#41 2012-05-16 16:24:29

Rudy102
Użytkownik
Dołączył: 2010-02-13

Odp: Koncert życzeń :) (Vodeon)

Ja dodaje od siebie Danshi Koukousei no Nichijou, Nodame Cantabile (zwłaszcza pierwsza seria), Kimi ni Todoke, Ghost in the Shell: Solid State Society, Level E, Kimi to Boku, Bakuman, Durarara, Mawaru Penguindrum i Natsume Yuujinchou.


Rudy102.png

Offline

#42 2012-05-16 16:24:59

Hunter Killer
Moderator
Skąd: Zielona Góra
Dołączył: 2011-03-29

Odp: Koncert życzeń :) (Vodeon)

Oglądaj starocie smile

LotGH, Galaxy Express 999, Gundam 0079.

Haibane Renmei już jest po polsku - słabo wydane, ale jednak - więc się nie liczy jezor

Serial Experiments Lain oraz Utena - też polecam smile.

Fate/stay night lub Kara No Kyoukai - świetne graficznie, muzycznie i klimatyczne.

Boogiepop Phantom, Angel's Egg - perełki - nic nie powiem, ocenia oglądający smile.

Ostatnio edytowany przez Hunter Killer (2012-05-16 16:43:28)


155222.jpg zzsldjt.png

Offline

#43 2012-05-16 16:46:14

LordCrane
Użytkownik
Dołączył: 2008-04-25

Odp: Koncert życzeń :) (Vodeon)

Moim zdaniem przedstawiłeś to w zbyt różowym świetle, Ace. Nie takie inicjatywy w naszym kraju kończyły się sromotną porażką. Moim zdaniem (ale od razu mówię, że nie popartym żadnymi badaniami marketingowymi) na sam początek dobrym katalizatorem byłby kanał telewizyjny, a dopiero później tworzyć jego pochodne (DVD, płatny stream - takie inicjatywy się sprawdziły w Europie). W każdym razie trzeba by było dostarczyć jakiś produkt, usługę, której nie zyskaliby piraci itd. W przypadku wydawania anime na DVD jest jeden ogromy zgrzyt, DVD, a nie BD, czyli z miejsca mamy (w przypadku nowych serii i trochę uogólniając) gorszą jakąś niż w BD ściągniętym z neta. I o ile za granicą (Niemcy, Francja) rekompensuje się to lokalizacją (prawie zawsze pełen dubbing + rodzime napisy), to u nas do tej pory było z tym ciężko - zresztą temat był poruszany już wielokrotnie na forum, w skrócie - polskie wydania anime to w większości słabe napisy, słaba jakość obrazu i dźwięku, zaporowa cena.

Wróćmy jednak do streamu a la CR w Polsce. Moim zdaniem 80% tytułów powinny stanowić nowości, a 20% klasyki, inaczej nie ma szans na sukces. Ja wiem, że "nowe" anime są gówniane itd., ale samymi klasykami nie przyciągnie się wielu klientów, takich proporcji używają także w Europie Zachodniej.

Poza tym oglądanie anime w telewizji to zupełnie inna kultura niż oglądanie na streamie bądź na kompie.

PS. Poza tym nasza Ojczyzna to jednak dziwny kraj. oczkod

Ostatnio edytowany przez LordCrane (2012-05-16 16:48:12)

Offline

#44 2012-05-16 17:53:44

kurus123
Użytkownik
Dołączył: 2010-12-09

Odp: Koncert życzeń :) (Vodeon)

po co tłumaczyć to co jest już przetłumaczone? lepiej to czego nie ma ;]


kurus.jpg

Offline

#45 2012-05-16 17:55:50

Sir_Ace
Użytkownik
Dołączył: 2006-11-18

Odp: Koncert życzeń :) (Vodeon)

LordCrane napisał:

na sam początek dobrym katalizatorem byłby kanał telewizyjny, a dopiero później tworzyć jego pochodne (DVD, płatny stream

Zapewne chodzi o to, że dystrybucja przez stream jest wielokrotnie tańsza od programu w TV, a już na pewno od tłoczenia i dystrybucji trwałego nośnika. Może i TV ma dużo większy zasięg, ale trudno nie zauważyć, że polskie życie okołoanimu skupia się w internecie i imo za jego pośrednictwem najłatwiej trafić do 'twardego' targetu. Inna sprawa, że 'fandom' jest zepsuty wieloletnim darmowym dostępem do dóbr wszelakich i być może usługa lepiej (płatniej) zostałaby odebrana przez niedzielnych widzów.

