#1 2017-12-26 17:25:30

burasteam
Użytkownik
Dołączył: 2012-06-07

[BurasSubs] Projekty

Witam.

W tym temacie będę zamieszczał aktualne, zakończone oraz planowane projekty grupy BurasSubs. Napisy będą niestety pojawiać się poza ANSI, a w celu pozyskania potrzebnych informacji proszę odwiedzić mój profil na stronie (burasteam). Pytania proszę zadawać na maila burassubs@wp.pl.

Aktualnie tłumaczone:
- Zipang (odcinki 4 - 26)

Planowane:
- World Trigger (odcinki 61 - 73)
- Pokemon: Pocket Monsters (odcinki 131 - 276)
- Kidou Senshi Gundam: Dai 08 MS Shoutai (odcinki 10 - 12)
- Kakumeiki Valvrave
- Mamoru-kun ni Megami no Shukufuku o! (odcinki 2 - 24)
- PaniPoni Dash! (odcinki 9 - 26)
- Detective Conan

Ukończone:
- Naruto Sugoi Doryoku: Rock Lee no Seishun Full-Power Ninden (odcinki 6, 8 - 51)
- Phi Brain: Kami no Puzzle (2012) (odcinki 14 - 25)
- Phi Brain: Kami no Puzzle (2013)
- Toriko 3D: Kaimaku! Gourmet Adventure!!
- Gekijouban Naruto Soyokazeden: Naruto to Mashin to Mitsu no Onegai Datte ba yo!!
- Naruto Shippuuden - Uchiha Madara and Kyuubi vs Shodaime Hokage Senju Hashirama
- Gekijouban Tennis no Ouji-sama: Eikoku Shiki Teikyuu Shiro Kessen!
- High School DxD (odcinek 14)
- Yuu Gi Ou: Duel Monsters (odcinki 5 - 49)
- Yuu Gi Ou: Duel Monsters GX
- Onii-sama e... (odcinki 2 - 39)
- Turning Girls
- Captain Tsubasa J (odcinki 36 - 47)
- Amnesia OVA
- Naruto Shippuden: Sunny Side Battle
- Yuu Gi Ou 5D`s
- Shin Tennis no Ouji-sama OVA vs. Genius 10
- Toriko (odcinki 128 - 147)
- Kono Subarashii Sekai ni Shukufuku wo! (odcinki 5 - 6)
- Yuu Gi Ou

Offline

#2 2017-12-26 17:30:22

burasteam
Użytkownik
Dołączył: 2012-06-07

Odp: [BurasSubs] Projekty

Tłumaczenie piątego odcinka Zipang wydane! W celu pobrania napisów zapraszam do odwiedzenia mojego profilu ANSI (link w pierwszym poście).

Offline

#3 2017-12-26 21:58:10

Yagami_Raito8920
Użytkownik
Dołączył: 2009-07-07

Odp: [BurasSubs] Projekty

"Tworzenie napisów jest jednym z naszych źródeł dochodów, toteż podczas ich pobierania zostajemy chwilowo przeniesieni na stronę z reklamami. W miarę możliwości prosilibyśmy o wyłączenie rozszerzenia ADBlock. Dzięki temu można nas wesprzeć zerowym wkładem finansowym."
Rzygać mi się chce na twój widok.

ban


-=PIERWSZA TROLLOWA MIĘDZYNARODÓWKA=-
96gaix.jpg
dobre, lepsze, radzieckie!

Offline

#4 2017-12-26 22:11:45

Pitbull01
Użytkownik
Dołączył: 2016-01-07

Odp: [BurasSubs] Projekty

Szczerze? Chyba najbardziej bezsensowna rzecz jaką mogłeś zrobić - mowa o usunięciu napisów z ANSI. Swoją oddzielną stronę chcesz mieć, gdzie będą twoje dzieła? Spoko sprawa, wiele grup tak ma. Jednak wywalenie całego swojego dorobku z tej strony, bo idziesz na swoje to trochę niepoważne. Właśnie praktycznie o 90% obciąłeś pobieralność swoich nowych wstawek, a tych starych to już praktycznie w 99%, bo twoja strona nie jest praktycznie pozycjonowana w Google (no chyba, że napiszesz bezpośredni adres) przez co, nikt "z ulicy" do ciebie nie przyjdzie (w przeciwieństwie jakby napisy nadal zostały na ANSI), a jak ktoś będzie szukał tutaj, to musi się domyślić, że trzeba szukać na forum, a nie w bazie. No i ostatnią rzeczą jest chyba to, co kolega wyżej napisał. Komu się będzie chciało 40 razy klikać w napisy, wyłączać adblocka, przeczekać każdorazowo 5 sekund i pobrać napisy? No i kurde... jesteś na cba.pl, a tam najbardziej wypasiona oferta to 100zł/rok... Chytry podwójnie tracie, czy jakoś tak.

