacją o chorobie matki sprawia, że szybko zapomina o całym incydencie.
Lecz jakież jest jego zdziwienie, gdy po przyjeździe do domu zastaje mamę w towarzystwie człowieka, z którym dopiero co się przespał. Ibuki okazuje się nie tylko pielęgniarzem, ale również ojcem Maiki, dziewczynki uczęszczającej do Yumy na lekcje pianina.

Online

#214 2022-11-05 13:50:35

Takto ^_^
Użytkownik
Skąd: Witax
Dołączył: 2011-08-10

Odp: Wydawnictwo Kotori

Kotori napisał:

Pokaż spoiler
undermyskin_jp.jpg

Under my skin
• autor: Iroha Usui
• liczba tomów: 1
• okładka: miękka ze skrzydełkami
• gatunek: yaoi, romans
• cena okładkowa: 26,90 zł
• przekład: Anna Piechowiak
• premiera: styczeń 2023
“Jesteś taki seksowny pod tym garniturem… Jakim cudem to ukrywałeś?”
Kudou odnosi sukcesy na polu zawodowym, lecz w życiu prywatnym nie układa mu się najlepiej, Jego dotychczasowe relacje z kobietami są płytkie i krótkotrwałe. Nigdy nie poznał prawdziwej miłości, a związki uważa za stratę czasu. Zależy mu jednak na dobrej opinii wśród znajomych z pracy, dlatego przyjmuje zaproszenie na grupową randkę.
Okazuje się, że tego wieczora największe wrażenie robi na nim nie któraś z dziewczyn, a pewien mężczyzna – intrygujący i pewny siebie Satou. Wdając się z nim w romans, Kudou podejrzewa, że to kolejna przelotna relacja. Tymczasem Satou nie ukrywa, że liczy na coś więcej. Tylko czy Kudou będzie potrafił się przed nim otworzyć?

Ostatnio edytowany przez Takto ^_^ (2022-11-05 13:50:52)

Online

#215 2022-12-02 16:50:36

Takto ^_^
Użytkownik
Skąd: Witax
Dołączył: 2011-08-10

Odp: Wydawnictwo Kotori

Kotori napisał:

Pokaż spoiler
bokura_jp.jpg

Bokurano Tsuzuki
• autor: Amamiya
• tytuł roboczy: Drugi początek
• liczba tomów: 1
• okładka: miękka ze skrzydełkami
• gatunek: yaoi, romans, komedia
• cena okładkowa: 26,90 zł
• przekład: Tomasz Molski
• premiera: luty 2023

Wypadek z dzieciństwa na długie lata popsuł relacje między Shu Nanase a Yosuke Sakuraiem, mimo że każdy z nich miał wiele okazji, by je naprawić. Dopiero przymusowa przeprowadzka Shu do mieszkającej niedaleko Yosuke babci zmusza obu chłopaków do rozmowy. Czy będzie to dla nich nowy początek? Yosuke bardzo na to liczy, choć opryskliwość i małomówność Nanase nie wróży niczego dobrego.

Online

#216 2023-01-10 18:46:32

Takto ^_^
Użytkownik
Skąd: Witax
Dołączył: 2011-08-10

Odp: Wydawnictwo Kotori

Pokaż spoiler
nasze_lato_2.jpg

Przedstawiamy naszą nowość, która jednak dla większości powinna być znajoma. Tak jest, już w marcu w Wasze ręce oddamy kontynuację mangi “Nasze wspólne lato”!

Opis produktu
Jak zwykle wyjątkowe lato. Wataru i Chiharu rozpoczynają drugi rok studiów. Przy okazji nadchodzących wakacji chcą się zobaczyć, zanim Wataru rozpocznie pracę dorywczą. Dwa miesiące rozłąki sprawiły, że obaj z utęsknieniem wyczekują dnia spotkania. Aby uczcić nadchodzące urodziny Wataru, planują seans filmowy.

