#1 2013-04-14 12:11:18

LagoonCompany
Użytkownik
Skąd: Elgin
Dołączył: 2010-05-08

Strona ansi - hardki

Brakuje nam hardków na stronie portalu.
Jest 10 Najnowszych odpowiedzi na forum
Jest 10 Komentowanych subków
jest i 40 ostatnio dodanych subków
A gdzie jest 10 ostatnio dodanych hardków.
Jasne, pewnie napiszecie że można wejść na forum w odpowiedni dział, albo że na bierząco są komentowane hardki.
Czemu by sobie jakoś życia nie ułatwić?


sk1HmOJ.gif
filazaf.jpg
[CENTER]13.jpg[/CENTER]

Offline

#2 2013-04-14 12:12:29

coellus
Użytkownik
Dołączył: 2009-08-25

Odp: Strona ansi - hardki

Niegłupi pomysł. Ludzie by się oswoili z nimi tak samo jak z softami.


Ty dulowaty userze!

Offline

#3 2013-04-14 12:13:17

marek2fgc
Użytkownik
Skąd: Lubin
Dołączył: 2010-06-28

Odp: Strona ansi - hardki

Wszystko będzie w ANSI 2.0. szalony

Ostatnio edytowany przez marek2fgc (2013-04-14 12:13:30)

Offline

#4 2013-04-14 12:15:37

Marsmall
Użytkownik
Skąd: Z domu
Dołączył: 2010-06-11

Odp: Strona ansi - hardki

Mnie się bardzo pomysł podoba, dzięki temu będzie również większa "pobieralność" hardków, a nie tylko napisów.

Offline

#5 2013-04-14 12:17:29

bodzio
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Dołączył: 2006-05-18

Odp: Strona ansi - hardki


wladza1.png

Offline

#6 2013-04-14 12:19:15

coellus
Użytkownik
Dołączył: 2009-08-25

Odp: Strona ansi - hardki

bodzio napisał:

A ktoś poza udzielającymi się na forum zna tę stronkę?
Większość ludzików odwiedza tylko stronę główną ansi, stamtąd ściąga, o fansubs.pl prawdopodobnie nie słyszeli nigdy.


Ty dulowaty userze!

Offline

#7 2013-04-14 12:19:30

marek2fgc
Użytkownik
Skąd: Lubin
Dołączył: 2010-06-28

Odp: Strona ansi - hardki

bodzio napisał:

Fajnie, tylko dlaczego tutaj jest tyle hardków, a na fansubs prawie nic (chodzi mi o najnowsze)?  bzdura

Ostatnio edytowany przez marek2fgc (2013-04-14 12:20:06)

Offline

#8 2013-04-14 12:22:55

Hunter Killer
Moderator
Skąd: Zielona Góra
Dołączył: 2011-03-29

Odp: Strona ansi - hardki

Teraz tak masowo będą wychodzić te hardki?


155222.jpg zzsldjt.png

Offline

#9 2013-04-14 12:26:44

bodzio
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Dołączył: 2006-05-18

Odp: Strona ansi - hardki

Hunter Killer napisał:

Teraz tak masowo będą wychodzić te hardki?

A kiedykolwiek wychodziły? Nawet gdy było kilkanaście żywych grup, wcale nie było tak wspaniale.  papa


wladza1.png

Offline

#10 2013-04-14 12:29:16

Hunter Killer
Moderator
Skąd: Zielona Góra
Dołączył: 2011-03-29

Odp: Strona ansi - hardki

bodzio napisał:
Hunter Killer napisał:

Teraz tak masowo będą wychodzić te hardki?

A kiedykolwiek wychodziły? Nawet gdy było kilkanaście żywych grup, wcale nie było tak wspaniale.  papa

No właśnie dlatego nie łapie po co taka zakładka.  oczkod


155222.jpg zzsldjt.png

Offline

#11 2013-04-14 12:39:08

Spaiki
Użytkownik
Dołączył: 2013-03-21

Odp: Strona ansi - hardki

Osobiście wolałbym, żeby ostatecznie były to softy, bo nie bardzo mam ochotę oglądać narzucaną wersje, a napisów dodatkowo może być brak do pobrania i będę musiał przerzucić się na angielskie napisy, pomijając już fakt, że takie pliki z biegiem czasu znikną z sieci xD Dlatego nie chciałbym, żeby były popularne hardy, a nawet softy, bo jeszcze zaprzestaną ludzie dodawać osobno napisy. Ja często oglądam bdripy w 1080 lub oryginalną wersje, czyli bez żadnej kompresji BDMV i do niej dopasowuje napisy i czasem anime te lepsze zgrywam na płyty, a tak będzie założę się głównie tvrip w 720. A nie po to tyle oszczędzałem i toczyłem wewnetrzną batalie o TV marzeń hehe

