#7741 2022-11-24 21:21:54

max-kun
Użytkownik
Skąd: Fan Trailsów oraz YS
Dołączył: 2008-12-30

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

KiriPistols napisał:
max-kun napisał:

Przecież to dla nich norma. Nie wiem czego oczekiwałeś po serwisie dla dzbanów. jezor

Oczekiwać nic nie oczekiwałem, ale still beka z tego jak to wygląda xD

Wiesz, minęło x lat odkąd Gejdor przekazał pałeczkę następcy, a oni dalej nie ewoluowali, jak już, to zaliczają coraz gorszą regresję. Czekamy, kiedy zaczną wpisywać siebie jako tłumaczy. Jak myślisz, długo przyjdzie nam na to czekać?  smile_lol

Ostatnio edytowany przez max-kun (2022-11-24 21:22:10)

Offline

#7742 2022-11-24 21:29:16

KiriPistols
Użytkownik
Dołączył: 2020-07-14

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

max-kun napisał:
KiriPistols napisał:
max-kun napisał:

Przecież to dla nich norma. Nie wiem czego oczekiwałeś po serwisie dla dzbanów. jezor

Oczekiwać nic nie oczekiwałem, ale still beka z tego jak to wygląda xD

Wiesz, minęło x lat odkąd Gejdor przekazał pałeczkę następcy, a oni dalej nie ewoluowali, jak już, to zaliczają coraz gorszą regresję. Czekamy, kiedy zaczną wpisywać siebie jako tłumaczy. Jak myślisz, długo przyjdzie nam na to czekać?  smile_lol

A kij wie, z nimi to może się wydarzyć w każdej chwili, skoro była już sytuacja z podmianą linków u sziszy, a teraz ja znalazłem to xD

Offline

#7743 2022-11-24 21:38:55

max-kun
Użytkownik
Skąd: Fan Trailsów oraz YS
Dołączył: 2008-12-30

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

KiriPistols napisał:
max-kun napisał:
KiriPistols napisał:

Oczekiwać nic nie oczekiwałem, ale still beka z tego jak to wygląda xD

Wiesz, minęło x lat odkąd Gejdor przekazał pałeczkę następcy, a oni dalej nie ewoluowali, jak już, to zaliczają coraz gorszą regresję. Czekamy, kiedy zaczną wpisywać siebie jako tłumaczy. Jak myślisz, długo przyjdzie nam na to czekać?  smile_lol

A kij wie, z nimi to może się wydarzyć w każdej chwili, skoro była już sytuacja z podmianą linków u sziszy, a teraz ja znalazłem to xD

Zawsze pozostaje im monopol na speedsuby z GT, tego to raczej już nikt nie przebije smile_lol

Offline

#7744 2022-11-25 23:36:33

Nesbro
Użytkownik
Dołączył: 2014-01-29

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

W sumie to zabawna historia, że Kamiyan i Areki jako jedyne osoby chciały uratować ANSI, a ostatecznie doprowadziły do jego końca. Po 388 można uznać, że online wygrało.

Offline

#7745 2022-11-26 01:03:36

OtsukareSama
Użytkownik
Skąd: Nippon
Dołączył: 2016-04-12

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Nesbro napisał:

W sumie to zabawna historia, że Kamiyan i Areki jako jedyne osoby chciały uratować ANSI, a ostatecznie doprowadziły do jego końca. Po 388 można uznać, że online wygrało.

