#1 2014-07-07 13:40:17

Asumuel
Użytkownik
Dołączył: 2014-03-19

Hype

A jaki jest wasz stosunek do hype'u? oczkod

http://youtu.be/NGp-OQMY00c

Offline

#2 2014-07-07 18:34:37

Sir_Ace
Użytkownik
Dołączył: 2006-11-18

Odp: Hype

Pokaż spoiler
8d255d738ecd.jpg

Offline

#3 2014-07-07 19:01:54

Foris
Użytkownik
Dołączył: 2008-06-16

Odp: Hype

A mnie bardziej od hype'u denerwują te światłe twierdzenia wielkich mędrców co to się nigdy nie mylą że jakieś anime jest słabe a tylko dzieciaki/gimbaza/barany (w sensie, coś lubi XX osób? W takim razie lubię i ja) uważają że anime jest świetne/bardzo dobre. Tacy mędrcy co uważają że inni traktują dane anime bezkrytycznie z zachwytem a tylko oni widzę że straszne rażące błędy i niedociągnięcia. To mnie najbardziej irytuje.

Jak dla mnie najważniejszy jest odbiór anime, np. CG uważam za jedno z najlepszych anime jakie oglądałem ale nie dlatego że kreska świetna czy fabuła doskonała ale dlatego że jak obejrzałem jeden odcinek to miałem ochotę na więcej, im większą mam ochotę tym lepsze jest dla mnie anime. Tak samo było z SAO czy NLNG (co mnie zdziwiło że to ostatnie jest ostatnio mocno hate'wane). To w sumie jedyne liczące się dla mnie kryterium oceny.

Offline

#4 2014-07-07 19:12:25

CoUsT
Użytkownik
Dołączył: 2013-02-22

Odp: Hype

Foris napisał:

Jak dla mnie najważniejszy jest odbiór anime, np. CG uważam za jedno z najlepszych anime jakie oglądałem ale nie dlatego że kreska świetna czy fabuła doskonała ale dlatego że jak obejrzałem jeden odcinek to miałem ochotę na więcej, im większą mam ochotę tym lepsze jest dla mnie anime. Tak samo było z SAO czy NLNG (co mnie zdziwiło że to ostatnie jest ostatnio mocno hate'wane). To w sumie jedyne liczące się dla mnie kryterium oceny.

Dla mnie w sumie też. A że staram się wybierać takie tytuły, które mi podchodzą, to zwykle sporo z nich dostaje dyszki... jezor

Offline

#5 2014-07-07 19:22:34

Ariakis
Użytkownik
Skąd: Opole
Dołączył: 2007-11-19

Odp: Hype

Foris napisał:

Tak samo było z SAO czy NLNG (co mnie zdziwiło że to ostatnie jest ostatnio mocno hate'wane). To w sumie jedyne liczące się dla mnie kryterium oceny.

Gdybym miał oceniać jedynie na podstawie tego czy ze zniecierpliwieniem czekam na kolejny odcinek, to tak naprawdę wychodziłyby 2-3 pozycje w każdej japońskiej pięciolatce.
Druga kwestia jest taka, że taka ocena jest subiektywna - jej znaczenie zaś niewielkie dla ogółu. Ale na szczęscie mamy internet i możliwość uczestnictwa w rozmaitych forumowych wojnach nt. wyższości anime A nad anime B oraz przezajebistości anime X.
Nie zmienia to jednak faktu, że kryterium własnego odbioru nijak ma się do bardziej rzetelnej oceny - czy to fabuły, czy budowy postaci czy choćby sprawom czysto technicznym.


Whenever you find yourself on the side of the majority, it is time to pause and reflect.

Offline

#6 2014-07-07 20:27:13

Zarathustra
Użytkownik
Dołączył: 2008-05-05

Odp: Hype

Pamiętam mój hype train na filmy Berserka...

Pokaż spoiler
Spain-train-crash.gif

Takie pierdoły zwykle udzielają mi się przy nielicznych grach, ale po kilku dniach to zwykle mija (chociaż jak wypuszczą jakieś nowe materiały o Wieśku i Personie 5 to będzie pewnie znowu mokro w gaciach przez chwilę).


Foris napisał:

A mnie bardziej od hype'u denerwują te światłe twierdzenia wielkich mędrców co to się nigdy nie mylą że jakieś anime jest słabe a tylko dzieciaki/gimbaza/barany (w sensie, coś lubi XX osób? W takim razie lubię i ja) uważają że anime jest świetne/bardzo dobre. Tacy mędrcy co uważają że inni traktują dane anime bezkrytycznie z zachwytem a tylko oni widzę że straszne rażące błędy i niedociągnięcia. To mnie najbardziej irytuje.

