#3661 2023-05-29 23:02:52

Grucha00
Użytkownik
Dołączył: 2013-04-13

Odp: Polityka i okolice

Jesteście jak dwie stare babki na ryneczku, taka jest prawda, że zanim umrą te wszystkie bolszewickie urwy, to wyuczą swoich ludzi i dalej karuzela będzie się kręcić  ej.

Offline

#3662 2023-05-29 23:33:02

Kamiyan3991
Użytkownik
Skąd: Katowice
Dołączył: 2014-01-18

Odp: Polityka i okolice

Grucha00 napisał:

Jesteście jak dwie stare babki na ryneczku, taka jest prawda, że zanim umrą te wszystkie bolszewickie urwy, to wyuczą swoich ludzi i dalej karuzela będzie się kręcić  ej.

A ty jesteś bambik.


Ryzen R5 5600X
GTX 1660 Super
16GB 3200 MHz
Kingston KC3000

Offline

#3663 2023-05-29 23:54:33

Norek
Użytkownik
Skąd: Gdańsk
Dołączył: 2014-08-23

Odp: Polityka i okolice

OtsukareSama napisał:
Kamiyan3991 napisał:

Tej, ale szurów z конфедерация to ja do dyskusji nie zapraszałem, bo nie ma o czym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Memcen znalazł już te 100 ustaw czy DNSy pogubił?

Chyba powinieneś pisać o swojej lewicy w kontekście bolszewizmu.

TheMichal160316 napisał:

To zdanie bardzo dobrze opisuje twoje bzdury.

Lepiej się doucz lub obejrzyj jego ostatnie wystąpienia. Mizoandria, nienawiść do tradycji, przekupywanie wyborców i rozdawanie socjalu oraz wspieranie światowej finansjery, by zlikwidować gotówkę. To tylko kilka jego grzechów. Zresztą, wcześniej wcale nie było lepiej.

Pokaż spoiler JAK AGENT TUSK KŁAMIE NA KAŻDYM KROKU

Tusk i jego wyścig, kto więcej ukradnie z podatków i rozda:
https://i.ibb.co/nz6NmbB/POLITYKA2.jpg
Aferę umawiania się na discordzie, by masowo kontrolować artykuły na wykopie i innych portalach już zna każdy. Ale przypomnę wyciek o zatrudnianiu farm troli i popleczników przez partię Tuska:
https://i.ibb.co/qsXSws9/POLITYKA3.jpg
Tak wygląda urojony plan Tuska i jego kolegi Trzaskowskiego na naszą przyszłość:
https://i.ibb.co/YycFBcG/POLITYKA4.jpg
To natomiast w kontekście Tuskowskiej polityki obrażania społeczności kościelnej, a zetknięciem z rzeczywistością:
https://i.ibb.co/GdFQV7b/POLITYKA5.jpg
Tutaj już klasyk, czyli wałkowanie przekrętów przez Tuska od początku upadku PRL:
https://i.ibb.co/zQv1cWp/POLITYKA7.jpg
W takim towarzystwie otacza się Tusk i oficjalnie wyznaje ich poglądy:
https://i.ibb.co/z6qqdf4/POLITYKA8.jpg
Politycy PO grzecznie wyznają jedną linię władzy Tuska, co za komedia i zakłamanie:
https://youtu.be/kVZdVLI0Rq4
Donald Tusk i jego koleżanka terrorystka Lempart:
https://i.ibb.co/ZG7fYj2/POLITYKA12.jpg
Tusk wielokrotnie agitował przeciwko Straży Granicznej i innym służbom podczas zorganizowanego ataku hybrydowego ze wschodu:
https://i.ibb.co/bPp6PLC/POLITYKA10.jpg
Tusk i jego koledzy wielokrotnie w Parlamencie Europejskim wzywali do sankcji i kar na nasz kraj:
https://i.ibb.co/cwfWzRw/POLITYKA11.jpg

Na sam koniec parodiujące podsumowanie tego kryminalisty:
https://i.ibb.co/1brSv3L/POLITYKA9.jpg

Ale ty masz łeb przeryty xd Muszą cię w domu nie kochać.

