#1 2015-07-25 20:04:59

Kilgur
Użytkownik
Dołączył: przed 2004-07-25

Attack on Titan: Live Action Trailer

Attack on Titan: Live Action Trailer

Film zapowiada sie calkiem niezle przynajmniej jesli chodzi od efekty specjalne smile, oczywiscie jako ze animu ssalo ja nie oczekuje niczego wiecej  hehe

Ostatnio edytowany przez Kilgur (2015-07-25 20:06:10)


ara ara...

Offline

#2 2015-07-25 20:19:19

marek2fgc
Użytkownik
Skąd: Lubin
Dołączył: 2010-06-28

Odp: Attack on Titan: Live Action Trailer

Z tego, co czytałem, to nie będzie Leviego. smile

Offline

#3 2015-07-25 20:38:00

Luk4S
Użytkownik
Dołączył: 2008-08-10

Odp: Attack on Titan: Live Action Trailer

Japończycy niech robią anime, filmy zostawią reszcie świata... bo mają strasznie słabą grę ciałem, dziwnie to wygląda. Strasznie słabo wychodzi ta zapowiedź. A jak wszyscy wiedzą zapowiedź to najlepsze fragmenty filmu. Dodatkowo Attack on Titan... nie lubie. Nudne, postacie nudne jak flaki z olejem. Główny bohater to pierdoła z supermocami, jego laska to babochłop, do tego blond oferma, pedantyczny irytujący koksu... masakra.


FluxBB bbcode test

Offline

#4 2015-07-25 23:07:53

Animazon
Użytkownik
Dołączył: 2014-10-31

Odp: Attack on Titan: Live Action Trailer

Luk4S napisał:

Japończycy niech robią anime, filmy zostawią reszcie świata... bo mają strasznie słabą grę ciałem, dziwnie to wygląda. Strasznie słabo wychodzi ta zapowiedź. A jak wszyscy wiedzą zapowiedź to najlepsze fragmenty filmu. Dodatkowo Attack on Titan... nie lubie. Nudne, postacie nudne jak flaki z olejem. Główny bohater to pierdoła z supermocami, jego laska to babochłop, do tego blond oferma, pedantyczny irytujący koksu... masakra.

Prawda, te efekty specjalne do mnie nie przemawiają. Dodano tyle różnych elementów (drobin, pary, odłamków) na ekranie, że i tak guzik widać (pewnie w ten sposób ukrywają kiepską jakość CGI). Myślę, że taki film o wiele lepiej wyglądał by w wykonaniu zachodniego studia z przeważającą ilością nieazjatyckich aktorów (bo akurat w SnK postaci pochodzenia azjatyckiego jest jak na lekarstwo). Pewnie sobie tą produkcję odpuszczę (zwłaszcza, że będzie pokazywała wątki już przedstawione w serii)

PS. Kogo określiłaś jako pedantycznego irytującego koksa?

Offline

#5 2015-07-25 23:12:33

Luk4S
Użytkownik
Dołączył: 2008-08-10

Odp: Attack on Titan: Live Action Trailer

Animazon napisał:

PS. Kogo określiłaś jako pedantycznego irytującego koksa?

Ta parszywa morda:
latest?cb=20130617212123&path-prefix=pl


FluxBB bbcode test

Offline

#6 2015-07-26 00:01:45

FAiM
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Attack on Titan: Live Action Trailer

Bo wszystkie hollywoodzkie adaptacje były megahitami baka.


K5Cqyo6.png?1

Offline

#7 2015-07-26 01:04:33

Takto ^_^
Użytkownik
Skąd: Witax
Dołączył: 2011-08-10

Odp: Attack on Titan: Live Action Trailer

FAiM napisał:

Bo wszystkie hollywoodzkie adaptacje były megahitami baka.

Battle Angel Alita i Akira mogą to zmienić. oczkod W trailerze odrzucają mnie jedynie efekty specjalnie (ten mój prymitywizm), bo grę aktorską będzie można (chyba) zdzierżyć.

Offline

#8 2015-07-26 01:20:38

Kenshiro
Użytkownik
Skąd: Polska
Dołączył: 2008-07-13

Odp: Attack on Titan: Live Action Trailer

Kilgur napisał:

Film zapowiada sie calkiem niezle przynajmniej jesli chodzi od efekty specjalne smile, oczywiscie jako ze animu ssalo ja nie oczekuje niczego wiecej  hehe

Anime było akurat bardzo dobre (z pewnymi wadami), ale już po japońskim filmie fantasy dużo nie oczekuję.
W tych filmach aktorskich często brakuje mi tak zwanego klimatu. I kolor włosów. Wiadomo jak wyglądają Japończycy, a jak postacie w anime. Oczywiście ja tego nie oczekuję (bo to byłoby jak cosplay), ale blondynka w anime o niebieskich oczach, a w filmie aktorskim czarnowłosa o czarnych oczach (lub odcienie brązowego) to trochę dziwne.

