#1 2009-03-28 20:12:31

_KiRA
Użytkownik
Skąd: Eorzea
Dołączył: przed 2004-07-25

Rekrutacja do Mró-chan Empire

Cóż, wiele się wydarzyło w ostatnim półroczu, sporo dobrych osób z grupy zostało wywalonych, jedna w wyniku nieporozumienia odeszła (po przedstawieniu prawdy dotyczącej łamania regulaminu, jednak później strony się pogodziły i jest git smile_big ), reszta zaś... jest martwa oO, grupa swego czasu nieco podupadła, głównie ze względu na brak rąk do pracy (opierdzielające się nieroby oO, nawet nie wiadomo czy jeszcze dychają @_@), bo póki co jedynie ja coś tam robię i Renik (skończył jeden projekt ostatnio). Czas powstać jak feniks z popiołów (sorry phx jezor) i się odrodzić. Ale do pełnego powrotu do zdrowia potrzebujemy ludzi, równie szalonych jak my, niekonfliktowych (by nie powtórzyć dawnych sytuacji) i chętnych do roboty (w miarę wolnego czasu). Projekty stoją już od niemal pół roku (niektóre nawet i dłużej), bo nie ma kto się nimi zająć. Najemnicy się do nas nie zgłasząją z chęcią pomocy, zaś forum grupy stoi puste.

Poszukujemy:
- korektorów,
- kodera (zawsze się przyda),
- typesetterów,
- osoby od efektów i spraw technicznych (w tym karaoke na poziomie co najmniej średnio zaawansowanym - trzeba trochę Bakurę odciążyć jezor),
- od biedy dobrych tłumaczy ze znajomością języka angielskiego.

Proszę o zgłaszanie się na naszym forum, pod adresem (ozywiście w tym emacie pisać można jezor): mro-chan.na14.pl

PS. Proszę o powstrzymanie się ze zbędnymi docinkami, wszelkie próby prowokacji i flejmowania będą natychmiast zgłaszane administracji AnSi.

Offline

#2 2010-03-26 02:18:39

_KiRA
Użytkownik
Skąd: Eorzea
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Rekrutacja do Mró-chan Empire

Małe odświeżenie tematu. Rekrutacja na wyżej wymienione stanowiska trwa nadal. Jak ktoś chętny to czekam na PMa. Resztę spraw objaśnię prywatnie.

Nabór otwarty na działy Softy i Hardy.

Offline

#3 2011-05-02 18:43:36

Shinuta
Użytkownik
Dołączył: 2005-07-22

Odp: Rekrutacja do Mró-chan Empire

Zapraszamy wszystkie chętne osoby do dołączenia do grupy.

Poszukujemy osób na odpowiednie stanowiska:
- Tłumacz - znający dobrze język angielski lub inne.
- Korektor - znający się dobrze na języku polskim (oczywiście nie musi być ortofaszystą).
- Timingowiec
- Koder
- Typesetter
- Osoby do efektów - te proste jak i te zaawansowane.

Wymagania:
Być rzetelnym i uprzejmym - dokończyć to czego się podjęło.

Kontakt w tym temacie, PM lub GG - 28142192.

P.S Posty niezwiązane z tematem nie będą brane pod uwagę i z czasem kasowane.

Ostatnio edytowany przez Shinuta (2011-05-02 18:52:36)


722396467d834906med.jpg
We will continue to exist, we haven't finished what we have to do yet.

Offline

#4 2011-05-02 20:04:57

Sir_Ace
Użytkownik
Dołączył: 2006-11-18

Odp: Rekrutacja do Mró-chan Empire

A ja pytam zupełnie bez podtekstów - macie upatrzoną jakąś serię? No chyba że to jeszcze tajemnica.

Offline

#5 2011-05-02 20:58:35

_KiRA
Użytkownik
Skąd: Eorzea
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Rekrutacja do Mró-chan Empire

Sir_Ace napisał:

A ja pytam zupełnie bez podtekstów - macie upatrzoną jakąś serię? No chyba że to jeszcze tajemnica.

Ja nic nie wiem. Jestem tylko duchowym ojcem mró oczkod

Offline

#6 2011-05-02 20:59:55

Shinuta
Użytkownik
Dołączył: 2005-07-22

Odp: Rekrutacja do Mró-chan Empire

Sir_Ace napisał:

A ja pytam zupełnie bez podtekstów - macie upatrzoną jakąś serię? No chyba że to jeszcze tajemnica.

Ano jest już pewna seria upatrzona, jednak na razie pozostanie ona tajemnicą. Niemniej w ciągu 10dni powinien powstać 1 epek, a kolejne będą się pojawiać co 2 dni.

_KiRA napisał:

Ja nic nie wiem. Jestem tylko duchowym ojcem mró oczkod

Wiesz, że będziesz kodował pewną serię, ale jeszcze nie zdradziłem ci jaką.

No i koniec offtopa, nie po to ten temat.

Ostatnio edytowany przez Shinuta (2011-05-02 21:03:15)


722396467d834906med.jpg
We will continue to exist, we haven't finished what we have to do yet.

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024