Offline

#12 2013-04-14 12:46:21

tornadoretkinia
Użytkownik
Skąd: Łódź
Dołączył: 2007-12-07

Odp: Strona ansi - hardki

LagoonCompany napisał:

Brakuje nam hardków na stronie portalu.
Jest 10 Najnowszych odpowiedzi na forum
Jest 10 Komentowanych subków
jest i 40 ostatnio dodanych subków
A gdzie jest 10 ostatnio dodanych hardków.
Jasne, pewnie napiszecie że można wejść na forum w odpowiedni dział, albo że na bierząco są komentowane hardki.
Czemu by sobie jakoś życia nie ułatwić?

Jeszcze 10 ostatnio dodanych odcinków online na shinden.


-=PIERWSZA TROLLOWA MIĘDZYNARODÓWKA=-

crwr1.jpg

dobre, lepsze, radzieckie!

Offline

#13 2013-04-14 13:03:24

arystar
Użytkownik
Skąd: Dzierżoniów
Dołączył: 2008-05-29

Odp: Strona ansi - hardki

tornado win.


-=PIERWSZA TROLLOWA MIĘDZYNARODÓWKA=-
dobre, lepsze, radzieckie!

Offline

#14 2013-04-14 14:14:45

Quithe
Użytkownik
Skąd: Bytom / Warszawa (głównie)
Dołączył: 2005-03-28

Odp: Strona ansi - hardki

Zasugerowałem Kane'owi, że w przyszłości można by dodać do wyszukiwarki przekopywanie bazy f.pl. Ale czy coś z tego wyjdzie, nie wiem.
Dopóki na ANSI nie będzie bazy hardkowej, nie będzie to miało sensu. A że takowej nie będzie... oczkod


myhandhelds.pl - tam robię recki gier na Vitę i Switcha, zamiast tłumaczyć animu :V
Zakupy na Play-Asia $3 taniej z kodem MYPSVITA smile

Offline

#15 2013-04-14 14:46:14

ill
Użytkownik
Dołączył: 2009-03-22

Odp: Strona ansi - hardki

Spaiki napisał:

Osobiście wolałbym, żeby ostatecznie były to softy, bo nie bardzo mam ochotę oglądać narzucaną wersje, a napisów dodatkowo może być brak do pobrania i będę musiał przerzucić się na angielskie napisy, pomijając już fakt, że takie pliki z biegiem czasu znikną z sieci xD Dlatego nie chciałbym, żeby były popularne hardy, a nawet softy, bo jeszcze zaprzestaną ludzie dodawać osobno napisy. Ja często oglądam bdripy w 1080 lub oryginalną wersje, czyli bez żadnej kompresji BDMV i do niej dopasowuje napisy i czasem anime te lepsze zgrywam na płyty, a tak będzie założę się głównie tvrip w 720. A nie po to tyle oszczędzałem i toczyłem wewnetrzną batalie o TV marzeń hehe

Nastąpiło chyba jakieś nieporozumienie, bo to, że będzie więcej hardsubów nie sprawi od razu, że będzie mniej softów i vice versa.


GG: 1677958

Offline

#16 2013-04-14 15:23:07

Spaiki
Użytkownik
Dołączył: 2013-03-21

Odp: Strona ansi - hardki

ill napisał:
Spaiki napisał:

Osobiście wolałbym, żeby ostatecznie były to softy, bo nie bardzo mam ochotę oglądać narzucaną wersje, a napisów dodatkowo może być brak do pobrania i będę musiał przerzucić się na angielskie napisy, pomijając już fakt, że takie pliki z biegiem czasu znikną z sieci xD Dlatego nie chciałbym, żeby były popularne hardy, a nawet softy, bo jeszcze zaprzestaną ludzie dodawać osobno napisy. Ja często oglądam bdripy w 1080 lub oryginalną wersje, czyli bez żadnej kompresji BDMV i do niej dopasowuje napisy i czasem anime te lepsze zgrywam na płyty, a tak będzie założę się głównie tvrip w 720. A nie po to tyle oszczędzałem i toczyłem wewnetrzną batalie o TV marzeń hehe

Nastąpiło chyba jakieś nieporozumienie, bo to, że będzie więcej hardsubów nie sprawi od razu, że będzie mniej softów i vice versa.