Offline

#3664 2023-05-30 00:38:53

OtsukareSama
Użytkownik
Skąd: Nippon
Dołączył: 2016-04-12

Odp: Polityka i okolice

Kamiyan3991 napisał:

Ale ja nie mam nic wspólnego z lewicą? Poza tym czy ty w ogóle rozumiesz stwierdzenie "bolszewizm", czy wrzucasz je sobie tak o? Bo dość kuriozalnie to brzmi nawet w kontekście lewicy.

Dokładnie rozumiem, ale widzę, że ty nie widzisz żadnego związku między postulatami danych polityków, a tym pojęciem.

Kamiyan3991 napisał:

Ty nie oglądałeś, a się wypowiadasz. Te dalsze wyliczenia to jakieś WTF.

Jakie "WTF"? Zobacz sobie na przykład spotkanie w Pszczynie. Albo inne jego kłamstwa, nawet taki przykład z reżimowej telewizji nieźle temu dowodzi. Reszta to czyste fakty i dowody, a jak nie umiesz czytać i analizować, to nie moja sprawa.

Kamiyan3991 napisał:

I ponawiam pytanie - czemu sto ustaw Memcena sobie z dnia na dzień zniknęło ze stronki? Tak cię zatkało, że potrafisz tylko odpowiadać jakąś bezmyślną wklejką? Ziobro zaskoczenia.

Idź go sam spytaj. Jestem tylko ciekaw, jeśli tamto uznamy wyłącznie jako postulaty, to czemu zamiast krytykować i wyśmiewać, nie umiesz docenić logicznej inicjatywy? Typowe. Natomiast jego ostatniego projektu reformy podatkowej, to już nie widziałeś, co nie? Pewnie z gospodarką, czyli fundamentem kraju, nie jesteś już za pan brat. Oświecę cię jeszcze w jednym geniuszu, dlaczego Konfederacja nie może obecnie wprowadzać ustaw do sejmu jak jej się podoba, bo pewnie tego już nie wiesz. Pierwszy etap procesu legislacyjnego rozpoczyna się od wniesienia inicjatywy ustawodawczej, czyli projektu ustawy zgłaszanego przez uprawnione do tego organy, instytucje i grupy: prezydenta RP, Radę Ministrów, Senat, co najmniej 15 posłów, komisję sejmową (niezależnie od liczebności) lub co najmniej 100 tysięcy obywateli mających prawo wybierania do Sejmu. Koło Konfederacji ma 9 posłów, jak doliczymy jeszcze karną kompanię, to mamy 12 osób. Inaczej mówiąc, by cokolwiek zgłosić muszą biegać z podpisami po Polsce jak zwykły szarak albo dogadać się z kimś innym, tylko to jest niemożliwe, bo reszta głosuje tam z klucza partyjnego. Jeszcze czegoś nie rozumiesz? Zatkało kakao?

Żeby nie było, że zaraz powiesz, iż nic nie robią. To zazwyczaj zgłaszają najwięcej zapytań do wchodzących projektów, a w kraju podejmują mnóstwo interwencji poselskich w porównaniu do reszty elity spod gołębnika. To samo tyczy się wystąpień w sejmie, jak i konferencji informujących publiczność. Co z tego, jak PIS ma większość i robi sobie z sejmu własny folwark, a wnoszone poprawki lub prośby są odrzucane z automatu.

Kamiyan3991 napisał:

Na razie to Tuska ciągali po X komisjach i nikt nie potrafił mu kompletnie nic udowodnić. Więc nazywanie go kryminalistą jest dość, hmm, śmiałe. Nie żebym oczekiwał logicznego myślenia od wyborcy конфедерация.