Właśnie wręcz przeciwnie, bo grupy i linki do wideo online padają jak muchy, a baza ANSI jest dalej wieczna. Na przykład taka [Shisha] rzeczywiście prężnie się rozwijała, a i tak doświadczyła rozpadu, między innymi na [Demo Subs]. Powiem tak, w czasach swojej świetności było mnóstwo potężniejszych grup. Wystarczy spojrzeć na np. [Jinja-Temple] lub [Katakana Subs], a to tylko przykłady pierwsze z brzegu. I nie było wtedy tylu discordowych wynalazków, programów do obróbki, takich łączy internetowych.  kombinuje

Pokaż spoiler
8c619cbe786f9db4951b.jpg


【「能ある鷹爪隠す」  &「A skilled hawk hides its talons」】

Offline

#7746 2022-11-26 12:02:16

dulu
Moderator
Dołączył: 2006-08-17

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Onlajny, jeśli nie udostępniają napisów, przepadną razem z tytułami, które tłumaczyły. I ślad po nich zaginie. I te śmietniki zbierające linki też się wykruszą. Z samymi subami zawsze jakoś sobie poradzisz. Zawsze znajdzie się jakaś ruska torrentownia.

Offline

#7747 2022-11-26 12:53:51

Stingray
Użytkownik
Dołączył: 2008-04-05

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

OtsukareSama napisał:
Nesbro napisał:

W sumie to zabawna historia, że Kamiyan i Areki jako jedyne osoby chciały uratować ANSI, a ostatecznie doprowadziły do jego końca. Po 388 można uznać, że online wygrało.

Właśnie wręcz przeciwnie, bo grupy i linki do wideo online padają jak muchy, a baza ANSI jest dalej wieczna. Na przykład taka [Shisha] rzeczywiście prężnie się rozwijała, a i tak doświadczyła rozpadu, między innymi na [Demo Subs]. Powiem tak, w czasach swojej świetności było mnóstwo potężniejszych grup. Wystarczy spojrzeć na np. [Jinja-Temple] lub [Katakana Subs], a to tylko przykłady pierwsze z brzegu. I nie było wtedy tylu discordowych wynalazków, programów do obróbki, takich łączy internetowych.  kombinuje

No zapomniałeś o [FrixySubs], również się dobrze rozwijali, a potem....
Ale nie ma co tak płakać.
Jeszcze ich trochę zostało.
Np:[martinru], [Nyan] [RodAnime] [DA-Subs] [Stoner]. O bodziu z [justaway] i [b-sub] nie wspomnę.

Pokaż spoiler  Guru jest tylko jeden
1kuJhGX.jpg


Kobieta zmienna jest

Offline

#7748 2022-12-05 16:05:15

KiriPistols
Użytkownik
Dołączył: 2020-07-14

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

KiriPistols napisał:

AO może i teraz sobie niby podpisuje na stronie, kto tłumaczył (pomijam już, że w tym przypadku błędne, bo to są suby ode mnie i mojej grupy), ale jak widać nadal pozostaje tym samym gównoonlajnem co zawsze.

https://media.discordapp.net/attachment … /image.png
https://media.discordapp.net/attachment … zgczas.png

https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comme … cKLNHA.gif

Pokaż spoiler Tym razem chyba się już nie chciało usuwać kredek na początku

image.png
image.png
image.png
image.png
image.png

Ciekawi mnie, co ma to na celu, skoro tak czy siak widać, że coś tam było + są te kredki grupy przy logu serii i w endingu xD

Offline

#7749 2023-01-18 20:16:19

animawka.pl
Użytkownik
Dołączył: 2018-01-29

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

KiriPistols napisał:
KiriPistols napisał:

AO może i teraz sobie niby podpisuje na stronie, kto tłumaczył (pomijam już, że w tym przypadku błędne, bo to są suby ode mnie i mojej grupy), ale jak widać nadal pozostaje tym samym gównoonlajnem co zawsze.

https://media.discordapp.net/attachment … /image.png
https://media.discordapp.net/attachment … zgczas.png

https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comme … cKLNHA.gif

Ciekawi mnie, co ma to na celu, skoro tak czy siak widać, że coś tam było + są te kredki grupy przy logu serii i w endingu xD

AO reuploady tylko robi, sprawdź czy to na pewno od ciebie i czy jakaś inna grupa tego nie zamazuje. Mogę poręczyć, że AO nic tam nie zamazywało.