Offline

#5 2017-12-26 22:20:20

Hunter Killer
Moderator
Skąd: Zielona Góra
Dołączył: 2011-03-29

Odp: [BurasSubs] Projekty

"Z największą krytyką spotkał się podczas tłumaczenia serii Onii-sama e..., lecz to właśnie wtedy najbardziej podszkolił swoje umiejętności."
To już się bardziej nie podszkoli, bo nikt komentować nie będzie, bo nie ma gdzie.


155222.jpg zzsldjt.png

Offline

#6 2017-12-26 23:31:00

Nala_Alan
Użytkownik
Dołączył: 2015-04-03

Odp: [BurasSubs] Projekty

Do wypłaty z shorte.st musisz mieć całkiem sporo kliknięć w te twoje linki, a gwarantuje ci, że w życiu nie uzbierasz wystarczająco, by cokolwiek wypłacić. A nawet jeśli, to byłyby to grosze.

Offline

#7 2017-12-26 23:38:35

Pitbull01
Użytkownik
Dołączył: 2016-01-07

Odp: [BurasSubs] Projekty

Nala_Alan napisał:

Do wypłaty z shorte.st musisz mieć całkiem sporo kliknięć w te twoje linki, a gwarantuje ci, że w życiu nie uzbierasz wystarczająco, by cokolwiek wypłacić. A nawet jeśli, to byłyby to grosze.

Cennik mówi o 4.2$ za 1k wejść. Tylko raz, że trzeba ten tysiąć osiągnąć, a dwa, że wypłata dopiero od 5 zielonych.
https://shorte.st/payoutrates

Ostatnio edytowany przez Pitbull01 (2017-12-26 23:38:52)

Offline

#8 2017-12-26 23:50:54

burasteam
Użytkownik
Dołączył: 2012-06-07

Odp: [BurasSubs] Projekty

Hmmm... Nie sądziłem, że społeczność tak ostro zareaguje. Sytuacja wygląda tak, że zwyczajnie chciałem troszkę zarobić na tym, co tworzę.

Yagami_Raito8920
Jeśli mój karygodny temat kwalifikuje mnie do bana, to go usunę.

Mimo to fajnie, że spotkałem się z takimi komentarzami. Sugerujecie, że mógłbym zostawić tego typu stronę, ale zostawić wstawki na ANSI, żeby mieć formę "reklamy", tak?

Ostatnio edytowany przez burasteam (2017-12-26 23:55:19)

Offline

#9 2017-12-26 23:57:35

Sasha1
Użytkownik
Skąd: Kraków
Dołączył: 2012-02-02

Odp: [BurasSubs] Projekty

E tam, taki sposób na mały zarobek nie jest zły, dodatkowo biorąc pod uwagę, ile czasu trzeba poświęcić na napisy do bajek. Jedynie rozreklamuj stronę, żeby wejścia były.

Offline

#10 2017-12-26 23:59:20

burasteam
Użytkownik
Dołączył: 2012-06-07

Odp: [BurasSubs] Projekty

Hmmm... Może zrobić tak, że wszystkie poprzednie napisy wstawię w formie paczek (nikt nie komentował ich od lat) ponownie na ANSI. Każde nowe pojawiałyby się najpierw na stronie mojej grupy, a załóżmy tydzień później na ANSI? Co o tym myślicie?

Offline

#11 2017-12-27 00:06:47

XxBhaalxX
Użytkownik
Skąd: Ożarów Mazowiecki - zapraszam.
Dołączył: 2010-11-07

Odp: [BurasSubs] Projekty

burasteam napisał:

Hmmm... Może zrobić tak, że wszystkie poprzednie napisy wstawię w formie paczek (nikt nie komentował ich od lat) ponownie na ANSI. Każde nowe pojawiałyby się najpierw na stronie mojej grupy, a załóżmy tydzień później na ANSI? Co o tym myślicie?

