#21 2007-08-30 16:15:37

prorobo
Użytkownik
Skąd: Matplaneta
Dołączył: 2006-02-02

Odp: Odchodzę...

Powodzenia i dzięki za wysiłek jaki włożyłeś w ANSI.

Offline

#22 2007-08-30 19:30:57

Zjadacz
Użytkownik
Skąd: Głogów
Dołączył: 2006-04-10

Odp: Odchodzę...

Obiwanshinobi napisał:
Zjadacz napisał:

Swoją drogą rzeczywiście, jest jeszcze Beavis. Mógłby dostać teraz szerszą gamę zadań, bo dobry jest.

Chyba w drapaniu się po plecach.

Przesadzasz. Mocno smile


"Skazany na zajebistość"

Offline

#23 2007-08-30 19:35:50

Mavet
Użytkownik
Skąd: Krakow
Dołączył: 2005-05-02

Odp: Odchodzę...

Powodzenia ^_^

Offline

#24 2007-08-30 19:37:42

Suchy
Użytkownik
Skąd: Łódź (GTW)
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Odchodzę...

Obiwanshinobi napisał:
Zjadacz napisał:

Swoją drogą rzeczywiście, jest jeszcze Beavis. Mógłby dostać teraz szerszą gamę zadań, bo dobry jest.

Chyba w drapaniu się po plecach.

Ale przynajmniej nie pierdzieli na forum, szukając osta smile
Poza tym nie wypowiadaj się jak nie znasz faktów.
Dostaję od Beavisa bardzo dużo zgłoszeń odnośnie napisów (aktualnie czekam, aż panel moderatora będzie w pełni sprawny), a i widze, że swoją część roboty traktuje poważnie.
Póki co mam wszelkie powody by stwierdzić, że wniósł więcej pożytku niż tylko drapanie się po plecach.

A co do Wanderera, to szkoda, że odchodzi, ale myślę, że dobrze zrobił dając o tym znać, a nie olewając sprawę. Nie dziwi mnie że odchodzi, bo życie absorbuje i prędzej czy później, każdy z nas będzie miał mniej czasu. Szkoda tylko, że stracił zapał do fansubbingu. Ostatnio co raz wiecej  osób traci chęci do subowania (najbardziej widoczne przykłady: Dimitrih, Anaka, Ard).
Cóż... życie.

Ostatnio edytowany przez Suchy (2007-08-30 19:42:35)

Offline

#25 2007-08-30 19:44:27

songoku
Użytkownik
Skąd: Bydgoszcz
Dołączył: 2005-02-07

Odp: Odchodzę...

~Wan, jak zobaczylem tytul tematu, to od razu mi sie nasunelo pytanie: "Odchodze..." Gdzie?

Ok. wszystkiego dobrego i powodzonka oczkod

Offline

#26 2007-08-30 19:54:29

DiamondBack
Użytkownik
Skąd: Ostrzeżenia: 5 (z 4)
Dołączył: 2007-01-25

Odp: Odchodzę...

#Wanderer jak dlugo tu jestem tak widze ten nick tu po raz pierwszy... wiec ja chyba nawet nie zauwaze braku oczkod

Jeszczxe tylko Freeman, i Beavis... Beavis?! zaraz to on tez jest modem? lmao!!!


Jestem osobą nietolerancyjną. I prosiłbym to uszanować.
http://letty.pl/

Offline

#27 2007-08-30 20:04:34

Kane
Administrator
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2003-12-29

Odp: Odchodzę...

Nie najgorzej się nam współpracowało, dzięki smile

BTW, w związku z przejściem na emeryturę dwóch moderatorów będę zmuszony wkrótce poszukać nowych talentów, bo pracy wraz z poprawkami przybywa.

A co do Beavisa to więcej zadań nie dostanie, bo to człowiek zapracowany i czasu wystarcza mu tylko na jego obecne zadania, z których wywiązuje się b.dobrze.


Imperare sibi maximum est imperium

Offline

#28 2007-08-30 20:31:14

Obiwanshinobi
Użytkownik
Dołączył: 2005-11-05

Odp: Odchodzę...

Suchy napisał:
Obiwanshinobi napisał:
Zjadacz napisał:

Swoją drogą rzeczywiście, jest jeszcze Beavis. Mógłby dostać teraz szerszą gamę zadań, bo dobry jest.

