#21 2006-09-03 02:34:58

Bekon
Użytkownik
Dołączył: 2006-02-09

Odp: UWAGA OSZUST!!!!NACIĄGA NA WYMIANIE!!!!!!!

zly Ciekawa sprawa tylko, że ja mam dosc takich przekrętów, jesli przypadkiem trafi na mnie, to niestety, mogę się lekko wyprowadzić z równowagi, jestem spokojny, ale takie coś potrafi dobić...

Dzięki za info. ~Kumagaro smile tak trzymaj, jak ma być porządnie, tak wlasnie trzeba to ogłosić...[respekt]

Jeśli to pomyłka to raczej ciężko się aż tak pomylić chyba, że wymianiasz, sie setkami płyt z kilkunastoma osobami, no ale nic wróżką nie jestem, zobaczymy, jak to się skończy.
Nie osądzam nikogo, tylko troszkę to dziwne, że wysłał ci jakiekolwiek płytki, przecież   
nie musiał nic wysylać, ale take przypadki juz się zdarzały na forum, że po wymianie okazało się ze anime nie jest poukladane seriami brakuje subów itd... choć nie często ale jednak. fuj Prawdopodobnie (nie pamiętam dokladnie) Shinma miał taki przypadek i też tutaj Nabazgrał z nerwów i wcale się nie dziwię, jesli ja staram sie by, ktoś mial anime w super jakości i poukładane na płytkach, to naturalne jest, że od Takiej osoby oczekuję tego samego, szkoda tylko, że nie Wszyscy jeszcze to rozumią...

Ostatnio edytowany przez Bekon (2006-09-03 02:51:10)

Offline

#22 2006-09-03 09:11:42

cieslak
Użytkownik
Skąd: Włocławek || Kuruoshii Anime
Dołączył: 2006-03-21

Odp: UWAGA OSZUST!!!!NACIĄGA NA WYMIANIE!!!!!!!

trzeba czekać jak pan duch skomentuje to madrala

Ostatnio edytowany przez cieslak (2006-09-03 09:11:59)

Offline

#23 2006-09-03 09:43:43

MuGen
Użytkownik
Skąd: Czechowice-Dziedzice
Dołączył: 2005-09-18

Odp: UWAGA OSZUST!!!!NACIĄGA NA WYMIANIE!!!!!!!

O ile bedzie miał dość odwagi by jakkolwiek to skomentować baka

Offline

#24 2006-09-03 10:11:56

tomxxx
Zbanowany
Dołączył: 2005-05-15

Odp: UWAGA OSZUST!!!!NACIĄGA NA WYMIANIE!!!!!!!

Wiecie co ja ostatnio się z nim wymieniałem.
A przebywa zawsze na mangowepsiaczek.

Wymieniłem się 24 czyste płyty dvd za 12 z anime i jakoś mnie nie oszukał.
Chociaż jeszcze wszystkich płyt nie sprawdzałem.
Jedynie jednego filmu mi nie przysłał bo powiedział że nie było miejsca na nagranie.

Offline

#25 2006-09-03 11:03:16

SiwyCZR
Użytkownik
Skąd: Oświęcim
Dołączył: 2004-09-19

Odp: UWAGA OSZUST!!!!NACIĄGA NA WYMIANIE!!!!!!!

Mozliwe, ze te plytki co ci wyslal to nie byly nagrane a mial nie potrzbne (np. po 2 kopie) i ci te wyslal a czyste plytki ci zwerbowal (jezeli mu przysylales) a jak nie to nie kupywal tylko uzywane badziewie wyslal:P


The Hate U Give Little Infants F*ck Everybody

Offline

#26 2006-09-03 11:11:04

duch_84
Użytkownik
Skąd: Sieradz
Dołączył: 2005-03-26

Odp: UWAGA OSZUST!!!!NACIĄGA NA WYMIANIE!!!!!!!

No to prostujemy.

Przypominam, iż marke Dydan, której raczej bym nie kupił w moim mieście, więc zgodziłeś sie przyjąć płyty, które miałem z poprzedniej wymiany, powiedziałem wtedy że dostałem je dzień wcześniej i sam do końca jeszcze niewiem co na nich jest. Sam wybrałeś numery (były ponumerowane), według spisu który dostałem i ci dałem, a ja podałem ci kilka razy co jest na tych płytach (według tego spisu) i jakoś nigdy nie zgłosiłeś zastrzeżeń, więc nie poczuwam sie do takiej odpowiedzialności za te płyty jak byś chciał to głównie o nie ci chodzi.

Wysłałem ci to czego chciałeś i podałem jeśli ci sie porypało jak z Angel Heart którego nie nie posiadam, nie mam na żadnym spisie i nigdy o tym nie wspomniał, to nie moja wina.

Co do innych serii jak raz twierdzi że je dostał a raz nie tak jest z Initial D. Mimo że tego nie zamawał, więc nie zagrałem i nie mógł tego dostać. 

Albo Gits I, a póżniej twierdził, że chciał Innocent, albo nie chciał Adventure of Mini Goddess tylko OMG TV a chciał oba i wysłałem oba.