Nie znam cyrylicy, więc nie wiem o kim piszesz. Ale pewnie to twój język rodzimy, więc stąd masz takie doświadczenie w posługiwaniu się nim. Obrzucać błotem bez dowodu potrafi każdy, lecz już czytać ze zrozumieniem kogoś wyjaśnień to nie.


【「能ある鷹爪隠す」  &「A skilled hawk hides its talons」】

Offline

#3665 2023-05-30 00:58:28

Kamiyan3991
Użytkownik
Skąd: Katowice
Dołączył: 2014-01-18

Odp: Polityka i okolice

Ty ziomeczku chyba trollujesz z tymi linkami. Albo linkujesz do jakiejś quasi-analizy z YT, gdzie jest powycinane, albo wprost linkujesz do kanału TVPiS.
Szkoda mi strzępić ryja, bo mózg masz nieźle zlasowany. A ja się dziwiłem, jak pisałeś jakieś odklejone teorie, żeby do komputera dawać zasilacz 1000W ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ostatnio edytowany przez Kamiyan3991 (2023-05-30 00:58:39)


Ryzen R5 5600X
GTX 1660 Super
16GB 3200 MHz
Kingston KC3000

Offline

#3666 2023-05-30 01:13:35

OtsukareSama
Użytkownik
Skąd: Nippon
Dołączył: 2016-04-12

Odp: Polityka i okolice

Kamiyan3991 napisał:

Ty ziomeczku chyba trollujesz z tymi linkami. Albo linkujesz do jakiejś quasi-analizy z YT, gdzie jest powycinane, albo wprost linkujesz do kanału TVPiS.
Szkoda mi strzępić ryja, bo mózg masz nieźle zlasowany. A ja się dziwiłem, jak pisałeś jakieś odklejone teorie, żeby do komputera dawać zasilacz 1000W ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jeśli stronę sejmu albo autentyczne zapisy nagrań uważasz za niepoważne, to jesteś śmieszny. Już nie mówiąc o tym, że jesteś bardzo leniwy i najwyraźniej w życiu słuchaczem jesteś słabym albo masz taki zarozumiały charakter. Może ci jeszcze mam na DVD wysłać wypalone nagrania? Gdybyś umiał prowadzić dyskusję, to po czterech kliknięciach dotarłbyś do kilku innych wersji publikacji, do których się odnosiłem. Z tego co obserwuję, to właśnie akurat ty Kamiyan w większości kwestii masz dziecięce poglądy, jakbyś dopiero uczył się pewnych rzeczy w życiu. Już nie mówiąc o braku analitycznego podejścia do wielu spraw. Masz słabe doświadczenie życiowe i to widać, przekłada się to na zarówno na politykę jak i IT. Najgorsze, że swoją wiedzę i światopogląd budujesz na nagłówkach gazet i niczym innym. Tego przykładu z wyśmiewaniem zasilacza 1000W to już nawet nie komentuję.


【「能ある鷹爪隠す」  &「A skilled hawk hides its talons」】

Offline

#3667 2023-05-30 10:48:46

Kilgur
Użytkownik
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Polityka i okolice