Chyba w drapaniu się po plecach.

Ale przynajmniej nie pierdzieli na forum, szukając osta smile
Poza tym nie wypowiadaj się jak nie znasz faktów.

Otóż znam fakty i "nie znajduję w nich upodobania". Beavis ongiś szpetnie mnie pomówił, po czym nie umiał wybrnąć z tego z klasą. Ktoś taki nie nadaje się na moderatora z powodów, hmmm... zasadniczych, tak bym to nazwał. Piszę to nie dlatego, że się akurat z nim ściąłem, bo np. z gracolem nieraz się ścinałem, a mimo to uważałem go za właściwą osobę na moderatorskim stolcu.

Ostatnio edytowany przez Obiwanshinobi (2007-08-30 20:44:29)

Offline

#29 2007-08-30 20:52:24

Winged
Użytkownik
Skąd: Szczytno/Toruń
Dołączył: 2004-10-01

Odp: Odchodzę...

Powiem tak: krytykować można zawsze. Przecież nie każdy jest zadowolony z tego co inni. Vide obecny rząd. Jedni mówią, ze jest cacy, inni, że nie i są zatrzymywani przez ABW. smile Biorąc na siebie jakaś funkcję w jakieś społeczności, musimy być gotowi, że nie każdy będzie zadowolony i mogą nas dosięgnąć słowa niezadowolenia .
Aha, no i ja tam Was wszystkich lubię (chodzi o ogół społeczności tejże strony). smile_big
[EDIT] Cholera, znowu się przeliczyłem. Chociaż skoro #Suchy mówi, że dość często podsyła coś i jak dalej wnioskuję, że są to dobre zgłoszenia, to czemu nie. Chyba że sam ~Beavis nie chce. IMHO uważam, że obecnie (w takim składzie) moderacja działa całkiem nieźle. smile

Ostatnio edytowany przez Winged (2007-08-30 21:09:14)


"Dla ludzkich zachowań nie mam nic poza życzliwością i nic poza śmiechem na pocieszenie bliżnich"
John Irving, "Świat według Garpa"

Offline

#30 2007-08-30 21:16:30

Zeus
Użytkownik
Skąd: Augustów..Obecnie Warszawa WAT
Dołączył: 2005-07-29

Odp: Odchodzę...

Oj no kurde, następny, Kane jak Ty planujesz nas opuścić, to patrz, znajdziemy Cie i damy propozycje nie do odrzucenia:D

Offline

#31 2007-08-30 21:36:26

Beavis
Zbanowany
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Odchodzę...

Wanderer ja również życzę Ci powodzenia i udanego związku z tą drugą połóweczką.
BTW. wszyscy odchodzą z powodu kobitek, może czas wybrać na stanowisko modka jakąś kobietkę? kombinuje

Co do mojej osoby... żeby moderować trzeba być dostępnym przez większość czasu - nie chciałbym angażować się, ponieważ obecnie mam inne sprawy na głowie, a potem (studia i ewentualnie praca)... to się zobaczy, o ile Kane w ogóle myślał nad czymś takim? smile_lol:-D:-D
I jeszcze jedno - przynajmniej teraz wiem o co Ci chodzi Obi. Jeśli faktycznie poczułeś się znieważony to przepraszam baka

Proszę już teraz skupić się na właściwej treści tematu.

papa

PS. dzięki koledzy za wstawiennictwo - niech wam Bóg w dzieciach wynagrodzi jezor

Offline

#32 2007-08-30 21:49:24

bodzio
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Dołączył: 2006-05-18

Odp: Odchodzę...

Kane napisał:

Nie najgorzej się nam współpracowało, dzięki smile

BTW, w związku z przejściem na emeryturę dwóch moderatorów będę zmuszony wkrótce poszukać nowych talentów, bo pracy wraz z poprawkami przybywa.

A co do Beavisa to więcej zadań nie dostanie, bo to człowiek zapracowany i czasu wystarcza mu tylko na jego obecne zadania, z których wywiązuje się b.dobrze.

