#1 2023-02-05 23:59:05

stoner
Użytkownik
Dołączył: 2011-07-21

[Stoner] Netorare Fighter Yaricchingu! [+18]

netorare-fighter-yaricchingu.png


Netorare Fighter Yaricchingu! 01


Dziś trochę dłuższe cosik, a jednocześnie zamykające etap tłumaczenia animacji na podstawie prac od LINDY, ale nie Bogusia. Przynajmniej nie doszukałem się, żeby coś nowego się się pojawiało, więc Netorare Fighter Yaricchingu! finalizuje zestaw tytułów hentajców spod tego sztandaru.

Niestety, poza niewątpliwym plusem, jakim jest tu brak cenzury, to pozycja ta jest chyba „najsłabszym ogniwem” w całej kolekcji. Być może na opinii mej zaważyła tu postać samej głównej bohaterki, która ewidentnie mi nie podeszła – tu już chyba lepiej wypadła drugoplanowa Sally czy Aina. Samo zaś anime zaczyna się w momencie, gdy trzech śmiałków dostaje się na pokład luksusowego wycieczkowca, by ratować właśnie ową pannę – Ai – z łap porywaczy, którzy według ich informatorki właśnie tu ją przetrzymują. Okazuje się jednak, że wpadają w pułapkę, sprytnie zastawioną przez złodupców. Co gorsza, ci nie zamierzają też na tym poprzestać i szykują swym ofiarom kolejne „atrakcje” nierozerwalnie łączące się z głównym celem owego rejsu.

Odcinek do pobrania: OVA 01

Softsub:
Rozdzielczość: 1920×1080
Źródło: H264/AVC (3415 kbps)
Dźwięk: AAC LC (128 kbps)

Offline

#2 2023-02-12 22:38:36

stoner
Użytkownik
Dołączył: 2011-07-21

Odp: [Stoner] Netorare Fighter Yaricchingu! [+18]

Netorare Fighter Yaricchingu! 02

Netorare Fighter Yaricchingu! odcinek drugi.

Po wpadce z zeszłego epizodu nieustraszony zespół ratunkowy, jak też i osoby, które mieli ratować, znaleźli się w przysłowiowej czarnej dupie. Nie dość, że dali się podejść, bezkrytycznie zawierzając danym swej informatorki i wchodząc tym samym w zastawioną pułapkę, to jeszcze wpadli w nią w komplecie, trafiając wprost w łapy obwiesi, którym mieli dobrać się do skóry. Ci zaś nie zamierzają poprzestać na ich pojmaniu i ewentualnej likwidacji, lecz dlań coś gorszego. Młode i wysportowane ciała bohaterów są bowiem świetnym materiałem na przetestowanie pewnego specyfiku, który niebagatelnie pobudza potencję u pań i panów. Tak więc zaczyna się show, w którym zebrana na statku tłuszcza ma okazję podziwiać kolejne upokorzenia Ai i jej towarzyszek walczących tam na arenie nie tylko z narzuconymi im przeciwnikami, ale też rosnącym pobudzeniem seksualnym.

Odcinek do pobrania: OVA 02

Softsub:
Rozdzielczość: 1280×720
Źródło: H264/AVC (1241 kbps)
Dźwięk: AAC LC (128 kbps)

Offline

#3 2023-02-19 22:14:56

stoner
Użytkownik
Dołączył: 2011-07-21

Odp: [Stoner] Netorare Fighter Yaricchingu! [+18]

Netorare Fighter Yaricchingu! 03

Ech, widzę właśnie, że dziewczęta z klubu lacrosse w maju i czerwcu 2023 mają zapowiadane po 2 nowe odcinki na miesiąc, więc Joshi Luck! czeka wielki powrót. Pewnie jednak w drugiej połowie roku, bo wszystko zależy od jakości i dostępności źródeł bazowych. My jednak kończymy Netorare Fighter Yaricchingu! i to raczej nie będzie miało kontynuacji.

W odcinku trzecim akcja zaś rozkręca się jeszcze bardziej. Promotorzy „gali” oddają bowiem w ręce gawiedzi trzy z pań, które uprzednio nafaszerowane zostały nowym specyfikiem. Chętni mogą – rzecz jasna za wcale niedrobną opłatą – zapisać się bowiem na listę, żeby móc poswawolić z nimi na arenie, a taki zaś nie brakuje. Zapowiada się zatem prawdziwa Sodoma i Gomora, acz okazuje się również, iż łajdacki kolektyw nie jest tak jednolity, jak się wydawało, a wizja ogromnego bogactwa tylko pogłębia rysy, które na nim występują. Czyżby to była szansa dla Drużyny R?

Odcinek do pobrania: OVA 03

Softsub:
Rozdzielczość: 1280×720
Źródło: H264/AVC (1388 kbps)
Dźwięk: AAC LC (128 kbps)

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024