Sytuacja w tym kraju to kabaret, taki, że monty python momentami wymięka jezor Mamy partie i ich wyznawców:
– PiS. + Ziobro partia nieudaczników, którzy nawet jak chcą zrobić dobrą dla kraju ustawę, to i tak ją spierd… modelowo, że praktycznie nie będzie działać. Do tego niesamowici złodzieje wsadzający na stołki swoich nieudaczników, jak za czasów komuny, dzięki czemu wcześniej czy później wszystko w co jest zamieszany skarb państwa się zawali jezor Partia reprezentująca najgorsze cechy Polaków-cebulaków nienawiść do oponentów i zawiść, że sąsiad ma lepiej. jezor
– PO kolejna partia skompromitowanych nieudaczników i ślepców, najpierw, jak mieli władzę, to przez 8 lat pluli i srali na +- połowę elektoratu i teraz płaczą, że to wina wyborców, że PiS wygrywa non stop wybory i rujnuje Polskę jezor. Jak żenujący poziom oni reprezentują pokazują przegrane wybory, gdzie non stop grali tą samą antypisowską melodię, przez którą stracili władzę. Zaserowali 8 lat tego samego gówna, czyli straszenia PiS-em, zamiast odsunięcia ze świecznika skompromitowanych nazwisk i prawdziwej walki wyborczej jezor Skryci złodzieje, którym teraz dupa pęka, bo PiS pokazał, że kraść w tym kraju można jawnie i legalnie, i na skalę niespotykaną wcześniej jezor Odebranie władzy takim rządzącym powinno być banalnie proste, a jednak nie potrafią tego zrobić.
– Nowa Lewica tu brak słów kompletnie jezor Po prostu marksiści w świeżym wydaniu z mentalnością, która, jak historia niejednokrotnie pokazała, jest prostą drogą do stalinizmu, czego oni nie widzą i czemu zaprzeczają, twierdząc, że teraz będzie inaczej, bo to oni będą „władać”
– Polska 2050 miała być nadzieją, okazało się jak zwykle, Hołowna to pan chorągiewka, bez charyzmy i pomysłu, jak przyciągnąć wyborców.
– Kukiz15 to najlepszy przykład, jak uczciwi ludzie, którzy coś chcieli zrobić są niszczeni przez politykę i jak szybko zmieniają się w to przeciw, czemu walczyli. jezor
– Konfederacja (całość skrajnej prawicy?) postrzegana jest przez pryzmat liderów-oszołomów którzy swoimi niektórymi wypowiedziami wołają o pomstę do nieba jezor Nie pamiętam już dokładnie, kto i za jakie wypowiedzi, ale Bosak, Braun, Mentzen to dla mnie śmieci ludzkie ultra prawaki/katole w najgorszym wydaniu. Na szczęście szanse na zdobycie władzy mają taką samą jak ultra lewaki, czyli praktycznie zerową. jezor
– reszta who cares. jezor

IMHO to subsydia państwowe dla partii powodują, że mamy tak miernych polityków. W krajach, gdzie o hajs trzeba zabiegać robią to ludzie, którzy mają charyzmę, wiedzę i potrafią negocjować, w cebulandii można być nieudacznikiem z dużym betonowym elektoratem i hajs się znajdzie. Co do tych, którym zaraz dupa pęknie, że bez tego biznes będzie „kupował” ustawy, cóż, tak już się dzieje od lat jezor Oczywiście prawie cała scena polityczna w Polsce potrafi się zjednoczyć jak przychodzi do walki hajs wydawanego na nich samych, co już kilka razy pokazały głosowania w sejmie. smile_big

Reasumując, jaki naród tacy politycy, oni są dokładnym odbiciem sporej części społeczeństwa. Człowiek się łudził, że komusze myślenie zniknie, jak wymrą komuchy, ale to się nie stanie. Niestety oni już nauczyli całe rzesze nowych, że wały, nieuczciwość, dbanie o własną prywatę to jedyne pożądane cechy u polityka, ta niewielka w polityce liczba ludzi, którym zależy nic nie zmieni, odpadną lub się zmienią w szambo którym jest polityka.

Ostatnio edytowany przez Kilgur (2023-05-30 10:58:06)


ara ara...

Offline

#3668 2023-05-30 13:25:05

OtsukareSama
Użytkownik
Skąd: Nippon
Dołączył: 2016-04-12

Odp: Polityka i okolice

@Kilgur
Nic tylko się zgodzić w większości, tego co napisałeś.