Ostatnio edytowany przez animawka.pl (2023-01-18 21:03:48)

Offline

#7750 2023-01-18 22:36:42

KiriPistols
Użytkownik
Dołączył: 2020-07-14

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

animawka.pl napisał:
KiriPistols napisał:
KiriPistols napisał:

AO może i teraz sobie niby podpisuje na stronie, kto tłumaczył (pomijam już, że w tym przypadku błędne, bo to są suby ode mnie i mojej grupy), ale jak widać nadal pozostaje tym samym gównoonlajnem co zawsze.

https://media.discordapp.net/attachment … /image.png
https://media.discordapp.net/attachment … zgczas.png

https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comme … cKLNHA.gif

Ciekawi mnie, co ma to na celu, skoro tak czy siak widać, że coś tam było + są te kredki grupy przy logu serii i w endingu xD

AO reuploady tylko robi, sprawdź czy to na pewno od ciebie i czy jakaś inna grupa tego nie zamazuje. Mogę poręczyć, że AO nic tam nie zamazywało.

Uważaj bo uwierzę, że AO, zdolne do podmiany zaproszenia do Discorda na swoje przy okazji przywłaszczając sobie napisy (tak, chodzi o sytuację z Re:Zero sziszy), strona, gdzie były i są nadal wrzucane napisy bez zgody i świadomości tłumacza, gdzie przy wielu wrzutach bywają też watermarki tej strony oraz gdzie potrafią od czasu do czasu usunąć logo grupy, nie byłaby w stanie usunąć/zablurować nicki. Tym bardziej, że to tylko oni zajebali stąd te napisy i wrzucili publicznie do siebie w takim stanie.
Aż dziwne, że Gejdor nie dał ci jakiejś posadki u siebie za to obciąganie mu e-kuśki, kiedy tylko nadarzy się okazja.

Ostatnio edytowany przez KiriPistols (2023-01-18 22:46:43)

Offline

#7751 2023-01-19 01:47:34

animawka.pl
Użytkownik
Dołączył: 2018-01-29

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

KiriPistols napisał:
animawka.pl napisał:
KiriPistols napisał:

Ciekawi mnie, co ma to na celu, skoro tak czy siak widać, że coś tam było + są te kredki grupy przy logu serii i w endingu xD

AO reuploady tylko robi, sprawdź czy to na pewno od ciebie i czy jakaś inna grupa tego nie zamazuje. Mogę poręczyć, że AO nic tam nie zamazywało.

Uważaj bo uwierzę, że AO, zdolne do podmiany zaproszenia do Discorda na swoje przy okazji przywłaszczając sobie napisy (tak, chodzi o sytuację z Re:Zero sziszy), strona, gdzie były i są nadal wrzucane napisy bez zgody i świadomości tłumacza, gdzie przy wielu wrzutach bywają też watermarki tej strony oraz gdzie potrafią od czasu do czasu usunąć logo grupy, nie byłaby w stanie usunąć/zablurować nicki. Tym bardziej, że to tylko oni zajebali stąd te napisy i wrzucili publicznie do siebie w takim stanie.
Aż dziwne, że Gejdor nie dał ci jakiejś posadki u siebie za to obciąganie mu e-kuśki, kiedy tylko nadarzy się okazja.

Sorry stary ale nie obchodzi mnie w co ty wierzysz a w co nie, udowodnij, miej jakieś dowody a nie swoje domysły bo coś tam kiedyś ktoś coś zrobił hahaha, beka z ciebie facet. Jak masz na celu tylko i wyłącznie ośmieszenie jakiejś stronki to pisz wprost bo na razie te screeny nic nie wnoszą, radze wbić na AO i jeszcze raz przyjrzeć się kto co i od kogo, bo widzę tu chorobę płaskiego widzenia.
Pierw się zastanów z jakiej racji, mieli by tylko i wyłącznie tobie to robić? (blur), bo to nonsens.

