#21 2015-07-26 20:58:36

Sidorf
Użytkownik
Skąd: Tuszyn
Dołączył: 2008-05-04

Odp: Attack on Titan: Live Action Trailer

Kenshiro napisał:

Zobacz Eko Eko Azarak Wizard of Darkness i Eko Eko Azaraku III. Japońskie horrory to często połączenie dramatu i horroru z przewagą tego pierwszego. Więc poniekąd przeciwieństwo zachodnich.
Z zachodnich polecam zobaczyć Case39 i Sinister. Szczególnie jak ktoś lubi takie z dziewczynkami.

Dramat? Dramat to ja przeżywałem oglądając amerykańskie horrory. Co do tych dwóch azjatyckich co wymieniłeś to po trailerach widzę, że  są równie subtelne co teksańska masakra piłą mechaniczną.


"I spend my time by looking out the window
Ignoring everything that the teacher is saying"

Offline

#22 2015-07-26 21:13:03

Kenshiro
Użytkownik
Skąd: Polska
Dołączył: 2008-07-13

Odp: Attack on Titan: Live Action Trailer

Sidorf napisał:

Dramat? Dramat to ja przeżywałem oglądając amerykańskie horrory. Co do tych dwóch azjatyckich co wymieniłeś to po trailerach widzę, że  są równie subtelne co teksańska masakra piłą mechaniczną.

To już nie są nowe filmy, ale mają klimat, a to przecież najważniejsze. Eko Eko Azarak Wizard of Darkness co prawda ma trochę scen, które można nazwać gore, ale Eko Eko Azaraku III już takie nie jest. Z tym, że jak pisałem to bardziej dramaty niż horrory (przynajmniej ja tak to oceniam).

Oczywiście jak ktoś jest z góry negatywnie nastawiony to nie polecam oglądać. Horrory trzeba lubić (podobnie jak dramaty, komedie czy inne gatunki) żeby czerpać z tego przyjemność. A w dodatku japońskie są inne niż zachodnie. Niektórzy nie mogą pogodzić jednego z drugim.

Offline

#23 2015-07-26 21:59:51

Kilgur
Użytkownik
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Attack on Titan: Live Action Trailer

Wiele lat temu przestalem ogladac horrory w momencie kiedy filmy te przestaly mnie straszyc, a zaczely przyprawiac o mdlosci za duzo scen obrzydliwych i drastycznych, filmy jak pila to sick shit za kilkanascie lat w horrorach na topie bedzie nabijanie na pal niemowlakow jezor


ara ara...

Offline

#24 2015-07-26 22:10:14

Sasha1
Użytkownik
Skąd: Kraków
Dołączył: 2012-02-02

Odp: Attack on Titan: Live Action Trailer

Kilgur napisał:

Wiele lat temu przestalem ogladac horrory w momencie kiedy filmy te przestaly mnie straszyc, a zaczely przyprawiac o mdlosci za duzo scen obrzydliwych i drastycznych, filmy jak pila to sick shit za kilkanascie lat w horrorach na topie bedzie nabijanie na pal niemowlakow jezor

Obejrzyj sobie obie części Naznaczonego Jamesa Wana. Polecam. O trzeciej się nie wypowiem, bo jeszcze nie widziałem.

Offline

#25 2015-09-15 20:21:12

Kilgur
Użytkownik
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Attack on Titan: Live Action Trailer

Po 30 min filmu live action moge powiedziec ze sprawdza sie powiedzenie "z kupa bata nie ukrecisz" animu bylo slabe, ale film zapowiada sie na mega kupa.

Edit. W drugiej polowie film zyskuje nieco, ale dalej nie zachwyca taki przecietniak, da sie ogladnac bez zbyt wielu facepalmow co jest plusem smile

Ostatnio edytowany przez Kilgur (2015-09-15 21:30:16)


ara ara...

Offline

#26 2015-09-26 15:12:22

Władimir_Władimirowicz
Użytkownik
Dołączył: 2012-11-01

Odp: Attack on Titan: Live Action Trailer

https://www.youtube.com/watch?v=XchhufCJ0WQ
Ukraińcy mają film już od 27 sierpnia w kinach. Ciekawe kiedy w Polsce? oczkod Pewnie nikoły.

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024