#1 2023-11-27 22:21:11

stoner
Użytkownik
Dołączył: 2011-07-21

[Stoner] Kyonyuu Daikazoku Saimin [+18]

kyonyuu-daikazoku-saimin.png


Kyonyuu Daikazoku Saimin 01

Sentymentalny powrót po latach, bo w roku 2016 „popełniłem” bowiem tłumaczenie do Kyonyuu Kazoku Saimin: Kazoku no Kizuna, prequela dzisiejszego projektu, którym jest Kyonyuu Daikazoku Saimin.

Dla nas kilkuletni przeskok, a dla bohaterów ledwo parodniowy, bo tyle mniej więcej mija od ostatnich wydarzeń, czyli od otrzymania urządzenia do hipnozy i aktywnego wykorzystania go na macosze i przyrodnich siostrach. W tym czasie Yuuichi aktywnie oddaje się pogłębianiu więzi rodzinnych, rozciągając je również na Harukę, młodszą siostrę swej nowej mamusi. Sęk w tym, że jakoś nikt za bardzo nie martwi się tu kwestiami zachowania tajemnicy czy dyskrecji, więc sąsiedzi dostrzegają coraz więcej nietypowych zachowań rodzinki Mamiya, przez co staje się ona obiektem coraz większej ilości plotek, a kolejne ekscesy są wyłącznie wodą na młyn rozchodzenia się ich coraz dalej.

Odcinek do pobrania: OVA 01

Softsub:
Rozdzielczość: 1280×720
Źródło: H264/AVC (2572 kbps)
Dźwięk: AAC LC (254 kbps)

Offline

#2 2023-12-04 23:17:41

stoner
Użytkownik
Dołączył: 2011-07-21

Odp: [Stoner] Kyonyuu Daikazoku Saimin [+18]

Kyonyuu Daikazoku Saimin 02

Powoli się odkopuję z naleciałości, czemu niejako służy ten piękny i śnieżny zimowy czas. Powinienem w grudniu podgonić z tytułem, o który byłem parę razy napominany, więc w niedługo powinien zawitać na blogu. Cele na sezon 2024 powoli się krystalizują, materiały się materializują (z małymi problemami odnośnie wolnej przestrzeni dyskowej). Być może na warsztat trafią wtedy jakieś dłuższe hentajce, ale sam jeszcze nie wiem, w jakim trybie je wydawać i na ile starczy zaparcia. C’est la vie, jak to mówią najstarsi górale z mazowieckich połonin. [^_^]

To tak słowem wstępu, a temacikiem przewodnim dzisiejszego wpisu jest zaś kontynuacja Kyonyuu Daikazoku Saimin. Yuuichi, protagonisty serii, rozkręca się coraz bardziej. Po podbojach na niwie rodzinnej, czyni kolejny krok naprzód, sięgając hipnozą po zakazany owoc w coraz to szerszych kręgach. Katalizatorem okazuje się tu spotkanie z panią prezes stowarzyszenia sąsiedzkiego, która wobec rosnącej fali plotek postanawia osobiście zająć się patologią na swej dzielni. Zdominowanie jej otwiera przed bohaterem nowe pola do działania, z czego skrupulatnie korzysta, organizując z pomocą jej organizacji festiwal, podczas którego zamierza dotrzeć do jeszcze większej liczby odbiorców, a właściwie odbiorczyń. Na sztandarach bowiem ma hasło: „Dziś miasto, jutro cały świat”.

Odcinek do pobrania: OVA 02

Softsub:
Rozdzielczość: 1280×720
Źródło: H264/AVC (2536 kbps)
Dźwięk: AAC LC (254 kbps)

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024