Dopowiedziałbym tylko, skoro też sam zaznaczyłeś swoją wątpliwość, iż nie należy ulegać pewnym przeświadczeniom. Skoro właśnie nie pamiętasz wypowiedzi lub kontekstu, to oznacza, iż propagandzie udało się spełnić zamierzone cele. Całe lata Konfederacja była opluwana, ich słowa wyciągane z całości wypowiedzi i przekłamywane. Politycy tego ugrupowania w przeciwieństwie do innych, nie boją się dyskutować i dzielić własnymi przemyśleniami, a na tym przecież polega demokracja. Jak to w polityce bywa, czasami ich osobiste poglądy nie są tym, co chcieliby wprowadzić, bo przecież można mieć własne zdanie. Lecz jako polityk działa się w imieniu ludu i realizuje wolę wyborców, więc profesjonalizm oddziela to od postulatów wyborczych. Wielokrotnie było to podkreślane, ale mafia sejmowa zrobi wszystko by ich udusić. Przecież zaczęło się od tego, że weszli na cenzurowane, bo chcieli przeprowadzić lustrację. Nie można bez pokrycia mówić o kimś, że jest "oszołomem" albo "śmieciem ludzkim", tym bardziej jeśli wszystko co mówili sprawdzało się. Tymczasem inny posłowie RP, nie mają jakiegokolwiek własnego zdania i pełnią rolą guzika do głosowania swoich liderów w partiach. Jeszcze jedno, Konfederacja to żadna skrajna prawica, a co najwyżej umiarkowana. Tutaj odsyłam do podstaw ekonomii i stosunków międzynarodowych.

Zamiast bazarowych dyskusji, wszystkim tutaj polecam serdecznie książkę:
Skousen M., Narodziny współczesnej ekonomii - Żywoty i idee wielkich myślicieli, Fijorr Publishing, 2012
Kompleksowa wiedza o roli ekonomii, państwa i społeczeństwa. Po tym dopiero możecie sobie decydować, czy chcecie być lewakiem lub prawakiem.

Sam zauważyłeś @Kilgur, że prawie to wszystko na naszej scenie jest kabaretem postkomunistycznej myśli. W niektórych przypadkach jedynie się pogorszyło, ale ogólnie ten obrazek z 2015 roku bardzo dobrze oddaje sytuację poglądową ugrupowań:
POLITYKA16.jpg


【「能ある鷹爪隠す」  &「A skilled hawk hides its talons」】

Offline

#3669 2023-05-30 14:21:18

Kilgur
Użytkownik
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Polityka i okolice

OtsukareSama napisał:

Skoro właśnie nie pamiętasz wypowiedzi lub kontekstu, to oznacza, iż propagandzie udało się spełnić zamierzone cele

Nie, to nie była propaganda, tylko wnioski na podstawie ich wypowiedzi. Jako że nie lubię zaśmiecać sobie pamięci wywaliłem to, co mówili i nie chce mi się szukać za co konkretnie trafili do kosza ze śmieciami. To jest identyczna sytuacja jak Korwinem, mówił sporo rzeczy, z którymi się zgadzam, a jednocześnie, często walił takie bzdury czasami, że brakowało słów. Ja mam poglądy, które w większości pasują do „żyj i pozwól żyć innym jak chcą” coś, czego prawica i lewica w tym kraju nie jest w stanie ogarnąć, a prawdziwej centrowej partii nie ma. Ktoś kto neguje prawo do istnienia pewnych grup jest dla mnie śmieciem, a nie człowiekiem, zarówno lewactwo jak i prawactwo z miłą chęcią odpaliliby obozy reedukacyjne w tym kraju jezor

Ostatnio edytowany przez Kilgur (2023-05-30 14:23:08)


ara ara...

Offline

#3670 2023-05-30 16:21:34

Lamarus
Użytkownik
Skąd: Skoki/Poznań
Dołączył: 2008-05-21

Odp: Polityka i okolice

OtsukareSama napisał:

Jeszcze jedno, Konfederacja to żadna skrajna prawica, a co najwyżej umiarkowana.

Miśku, jest 2023 rok, a Ty nadal nie ogarniasz, że podział lewi-prawo jest przede wszystkim światopoglądowy, a ekonomia ma tu drugorzędne znaczenie. Z czym do ludzi.