Luk4S napisał:

Japończycy niech robią anime, filmy zostawią reszcie świata...

Zależy jakie filmy bo horrory akurat robią świetne (chociaż zachodnie również uwielbiam jak mają odpowiedni klimat). Japończycy są słabi w efektach (bo to kosztuje), ale klimat potrafią stworzyć. Odnośnie gry aktorskiej to również zależy od filmu.

Luk4S napisał:

J
Dodatkowo Attack on Titan... nie lubie. Nudne, postacie nudne jak flaki z olejem. Główny bohater to pierdoła z supermocami, jego laska to babochłop, do tego blond oferma, pedantyczny irytujący koksu... masakra.

Akurat te supermoce to ma znacznie więcej osób, a nie tylko główny bohater. Odnośnie Miksasy to dla ciebie spokojny i stonowany charakter w stylu kuudere= babochłop? smile

Armin tam faktycznie był taki sobie, ale jest jeszcze istotna i bardzo fajna postać o imieniu Krista, która większą rolę będzie miała w późniejszym okresie.

Offline

#9 2015-07-26 02:40:53

Sidorf
Użytkownik
Skąd: Tuszyn
Dołączył: 2008-05-04

Odp: Attack on Titan: Live Action Trailer

@Kenshiro
Czy wśród tych dobrych horrorów był jakiś, w którym nie straszy dziewczyna z włosami na pół twarzy? Poważnie pytam. Nie widziałem jeszcze dobrego japońskiego horroru.


"I spend my time by looking out the window
Ignoring everything that the teacher is saying"

Offline

#10 2015-07-26 12:44:57

kostek00
Użytkownik
Skąd: Lublin
Dołączył: 2009-01-22

Odp: Attack on Titan: Live Action Trailer

Ciekawe, to może być pierwszy live action, który obejrzę.  mruga


Jestem słodki jak miód, człowiek - ciacho; genetyczny cud!  xD

Offline

#11 2015-07-26 14:56:13

Kilgur
Użytkownik
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Attack on Titan: Live Action Trailer

kostek00 napisał:

Ciekawe, to może być pierwszy live action, który obejrzę.  mruga

O to to szkoda bo kilka bylo calkiem przyzwoitych, a nawet bardzo dobrych np Rurouni Kenshin sa juz 3 filmy, lub 20th Century Boys swietne jest smile Niechce mi sie wymieniac ale sporo ogladnolem sobie smile

List of films based on manga

Nawet niewiedzialem ze maja zamiar film zrobic a tu juz jest smile Parasyte part 1

Ostatnio edytowany przez Kilgur (2015-07-26 15:07:50)


ara ara...

Offline

#12 2015-07-26 15:32:52

Wakabayashi
Użytkownik
Skąd: opolszczyzna
Dołączył: 2008-04-18

Odp: Attack on Titan: Live Action Trailer

Już w zwiastunie widać słabość efektów, a dla mnie w takim filmie to rzecz fundamentalna. Zgadzam się z tym, że filmy s-f oraz fantasy to Japończykom średnio wychodzą. Tak czy siak chętnie obejrzę, ale szału nie będzie. A pomyślcie gdyby wzięli się za to amerykańce od np. Marvela - wizualnie mogłaby być perełka (i kompletnie zmieniona fabuła oczkod).

Offline

#13 2015-07-26 15:50:37

pyransc
Użytkownik
Dołączył: 2012-06-10

Odp: Attack on Titan: Live Action Trailer

Wakabayashi napisał:

Już w zwiastunie widać słabość efektów, a dla mnie w takim filmie to rzecz fundamentalna. Zgadzam się z tym, że filmy s-f oraz fantasy to Japończykom średnio wychodzą. Tak czy siak chętnie obejrzę, ale szału nie będzie. A pomyślcie gdyby wzięli się za to amerykańce od np. Marvela - wizualnie mogłaby być perełka (i kompletnie zmieniona fabuła oczkod).

Ta bo filmy z uniwersum marvela mają taką super fabułę...

Offline

#14 2015-07-26 15:51:02

marek2fgc
Użytkownik
Skąd: Lubin
Dołączył: 2010-06-28

Odp: Attack on Titan: Live Action Trailer

Akurat w filmie Parasite są zmienione pewne elementy plotu, przez co ma się wrażenie, że reżyser uważa widza za debila, podczas gdy w mandze miało ręce i nogi.

