#1 2023-04-11 20:31:22

stoner
Użytkownik
Dołączył: 2011-07-21

[Stoner] Yuutousei Ayaka no Uraomote [+18]

yuutousei-ayaka-no-uraomote.png

Yuutousei Ayaka no Uraomote 01

Z uwagi na odbywające się święta wielkanocne postanowiłem nie świntuszyć i nie namawiać was do złego, ale że już się one skończyły, tym samym wymówka zdechła. Nie będę jednak rozpieszczał jakoś super produkcjami, bo nowy tytuł to Yuutousei Ayaka no Uraomote, który osobiście nie zapunktował mi mocno w rankingu. Pozycja mocno budżetowa, oprawa graficzna trochę zalatująca komputerową szmirą, a fabuła taka, że chyba sam już parę podobnych przetłumaczyłem. Są tu jednak o dziwo piosenki końcowe, co trochę kłóci się z wypominaną budżetowością, ale i one jakoś takie pitu-pitu, wpisujące się w całokształt. Tak więc opowiastkę o pewnej wzorowej uczennicy, która po kryjomu rozwija płomień „kurwików w oczach”, zalecam tylko najbardziej zdesperowanym osobom.

Odcinek do pobrania: OVA 01

Softsub:
Rozdzielczość: 1280×720
Źródło: H264/AVC (1640 kbps)
Dźwięk: AAC LC (254 kbps)

Offline

#2 2023-04-16 21:58:59

stoner
Użytkownik
Dołączył: 2011-07-21

Odp: [Stoner] Yuutousei Ayaka no Uraomote [+18]

Yuutousei Ayaka no Uraomote 02

Yuutousei Ayaka no Uraomote odcinek drugi i ostatni.

Panna „szkolny ideał” coraz bardziej przechodzi na mroczną stronę mocy. To, co początkowo dyktowane było ciekawością i chęcią odkrywania nieznanego, okazuje się stawać nieodzowną częścią jej życia. Druga tożsamość, którą przybiera w tych chwilach, zaczyna znaczyć więcej, niż dotychczasowy ustatkowany byt i moralne prowadzenie się. Nadciąga konflikt, który albo zmiecie pannę z planszy, albo zmusi ją do pogodzenia się ze stanę faktycznym i dojście do jakiegoś wewnętrznego konsensusu między tym, czego oczekuje od niej społeczeństwo i co sama godzi się mu zaoferować, a żądzą, która spala ją żywym ogniem.

Odcinek do pobrania: OVA 02

Softsub:
Rozdzielczość: 1280×720
Źródło: H264/AVC (1239 kbps)
Dźwięk: AAC LC (254 kbps)

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024