2Onih0v.jpg
"Nie wiem o co w tym chodzi bo to nie ma najmniejszego sensu." - Ken-chan

Offline

#3671 2023-05-30 16:56:03

OtsukareSama
Użytkownik
Skąd: Nippon
Dołączył: 2016-04-12

Odp: Polityka i okolice

Lamarus napisał:
OtsukareSama napisał:

Jeszcze jedno, Konfederacja to żadna skrajna prawica, a co najwyżej umiarkowana.

Miśku, jest 2023 rok, a Ty nadal nie ogarniasz, że podział lewi-prawo jest przede wszystkim światopoglądowy, a ekonomia ma tu drugorzędne znaczenie. Z czym do ludzi.

Wręcz przeciwnie. Ekonomia ma główne znaczenie, to jedno. Natomiast światopogląd najlepiej oddaje powyższy obrazek. Więc na przykład religia nie definiuje czy ktoś jest prawakiem lub lewakiem, a jedynie może delikatnie przybliżać do którejś ze stron, w zależności od zasad danej organizacji. To że ktoś nazywa jajkiem kurę, to nie oznacza, że nagle definicje się zmieniły. Tak jak mówiłem, odsyłam do książki, tam najlepiej są opisane związki społeczno-kulturowe w gospodarkach.


【「能ある鷹爪隠す」  &「A skilled hawk hides its talons」】

Offline

#3672 2023-05-30 22:41:22

Lamarus
Użytkownik
Skąd: Skoki/Poznań
Dołączył: 2008-05-21

Odp: Polityka i okolice

OtsukareSama napisał:

Tak jak mówiłem, odsyłam do książki, tam najlepiej są opisane związki społeczno-kulturowe w gospodarkach.

Sam byś lepiej poczytał np. Historię doktryn politycznych i prawnych Olszewskiego, zamiast prawić takie herezje.


2Onih0v.jpg
"Nie wiem o co w tym chodzi bo to nie ma najmniejszego sensu." - Ken-chan

Offline

#3673 2023-05-30 23:16:47

Wąski
Użytkownik
Dołączył: 2020-02-10

Odp: Polityka i okolice

Prezydent Andrzej Duda w swoim wczorajszym oświadczeniu zapewniał, że komisja ds. zbadania wpływów rosyjskich będzie działała transparentnie.
Tymczasem w art. 8 ust. 3 ustawy powołującej ją do życia czytamy:

Dokumentacja zgromadzona w toku postępowania Komisji nie stanowi informacji publicznej ani nie podlega udostępnieniu w trybie określonym w ustawie z dnia 6 września 2001 r. o dostępie do informacji publicznej.

Przedstawiamy stanowisko Zarządu Sieci Obywatelskiej Watchdog Polska dotyczące powołania komisji: https://siecobywatelska.pl/polska-odwra … na-wschod/
I kolejny milion do kary od uni
Wołują z ideą


Cziki briki i v damke/Чики брики и в дамки
https://www.youtube.com/watch?v=BnTW6fZz-1E
---------------------------------------------------------------------------
http://animesub.info/osoba.php?id=97163

Offline

#3674 2023-06-02 22:35:34

Bufallo
Użytkownik
Dołączył: 2014-05-25

Odp: Polityka i okolice

Jak mnie tu dawno nie było smile

Tyle dzieje się w tej naszej krajowej polityce, że ciężko nadążyć. Minął niecały tydzień od podpisania ustawy przez prezydenta zatwierdzającej ten twór komisjopodobny, a już mamy pod wpływem Unii i USA przekręcanie (ale oczywiście nie przekręcenie bo ciężko się do błędu przyznać) wajchy i nieudolne wycieranie butów po wdepnięciu na naprawdę wielkie guano. Ciężko się to obserwuje, oj naprawdę ciężko. Na szczęście już niedługo wybory, które na pewno coś zmieni... No chyba że nie.

Staram się spośród tej całej politycznej elity oraz mniej popularnych środowisk wyszukać dla siebie coś odpowiedniego i coraz częściej łapię się na tym, że konieczne będzie dość duże nagięcie ram mojej tolerancji, by załapało się tam cokolwiek.