Format: 13.0 x 18.2 cm
Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Status serii oryginalnej: zakończona, 2 tomy

Online

#217 2023-01-13 20:27:10

Takto ^_^
Użytkownik
Skąd: Witax
Dołączył: 2011-08-10

Odp: Wydawnictwo Kotori

Kotori napisał:

Pokaż spoiler
paladin_1_jp.jpg

Saihate no Paladin
• autor: Mutsumi Okubashi
• tytuł roboczy: Paladyn z ziem dalekich
• liczba tomów: 10+
• format: 145 x 205 mm (powiększony)
• okładka: miękka z obwolutą
• gatunek: shounen, akcja, przygoda, fantasy
• cena okładkowa: 27,90 zł
• przekład: Anna Piechowiak
• premiera: marzec 2023
To kara? Czy może…
Chłopiec, który w poprzednim wcieleniu pożegnał się z przygnębiającym życiem, otrzymuje drugą szansę, a wraz z nią dziwaczną rodzinę: pełną wdzięku zmumifikowaną kapłankę Mary, ducha ekscentrycznego maga Gusa oraz Blooda – emanujący serdecznością szkielet. Pod opieką trojga nieumarłych dorasta w upadłym dawno temu mieście, a żal wywołany wspomnieniami z przeszłości sprawia, że postanawia jak najlepiej przeżyć życie w świecie, w którym odrodził się na nowo.

Online

#218 2023-01-13 20:44:52

Hunter Killer
Moderator
Skąd: Zielona Góra
Dołączył: 2011-03-29

Odp: Wydawnictwo Kotori

Czemu nie light novel...


155222.jpg zzsldjt.png

Offline

#219 2023-02-03 19:14:36

Takto ^_^
Użytkownik
Skąd: Witax
Dołączył: 2011-08-10

Odp: Wydawnictwo Kotori

Kotori napisał:

Pokaż spoiler
akira_1_jp.jpg

Akira-kun Kamo Shirenaishi Akira-chan Kamo Shirenai
• autor: Yasuko
• tytuł roboczy: Wielka rozkmina: chłopak czy dziewczyna?
• liczba tomów: 2
• format: 130 x 182 mm (standardowy)
• okładka: miękka ze skrzydełkami
• gatunek: shoujo, komedia, romans
• cena okładkowa: 26,90 zł
• przekład: Anna Piechowiak
• premiera: kwiecień 2023
Kazuma postanawia na poważnie pomyśleć o swoim życiu uczuciowym i poszukać sobie dziewczyny, ale w dniu rozpoczęcia roku akademickiego znajduje tylko guza. Na szczęście pomaga mu piękna jak anioł nieznajoma. Odzyskawszy przytomność, Kazuma postanawia podziękować jej za ratunek. Z determinacją godną lepszej sprawy przetrząsa cały kampus, a gdy w końcu odnajduje swoją wybawicielkę, okazuje się, że to wcale nie jest „ona”. Zaraz, a może jednak? Halo, co tu jest grane?! Zakochałem się w dziewczynie… czy w chłopaku?!

Online

#220 2023-03-03 18:34:15

Takto ^_^
Użytkownik
Skąd: Witax
Dołączył: 2011-08-10

Odp: Wydawnictwo Kotori

Kotori napisał:

Pokaż spoiler
insomnia_1_jp.jpg

Kimi wa Houkago Insomnia
• autor: Makoto Ojiro
• tytuł roboczy: Bezsenność po szkole
• liczba tomów: 11+
• format: 130 x 182 mm (standardowy)
• okładka: miękka ze skrzydełkami
• gatunek: seinen, romans, okruchy życia
• cena okładkowa: 26,90 zł
• przekład: Tomasz Molski
• premiera: maj 2023
Ganta Nakami nie jest w klasie zbyt lubiany. Uczy się całkiem nieźle, ale irytuje wszystkich ciągłym zrzędzeniem. Koledzy nie wiedzą jednak, że jego negatywne nastawienie do życia ma swoje podłoże w bezsenności. Podczas przygotowań do festiwalu chłopak uświadamia sobie, że przeznaczone na graciarnię szkolne obserwatorium astronomiczne byłoby idealnym miejscem na drzemki. Przy okazji odkrywa, że w tym samym celu postanowiła wykorzystać je Isaki Magiri. Okazuje się, że sympatyczna i ogólnie lubiana dziewczyna od jakiegoś czasu również zmaga się z bezsennością. W ten niecodzienny sposób zawiązuje się przyjaźń, która pomoże obojgu przetrwać wiele długich, nieprzespanych nocy.

Online

Stopka forum

© Animesub.info 2024