Jeżeli chodzi o ofertę (bawmy się dalej jezor), to zgadzam się. Trzy filary popularności - rozreklamowanie, nowości w ofercie i jakieś darmowe treści. O jakość bym się nie bał. Freeman kręcił z IDG, a ich wydania były najlepsze (pod każdym względem) i zarazem najtańsze.

Offline

#46 2012-05-16 17:56:37

LordCrane
Użytkownik
Dołączył: 2008-04-25

Odp: Koncert życzeń :) (Vodeon)

kurus123 napisał:

po co tłumaczyć to co jest już przetłumaczone? lepiej to czego nie ma ;]

Bardzo "ciekawe" stwierdzenie, rozwiń je i napisz co dokładnie.

Sir_Ace napisał:

Zapewne chodzi o to, że dystrybucja przez stream jest wielokrotnie tańsza od programu w TV, a już na pewno od tłoczenia i dystrybucji trwałego nośnika. Może i TV ma dużo większy zasięg, ale trudno nie zauważyć, że polskie życie okołoanimu skupia się w internecie i imo za jego pośrednictwem najłatwiej trafić do 'twardego' targetu. Inna sprawa, że 'fandom' jest zepsuty wieloletnim darmowym dostępem do dóbr wszelakich i być może usługa lepiej (płatniej) zostałaby odebrana przez niedzielnych widzów.

Jeżeli chodzi o ofertę (bawmy się dalej jezor), to zgadzam się. Trzy filary popularności - rozreklamowanie, nowości w ofercie i jakieś darmowe treści. O jakość bym się nie bał. Freeman kręcił z IDG, a ich wydania były najlepsze (pod każdym względem) i zarazem najtańsze.

Nigdzie nie napisałem, że program TV jest tani, wręcz przeciwnie. Co do fandomu, to masz całkowitą rację, a co najważniejsze walka z piratami, którzy postanowią spiracić wydania naszego potencjalnego streama, jest walką z wiatrakami (jako przykład niech posłuży CR, też mnie zastanawiało dlaczego nic nie robią z Horrible'em, aż w końcu pewna osoba mnie oświeciła. Robili, do sądu pozywali itd. Wszystko na nic. Nie pamiętam, o co dokładnie chodziło, ale chyba o to, że CR nie miał praw do pozwu, bo te miało tylko japońskie studio czy coś takiego). Niemniej paradoksalnie ustawy pokroju ACTA są pewną szansą dla legalnego streama w Polsce. Nie zapominajmy też, że licencja na nowe animce z Japonii są stosunkowo drogie. Ludzie chcą nowości, w dobrej jakości, szybko, za darmo, a poza tym w ogromnych ilościach, a tego nie da się po prostu pogodzić.

Ostatnio edytowany przez LordCrane (2012-05-16 18:10:14)

Offline

#47 2012-05-16 18:02:16

marek2fgc
Użytkownik
Skąd: Lubin
Dołączył: 2010-06-28

Odp: Koncert życzeń :) (Vodeon)

kurus123 napisał:

po co tłumaczyć to co jest już przetłumaczone? lepiej to czego nie ma ;]

"Tłumaczenie" to pojęcie względne oczkod

Offline

#48 2012-05-16 18:03:46

kurus123
Użytkownik
Dołączył: 2010-12-09

Odp: Koncert życzeń :) (Vodeon)

LordCrane napisał:
kurus123 napisał:

po co tłumaczyć to co jest już przetłumaczone? lepiej to czego nie ma ;]

Bardzo "ciekawe" stwierdzenie, rozwiń je i napisz co dokładnie.

tyle tego jest że można było by książkę pisać

np Spice and Wolf, Break Blade, caly dragon ball itd

do nich są napisy które można pobrać i to w języku Polskim
dlatego lepiej wziąć projekty których nie ma albo które są po prostu nie dokończone lub porzucone.


kurus.jpg

Offline

#49 2012-05-16 18:12:30

LordCrane
Użytkownik
Dołączył: 2008-04-25

Odp: Koncert życzeń :) (Vodeon)

kurus123 napisał:
LordCrane napisał:
kurus123 napisał:

po co tłumaczyć to co jest już przetłumaczone? lepiej to czego nie ma ;]

Bardzo "ciekawe" stwierdzenie, rozwiń je i napisz co dokładnie.

tyle tego jest że można było by książkę pisać

np Spice and Wolf, Break Blade, caly dragon ball itd

do nich są napisy które można pobrać i to w języku Polskim
dlatego lepiej wziąć projekty których nie ma albo które są po prostu nie dokończone lub porzucone.