Coś tam w swoim życiu widziałem, coś tam przeżyłem. Pewnie nie za wiele, ale zawsze coś, co pozwala mi swoją opinię skonstruować. Dość mam tych ulg, zapomóg, dofinansowań i innych obietnic w czasach kiedy potencjał do rozwoju gospodarczego kraju zżera (nadal) ogromny spadek wartości pieniądza. Niestety rzeczywistość jest taka, że w Polsce głosy najłatwiej jest u obywateli kupić.
Ciężko patrzeć na to, kiedy partie nie walczą o nowego wyborce jakimś ciekawym programem, a zamiast tego wolą zwiększać negatywny elektorat przeciwników (choć przyznać muszę, że Konfa tą ustawą o PIT nawet jeśli nie rewelacyjnie i trochę naiwnie w naszych realiach to przynajmniej zrobiła cokolwiek, by chociaż wyglądało to na jakiś merytoryczny głos).
Po co przedstawić plan naprawy służby zdrowia, oświaty i masy innych czynników, które wymagają w tym kraju naprawy? Lepiej po prostu powiedzieć, że się wie jak to zrobić, tylko trzeba nas wybrać... To nie są sprawy, które naprawi się ot tak jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Taka fajna i kompleksowa reforma wymaga masy wysiłku, pracy u podstaw i przynajmniej 2 kadencji. Dlatego po prostu lepiej tego za bardzo podczas kampani nie ruszać.

Na wybory pójdę, bo tak wypada. Oddam głos ważny, bo liczę na zmianę środowiska rządzącego. Na kogo zagłosuję? I tu zaczynają się schody... Zazdroszę tym, którzy są pewni swego wyboru.

Ostatnio edytowany przez Bufallo (2023-06-02 22:37:42)

Offline

#3675 2023-06-05 19:57:20

kostek00
Użytkownik
Skąd: Lublin
Dołączył: 2009-01-22

Odp: Polityka i okolice

No i przetoczyło się bydło przez Warszawę. Ot typowe lewaki „wolność, demokracja i tolerancja”, ale tylko dla kultystów swojej ideologii. Resztę?  ban


Jestem słodki jak miód, człowiek - ciacho; genetyczny cud!  xD

Offline

#3676 2023-06-05 22:41:03

Kamiyan3991
Użytkownik
Skąd: Katowice
Dołączył: 2014-01-18

Odp: Polityka i okolice

Bufallo napisał:

(choć przyznać muszę, że Konfa tą ustawą o PIT nawet jeśli nie rewelacyjnie i trochę naiwnie w naszych realiach to przynajmniej zrobiła cokolwiek, by chociaż wyglądało to na jakiś merytoryczny głos).

Okiem prawników to ta ustawa jest jednym wielkim bublem i typową pokazówką pod głosy. Zresztą obecną próbę łapania głosów podsumował nawet sam Korwin XD
https://www.youtube.com/watch?v=aPDySjpJzSA

kostek00 napisał:

No i przetoczyło się bydło przez Warszawę. Ot typowe lewaki „wolność, demokracja i tolerancja”, ale tylko dla kultystów swojej ideologii. Resztę?  ban

Kto pytał. A ogólnie to serdecznie kochaj się, pisowcu.


Ryzen R5 5600X
GTX 1660 Super
16GB 3200 MHz
Kingston KC3000

Offline

#3677 2023-06-05 23:57:31

kostek00
Użytkownik
Skąd: Lublin
Dołączył: 2009-01-22

Odp: Polityka i okolice

Kamiyan3991 napisał:
kostek00 napisał:

No i przetoczyło się bydło przez Warszawę. Ot typowe lewaki „wolność, demokracja i tolerancja”, ale tylko dla kultystów swojej ideologii. Resztę?  ban

Kto pytał. A ogólnie to serdecznie kochaj się, pisowcu.

O, odezwał się typowy lewak, „jak nie z nami, to przeciwko”. Gówno o mnie wiesz, nie udzielaj się względem mojej osoby.