Dziś znalezienie kogoś, kto nie jest zaganiany, to zadanie iście trudne. Bo Ci mniej zaangażowani się raczej nie sprawdzą. oczkod


wladza1.png

Offline

#33 2007-08-30 22:13:07

khadzad
Użytkownik
Skąd: POZNAŃ
Dołączył: 2006-11-04

Odp: Odchodzę...

Beavis napisał:

PS. dzięki koledzy za wstawiennictwo - niech wam Bóg w dzieciach wynagrodzi jezor

Ludzie ci dobrze rzyczą a ty im takie klątwy zsyłasz

Offline

#34 2007-08-30 22:16:08

biszkopt
Użytkownik
Skąd: Bielsko
Dołączył: 2005-08-28

Odp: Odchodzę...

Oj Wan to gratuluje szczęścia i życzę Naj Naj w nowej dziedzinie. Dziękuje za te napisy którymi nas obdażyłeś i za pomoc przy Kronikach Lodoss smile trzymaj się smile i znów żegnamy kolejna osobę w iście dziwnym stylu jakby to było "ostatnie pożegnanie" smile

Offline

#35 2007-08-30 22:18:32

Piotroz
Użytkownik
Dołączył: 2006-01-03

Odp: Odchodzę...

Oglądanie anime z twoimi napisami zawsze było przyjemnością:). Dzięki za wszystko, Wanderer. Powodzenia.

Offline

#36 2007-08-30 22:22:20

Obiwanshinobi
Użytkownik
Dołączył: 2005-11-05

Odp: Odchodzę...

Beavis napisał:

I jeszcze jedno - przynajmniej teraz wiem o co Ci chodzi Obi. Jeśli faktycznie poczułeś się znieważony to przepraszam

Cóż, teraz już nie wypada mi się publicznie dąsać.
Stroniłem od podobnych deklaracji, ale gdybym któregoś wirtualnego kandydata na modka miał poklepać po plecach, byłby to Winged. Czy on ma czas i ochotę, to zupełnie inna sprawa, ale dostrzegam w nim te przymioty, które lubiłbym widzieć u moderatora.

Offline

#37 2007-08-30 22:29:47

Dżibril
Użytkownik
Dołączył: 2005-11-11

Odp: Odchodzę...

Obiwanshinobi napisał:

Stroniłem od podobnych deklaracji, ale gdybym któregoś wirtualnego kandydata na modka miał poklepać po plecach, byłby to Winged. Czy on ma czas i ochotę, to zupełnie inna sprawa, ale dostrzegam w nim te przymioty, które lubiłbym widzieć u moderatora.

Prawda , prawda. Winged i moim zdaniem świetnie nadaje się na modka.

Wanderer , mam szczerą nadzieję , że znajdziesz czas na pisanie postów - ostatnimi czasy strasznie mi Twoich wypowiedzi brakowało.

Ostatnio edytowany przez Dżibril (2007-08-30 22:31:13)

Offline

#38 2007-08-30 22:52:35

Freeman
Użytkownik
Skąd: Pabianice
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Odchodzę...

Pozna chłop kobite i zara mu robi porządki w życiu... smile Kto ten świat urządzał smile

Offline

#39 2007-08-30 22:52:58

Vilku
Użytkownik
Skąd: Pzń
Dołączył: 2007-04-06

Odp: Odchodzę...

<wow> jak tu byłem ostatnio (ho ho jakos w czerwcu) to nabór na modków się szerzył..wracam modków brak :? No co to się porobiło? Słońce? Może grzyby hehe, no nic to jakoś przeżyje to forum..Wanderer i reszta opuszczających powodzenia smile


565.png

Offline

#40 2007-08-30 22:53:13

fillip75
Użytkownik
Skąd: Chełm
Dołączył: 2005-08-14

Odp: Odchodzę...

No to szkoda, bo napisy jakie robiłeś były naprawdę dobre. A może przechodzisz jedynie kryzys. Ja teraz w czymś takim egzystuję. Już trzeci miesiąc zabieram się do dokończenia odcinka i jakoś nie mogę się zmobilizować. Może to przez tę "połówkę". Tyle, że ja ich mam więcej, chociaż nie jestem mułzumaninem. Ale jak się ma trzy markety i sklepik osiedlowy pod nosem smile_big To tak jakoś blisko do tych połówek smile_big

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024