Chyba nie do końca zrozumiałeś ideę tego tematu. Poza tym zaczynaj zdania od wielkich liter, bo aż w oczy kuje, a  zwrot "język polski" zapisujemy małą literą.

Offline

#50 2012-05-16 21:11:55

wizard2000
Użytkownik
Skąd: Poznań
Dołączył: 2007-12-11

Odp: Koncert życzeń :) (Vodeon)

Jeśli chodzi o TV i nie tylko to w naszym "pięknym" kraju prawie wszystko co jest animowane/kreskówka nie jest grane przez aktorów jest uznawane, że odbiorcami tego są dzieci a nie ludzie dorośli czy mlodzież


wizard2000.jpg

Offline

#51 2012-05-16 23:00:15

Freeman
Użytkownik
Skąd: Pabianice
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Koncert życzeń :) (Vodeon)

Dzięki za wszystkie odpowiedzi i proszę o więcej smile Nie mam niestety dzisiaj czasu tego ogarnąć, ale jutro wrócę do dyskusji smile

Offline

#52 2012-05-17 00:02:43

Mark
Użytkownik
Skąd: Radzyń Podlaski
Dołączył: 2008-07-13

Odp: Koncert życzeń :) (Vodeon)

No to moja lista:

You're Under Arrest
Bubblegum Crisis
K-ON!
Angel Beats
Oh! My Goddess
Noir
Toaru Kagaku no Railgun

Offline

#53 2012-05-17 15:19:25

Hunter Killer
Moderator
Skąd: Zielona Góra
Dołączył: 2011-03-29

Odp: Koncert życzeń :) (Vodeon)

Jeszcze bym chciał: Higurashi no Naku Koro ni i Higurashi no Naku Koro ni Kai smile (nawet po eng 2 sezonu się zdobyć nie da).

Ostatnio edytowany przez Quithe (2012-05-17 16:40:06)


155222.jpg zzsldjt.png

Offline

#54 2012-05-17 23:27:43

Layla
Użytkownik
Dołączył: 2005-01-08

Odp: Koncert życzeń :) (Vodeon)

Serial Experiments Lain
Kara no Kyoukai
Code Geass
Monster
Steins;Gate
Usagi Drop
Berserk
Texhnolyze
Cromartie High School  kombinuje



ahh zapomniałem dodać, że mam jeden wielki sen, że kiedyś powstaną Sailor Moon w BD...  baka 
(to tak pomijając temat)

i jeszcze odpowiadając na pytanie o anime online, to na samą myśl zielenieję na twarzy. Jestem typem chomika i z czasem muszę mieć dane anime na płytce - czy to pl, eng, jp, czy nawet rus. Musze, muszę, muszę i niewyobrażam sobie jak miałbym to zamienić na oglądanie online - przecież tak to się nie da...

Ostatnio edytowany przez Layla (2012-05-17 23:35:18)

Offline

#55 2012-05-20 16:44:21

Sacredus
Użytkownik
Skąd: Jinja-Temple
Dołączył: 2008-10-12

Odp: Koncert życzeń :) (Vodeon)

Nie wiem czy temat jest jeszcze aktualny i czy Freeman jeszcze tu zajrzy, ale wcześniej nie miałem dostępu do sieci, więc odpowiem na kilka wcześniejsztch postów.

slymsc napisał:

Osobiście chętnie widziałbym następujące pozycje:
Byousoku 5 Centimeter film 2007
Nana 47 odcinków 2006-2007
Berserk 25 odcinków + 1 special 1997-1998 za dobrą jakość wizualną i porządną polską oprawę językową kupuję od ręki :]
Cowboy Bebop 26 odcinków 1998-1999 jak wyżej
Furi Kuri 6 odcinków 2000-2001
Hachimitsu to Clover 24 odcinki + 2 speciale 2005
Hachimitsu to Clover II 12 odcinków 2006
Texhnolyze 22 odcinki 2003 (tylko porządnie opracowane językowo, bo takiej klasyki kalać nie wypada)
Ayakashi: Japanese Classic Horror 11 odcinków 2006 (może nie mieć wielkiego wzięcia, ale mnie klimat tego animca urzekł)
    Azumanga Daiou The Animation (2002) 26 odcinków 2002 (w sprzedaży pewnie rekordów nie pobije, więc to raczej pozycja dla wybrednych)
Denpa Teki na Kanojo 2 odcinki 2009 (dla mnie jedno z milszych "objawień" zeszłej dekady)
Kimi ni Todoke 25 odcinków 2009-2010 (szkolny romans, ale po "dokonaniach" twórców na tym polu w ostatnich latach mile się to jednak oglądało)
Rec 8-9 odcinków + seciale 2006
Mnemosyne: Mnemosyne no Musume-tachi 6 odcinków 2008 (konkurencja chyba nad tym pracowała, ale w międzyczasie się przekręciła)
Shigurui 12 odcinków 2007
Skip Beat! 25 odcinków 2008-2009
Spice and Wolf 12 odcinków + special 2008 (specyficzne anime, ale ma swoich wiernych fanów)
Sky Crawlers film 2008
Utawarerumono 26 odcinków + speciale 2006
NHK ni Youkoso! 26 odcinków 2006
Ano Hi Mita Hana no Namae o Bokutachi wa Mada Shiranai. 11 odcinków 2011 (opowieść taka sobie, ale miodna kreska)
Loups=Garous film 2010 (w sumie całkiem fajne dla odstresowania)
Higashi no Eden 11 odcinków 2009
Eve no Jikan 6 odcinków 2008-2009
Hagane no Renkinjutsushi 51 odcinków + speciale 2003-2004 (ze względów komercyjnych)
Hagane no Renkinjutsushi (2009) 64 odcinki 2009-2010 (ze względów komercyjnych)
Toradora! 26 odcinków 2008-2009 (praktycznie traktowana jako klasyka tsundere)
Gekijouban Kara no Kyoukai: The Garden of Sinners 7 odcinków (filmów) 2007-2009 (naprawdę ciekawy projekt, ale faktycznie dla ciut myślącego widza, którego nie tylko majty interesują i wyskakujący znienacka cyc)
Detroit Metal City 12 odcinków 2008
Clannad 22 odcinki + speciale 2007-2008
Tengen Toppa Gurren Lagann 27 odcinków + special(?) 2007 (szalone to, ale mało kto tego nie lubi)
Death Note 37 odcinków + special 2006-2007 (seria, która wyrobiła sobie markę i ma mnóstwo zagorzałych fanów - proszę nie mylić z fanami za gorzałę jezor)
Fullmetal Panic! 24 odcinki  2002 (spokojnie można polecić również kontynuacje)
Hoshi no Koe film 2002 (naprawdę chciałbym mieć w kolekcji polskie i dobre wydanie tej perełki)
Gantz 26 odcinków 2004 (dla jednych kicz, kit i trzy metry mułu, dla mnie nieźle zapowiadający się serial-jatka, gdzie nie wykorzystano potencjału)

Lista wybiórcza, bo zapewne wiele anime mnie ominęło, bo i czasu nie ma się tyle co dawniej, a i chęci do tego znacznie mniejsze. Mimo to może jednak coś z tego ci wpadnie w oko.

Z większością tytułów się zgadzam (chociaż Azumanga mi jakoś do niej nie pasuje, ale nie oglądałem tej serii, więc nie oceniam), mimo że części nie widziałem, to słyszałem, że są dobre, więc po prostu zacytowałem slymsc'a. Do tego dodam jeszcze:
Baccano! - 15 odcinków (łącznie z 3 OAV)
Durarara!! - 26 odcinków (24ep + 2 odcinki specjalne)
Gintama + Gintama' - łącznie 252 odcinki - ciekawi mnie jakby wyglądało oficjalne tłumaczenie tego
Stein; Gate - 25 odcinków (24ep +jeden specjal)
History's Strongest Disciple Kenich - 50 odcinków
Slayers, Slayers Next, Slayers Try - wszystkie trzy serie mają po 26 odcinków. Oczywiście filmy i OAV'ki też byłyby mile widziane, ale o seriach Evoluion i Evolution-R nie mogę tego powiedzieć.
Eureka Seven - 50 odcinków
Alison to Lilia
Hajime no Ippo

W tej chwili tylko tyle przychodzi mi do głowy.


Sir_Ace napisał:
Quithe napisał:

Opcja online - pasi wam lub nie.