Jak dla mnie możesz nawet tu na forum robić przekierowanie do napisów z tej stronki, ale najważniejsze żeby można było je łatwo znaleźć. Zostawiając napisy w bazie ansi, użytkownicy szybko je znajdą używając wyszukiwarki na stronce. Drugi sposób to takie że w google wpisuje się tytuł z dopiskom po spacji animesub w tedy, wyskakują linki do poszukiwanej serii lub napomkniętej gdzieś na forum. Np. "Sekirei TV animesub" i wyskoczą ci linki do baz jako pierwsze, a potem kluczowe słowo na forum, jako temat czy też słowo w temacie.

Ostatnio edytowany przez XxBhaalxX (2017-12-27 00:07:22)

Offline

#12 2017-12-27 00:07:25

Pitbull01
Użytkownik
Dołączył: 2016-01-07

Odp: [BurasSubs] Projekty

burasteam napisał:

Hmmm... Nie sądziłem, że społeczność tak ostro zareaguje. Sytuacja wygląda tak, że zwyczajnie chciałem troszkę zarobić na tym, co tworzę.

Nie jest nic złego, aby na tym zarabiać. Świetnie jak hobby przynosi pieniądze. Jednak niektóre osoby są mocno uczulone na coś takiego, bo im się kojarzy z anime online. Nie będę rozwijał, bo już mnie dzisiaj w jednym temacie jako tego złego i niewychowanego zdefiniowali...
Mnie po prostu denerwuje to o czym pisałem wyżej: dużo klikania i każdorazowe czekanie tych 5 sekund, zanim mnie przerzuci. Może jakieś mało inwazyjne reklamy na stronie będą lepszym rozwiązaniem? Chociaż dzisiaj w dobie powszechnego uBlocka, kto wie czy ma to jakiś sens...

burasteam napisał:

Hmmm... Może zrobić tak, że wszystkie poprzednie napisy wstawię w formie paczek (nikt nie komentował ich od lat) ponownie na ANSI. Każde nowe pojawiałyby się najpierw na stronie mojej grupy, a załóżmy tydzień później na ANSI? Co o tym myślicie?

To chyba najprostszy sposób. Chociaż na twoim miejscu bym poeksperymentował z interwałem, ale to już jak tam uważasz.

Offline

#13 2017-12-27 00:12:15

burasteam
Użytkownik
Dołączył: 2012-06-07

Odp: [BurasSubs] Projekty

Dobrze, czyli zrobię tak, że poprzednie produkcje przywrócę w paczkach, natomiast nowe będą pojawiać się na ANSI z opóźnieniem (pomyślę jeszcze nad odstępem czasowym). Wiem, że sporo osób blokuje zwyczajnie reklamy, ale wiele komputerów już miałem przed sobą i wiele nie miało zainstalowanych takich wynalazków.

Przepraszam, że postąpiłem tak, a nie inaczej. Widzę, że dla niektórych wyszedłem na złego, chociaż to nawet całkiem ciekawe.

Offline

#14 2017-12-27 00:14:48

XxBhaalxX
Użytkownik
Skąd: Ożarów Mazowiecki - zapraszam.
Dołączył: 2010-11-07

Odp: [BurasSubs] Projekty

burasteam napisał:

Dobrze, czyli zrobię tak, że poprzednie produkcje przywrócę w paczkach, natomiast nowe będą pojawiać się na ANSI z opóźnieniem (pomyślę jeszcze nad odstępem czasowym). Wiem, że sporo osób blokuje zwyczajnie reklamy, ale wiele komputerów już miałem przed sobą i wiele nie miało zainstalowanych takich wynalazków.

Przepraszam, że postąpiłem tak, a nie inaczej. Widzę, że dla niektórych wyszedłem na złego, chociaż to nawet całkiem ciekawe.

Ważne żeby było łatwo je znaleźć. Tak jak wspomniałem wyżej.

Ostatnio edytowany przez XxBhaalxX (2017-12-27 00:16:31)

Offline

#15 2017-12-27 00:18:59

burasteam
Użytkownik
Dołączył: 2012-06-07

Odp: [BurasSubs] Projekty

Będę kombinował jutro nad naprostowaniem tego wszystkiego.
Dzięki wielkie za konstruktywną krytykę.

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024