Ostatnio edytowany przez animawka.pl (2023-01-19 01:52:09)

Offline

#7752 2023-01-19 06:45:09

Shodimaru23
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Dołączył: 2013-01-14

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

animawka.pl napisał:
KiriPistols napisał:
animawka.pl napisał:

AO reuploady tylko robi, sprawdź czy to na pewno od ciebie i czy jakaś inna grupa tego nie zamazuje. Mogę poręczyć, że AO nic tam nie zamazywało.

Uważaj bo uwierzę, że AO, zdolne do podmiany zaproszenia do Discorda na swoje przy okazji przywłaszczając sobie napisy (tak, chodzi o sytuację z Re:Zero sziszy), strona, gdzie były i są nadal wrzucane napisy bez zgody i świadomości tłumacza, gdzie przy wielu wrzutach bywają też watermarki tej strony oraz gdzie potrafią od czasu do czasu usunąć logo grupy, nie byłaby w stanie usunąć/zablurować nicki. Tym bardziej, że to tylko oni zajebali stąd te napisy i wrzucili publicznie do siebie w takim stanie.
Aż dziwne, że Gejdor nie dał ci jakiejś posadki u siebie za to obciąganie mu e-kuśki, kiedy tylko nadarzy się okazja.

Sorry stary ale nie obchodzi mnie w co ty wierzysz a w co nie, udowodnij, miej jakieś dowody a nie swoje domysły bo coś tam kiedyś ktoś coś zrobił hahaha, beka z ciebie facet. Jak masz na celu tylko i wyłącznie ośmieszenie jakiejś stronki to pisz wprost bo na razie te screeny nic nie wnoszą, radze wbić na AO i jeszcze raz przyjrzeć się kto co i od kogo, bo widzę tu chorobę płaskiego widzenia.
Pierw się zastanów z jakiej racji, mieli by tylko i wyłącznie tobie to robić? (blur), bo to nonsens.

Ty jesteś tak samo głupi, jak byłeś kilka lat temu. Nieprawdopodobne. ojej


Moja lista anime: klik

Offline

#7753 2023-01-19 09:15:07

KiriPistols
Użytkownik
Dołączył: 2020-07-14

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

animawka.pl napisał:
KiriPistols napisał:
animawka.pl napisał:

AO reuploady tylko robi, sprawdź czy to na pewno od ciebie i czy jakaś inna grupa tego nie zamazuje. Mogę poręczyć, że AO nic tam nie zamazywało.

Uważaj bo uwierzę, że AO, zdolne do podmiany zaproszenia do Discorda na swoje przy okazji przywłaszczając sobie napisy (tak, chodzi o sytuację z Re:Zero sziszy), strona, gdzie były i są nadal wrzucane napisy bez zgody i świadomości tłumacza, gdzie przy wielu wrzutach bywają też watermarki tej strony oraz gdzie potrafią od czasu do czasu usunąć logo grupy, nie byłaby w stanie usunąć/zablurować nicki. Tym bardziej, że to tylko oni zajebali stąd te napisy i wrzucili publicznie do siebie w takim stanie.
Aż dziwne, że Gejdor nie dał ci jakiejś posadki u siebie za to obciąganie mu e-kuśki, kiedy tylko nadarzy się okazja.

Sorry stary ale nie obchodzi mnie w co ty wierzysz a w co nie, udowodnij, miej jakieś dowody a nie swoje domysły bo coś tam kiedyś ktoś coś zrobił hahaha, beka z ciebie facet. Jak masz na celu tylko i wyłącznie ośmieszenie jakiejś stronki to pisz wprost bo na razie te screeny nic nie wnoszą, radze wbić na AO i jeszcze raz przyjrzeć się kto co i od kogo, bo widzę tu chorobę płaskiego widzenia.
Pierw się zastanów z jakiej racji, mieli by tylko i wyłącznie tobie to robić? (blur), bo to nonsens.

