#1 2016-01-10 04:29:49

Vessin
Użytkownik
Dołączył: 2012-02-07

[Jinja-Temple][Soft][A] Bubuki Buranki

77551l.jpg

Tłumaczenie: Vessin&Shiori
Korekta: Lilla
Typesetting: Vessin
Synchronizacja: HorribleSubs (1ep), Heroine (kolejne)

Opis:
Po powrocie z dziesięcioletniej tułaczki, Azuma Kazuki zostaje napadnięty przez grupę uzbrojonych mężczyzn, a następnie uwięziony. Kogane, jego przyjaciółka z dzieciństwa, ratuje go przy pomocy broni posiadającej własny umysł znanej jako Bubuki. Po ucieczce, wraz z towarzyszami Kogane, Azuma wyrusza w podróż do miejsca, w którym śpi uwięziony Buranki.

Czcionki

Napisy:
Odcinek 01
Odcinek 02
Odcinek 03

Ostatnio edytowany przez Vessin (2016-03-27 21:46:49)

Offline

#2 2016-01-10 04:31:03

Vessin
Użytkownik
Dołączył: 2012-02-07

Odp: [Jinja-Temple][Soft][A] Bubuki Buranki

Pierwszy odcinek dodany. Miłego oglądania.

Offline

#3 2016-03-27 21:45:08

Vessin
Użytkownik
Dołączył: 2012-02-07

Odp: [Jinja-Temple][Soft][A] Bubuki Buranki

Drugi i trzeci ep wrzucony, dodaliśmy też nowe czcionki, więc zaktualizujcie sobie czcionki. Od teraz synchro będzie pod [Heroine].

Ostatnio edytowany przez Vessin (2016-03-27 21:46:24)

Offline

#4 2017-01-14 15:59:52

XxBhaalxX
Użytkownik
Skąd: Ożarów Mazowiecki - zapraszam.
Dołączył: 2010-11-07

Odp: [Jinja-Temple][Soft][A] Bubuki Buranki

Vessin napisał:

Drugi i trzeci ep wrzucony, dodaliśmy też nowe czcionki, więc zaktualizujcie sobie czcionki. Od teraz synchro będzie pod [Heroine].

Tak sobie szukając odnalazłem tę serie i pytanie, porzuciliście już znowu czy będę kolejne epki?

Offline

#5 2017-01-14 16:05:05

max-kun
Użytkownik
Skąd: Fan Trailsów oraz YS
Dołączył: 2008-12-30

Odp: [Jinja-Temple][Soft][A] Bubuki Buranki

XxBhaalxX napisał:
Vessin napisał:

Drugi i trzeci ep wrzucony, dodaliśmy też nowe czcionki, więc zaktualizujcie sobie czcionki. Od teraz synchro będzie pod [Heroine].

Tak sobie szukając odnalazłem tę serie i pytanie, porzuciliście już znowu czy będę kolejne epki?

Chyba nie pytasz na poważnie, skoro już znasz na to odpowiedź. gwizdze

Offline

#6 2017-01-14 16:48:35

XxBhaalxX
Użytkownik
Skąd: Ożarów Mazowiecki - zapraszam.
Dołączył: 2010-11-07

Odp: [Jinja-Temple][Soft][A] Bubuki Buranki

max-kun napisał:
XxBhaalxX napisał:
Vessin napisał:

Drugi i trzeci ep wrzucony, dodaliśmy też nowe czcionki, więc zaktualizujcie sobie czcionki. Od teraz synchro będzie pod [Heroine].

Tak sobie szukając odnalazłem tę serie i pytanie, porzuciliście już znowu czy będę kolejne epki?

Chyba nie pytasz na poważnie, skoro już znasz na to odpowiedź. gwizdze

Raczej pytałem z nadzieja ze coś się komuś odwidzi po takim czasie, no ale... trzeba czekać może ktoś kiedyś zrobi.

Offline

#7 2017-01-14 17:31:55

Kamiyan3991
Użytkownik
Skąd: Katowice
Dołączył: 2014-01-18

Odp: [Jinja-Temple][Soft][A] Bubuki Buranki

XxBhaalxX napisał:

Raczej pytałem z nadzieja ze coś się komuś odwidzi po takim czasie, no ale... trzeba czekać może ktoś kiedyś zrobi.

Grupa jest praktycznie martwa, więc szanse raczej zerowe. Zresztą ze starej ekipy to w JT zostało chyba tylko kilka osób.
A sama bajka jakaś wielce popularna nie była (dobra też nie), więc tym bardziej nie liczyłbym na napisy.


Ryzen R5 5600X
GTX 1660 Super
16GB 3200 MHz
Kingston KC3000

Offline

#8 2017-01-14 20:39:45

XxBhaalxX
Użytkownik
Skąd: Ożarów Mazowiecki - zapraszam.
Dołączył: 2010-11-07

Odp: [Jinja-Temple][Soft][A] Bubuki Buranki

Kamiyan3991 napisał:
XxBhaalxX napisał:

Raczej pytałem z nadzieja ze coś się komuś odwidzi po takim czasie, no ale... trzeba czekać może ktoś kiedyś zrobi.

Grupa jest praktycznie martwa, więc szanse raczej zerowe. Zresztą ze starej ekipy to w JT zostało chyba tylko kilka osób.
A sama bajka jakaś wielce popularna nie była (dobra też nie), więc tym bardziej nie liczyłbym na napisy.

Co do popularności to wiesz ... są gusta i guściki, wole obejrzeć takie coś niż biegające kanapki czy jakieś inne glizdy. A to ze grupa upada jak piszesz słyszałem już o tym smile_big i co prawda maja więcej porzuconych serii niż skończonych ale to szczegół, tak czy siak trzeba czekać może ktoś kiedyś zrobi, bo i tak wiele ciekawych serii nie dostało subow, oczywiście mowie o seriach które teraz wychodzą lub wyszły wersje BD. smile_lol

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024