To zależy.
Gdyby chodziło o polski Crunchyroll, byłoby super. Jednym z główniejszych kryteriów jest chyba jakość obrazu. Jeżeli włączam strumień w 720p i na pełnym ekranie bez problemu liczę makrobloki, to coś jest nie tak. Oryginalne polskie streamy (np. Moonlight Mile) były niezbyt fajne. HorribleSubowe ripy z Crunchyroll są jak dla mnie ok. Gdyby jeszcze opłaty były życiowe i dostosowane dla polskiego (i licealnego [==bezrobotnego], jak wskazują statystyki) odbiorcy, byłoby naprawdę nieźle.

Mi tam jakość streamu Moonlight Mile nie przeszkadzała, w dodatku chwali się, że na iplex'ie używają zewnętrznego playera, dzięki czemu można oglądać animce/filmy online na prawdziwie zabytkowych kompach. W każdym razie należy pamiętać też o osobach z wolniejszynm łączem, którzy nie mogą normalnie obejrzeć animca w 480p z jakąścią jak z CR, a tam, na CR zresztą też, można wybrać jakość streama (o ile sie nie mylę, to wciąż mają SD, ale nie mam pojęcia w jakiej to jest rozdziałce).

Sir_Ace napisał:

Inna sprawa - czy lud by to kupił. Wszyscy są przyzwyczajeni do fansubów. Od pewnego czasu pojawiają się coraz nowsze darmowe i legalne streamy, Crunchyroll puszcza kilka serii za darmo. A ludzie i tak rzucają się na ripy wykonane przez Horrible'ów i Commie (ci przynajmniej mają własny obraz, efekty, zmodyfikowane tłumaczenie). Nawet kiedy na Youtube pojawiał się nowy FMA z polskimi napisami, ludzie chyba w większości sięgali po fansuby.

Imo animowy zakątek streamowy miałby szansę bytu i zarobku, ale nie byłyby to łatwe pieniądze. Obsługa serwisu musiałaby być maksymalnie uproszczona (inaczej ludzie będą woleli trzema kliknięciami pobrać torrenta albo uruchomić "nieoficjalny" stream), audio/video musiałoby trzymać poziom (inaczej jak pierwszej części poprzedniego nawiasu), a całą akcję trzeba by mocno rozreklamować, żeby wmówić ludziom, że tak jest lepiej (news na ANSI i Acepie to za mało jezor).

Też uważam, że taki serwis miałby szansę bytu na naszym rynku, o ile abonament/jakość byłaby dopasowana do rodzimego odbiorcy, no i oczywiście liczy się też odpowiedni dobór tytułów. Jednak największym problemem takego portalu będą właśnie "nieoficjalne streamy", które mają gdzieś licencję na animce. W przypadku nowych (aktualnie wychodzących) serii sprawa byłaby prosta, bo wystarczyłoby poprosić administrację ANSI o zakaz wrzucania subów do takich animców, ale ze starszymi seriami nie byłoby już tak prosto, bo chyba pewne jest, że uploaderzy portali z anime online (i na pewno nie tylko oni) pozapisywali sobie suby na dyskach/płytach itp.

A tak ogólnie to nowe anime są do bani i jest naprawdę dobrze, jeśli w danym sezonie są przynajmnie 2/3 dobre serie nadające się do oglądania (jeśli liczyć "przeciętniaki" to będzie tego trochę więcej, ale i z tym nie jest za wesoło).

Ostatnio edytowany przez Sacredus (2012-05-20 16:48:10)

Offline

#56 2012-05-20 17:55:23

Takto ^_^
Użytkownik
Skąd: Witax
Dołączył: 2011-08-10

Odp: Koncert życzeń :) (Vodeon)

Co do online, to jestem, jak Layla, typem, który woli mieć coś na dysku. Jeżeli sprawa wyglądała by następująco:

Sacredus napisał:

W przypadku nowych (aktualnie wychodzących) serii sprawa byłaby prosta, bo wystarczyłoby poprosić administrację ANSI o zakaz wrzucania subów do takich animców.

to nie pozostałoby mnie nic innego, jak przerzucić się na oglądanie w necie.
Fajnie by było, gdyby oprócz abonamentu była możliwość (oczywiście za większą kwotę) wykupienia danego anime i móc legalnie pobrać go sobie na dysk (tak, wiem, że to nie przejdzie, bo ktoś inny wrzuciłby to na inną stronkę bądź torrenta, ale pozwólcie chociaż pomarzyć smile).

Edit.