Poza tym chyba 2 razy chciałem sie wycofać z tej wymiany, raz na początku bo byłem zajęty innymi (kazałem ci czekać ponad 2 tygodnie, większość osób by odpuściła) i gdy pokazałeś szczegóły tego co ja chciałem (wyszło żenyjąco) i sam wtedy zrezygnowałem, ale żeś sie uparł. Z resztą to z tego co sam wysłałeś to tez nie jestem zadowolony, miałeś wysłać + a dostałem - i wszystkie spaliło mi co do jednej i nie zaprzeczaj, że informowałem że takie płyty do niczego mi sie nie przydadzą bo to robie zawsze.

Poza tym w razie czego to nie sposób było sie z tobą skontaktować, bywało że czekałem kilka dni na jakąkolwiek wiadomość.

Jak wczoraj z tobą gadałem to wygląda tak jak byś sobie to wyglądało tak jak byś sobie to pokopiował i odesłać wszystko co mu wysłałem. To ty mnie chciałeś zrobić mnie w balona.

JESZCZE RAZ POWTARZAM
WYSYŁAŁEM MU LISTE TEGO CZEGO CHCIAŁ KILKA RAZY I NIGDY NIE ZGŁOSIŁ ZASTRZEŻEŃ, WIĘC NIE MOŻE BYĆ MOWY O OSZUSTWIE.

Offline

#27 2006-09-03 11:14:19

SiwyCZR
Użytkownik
Skąd: Oświęcim
Dołączył: 2004-09-19

Odp: UWAGA OSZUST!!!!NACIĄGA NA WYMIANIE!!!!!!!

I Teraz komu tu wiezyc? nie ma sie co szucac, ze chcecie robic w balona Ducha_84 bo mi jakos jego wersja bardziej siadla...


The Hate U Give Little Infants F*ck Everybody

Offline

#28 2006-09-03 11:19:10

cieslak
Użytkownik
Skąd: Włocławek || Kuruoshii Anime
Dołączył: 2006-03-21

Odp: UWAGA OSZUST!!!!NACIĄGA NA WYMIANIE!!!!!!!

i się wyjaśniło smile_big ale nikt nie wie czy na 100% smutny

Offline

#29 2006-09-03 11:22:10

tomxxx
Zbanowany
Dołączył: 2005-05-15

Odp: UWAGA OSZUST!!!!NACIĄGA NA WYMIANIE!!!!!!!

Mnie tam raczej nie oszukał więc nic do niego nie mam.

Offline

#30 2006-09-03 11:22:16

szefu
Zbanowany
Skąd: Łódź
Dołączył: 2005-07-24

Odp: UWAGA OSZUST!!!!NACIĄGA NA WYMIANIE!!!!!!!

heheh dajcie archiwum gg i przekonamy się:P

Offline

#31 2006-09-03 11:33:51

cieslak
Użytkownik
Skąd: Włocławek || Kuruoshii Anime
Dołączył: 2006-03-21

Odp: UWAGA OSZUST!!!!NACIĄGA NA WYMIANIE!!!!!!!

racja smile_big

Offline

#32 2006-09-03 11:48:23

SiwyCZR
Użytkownik
Skąd: Oświęcim
Dołączył: 2004-09-19

Odp: UWAGA OSZUST!!!!NACIĄGA NA WYMIANIE!!!!!!!

Tak to bedzie najlpeszy plan:) tylko zeby sie nie okazalo ze kazdy na inna wersje:P


The Hate U Give Little Infants F*ck Everybody

Offline

#33 2006-09-03 13:56:46

Piter666
Użytkownik
Skąd: Gdynia
Dołączył: 2005-03-15

Odp: UWAGA OSZUST!!!!NACIĄGA NA WYMIANIE!!!!!!!

Ja już wiem smile_big ~Kumagaro, może chcesz się "wymienić"? jezor

EDIT:

czekamy na archiwum rozmów smile_lol

Ostatnio edytowany przez Piter666 (2006-09-03 16:31:46)

Offline

#34 2006-09-03 16:44:22

MuGen
Użytkownik
Skąd: Czechowice-Dziedzice
Dołączył: 2005-09-18

Odp: UWAGA OSZUST!!!!NACIĄGA NA WYMIANIE!!!!!!!

No tak jak można było się spodziwać dwie różne wersje wydarzeń i komu wierzyć może sobie i swojemu doświadczeniu podeślij mi swój spis panie duch_84 bo potrzeba mi paru anime. Sprawdzimy czy jest oszust czy nie smile_big (ja serio mówie email pod avem)

Offline

#35 2006-09-03 16:59:03

Bekon
Użytkownik
Dołączył: 2006-02-09

Odp: UWAGA OSZUST!!!!NACIĄGA NA WYMIANIE!!!!!!!

No tak, nic sie na to nie poradzi, najlepiej jedynie zamknąć wątek, bo tylko niepotrzebna zadyma sie szykuje,
jak teraz na to patrze to poprostu jakieś nieporozumienie nie oszustwo. Ja tam mogę sie wymienić z każdym, kto wyrazi taką potrzebę. Zarówno Kumagaro, jak i Duch_84 są mile widziani jak Każdy z Was. Poprostu troszkę sie namieszało niepotrzebnie i nic poza tym.