Skrypty są, można śmiało wszystkich mędrców i proroków włącznie ze mną tam dodać i ich prawd objawionych nie wertować dłużej. To tak w ramach przypomnienia.  oczkod

Offline

#7 2014-07-07 20:42:31

marek2fgc
Użytkownik
Skąd: Lubin
Dołączył: 2010-06-28

Odp: Hype

Foris napisał:

Tak samo było z SAO czy NLNG (co mnie zdziwiło że to ostatnie jest ostatnio mocno hate'wane). To w sumie jedyne liczące się dla mnie kryterium oceny.

Tak bardzo polubiłeś to anime, a nazwy nie pamiętasz?  smile_lol

@down: śmiechłem  smile_lol

Ostatnio edytowany przez marek2fgc (2014-07-07 21:08:55)

Offline

#8 2014-07-07 21:01:57

Foris
Użytkownik
Dołączył: 2008-06-16

Odp: Hype

marek2fgc pomieszałem kolejność słów, wielkie mi rzeczy trollu, tak twój post był doskonałym przykładem udanego (w końcu odpisałem) trollowania.
marek2fgc naprawdę chcesz być trollem? Daje ci to szczęście i satysfakcje? Możesz patrząc w lustro powiedzieć "tak, jestem trollem" bez dawania sobie w pysk? Nie odpisuj, odpowiedz sobie w głębi duszy oczkod

Offline

#9 2014-07-07 21:07:54

senami
Użytkownik
Skąd: Stąd
Dołączył: 2011-02-18

Odp: Hype

Foris napisał:

marek2fgc naprawdę chcesz być trollem? Daje ci to szczęście i satysfakcje? Możesz patrząc w lustro powiedzieć "tak, jestem trollem" bez dawania sobie w pysk? Nie odpisuj, odpowiedz sobie w głębi duszy oczkod

Prawie jak jehowy. smile_big

Imo. ludziki mają hype na daną serię dlatego, że mało animków w życiu widziały i jarają się byle czym.
@down, teraz pasuje? ^^

Ostatnio edytowany przez senami (2014-07-07 22:26:03)


sygna.png

Offline

#10 2014-07-07 21:40:02

Hunter Killer
Moderator
Skąd: Zielona Góra
Dołączył: 2011-03-29

Odp: Hype

Wchodzę, czytam i co widzę? Prawie nikt Nikt chyba prawie nie napisał na temat mruga

Co do tematu - o hypie dowiedziałem się właściwie z ANSI od wiadomo kogo. Nie wiem, nie czytam jakiś tam serwisów na temat serii, tanuki i innych bzdetów. Hype jest na serie, które mają cechy przemawiające do największej liczby odbiorów - to jest naturalne i zawsze tak było. Nie łapie dyskusji i jakiejś analizy jak kogo to nastawia do oglądania. Najlepiej by było podejść do wszystkiego "bez osadów innych", ale nie zawsze się tak da oczkod

Ostatnio edytowany przez Hunter Killer (2014-07-07 21:41:32)


155222.jpg zzsldjt.png

Offline

#11 2014-07-07 22:23:42

Yagami_Raito8920
Użytkownik
Dołączył: 2009-07-07

Odp: Hype

Foris napisał:

marek2fgc pomieszałem kolejność słów, wielkie mi rzeczy trollu, tak twój post był doskonałym przykładem udanego (w końcu odpisałem) trollowania.
marek2fgc naprawdę chcesz być trollem? Daje ci to szczęście i satysfakcje? Możesz patrząc w lustro powiedzieć "tak, jestem trollem" bez dawania sobie w pysk? Nie odpisuj, odpowiedz sobie w głębi duszy oczkod

Piłeś? Nie zaglądaj na forum oczkod


-=PIERWSZA TROLLOWA MIĘDZYNARODÓWKA=-
96gaix.jpg
dobre, lepsze, radzieckie!

Offline

#12 2014-07-07 23:38:33

FAiM
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Hype

A tak z czystej ciekawości, to niby gdzie ten hype jest? - chodzi mi o polskie strony/serwisy.


K5Cqyo6.png?1

Offline

#13 2014-07-07 23:42:27

Ariakis
Użytkownik
Skąd: Opole
Dołączył: 2007-11-19

Odp: Hype

Niby gdzie są profesjonalne polskie serwisy/strony/czasopisma zajmujące się tematyką m&a?


Whenever you find yourself on the side of the majority, it is time to pause and reflect.

Offline

#14 2014-07-08 17:21:20

Rekid
Użytkownik
Skąd: Ełk
Dołączył: 2005-10-04

Odp: Hype

Tak propo filmiku, ktoś powie w skrócie o co chodzi ? Bo nie dałem rady gościa oglądać bez alkoholu.


SZUKASZ INNYCH SPOSOBÓW ZARABIANIA PIENIĘDZY, ZGŁOŚ SIĘ DO MNIE !


rekid.gif >>> ANIME I KOMIKSY

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024