#1 2009-06-30 21:48:43

Heliar
Użytkownik
Skąd: P-ń
Dołączył: 2007-08-23

Komentarz do napisów, a ocena

Uważam, że powinno się rozdzielić komentarz i ocenę napisów. Ocena powinna mieć więcej stopni, powiedzmy 5. Przy wystawianiu 2 najniższych komentarz obowiązkowy, no i wraz z oceną/komentarzem adnotacja kto ją/go wystawiał.
Zakaz wystawiania ocen (nie komentarzy) przez członków grupy.
Propozycję tą składam, bo mam dość wypisywania głupot przy stawianiu BDB, a wszystko po to, żeby komentarz nie został usunięty. Co mam pisać jak nie mam, żadnych zastrzeżeń?
- doskonale podpiepszony taiming z angielskiego hardsuba,
- to nic, że niektóre zdania nie mają sensu, ale word świetnie wyłapał błędy,
- świetne karaoke, choć tak przewijam opening i ending,
- wypas czcionka nie zlewa mi się z obrazem (wszystko i tak przerabiam na MicDVD i oglądam w standardowym Arialu)

Offline

#2 2009-06-30 21:51:32

Tommy
Użytkownik
Skąd: Rydułtowy
Dołączył: 2007-03-14

Odp: Komentarz do napisów, a ocena

Heliar poczekaj na nową odsłonę ANSI (co jeszcze może potrwać). Jak na dzień dzisiejszy nie opłaca się już nic mieszać. Może to tylko dodatkowo pogorszyć stabilność.


tmpdk.png

Offline

#3 2009-06-30 22:22:37

DiamondBack
Użytkownik
Skąd: Ostrzeżenia: 5 (z 4)
Dołączył: 2007-01-25

Odp: Komentarz do napisów, a ocena

Ta z tymi komentarzami to głupota. Mój komentarz został usunięty bo dulu'owi się nie spodobał. Dodałem ponownie ocenę bdb z identycznym komentarzem tylko odrobinkę zmieniłem szyk zdania i już było ok...


Jestem osobą nietolerancyjną. I prosiłbym to uszanować.
http://letty.pl/

Offline

#4 2009-06-30 22:24:36

bartas21
Użytkownik
Skąd: Gdańsk
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Komentarz do napisów, a ocena

- doskonale podpiepszony taiming z angielskiego hardsuba,
- to nic, że niektóre zdania nie mają sensu, ale word świetnie wyłapał błędy,
- świetne karaoke, choć tak przewijam opening i ending,
- wypas czcionka nie zlewa mi się z obrazem (wszystko i tak przerabiam na MicDVD i oglądam w standardowym Arialu)

dobre dobre
z lekka się uśmiechnąłem smile


ale popieram zawżdy doprawdy przydatna ta opcja byłą by   ?!?!?

Offline

#5 2009-06-30 22:28:10

Luk4S
Użytkownik
Dołączył: 2008-08-10

Odp: Komentarz do napisów, a ocena

DiamondBack napisał:

Ta z tymi komentarzami to głupota. Mój komentarz został usunięty bo dulu'owi się nie spodobał. Dodałem ponownie ocenę bdb z identycznym komentarzem tylko odrobinkę zmieniłem szyk zdania i już było ok...

Bo dulu losuje które usuwa. Są bardziej debilne czasami niż moje i zostają...


FluxBB bbcode test

Offline

#6 2009-06-30 22:34:38

Aurius
Użytkownik
Dołączył: 2008-07-16

Odp: Komentarz do napisów, a ocena

W zasadzie można to było napisać tutaj, bo wpisuje się to w życzenia jak ma wyglądać nowe ANSI.

Zakaz wystawiania ocen (nie komentarzy) przez członków grupy.

To moim zdaniem jest daremne. Niech sobie oceniają własne suby, to tylko o nich będzie świadczyć.

Offline

#7 2009-06-30 22:43:04

bartas21
Użytkownik
Skąd: Gdańsk
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Komentarz do napisów, a ocena

Luk4S napisał:
DiamondBack napisał:

Ta z tymi komentarzami to głupota. Mój komentarz został usunięty bo dulu'owi się nie spodobał. Dodałem ponownie ocenę bdb z identycznym komentarzem tylko odrobinkę zmieniłem szyk zdania i już było ok...

Bo dulu losuje które usuwa. Są bardziej debilne czasami niż moje i zostają...

w skali od 1 do 10
gdzie 1 to dziecko neo a 10 to przeciętna głupota smile
ps. mnie się wydaje ,że jakiego skrypta podpiął i on z automatu twoje usuwa smile_big

Offline

#8 2009-06-30 22:49:06

KKnD
Zbanowany
Skąd: Dystrykt Wschodni <=> D.G.
Dołączył: 2008-04-11

Odp: Komentarz do napisów, a ocena

Wcale bym się nie zdziwił.

Ale pewnie prawda jest taka, że wszystkich komentów nie da rady się przejrzeć i śmieci jeszcze raz przepisane zostają...

Ostatnio edytowany przez KKnD (2009-06-30 22:49:19)


fontani32678yp1.gif

Offline

#9 2009-06-30 22:52:11

budyn
Użytkownik
Skąd: Katowice
Dołączył: 2004-10-24

Odp: Komentarz do napisów, a ocena

Aurius napisał:

W zasadzie można to było napisać tutaj, bo wpisuje się to w życzenia jak ma wyglądać nowe ANSI.

Zakaz wystawiania ocen (nie komentarzy) przez członków grupy.

To moim zdaniem jest daremne. Niech sobie oceniają własne suby, to tylko o nich będzie świadczyć.

To, że ktoś jest w tej samej grupie co autor napisów, nie znaczy z automatu, że mu będzie słodził. Niech się oceniają, publika zweryfikuje.

Ogólnie z komentami jest problem, bo z powodu surowej selekcji, napisy komentuje co setna osoba. Z drugiej strony brak kontroli zaowocuje wysypem komentarzy "THX, świetne napisy". Choć i do tego nie mam zastrzeżeń jeśli napisy są rzeczywiście na poziomie.
Czasami po prostu chce się podziękować autorowi, a nie poddawać napisów naukowej analizie.

Offline

#10 2009-06-30 23:05:56

Zgrzyt
Użytkownik
Skąd: Gliwice
Dołączył: 2006-02-08

Odp: Komentarz do napisów, a ocena

Ten temat był już poruszany  wielokrotnie bzdura (chyba nawet tu (Nowe) ANSI: koncert życzeń; chór narzekań)
Opcja szukaj nie gryzie. Temat do kasacji !

Ostatnio edytowany przez Zgrzyt (2009-06-30 23:07:56)

Offline

#11 2009-06-30 23:14:43

lilith_
Moderator
Skąd: Poznań (SRS)
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Komentarz do napisów, a ocena

Temat zamykam, bo nie ma sensu ponownie dyskutować o tym samym.
Na nowym ANSI będzie sporo zmian, dlatego niecierpliwym proponuję poczekać. Prace trwają i projekt ciągle posuwa się do przodu.


"Chodź, poluj ze mną. Zostaw ból i bądź znowu wolny. Tu każdy czas jest teraźniejszością i wybór należy do ciebie. Wilki nie mają króla."

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024