#1 2008-09-08 18:55:38

hikikomori
Użytkownik
Skąd: z szafy
Dołączył: 2006-08-09

[AG] Kemonozume

kemonozume.jpg    

Tytuł: Kemonozume
Tytuł ang: Kemonozume
Gatunek: Action, Comedy, Demons, Fantasy, Gore, Horror, Romance, Seinen, Swordplay, Violence
Typ: TV
Ilość epizodów: 13
Rok: 2006

Kifuuken jest elitarną grupą zajmującą się eksterminacją potworów - ludożerców zwanych Pożeraczami Ciał. Toshihiko Momota, mistrz miecza i syn lidera Kifuuken, niespodziewanie, od pierwszego wejrzenia, zakochuje się w pięknej Yuce. Wkrótce okazuje się, że ich intymne relacje komplikuje fakt, iż Yuka należy do rasy Pożeraczy.

Link do projektu: http://animegarden.eworks.pl/projects/show/id:43

Wydanie MKV
Torrent 1-13
DDL: Folder 1-13 DDLA

Ostatnio edytowany przez Quithe (2012-03-18 20:27:24)

Offline

#2 2008-09-08 19:50:12

MasterPLASTER
Użytkownik
Dołączył: 2007-07-26

Odp: [AG] Kemonozume

O właśnie!
A teraz chciałbym się zapytać,
o to, o co chciałbym się zapytać,
ale zapytać o to się nie powinno,
co więcej, pytać się nie wolno,
więc chciałbym się zapytać,
lecz nie mogę się zapytać,
dlatego nie będę o to pytać.

I tak, me pytanie, pozostaje nieopisane,
lecz jest powszechnie znane,
a czy uzyskam odpowiedź na nie?

Poeta od siedmiu boleści,
co wypisuje głupie treści,
lecz czasami wali prosto z mostu
i o napisy się pyta po prostu....

Offline

#3 2008-09-08 20:39:11

Quithe
Użytkownik
Skąd: Bytom / Warszawa (głównie)
Dołączył: 2005-03-28

Odp: [AG] Kemonozume

smile_lol aż normalnie szkoda, że nie ma Hiki xD Chociaż siedzi na Ukrainie, z tego co wiem, w tej chwili zaczęła tłumaczenie kolejnego epa. Subów do 10 epizodu można się spodziewać pod koniec września, myślę oczkod
P.S. +10 do innowacji przy pytaniach zakazanych smile_big


myhandhelds.pl - tam robię recki gier na Vitę i Switcha, zamiast tłumaczyć animu :V
Zakupy na Play-Asia $3 taniej z kodem MYPSVITA smile

Offline

#4 2008-09-20 11:33:37

hikikomori
Użytkownik
Skąd: z szafy
Dołączył: 2006-08-09

Odp: [AG] Kemonozume

Nie, no spoko, gdy ktoś pyta o Kemo, gładko to znoszę, bo cieszy mnie jakiekolwiek zainteresowanie tym tytułem, niezasłużenie ignorowanym przez ogół. Z żalem się będę z nim rozstawać, ale postaram się to jednak zrobić w miarę szybko (chociaż czeka na mnie masa korekt do projektów Quithe [kiedy będą napisy do Mnemosyne blee ]). W pzryszłym tyg. na bank 10 ep wyjdzie.

Offline

#5 2008-10-16 23:16:58

hikikomori
Użytkownik
Skąd: z szafy
Dołączył: 2006-08-09

Odp: [AG] Kemonozume

No tak... Obiecanki - cacanki, a korekta stoi ;] Pominęłam drugą korektę i wstawiłam napisy do 10 i 11 epa Kemonozume. Można wyłapywać wszelakie błędy i robić wypiski w komentarzach jezor Kiedy będą następne napisy bladego pojęcia nie mam. Ale przecież jest tyle innych serii, które możecie obejrzeć w międzyczasie oczkod Na razie bawcie się dobrze i thx za cierpliwość smile

Offline

#6 2008-12-04 11:47:35

hikikomori
Użytkownik
Skąd: z szafy
Dołączył: 2006-08-09

Odp: [AG] Kemonozume

Napisy do 12 epka Kemonozume wstawione. Znów bez drugiej korekty:P Z napisami do ostatniego odcinka postąpię tak samo, bo na Damtrixa nie mam bata. Możecie się ich spodziewać  naprawdę niedługo. Tym razem dotrzymam słowa oczkod

Offline

#7 2008-12-18 19:47:43

MasterPLASTER
Użytkownik
Dołączył: 2007-07-26

Odp: [AG] Kemonozume

hikikomori napisał:

Z napisami do ostatniego... Możecie się ich spodziewać  naprawdę niedługo. Tym razem dotrzymam słowa oczkod

Ja nie chcę nic mówić... więc nic nie powiem. smile_big

Offline

#8 2008-12-18 19:56:07

Quithe
Użytkownik
Skąd: Bytom / Warszawa (głównie)
Dołączył: 2005-03-28

Odp: [AG] Kemonozume

Master, sub jest przetłumaczony i po mojej korekcie. Hiki musi tylko sprawdzić timing jeszcze. Na korekty Dama nie ma co czekać, opierdziela się jak może xD
Wyczekuj suba jutro, najpóźniej w sobotę smile


myhandhelds.pl - tam robię recki gier na Vitę i Switcha, zamiast tłumaczyć animu :V
Zakupy na Play-Asia $3 taniej z kodem MYPSVITA smile