Ty jesteś naprawdę aż taki głupi, czy tylko udajesz? Dosłownie podałem ci przeróżne przykłady debilizmu AO, a ty pierdolisz coś o tym, że ja mam się zastanawiać, czemu mieliby tylko mi to zrobić? Polecam nauczyć się czytać ze zrozumieniem, bo to ewidentnie u ciebie leży.

Ja mam udowodnić? To ty tu przylazłeś z pustymi słówkami i żadnymi dowodami, ja swoje wysłałem. Jak oczekujesz czegoś od kogoś w tym stylu, przede wszystkim zrób to sam, baranie.

„Jak masz na celu tylko i wyłącznie ośmieszanie stronki…” powiedział typ, co specjalnie próbował tutaj obsmarować kilka razy Desu-online (dawniej animedesu), żeby szefuńcio Kamilek i jego kuśka byli zadowoleni. Screeny pochodzą wprost z AO, więc przestań pierdolić w końcu o tym, że to czyiś inny upload, bo tylko i wyłącznie ty tu masz „chorobę płaskiego widzenia”.

Słowem podsumowania: beka jak już to jest z ciebie i zawsze będzie

Ostatnio edytowany przez KiriPistols (2023-01-19 09:30:12)

Offline

#7754 2023-01-19 09:38:29

Stingray
Użytkownik
Dołączył: 2008-04-05

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

animawka.pl napisał:

Pierw się zastanów z jakiej racji, mieli by tylko i wyłącznie tobie to robić? (blur), bo to nonsens.

Jeśli mogę wrzucić swoje trzy grosze.
Bo mnie trochę wk...cie.
Nie tylko KiriPistols to robią... rotfl
Lista zaczyna się wydłużać. (chodzi o małe grupy fansubowe)
Pisanie do A-O to syzyfowa praca połączona z rzucaniem grochem o ścianę.

Doszło do tego, że w swoich "wypuszczakch" te grupy poukrywały wpisy w stylu "J.... A-O".
Przykad : "Peter Grill to Kenja no Jikan Super Extra" od odcinka 07.
A do KiriPistols...

KiriPistols napisał:

...przywłaszczając sobie napisy (tak, chodzi o sytuację z Re:Zero sziszy)...

Tu nie chodziło o tę serię, tylko o "Toaru Kagaku no Railgun", gdzie nasza "Krystynka" użyła  dość specyficznego wyrazu w tłumaczeniu (bodajże w odcinku. 12).
A wypłynęło to na A-O, jako ich twórczość.
Sama pamiętam, jak się wtedy darł, tak jak ty teraz. deprecha

KiriPistols napisał:

...strona, gdzie były i są nadal wrzucane napisy bez zgody i świadomości tłumacza, gdzie przy wielu wrzutach bywają też watermarki tej strony oraz gdzie potrafią od czasu do czasu usunąć logo grupy, nie byłaby w stanie usunąć/zablurować nicki.

A na którym A-O nie było tego?
Sama znam parę przypadków.
Że sprawa autorstwa krażyła ze trzy lata od ujawnienia.
A potem z relacji znajomych wynikało, że admin wpiera w człowieka, że zgoda była... tylko się gdzieś zmyła. brecht   

KiriPistols napisał:

Aż dziwne, że Gejdor nie dał ci jakiejś posadki u siebie za to obciąganie mu e-kuśki, kiedy tylko nadarzy się okazja.

No to akurat w stosunku do niego było zbędne.

I tyle ode mnie w temacie.

Ostatnio edytowany przez Stingray (2023-01-19 09:40:20)


Kobieta zmienna jest

Offline

#7755 2023-01-19 10:00:16

KiriPistols
Użytkownik
Dołączył: 2020-07-14

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Stingray napisał:

A do KiriPistols...

KiriPistols napisał:

...przywłaszczając sobie napisy (tak, chodzi o sytuację z Re:Zero sziszy)...