Ostatnio edytowany przez kostek00 (2023-06-05 23:58:15)


Jestem słodki jak miód, człowiek - ciacho; genetyczny cud!  xD

Offline

#3678 2023-06-05 23:58:22

OtsukareSama
Użytkownik
Skąd: Nippon
Dołączył: 2016-04-12

Odp: Polityka i okolice

Kamiyan3991 napisał:

Okiem prawników to ta ustawa jest jednym wielkim bublem i typową pokazówką pod głosy. Zresztą obecną próbę łapania głosów podsumował nawet sam Korwin XD

Podaj źródło tych twoich prawników, no gdzie oni niby są?
A właśnie, że niby sugerujesz, iż obecne prawo podatkowe jest lepsze w Polsce? Chyba gorsze już być nie może.  rotfl
https://www.bankier.pl/wiadomosc/Polski … 09677.html
2022-International-Tax-Competitiveness-Index-Rankings-in-Europe-2022-Global-Tax-Competitiveness-Rankings-2022-Global-Tax-Rankings-in-OECD-Global-Tax-overall-rankings-heav.png

Kamiyan3991 napisał:

Kto pytał. A ogólnie to serdecznie kochaj się, pisowcu.

Jakie to śmieszne, typowy napinacz. Jak ktoś nie lubi PO, to od razu jest z PIS? Piękny wywód.
Tak apropo tego marszu, to cała elita spod gołębnika się zebrała na nim:
TDP39mE8mhhUjAKUaEgpeRyzWdxfgSBu.png
Nie zapomnijmy o umoczonych sędziach:
tHW40XrW04mYN9seOJQRfvTcEWIYVajq.jpg


【「能ある鷹爪隠す」  &「A skilled hawk hides its talons」】

Offline

#3679 2023-06-06 00:11:31

Rebe_Paco
Użytkownik
Dołączył: 2021-07-03

Odp: Polityka i okolice

Akurat co do czepiania się obecności sędziego Tuleyi na tym marszu, to bardzo mnie to bawi.
Obecna władza zniszczyła facetowi życie za niewinność, a teraz wielkie oburzenie, że nie może pójść w marszu organizowanym przez opozycję.
W tym przypadku zasłanianie się "niezawisłością sędziów" jest po prostu śmieszne. Zwłaszcza w kontekście zamordystycznych prób upolitycznienia prokuratury i całego wymiaru sprawiedliwości, do których dochodzi od 2015 roku.

Ostatnio edytowany przez Rebe_Paco (2023-06-06 00:13:20)


May the Force be with you

Wątek z tłumaczeniami Demo Subs

Offline

#3680 2023-06-06 00:11:58

Kamiyan3991
Użytkownik
Skąd: Katowice
Dołączył: 2014-01-18

Odp: Polityka i okolice

kostek00 napisał:
Kamiyan3991 napisał:
kostek00 napisał:

No i przetoczyło się bydło przez Warszawę. Ot typowe lewaki „wolność, demokracja i tolerancja”, ale tylko dla kultystów swojej ideologii. Resztę?  ban

Kto pytał. A ogólnie to serdecznie kochaj się, pisowcu.

O, odezwał się typowy lewak, „jak nie z nami, to przeciwko”. Gówno o mnie wiesz, nie udzielaj się względem mojej osoby.

Myślę, że tym szkalowaniem marszu dostatecznie dużo pokazałeś na swój temat. Jak otwarta księga.
I nie zamierzałem się udzielać. Chciałem ci tylko przypomnieć, że jesteś nieźle kochany.
Zresztą ten temat to zawsze był taki Wykop w pigułce z pisowskimi botami. Ostatnio doszły jeszcze te czuby z Konfederosji.

Ostatnio edytowany przez Kamiyan3991 (2023-06-06 00:14:24)


Ryzen R5 5600X
GTX 1660 Super
16GB 3200 MHz
Kingston KC3000

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024