#1 2004-03-07 01:47:20

RhinoRace
Użytkownik
Skąd: Tychy
Dołączył: przed 2004-07-25

Spisik anime albo cosik podobnego

mam propozycje w zwiazku z tematem wymiana anime - moznaby zrobic taki spisik na serwerze z infem kto ma jakie anime - tylko tytuly, ewentualnie z infem jakie suby sa w nich smile
widze to tak:
cos ala spis anipsow, tylko ze bylbaby mozliwosc przegladania w/g nazwy uzytkownika (jakie dany uzytkownik ma anime) i w/g anime (info jacy uzytkownicy maja dane anime)
wiem ze z tym jest kupa roboty, ale moze daloby sie to zrobic? jak nie no to luz, a jak by sie udalo to bardzo ulatwiloby to wymiane miedzy userami - narazie jest malo uzytkownikow, ale jak ich bedzie wiecej to wysylanie infa na maile byloby deczko klopotliwe, a takze w razie aktualizacji robimy to raz dajac tylko info ze byla aktualizaja smile
co o tym sadzicie?

Offline

#2 2004-03-07 11:39:17

dandelion
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Spisik anime albo cosik podobnego

Generalnie nie mam nic przeciwko wymianie i tez myslalem jakby ja usprawnic, bo
"wyslijcie mi swoje spisiki" nie jest chyba optymalnym rozwiazaniem. Z drugiej strony nalezy pamietać, ze strona poświecona jest napisom a nie wymianie, wiec umieszczanie
na serwerze spisow anime uwazam troche za przesadę.
Moim skromnym zdaniem, jak ktoś juz ma chęc na wymianę i śle posta powiniem pisac: szukam tego i tego, to mnie najbardziej interesuje itp. Moze to byc jeden tytul albo 20, tu nie ma ograniczen. Ja tak spróbowalem i w ciagu dwóch dni zglosila się do mnie osoba, która miala interesujacą mnie serię (i wiele innych, tez ciekawych)... smile_big

Offline

#3 2004-03-10 19:34:16

taipan
Użytkownik
Dołączył: 2003-12-20

Odp: Spisik anime albo cosik podobnego

Przykro mi, ale nie mogę zgodzić się na propozycję zamieszczania spisów anime na stronie. Chciałbym, aby nasza strona działała zgodnie z obowiązującym w Polsce prawem. Umieszczanie spisów prowadziłoby do zwiększenia nielegalnej dystrybucji. Nie popieram tego i dlatego nie mogę się zgodzić. Przykro mi.

Offline

#4 2004-04-11 12:25:24

Yang
Użytkownik
Skąd: Chełmno
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Spisik anime albo cosik podobnego

Taipan, masz moje poparcie. Strona z napisami nie może być pośrednikiem w nielegalnym handlu. I tak jest super że są tutaj napisy w języku polskim i że jest ich tak dużo smile_big

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024