Tu nie chodziło o tę serię, tylko o "Toaru Kagaku no Railgun", gdzie nasza "Krystynka" użyła  dość specyficznego wyrazu w tłumaczeniu (bodajże w odcinku. 12).
A wypłynęło to na A-O, jako ich twórczość.
Sama pamiętam, jak się wtedy darł, tak jak ty teraz. deprecha

Była w zimę 2021 sytuacja, gdzie AO usunęło kredki w Re:Zero sziszy oraz podmienili zaproszenie na Discorda na swoje. Nie chodziło mi o Toaru.


Stingray napisał:
KiriPistols napisał:

Aż dziwne, że Gejdor nie dał ci jakiejś posadki u siebie za to obciąganie mu e-kuśki, kiedy tylko nadarzy się okazja.

No to akurat w stosunku do niego było zbędne.

I tyle ode mnie w temacie.

Było potrzebne, było. Przejrzałem jego poprzednie posty pobieżnie i było trochę sytuacji, gdzie sporo było przeciwko AO, a on pisał jaka to nie jest świetna strona itd.

Offline

#7756 2023-01-19 17:41:24

animawka.pl
Użytkownik
Dołączył: 2018-01-29

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

KiriPistols napisał:
Stingray napisał:

A do KiriPistols...

KiriPistols napisał:

...przywłaszczając sobie napisy (tak, chodzi o sytuację z Re:Zero sziszy)...

Tu nie chodziło o tę serię, tylko o "Toaru Kagaku no Railgun", gdzie nasza "Krystynka" użyła  dość specyficznego wyrazu w tłumaczeniu (bodajże w odcinku. 12).
A wypłynęło to na A-O, jako ich twórczość.
Sama pamiętam, jak się wtedy darł, tak jak ty teraz. deprecha

Była w zimę 2021 sytuacja, gdzie AO usunęło kredki w Re:Zero sziszy oraz podmienili zaproszenie na Discorda na swoje. Nie chodziło mi o Toaru.


Stingray napisał:
KiriPistols napisał:

Aż dziwne, że Gejdor nie dał ci jakiejś posadki u siebie za to obciąganie mu e-kuśki, kiedy tylko nadarzy się okazja.

No to akurat w stosunku do niego było zbędne.

I tyle ode mnie w temacie.

Było potrzebne, było. Przejrzałem jego poprzednie posty pobieżnie i było trochę sytuacji, gdzie sporo było przeciwko AO, a on pisał jaka to nie jest świetna strona itd.

No bo jest, przynajmniej nie tak upośledzona jak ty, który jawnie chce pokazać, że wszyscy z AO są źli a ty i te twoje onlajny lepsze, beka z ciebie x2, nie wiem ile masz lat 13 czy 15 bo jak powiesz, że 20+ to ci nie uwierzę, czytając twoje argumenty z  kupa .
Czasy gdzie onlanjy są złe dawno minęły, obudź się, teraz byle jaka pseudo grupa czy pseudo stronka ma swoje onaljny i swoje za uszami, albo i nie, może to już po prostu norma? Zachowujesz się jak w 2007r gdzie szał na onlajny był wielki, a potem ci sami przeciwnicy onaljnów teraz mają własne onaljny  los

Mam nadzieję, że @Kane w końcu zrobi tu porządek z takimi ukierunkowanymi toxycznymi osobami jak ty.

Offline

#7757 2023-01-19 19:02:00

bodzio
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Dołączył: 2006-05-18

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Dobry onlajn to martwy onlajn  rip szalony


wladza1.png

Offline

#7758 2023-01-19 20:01:03

KiriPistols
Użytkownik
Dołączył: 2020-07-14

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

animawka.pl napisał:
KiriPistols napisał:
Stingray napisał:

A do KiriPistols...


Tu nie chodziło o tę serię, tylko o "Toaru Kagaku no Railgun", gdzie nasza "Krystynka" użyła  dość specyficznego wyrazu w tłumaczeniu (bodajże w odcinku. 12).
A wypłynęło to na A-O, jako ich twórczość.
Sama pamiętam, jak się wtedy darł, tak jak ty teraz. deprecha

Była w zimę 2021 sytuacja, gdzie AO usunęło kredki w Re:Zero sziszy oraz podmienili zaproszenie na Discorda na swoje. Nie chodziło mi o Toaru.


