#1 2008-12-14 21:54:58

kukisek
Użytkownik
Dołączył: 2005-09-19

wtyczka Cooloris czyli przeglądanie galeri anime w 3D :D

Ostatnio buszując po necie napotkałem ciekawą wtyczkę Cooliris do przeglądarki która umożliwia przeglądanie zdjęć w 3D jak i filmów np. z youtube.
Bardzo fajnie to wygląda jeśli chodzi o galerie anime. Aby móc przeglądać obrazy w ten sposób strona czy też portal musi być odpowiednio dostosowana.
Oto krótki filmik z portalu ecchilove który jak mogę się pochwalić jako pierwszy działa na tej wtyczce smile_big
youtube
lub w lepszej jakości
ecchi portal

Niektórzy piszą że strasznie zamula mi na firefoxie starym kompie i łączu 1mb chodzi płynnie zamula pewnie na IE jezor

Ostatnio edytowany przez kukisek (2008-12-14 21:57:45)

Offline

#2 2008-12-15 04:28:56

Boomerek
Użytkownik
Skąd: Bialy-StOOk
Dołączył: 2007-04-23

Odp: wtyczka Cooloris czyli przeglądanie galeri anime w 3D :D

Ta , wtyczka dość fajna . Sam posiadałem ją jakiś czas ale przy porządkach ją wywaliłem, szczerze? to nawet nie wiem czemu ;p.

Najgorszą rzeczą jest to że trzeba czekać aż się załaduje obraz ><.... a otwórz tą galerią google image... łOooo ciągnie się i ciągnie, Niekończąca się opowieść!! *wariuje*


Nie mogę palić w klubach, więc upijam się szybciej!
Postawię igloo dla palaczy przed klubem koło stycznia! [...]
Odczuwam ucisk, e-trucizn,
Oplata mnie tyle światłowodów, że zaraz się przewrócę!    || !Ruch Narodowy!Czołem Wielkiej Polsce! ||

Offline

#3 2008-12-15 11:06:25

Heliar
Użytkownik
Skąd: P-ń
Dołączył: 2007-08-23

Odp: wtyczka Cooloris czyli przeglądanie galeri anime w 3D :D

Łącze 1 Mb w zupełności starcza.

Fajny bajer ta wtyczka, jak już się człowiek przyzwyczai do poruszania, to łatwiej się ogląda duże galerie.

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024