Offline

#9 2008-12-20 23:05:46

hikikomori
Użytkownik
Skąd: z szafy
Dołączył: 2006-08-09

Odp: [AG] Kemonozume

No dobra... to już koniec Kemo. Napisy do 13 epka wstawione. "Trochę" to trwało, nie powiem, ale może podświadomie nie chciałam się rozstawać z tą serią;) Podejrzewam, że długo nie trafię na równie dobrą mieszankę świetnej grafiki, wyjątkowej jak na anime muzyki i porąbanej fabuły.
Kacie, to prezent gwiazdkowy, możesz odhaczyć kolejny ukończony projekt i łyknąć ginu za powodzenie następnego jezor

Offline

#10 2008-12-22 18:19:57

MasterPLASTER
Użytkownik
Dołączył: 2007-07-26

Odp: [AG] Kemonozume

Pomijając hiki, jestem największym spamerem w tym wątku. W zasadzie ta moja działalność tutaj kwalifikuje się na nominację do nagrody typowego przedstawiciela międzyzwrotnikowej flory afrykańskiej, ale do rzeczy. Obejrzałem, pomyślałem, zawyrokowałem: przyzwoita robota. Tłumaczenie nie powala, ale wiadomo o co chodzi, gałki mam całe, czyli nie było tam żadnych agresywnych błędów, które biłyby po oczach, a czasówka pozwala wszystko na spokojnie doczytać.  Jest parę potknięć w tłumaczeniu, z których najbardziej utkwiła mi ta: ""Siły Samoobrony" - z początku 12epa -, które mi kojarzą się bardziej z bronami na drogach, niż z oddziałami Obrony Narodowej, które mają dbać o porządek. Generalnie dobrze się oglądało, choć niektóre kwestie były dość mocno naciągane, jednak były i takie, które idealnie pasowały, a z angielskimi miały mało wspólnego. Najlepiej podsumuje to cytat, który zaczerpnę z "klasyki": "Bunkrów nie ma, ale też jest **********". smile_big

Dzięki.

Co do samego tytułu, to mam tylko jedno do powiedzenia: nigdy nie sądziłem, że ostry seks może być aż tak ostry. rotfl

Offline

#11 2008-12-22 23:32:28

hikikomori
Użytkownik
Skąd: z szafy
Dołączył: 2006-08-09

Odp: [AG] Kemonozume

Dobra dobra, po tej życzliwej recenzji może mi wyślesz na PM te mniej agresywne błędy, które tylko trochę biły po oczach i inne naciągane zdania nie pasujące do sytuacji z propozycjami poprawy na pasujące. Skoro już się tak nagimnastykowałam, żeby część jednak pasowała, będę wdzięczna za pomoc w poprawieniu reszty niedociągnięć.
Siły Samoobrony... za PWN:
Japonia. Siły zbrojne. Łączna liczba żołnierzy 239,9 tys. (2002); zgodnie z konstytucją, Japonia nie może posiadać broni masowego rażenia; siły zbrojne, zw. Siłami Samoobrony, mają charakter defensywny, mogą być użyte tylko w wypadku agresji;itd
jak zwał tak zwał;]

Offline

#12 2010-09-18 17:23:56

Arow
Użytkownik
Skąd: Bytom
Dołączył: 2009-07-29

Odp: [AG] Kemonozume

Mam takie pytanko. Czy jak dam wam linki (a to jeszcze trochę potrwa) do pewnej wersji tego anime, to zrobicie mi do niej synchro, czy raczej muszę liczyć na "Zrób se sam"? :p

Offline

#13 2010-09-20 00:13:20

Quithe
Użytkownik
Skąd: Bytom / Warszawa (głównie)
Dołączył: 2005-03-28

Odp: [AG] Kemonozume

Jest lepsza opcja. Daruj sobie ściąganie, poczekaj jeszcze góra miesiąc (podane za zapas, powinno być szybciej) i będziesz miał hardka do ściągnięcia (kodowanie z DVD) oczkod


myhandhelds.pl - tam robię recki gier na Vitę i Switcha, zamiast tłumaczyć animu :V
Zakupy na Play-Asia $3 taniej z kodem MYPSVITA smile

Offline

#14 2010-09-20 00:15:55

Sir_Ace
Użytkownik
Dołączył: 2006-11-18

Odp: [AG] Kemonozume

Tzn. wszystko na raz, czy (obyczajem rodzimych grup) po dwa odcinki na miesiąc?


[edit]
No jestem hepi oczkod

Ostatnio edytowany przez Sir_Ace (2010-09-20 00:46:55)

Offline

#15 2010-09-20 00:17:14

Quithe
Użytkownik
Skąd: Bytom / Warszawa (głównie)
Dołączył: 2005-03-28

Odp: [AG] Kemonozume

All at once. 10 jest już gotowych. 11-13 zaraz pójdzie do QC.


myhandhelds.pl - tam robię recki gier na Vitę i Switcha, zamiast tłumaczyć animu :V
Zakupy na Play-Asia $3 taniej z kodem MYPSVITA smile

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024