Offline

#15 2015-07-26 16:15:04

Kilgur
Użytkownik
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Attack on Titan: Live Action Trailer

Serio wymaganie od filmu efektow jak z filmow marvela jest jakims nieporozumieniem jezor te filmy maja budzety po 10-20 mln $ i sa robione na rynek japonski jezor


ara ara...

Offline

#16 2015-07-26 17:21:33

Kenshiro
Użytkownik
Skąd: Polska
Dołączył: 2008-07-13

Odp: Attack on Titan: Live Action Trailer

Sidorf napisał:

Czy wśród tych dobrych horrorów był jakiś, w którym nie straszy dziewczyna z włosami na pół twarzy? Poważnie pytam. Nie widziałem jeszcze dobrego japońskiego horroru.

Ocenianie japońskich horrorów przez pryzmat "The Ring" i opartych na podobnym schemacie. smile
Zobacz Eko Eko Azarak Wizard of Darkness i Eko Eko Azaraku III. Japońskie horrory to często połączenie dramatu i horroru z przewagą tego pierwszego. Więc poniekąd przeciwieństwo zachodnich.

Z zachodnich polecam zobaczyć Case39 i Sinister. Szczególnie jak ktoś lubi takie z dziewczynkami.

pyransc napisał:

Ta bo filmy z uniwersum marvela mają taką super fabułę...

Nie mają, ale Spiderman 3 był bardzo dobry. Efektów w takiej jakości brakuje japońskim filmom.

Offline

#17 2015-07-26 17:29:48

Sasha1
Użytkownik
Skąd: Kraków
Dołączył: 2012-02-02

Odp: Attack on Titan: Live Action Trailer

Kenshiro napisał:

Szczególnie jak ktoś lubi takie z dziewczynkami.

Ale powiało pedofilem. smile_lol

Kenshiro napisał:

Nie mają, ale Spiderman 3 był bardzo dobry. Efektów w takiej jakości brakuje japońskim filmom.

Trójka była najgorsza z całej trylogii Sama Raimiego.

Offline

#18 2015-07-26 17:58:18

Kenshiro
Użytkownik
Skąd: Polska
Dołączył: 2008-07-13

Odp: Attack on Titan: Live Action Trailer

Sasha1 napisał:

Ale powiało pedofilem. smile_lol

rotfl Ty zboczeńcu. Jak widzisz dziewczynkę na ulicy to zapewne od razu ciebie nachodzą myśli pedofilskie skoro zwykłe filmowe horrory nasuwają ci takie skojarzenia. Ciebie trzeba odizolować dla dobra społeczeństwa.

Sasha1 napisał:

Trójka była najgorsza z całej trylogii Sama Raimiego.

Trójka była najlepsza z całej trylogii. Oglądałem również dwie poprzednie części, ale pod względem klimatu nie umywały się do trójki.
Trójka ekranizuje najlepszy wątek bo związany z Venomem.

Kilgur napisał:

Serio wymaganie od filmu efektow jak z filmow marvela jest jakims nieporozumieniem jezor te filmy maja budzety po 10-20 mln $ i sa robione na rynek japonski jezor

Czytałem, że budżet Spidermana 3 przekroczył 350 mln dolarów. Ciekawe jakie japońskie filmy tyle kosztowały. smile

Ostatnio edytowany przez Kenshiro (2015-07-26 18:06:49)

Offline

#19 2015-07-26 18:09:51

Luk4S
Użytkownik
Dołączył: 2008-08-10

Odp: Attack on Titan: Live Action Trailer

E tam, superbohaterowie  beznadzieja  beznadzieja   z hameryki też są słabi. Typowe amerykańskie żarty, przyprawiają mnie o ból głowy. Lubię oglądać filmy (czasami), ale te wszystkie Avengersy, Spier-Many, Batmany, Żelazko-Facety itd. nudzą niemiłosiernie, filmy wypchane po brzegi samozachwytem amerykańców nad ich własną jedwabistością oraz tymi ich żartami, których szczerze znieść nie mogę. Wszystkie filmy amerykańskie o superbohaterach mają jeden schemat... jedyny plus tych filmów to genialne efekty specjalne, no ale hajs robi swoje oczkod


FluxBB bbcode test

Offline

#20 2015-07-26 20:32:53

Kilgur
Użytkownik
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Attack on Titan: Live Action Trailer

Kenshiro napisał:

Czytałem, że budżet Spidermana 3 przekroczył 350 mln dolarów. Ciekawe jakie japońskie filmy tyle kosztowały. smile


Rurouni Kenshin budzet 20 mlm $ Trylogia 20th Century Boys budzet 60 mln $ wiecej niechce mi sie szukac jezor W porownaniu do hitow z hamburgerolandu to sa grosze jezor

Ostatnio edytowany przez Kilgur (2015-07-26 20:33:17)


ara ara...

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024