#1 2010-03-26 19:21:19

Archer
Użytkownik
Dołączył: 2009-01-26

[Omoi] Katanagatari

katanay.jpg

OPIS:

Przenosimy się do feudalnej Japonii. Młoda kobieta imieniem Togame przybywa na bezludną wyspę, na którą został wygnany bohater rebelii wraz z jego rodziną. Ma niecodzienny interes do głowy rodziny. Okazuje się, że poszukiwana przez nią osoba nie żyje, a głową rodu jest teraz jego syn. Co wyniknie z tego spotkania? Tego już sami musicie się dowiedzieć oczkod

EKIPA:

Tłumaczenie: vatarr
Korekta: Arst
Timing: Zwei, Archer
Typesetting: Zwei
Karaoke: Bakura
Kodowanie: Zwei
Kontrola jakości: Archer, Dektiv


DANE TECHNICZNE:

Rozdzielczość obrazu: 1280x720
Proporcje obrazu: 16:9
Format: MKV
Video: H264 / 23.976 fps / 1700 kbps
Audio: AAC / 2.0 / 189 kbps
Źródło: HDTV
Rozmiar pliku: ~673MB


Torrent

MU

Miłego oglądania ;D

P.S. Jako, że plik trochę zajmuje, w związku z tym prosiłbym o pomoc w seedowaniu, będę bardzo wdzięczny smile_big

Offline

#2 2010-03-26 23:49:26

_KiRA
Użytkownik
Skąd: Eorzea
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: [Omoi] Katanagatari

Miłe oglądanie będzie jak wydacie całość, oby jak najszybciej. Przejrzałem sobie wyrywkowo i musze stwierdzić że zarówno anime, jak i wykoanie trzyma poziom. No i po raz pierwszy w życiu widzę karaoke po półkolu... no ale to Bakura, więc wszystko jest możliwe. Tak więc go go go. Macie już jednego co czeka z niecierpliwością (a rzadko mi się to zdarza ostatnio, tym bardziej, że rzadko kiedy cokolwiek oglądam).

Offline

#3 2010-03-27 13:32:47

FAiM
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: [Omoi] Katanagatari

_KiRA napisał:

No i po raz pierwszy w życiu widzę karaoke po półkolu... no ale to Bakura, więc wszystko jest możliwe.

A jego ołtarzyk też masz w domu? - wybaczcie, ale nie mogłem się już powstrzymać.

_KiRA napisał:

Tak więc go go go. Macie już jednego co czeka z niecierpliwością (a rzadko mi się to zdarza ostatnio, tym bardziej, że rzadko kiedy cokolwiek oglądam).

Tak, go go go... zagnicie czas, wykradnijcie materiały od twórcy - cokolwiek... przecież KiRA nie może czekać *

* jakby ktoś nie zajarzył, to ostatni, dwunasty odcinek Katanagatari ma być dopiero w grudniu - bo anime ma trzymać konwencje light novel, czyli jeden ep co miesiąc przez rok.


A grupie życzę powodzenia i wytrwałości - jak zresztą wszystkim, który porywają się na twory Nisio Isin.


K5Cqyo6.png?1

Offline

#4 2010-03-27 14:38:39

Archer
Użytkownik
Dołączył: 2009-01-26

Odp: [Omoi] Katanagatari

Dziękujemy, napewno się przyda. Postaramy się jak najszybciej nadrobić straty i być na bieżąco z wydawaniem Katanagatari oraz żeby kolejne relki trzymały poziom, a Kirze zalecamy uzbroić się w cierpliwość ^^

Offline

#5 2010-03-27 14:55:35

_KiRA
Użytkownik
Skąd: Eorzea
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: [Omoi] Katanagatari

A jego ołtarzyk też masz w domu? - wybaczcie, ale nie mogłem się już powstrzymać.

Taa, żebyś wiedział ;] Al hail Bakura! IMO najlepsza osoba od technicznych spraw w dzisiejszych czasach.

Tak, go go go... zagnicie czas, wykradnijcie materiały od twórcy - cokolwiek... przecież KiRA nie może czekać *

* jakby ktoś nie zajarzył, to ostatni, dwunasty odcinek Katanagatari ma być dopiero w grudniu - bo anime ma trzymać konwencje light novel, czyli jeden ep co miesiąc przez rok.

...
....
.....
......
Sorry, ale nie orientuje się w terminach emisji każdej serii sezonu. Nie mam po co, nie interesuje mnie to, nie chce mi się, itd. Myślałem, ze jak wszystkie, ta wychodzi raz na tydzień, a tu widzę teraz, że wychodzi jak OAVka.  Whatever.

Offline

#6 2010-03-29 21:16:08

KieR
Użytkownik
Skąd: タルヌフ
Dołączył: 2008-02-11

Odp: [Omoi] Katanagatari

Tak z ciekawości rzuciłem okiem na polskiego hardka, owego tytułu i pierwsze co myślę, niżej tych dialogów się nie dało umiejscowić?

Nie czaję w ogóle początkowych zdań, błędy typu: nie możliwe(omg), kolejna rzecz 36-ciu kowali(nie stosuję się takiego zapisu i jest on już niepoprawny). (doszedłem do 10 min.)


tumblr_static_bug.gif

Offline

#7 2010-03-29 21:29:19

ghostpl22
Użytkownik
Skąd: Prawie Warszawa xD
Dołączył: 2008-06-12

Odp: [Omoi] Katanagatari

Osobiście sam mam to w planach, ale czekam na BD. Co do relka, to po przeglądnieciu pl słów do opa, postanowiłem poskakać po dialogach. I co? A no nic, 600 mb więcej na dysku xD


ghostpl22.png

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024