#1 2022-12-31 20:42:26

stoner
Użytkownik
Dołączył: 2011-07-21

[Stoner] Ano Danchi no Tsuma-tachi wa... The Animation [+18]

ano-danchi-no-tsuma-tachi-wa.png

Ano Danchi no Tsuma-tachi wa… The Animation 01

Znowu będę spóźniony na imprezę, ale kij, taki mój urok na włoską modłę, bo nie czas będzie mnie ruchał, ale ja czas! (^v^) Najważniejsze, by jeszcze w tych ostatnich godzinach dodać coś do archiwum kończącego się 2022 roku, a tytuł zacny, bo Ano Danchi no Tsuma-tachi wa… The Animation moim skromnym zdaniem jest chyba najskowyrniejszym anime, jakie miałem w tym roku możliwość tłumaczyć. Możecie się spierać, ale tak po prostu jest, bo tytuł posiada wszystko to, co lubię w tego typu produkcjach. Od fajnej grafiki i ugłosowienia, po powaloną fabułę z równie rąbniętymi i niezbyt pruderyjnymi bohaterkami, które biorą i dają co i jak chcą, a możliwości tego mają naprawdę wielkie. Zapraszam więc do pewnego japońskiego kompleksu apartamentowego, ale polecam wizytę wyłącznie w podczas godzin urzędowych, tak by maksymalnie delektować się urokami i walorami owego miejsca.

Odcinek do pobrania: OVA 01

Softsub:
Rozdzielczość: 1920×1080
Źródło: H264/AVC (7578 kbps)
Dźwięk: AAC LC (256 kbps)

Offline

#2 2023-01-29 22:57:28

stoner
Użytkownik
Dołączył: 2011-07-21

Odp: [Stoner] Ano Danchi no Tsuma-tachi wa... The Animation [+18]

Ano Danchi no Tsuma-tachi wa… The Animation 02

Właśnie się zreflektowałem, że sam sobie psikusa spłatałem i poukrywałem wcześniej porobione tłumaczenia w złych folderach. No i w sumie siedem tytułów do obrobienia z czasów i dupnych efektów. Są pewne poziomy zamotania, a właśnie chyba wskoczyłem na kolejny. Najgorzej, że ten etap to najgorsze ścierwo w tym hobby. No nic, potraktujcie to jak dobry omen.

A skoro już o tym mowa, to nie ma co cudować i trza zakończyć styczeń 2023 drugim odcinkiem rewelacyjnego Ano Danchi no Tsuma-tachi wa… The Animation. Tu zaś do poznanych już wcześniej pań dokooptuje śliczna okularnica, która sceną w drzwiach na sto procent wyryje wam się w pamięci i niejako stanie się punktem rozpoznawczym, kiedy ktoś wspomni o tej pozycji. Naprawdę porządny zrobiony hentai, którego tłumaczenie było czystą frajdą. Ode mnie okejka.

Odcinek do pobrania: OVA 02

Softsub:
Rozdzielczość: 1920×1080
Źródło: H264/AVC (6834 kbps)
Dźwięk: AAC LC (256 kbps)

Offline

#3 2023-01-30 00:27:45

Diablo
Użytkownik
Dołączył: 2008-08-17

Odp: [Stoner] Ano Danchi no Tsuma-tachi wa... The Animation [+18]

śliczna okularnica, która sceną w drzwiach na sto procent wyryje wam się w pamięci i niejako stanie się punktem rozpoznawczym, kiedy ktoś wspomni o tej pozycji.

Zaintrygowałeś mnie na tyle, że poważnie biję się z myślami, czy mimo niechęci do takich projektów postaci kobiecych nie ściągnąć i zerknąć.


Nie jest umarłym ten, który spoczywa wiekami, nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami

Życie jest spacerem cieni, biednych aktorów. Kroczą dumnie przez godzinę po scenie, a potem znikają i nikt już o nich nie słyszy.

250x50.png

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024