#1 2022-12-05 23:39:07

stoner
Użytkownik
Dołączył: 2011-07-21

[Stoner] Ecchi na Onee-chan ni Shiboraretai [+18]

ecchi-na-onee-chan-ni-shiboraretai.png

Ecchi na Onee-chan ni Shiboraretai 01

No i lecimy z kolejnym anime o „wyciskaniu” i jak na ten moment ostatnim z „shiboraretai” w tytule, czyli Ecchi na Onee-chan ni Shiboraretai.

Jeśli kojarzycie poprzednie pozycje, a niedawno je tłumaczyłem, to zapewne to dwuodcinkowe anime nie będzie dla was żadną enigmą. Tu raczej nikt nie owija w bawełnę i nie sili się na – kij wie jak –  zawiłe wątki fabularne czy drugie dno. Raczej prosta opowieść o tym, że przyszedł, zerżnął, a potem żyli długo i szczęśliwie. Poznajcie więc niejakiego Boku vel Boccia, który wraca na wakacje do rodzinnego domu po miesiącach spędzonych w szkolnym internacie. Rodziców jak zwykle brak, za do witają go tam dwie niezwykle urodziwe starsze siostry, które – nie zasypiając gruszek w popiele – szybko biorą go w obroty, naruszając mir domowego ogniska i wszelakie normy społeczne. Zaczyna się więc wyścig o cnotę brata, w którym obie panie – na modłę z Alabamy – kazirodztwu nie mówią nie.

Odcinek do pobrania: OVA 01

Softsub:
Rozdzielczość: 1280×720
Źródło: H264/AVC (1433 kbps)
Dźwięk: AAC LC (192 kbps)

Offline

#2 2022-12-12 21:56:33

stoner
Użytkownik
Dołączył: 2011-07-21

Odp: [Stoner] Ecchi na Onee-chan ni Shiboraretai [+18]

Ecchi na Onee-chan ni Shiboraretai 02

Po tragicznym weekendzie, gdzie miałem brać się za łby z kolejną pozycją i szybko machnąć 2 czy 3 nowych odcinków, a zderzyłem się ze ścianą bełkotu. Zmogłem jakoś jeden odcinek w sumie, ale daaaaawno już nie miałem takiego koszmarnego tłumaczenia angielskiego, a anime niby starszawe. Pierdzielona Janne i jej świat cudów na kiju, porypanych potworów i chorych akcji. Dokończę pewnie, ale długo potem nie siądę do podobnych klimatów. :/

Wracajmy jednak do Ecchi na Onee-chan ni Shiboraretai i to przynajmniej godnie zakończmy. Po mocnym wejściu z tak zwanej grubej rury, siostrzyczki nie poprzestają i podbijają tylko stawkę coraz wyżej. Okazji do nowych bara-bara więc nie braknie, a bohater raczej musi postawić sobie zasadnicze pytanie – czy w ogóle wytrzyma taki maraton dłużej. No i rzecz jasna wszyscy będą żyli długo i szczęśliwie. ?

Odcinek do pobrania: OVA 02

Softsub:
Rozdzielczość: 1280×720
Źródło: H264/AVC (2442 kbps)
Dźwięk: AAC LC (192 kbps)

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024