DVD > online

Ostatnio edytowany przez Takto ^_^ (2012-05-21 11:03:52)

Offline

#57 2012-05-20 18:13:24

Demonis Angel
Użytkownik
Skąd: Tarnów
Dołączył: 2010-08-18

Odp: Koncert życzeń :) (Vodeon)

Takto ^_^ napisał:

Co do online, to jestem, jak Layla, typem, który woli mieć coś na dysku. Jeżeli sprawa wyglądała by następująco:

Sacredus napisał:

W przypadku nowych (aktualnie wychodzących) serii sprawa byłaby prosta, bo wystarczyłoby poprosić administrację ANSI o zakaz wrzucania subów do takich animców.

to nie pozostałoby mnie nic innego, jak przerzucić się na oglądanie w necie.

To oznaczałoby upadek ANSI i powstanie na to miejsce innych stron (chomików itp.) z napisami do anime. Na moim łączu oglądanie online odpada (oglądam serie po wydaniu całości w jeden lub dwa dni, więc online muszę długo czekać i lepiej wychodzę na pobieraniu).


Proszę wszystkich użytkowników o przesyłanie mi nieudostępnionych synchronizacji.

O mnie.
Lista synchronizacji.
Link do folderu na pw.

Offline

#58 2012-05-20 18:16:48

SoheiMajin
Moderator
Skąd: Gdańsk
Dołączył: 2009-04-10

Odp: Koncert życzeń :) (Vodeon)

A ta administracja ANSI rozumiem, że taka ugodowa, poprosi się i bez szemrania zwinie działalność, o lol.

Offline

#59 2012-05-29 22:17:41

Sacredus
Użytkownik
Skąd: Jinja-Temple
Dołączył: 2008-10-12

Odp: Koncert życzeń :) (Vodeon)

Demonis Angel napisał:
Takto ^_^ napisał:

Co do online, to jestem, jak Layla, typem, który woli mieć coś na dysku. Jeżeli sprawa wyglądała by następująco:

Sacredus napisał:

W przypadku nowych (aktualnie wychodzących) serii sprawa byłaby prosta, bo wystarczyłoby poprosić administrację ANSI o zakaz wrzucania subów do takich animców.

to nie pozostałoby mnie nic innego, jak przerzucić się na oglądanie w necie.

To oznaczałoby upadek ANSI i powstanie na to miejsce innych stron (chomików itp.) z napisami do anime. Na moim łączu oglądanie online odpada (oglądam serie po wydaniu całości w jeden lub dwa dni, więc online muszę długo czekać i lepiej wychodzę na pobieraniu).

SoheiMajin napisał:

A ta administracja ANSI rozumiem, że taka ugodowa, poprosi się i bez szemrania zwinie działalność, o lol.

Panowie, ja mówiłem o tych 2 czy 3 nowych seriach (bo na więcej raczej nie byłoby ich stać), które ewentualne "polskie CR" miałoby nadawać/streamować, a nie o wszystkich nowych. Jakby by nie patrzeć, to poproszenie ANSI o zakaz dodawania subów do tych 2 czy 3 serii byłby najprostrzym sposobem walki ze stronami z anime online.

EDIT: A i sorka, że dopiero teraz odpisuję, ale nie miałem dostępu do sieci.

Ostatnio edytowany przez Sacredus (2012-05-29 22:18:49)

Offline

#60 2012-06-01 19:40:23

Aoi Tenshi
Użytkownik
Skąd: Lublin
Dołączył: 2004-08-08

Odp: Koncert życzeń :) (Vodeon)

Moje tytuły, które chciałbym mieć na półce w originale to :

Filmy

Patlabor

Patlabor 2

Patlabor 13

Jin-roh

Tenshi no Tamago

End of Evangelion

The Wings of Honneamise, ale to Gainaxu więc mała szansa smile

Memories

Roujin Z

Macross: Do You Remember Love?

Kara no Kyoukai

kumo no mukou yakusoku no basho i inne tytuły Makoto Shinkaia niestety tu prawa ma chyba Vision.

OAV

Macross Zero

Sentou Yousei Yukikaze

Hakkenden

Record of Lodoss War

Twilight Q

Rozen Maiden: Ouvertüre

Cossette no Shouzou

Vampire Princess Miyu OAV

Patlabor The Mobile Police OAV

Bubblegum Crisis

New Dominion Tank Police, bo była lepsza niż pierwsza.

TV

Rozen Maiden

Rozen Maiden: Träumend

Mouryou no Hako

Serial Experiment Lain

Mononoke

Ayakashi ~Japanese Classic Horror~

Ostatnio edytowany przez Aoi Tenshi (2012-06-01 21:31:27)

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024