Chyba nie znasz mentalności polaków XD Czytałem tu dużo tematów i postów, za zło uważa jest strona shinden, wytępienie jej i tak by nic nie dało, to czy zarabiają czy nie, nie zmieni faktu, że jak padnie, inny serwis przejmie tą pałeczkę i będzie musiał dawać reklamy i dotacje, chyba że śpi na kasie, ale właśnie dlatego, że są strony jak shinden i nie ma czegoś takiego teraz jak od fanów dla fanów w tak ogromnej mierze jak kiedyś, wraz z dużą popularnością hardów "nie liczę softów" ludzie w Polsce nie będą dawać samych napisów, tylko dlatego, żeby ktoś sobie nie przywłaszczył ich pracy na online, hardy byłby najlepsza możliwą bronią, a że będą popularne, to praca nie będzie szła na marne, teraz zakładam, że hardy polskie pobiera może kilka osób, max kilkadziesiąt.

A co do softów i hardów, trochę już spotkałem stron, gdzie są wydawane w postaci softów lub hardów, a napisów nie ma osobno, przypadkiem trafiałem na takie strony, co oznacza, że pewnie jeszcze jest wiele stron z hardami i softami, o których nie wiem, a napisów osobno nie ma, soft to bez znaczenia właściwie, ale hard, to już katastrofa, jednak i tak za 2 lata pewnie z tego co teraz jest i tak zniknie większość w ciemnościach, a za kilka lat nic nie zostanie, to co było wydane z 3-4 lata temu. Mam nadzieje, że nie doczekam się czasów hardów, najwyżej będę sobie robił własny timing xD


I powiem szczerze, że przydałaby się jakaś rozpiska stron, najlepiej na głównej stronie animesub, gdzie softy i hardy są wydawane, a lista jest aktualizowana.

Ostatnio edytowany przez Spaiki (2013-04-14 18:33:31)

Offline

#17 2013-04-14 22:49:12

LagoonCompany
Użytkownik
Skąd: Elgin
Dołączył: 2010-05-08

Odp: Strona ansi - hardki

coellus napisał:

Niegłupi pomysł. Ludzie by się oswoili z nimi tak samo jak z softami.

Dlaczego wyjechałem z czymś takim!

marek2fgc napisał:

Wszystko będzie w ANSI 2.0. szalony

Wszystko rozbija się o komerche

Marsmall napisał:

Mnie się bardzo pomysł podoba, dzięki temu będzie również większa "pobieralność" hardków, a nie tylko napisów.

No póki co dla ludzi hardki to po prostu ściągnięte coś z animeonline

coellus napisał:
bodzio napisał:

A ktoś poza udzielającymi się na forum zna tę stronkę?
Większość ludzików odwiedza tylko stronę główną ansi, stamtąd ściąga, o fansubs.pl prawdopodobnie nie słyszeli nigdy.

Ano że fansubs.pl poznałem niedawno dzięki ~Besamir'owi.

marek2fgc napisał:
bodzio napisał:

Fajnie, tylko dlaczego tutaj jest tyle hardków, a na fansubs prawie nic (chodzi mi o najnowsze)?  bzdura

Ale ta stronka leży i kwiczy jak dla mnie.

Piszecie że usuwają? Dawać je na MU, teraz już Kim'a nie tkną xD

Piszecie że mało ich wychodzi? I dlatego powinny być łatwiej dostępne, to jest główna wada i dlatego powstawiają strony shindena
Co to tak właściwie jest? Rozumie że ma coś wspólnego z wojną, tak?

tornadoretkinia napisał:
LagoonCompany napisał:

Brakuje nam hardków na stronie portalu.
Jest 10 Najnowszych odpowiedzi na forum
Jest 10 Komentowanych subków
jest i 40 ostatnio dodanych subków
A gdzie jest 10 ostatnio dodanych hardków.
Jasne, pewnie napiszecie że można wejść na forum w odpowiedni dział, albo że na bierząco są komentowane hardki.
Czemu by sobie jakoś życia nie ułatwić?

Jeszcze 10 ostatnio dodanych odcinków online na shinden.

I znowu komercha, bo komuś się opłaca dawać cynk że coś nowego jest


sk1HmOJ.gif
filazaf.jpg
[CENTER]13.jpg[/CENTER]

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024