Pozdrawiam oczkod

Offline

#36 2006-09-03 17:02:52

Hatake
Użytkownik
Skąd: Jastrzębie-Zdrój
Dołączył: 2004-12-15

Odp: UWAGA OSZUST!!!!NACIĄGA NA WYMIANIE!!!!!!!

Bekon napisał:

No tak, nic sie na to nie poradzi, najlepiej jedynie zamknąć wątek, bo tylko niepotrzebna zadyma sie szykuje,
jak teraz na to patrze to poprostu jakieś nieporozumienie nie oszustwo. Ja tam mogę sie wymienić z każdym, kto wyrazi taką potrzebę. Zarówno Kumagaro, jak i Duch_84 są mile widziani jak Każdy z Was. Poprostu troszkę sie namieszało niepotrzebnie i nic poza tym.

Pozdrawiam oczkod

dokładnie, mam to samo, i nawet moge długo czekać, cierpliwy jestem, a jakby nagrał nawet to co juz mam a nie to co chciałem, no to pech, wazne że anime, i potem przy następnej wymianie można to komuś zapodać i interes sie kręci, taki darmowy:D

Offline

#37 2006-09-04 00:20:58

Kumagaro
Użytkownik
Skąd: Wrocław
Dołączył: 2006-08-24

Odp: UWAGA OSZUST!!!!NACIĄGA NA WYMIANIE!!!!!!!

Jak mu o tym napisałem to sięw wykłócał że wszystko tak jak chciałem,a  po dwóch godzinach stwierdził że rzeczywiście dodał pare tytułów,ale do reszty się nie przyznał twierdząc nawet że wogóle tego nie posiada jak to jest na jego liście.Po za tym cholera jasna jak chciał mi coś dodać to mógł się spytać a nie wrzucać mi serie przez mnie posiadane(miał moją liste ile to sprawdzić?)

Ja dodam kolejne sprostowanie
Powiedziałem że mogą być płyty z poprzedniej wymiany jeśli jest na nich to czego chcę a nie wszystko co się da.Po za tym przed zgrywaniem powiedziałeś że chcesz mieć pewność i żebym napisął Ci wszystko tytułami i tak zrobiłem ale co z tego skoro i tak dostałem mnóstwo nie chcianych rzeczy?Równie dobrze moglem napisac daj co chcesz byle dużo. I wiele czasu się ze mną kłócił by stwierdzić ze rzeczywiście nie które rzeczy sobie zgrał bo były na płycie i szkoda było się bawić w wycinanie(mam to na gg),więc skoro bło to tak przegrał.I nie poinformował mnie że czegoś tam nie nagrał a za brakło paru kinówek  gdzie przy jendej XxxHolic uprzedzał mnie iż nie to nie jest hentai,a tera twierdzi iż ja wogóle o tym nie mówiłem.Więc coś jest nie tak.

A co do wymiany nie musiał brać płyt jak mu się coś nie podobało.I zresztą musiałem i ytak za większość zapłcić i ząłuje bo kase zmarnowałem.Co do Gits mowiłem serie i film durgi(seria jest).OMG chciałem tylko jedna serie nic nie mówiłem o min goddes, a co do angel heart to mam to na płycie z Twoim pismem i nie robiłem żadnej wymiany w ostatnim czasie poza tą z nim,więc skąd to u mnie na płycie??

Mod Edit:
Edytuj swoje posty.

Ostatnio edytowany przez gracol (2006-09-04 06:39:04)

Offline

#38 2006-09-05 18:19:10

Kumagaro
Użytkownik
Skąd: Wrocław
Dołączył: 2006-08-24

Odp: UWAGA OSZUST!!!!NACIĄGA NA WYMIANIE!!!!!!!

Eh wnerwiło mnie to wszystko strasznie i nadal jestem zły ale nie ma dalej sęsu drążyć tego i zagłebiać się w szczegóły (on ma swoje ja swoje racje i do porozumienia nie dojdziemy) niestety każdy tak czy siak będzie pi.... swoje i taka sprawe można wyjaśnić tylko po przez spotkanie się i pokazenie płyt niestety takie uroki wymiany :/ No ale nic sparzyłem się (duch pewnie uważa że to on sie sparzył ) i to takie masło maślane a ja wiem kiedy dać sobie luz i nierobić większych jazd komu kolwiek (bo nie oto biega) więc oficjalnie zamykam temat jeżeli duch się zgadza niech napisze na gg lub tutaj koniec i kropka wracamy do wymian i normalnego trybu jezor a tak na marginesie uważam że takie tematy uwaga na tego i tego czasem się przydają bo są tacy sku... że wogule nie przyślą płyt a duch je jednak przysłał pomimo tego że to nie było to(ale nie o tym mowa) więc wracając do tematu(się kurde rozpisuje nie xD ) to uznałem że czas to zamknąć bo i tak do niczego sensownego to nie doprowadzi i nie pomoże.

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024