#1 2022-07-31 23:13:26

stoner
Użytkownik
Dołączył: 2011-07-21

[Stoner] JK Bitch ni Shiboraretai [+18]

jk-bitch-ni-shiboraretai.png

JK Bitch ni Shiboraretai 01

Siedzę sobie i w końcu zabrałem się za odtworzenie listy waszych propozycji z poprzednich miesięcy czy nawet lat i wyszło mi coś koło 50 pozycji. Masakra, bo wychodzi na to, że jak zaczynam ściągać jedną z nich, to jak sroka zaraz dziobem wygrzebuję inne, które wpadły mi w oko lub są jakoś powiązane. W ostatnim rzucie hasłem takim było JK, stąd też dziś JK Bitch ni Shiboraretai. (^_-)

Anime ogólnie opowiada o seksualnych przygodach pewnego licealisty, który dzięki szczodrej naturze błyskawicznie zdobywa „sławę” wśród bezpruderyjnej części swych koleżanek. Głupie to, zwariowane i jakoś nieodmiennie ma myśl przychodzi mi kawałek Queens of the Stone AgeQuick and to the Pointless” z mocnego albumu Rated R (ogólnie ich cztery pierwsze albumy wyczesały mi banię na całe życie). Fajne na odstresowanie – zarówno anime jak i muza.

Odcinek do pobrania: OVA 01

Softsub:
Rozdzielczość: 1280×720
Źródło: H264/AVC (4921 kbps)
Dźwięk: AAC LC (254 kbps)

Offline

#2 2022-08-07 23:30:20

stoner
Użytkownik
Dołączył: 2011-07-21

Odp: [Stoner] JK Bitch ni Shiboraretai [+18]

JK Bitch ni Shiboraretai 02

I kolejna, a zarazem ostatnia z obecnie dostępnych części przygód uczniaka, przed którym rówieśniczki klękają z pokorą jak Japonia długa i szeroka, czyli JK Bitch ni Shiboraretai odcinek drugi. Na ekranie dzieje się identycznie, co w części pierwszej, więc akcji nie brakuje, aczkolwiek pojawiają się tu nowe postacie żeńskie, rzecz jasna standardowo „zaliczane” przez arcybohatera. Wizualnie fajnie, acz fabularnie miałko, bo postawiono, nazwijmy to tak kolokwialnie, na żywsze tempo, żeby zmieścić jak najwięcej soczystych scen w tych raptem 15-16 minutach.

Odcinek do pobrania: OVA 02

Softsub:
Rozdzielczość: 1280×720
Źródło: H264/AVC (2897 kbps)
Dźwięk: AAC LC (254 kbps)

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024