Stingray napisał:

No to akurat w stosunku do niego było zbędne.

I tyle ode mnie w temacie.

Było potrzebne, było. Przejrzałem jego poprzednie posty pobieżnie i było trochę sytuacji, gdzie sporo było przeciwko AO, a on pisał jaka to nie jest świetna strona itd.

No bo jest, przynajmniej nie tak upośledzona jak ty, który jawnie chce pokazać, że wszyscy z AO są źli a ty i te twoje onlajny lepsze, beka z ciebie x2, nie wiem ile masz lat 13 czy 15 bo jak powiesz, że 20+ to ci nie uwierzę, czytając twoje argumenty z  kupa .
Czasy gdzie onlanjy są złe dawno minęły, obudź się, teraz byle jaka pseudo grupa czy pseudo stronka ma swoje onaljny i swoje za uszami, albo i nie, może to już po prostu norma? Zachowujesz się jak w 2007r gdzie szał na onlajny był wielki, a potem ci sami przeciwnicy onaljnów teraz mają własne onaljny  los

Mam nadzieję, że @Kane w końcu zrobi tu porządek z takimi ukierunkowanymi toxycznymi osobami jak ty.

Jak na razie to ty się kupa i to niesamowicie mocno, co widać po tym, jak bardzo cię boli pokazywanie, co ta szmatostrona robi.

Ah yes, argument wieku i to jeszcze od razu po napisaniu o tym, że ja jestem upośledzony. Bardzo to dojrzałe z twojej strony xDDDD
Moje argumenty to kupa? Jak na razie to sam nie przedstawiłeś żadnych, oprócz ww. argumentu wieku, więc nie masz tu kompletnie nic do gadania.
I pora użyć teraz karty uno reverse oraz napisać, że beka to jest z ciebie i twojego nieudolnego ochraniania AO.
Naprawdę, odklej się już od tej kuśki Gejdora, bo aż żal na ciebie patrzeć.

"Teraz byle jaka pseudo grupa czy pseudo stronka ma swoje onlajny"
>pseudo stronka ma swoje onlajny to masło maślane tak btw
>Nie, nie każda grupa "ma swoje onlajny" xD Zamiast mi pisać, że mam się obudzić, to może najpierw sam się obudź i przy okazji wyjdź ze swojej bańki

>Mam nadzieję, że @Kane w końcu zrobi tu porządek z takimi ukierunkowanymi toxycznymi osobami jak ty.
1. Jak już piszesz po polsku, to pisze się "toksycznymi", nie "toxycznymi". Nie istnieje takie słowo jak "toxycznymi".
2. Lepiej nie miej, bo wtedy polecisz razem ze mną na bank xDDDD

Ostatnio edytowany przez KiriPistols (2023-01-19 20:05:13)

Offline

#7759 2023-02-11 23:44:13

Shodimaru23
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Dołączył: 2013-01-14

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

To gejdor jeszcze czuwa przy tym gównie? Pamiętam, że to komuś oddawał. (i to kilka ładnych lat temu)


Moja lista anime: klik

Offline

#7760 2023-05-28 15:43:32

Kamiyan3991
Użytkownik
Skąd: Katowice
Dołączył: 2014-01-18

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

A wiecie, że Wbijam to takie poważne przedsiębiorstwo, że ma nawet swój własny numer NIP?
scxVmJ8.png
V8G1ynu.png
Ciekawe, czy są rozliczone tam wszystkie "dobrowolne regularne wpłaty", które pobiera na to konto.

Numer konta bankowego: 47 1870 1045 2083 1035 2347 0001
Tytuł przelewu: DAROWIZNA
Nazwa odbiorcy: TWOJA MAŁA JAPONIA

Ryzen R5 5600X
GTX 1660 Super
16GB 3200 MHz
Kingston KC3000

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024