#1 2018-09-03 23:29:14

SabakuKyuu
Użytkownik
Dołączył: 2018-09-03

Fanduby do anime

Polski youtube kipi od fandubów i niejedno konto regularnie się nimi zajmuje. Niektórzy ich nie lubią, bo są amatorskie - to całkowicie zrozumiałe. Ale jakoś fanduby do anime, poza tymi produkowanymi przez grupe NanoKarrin, są nadal rzadkością.

Otóż ja i grupka moich znajomych jesteśmy początkującą grupą fanduberską, która jest w trakcie tworzenia fandubów do klipów z Naruto (przykład tu: https://www.youtube.com/watch?v=V5W0mHVmeAA ), Shiki, Pokemonów, wszelakich abridged series itp, itd. Aczkolwiek jedna rzecz stoi nam na przeszkodzie - bank głosów. Jest nas za mało by niektóre projekty doszły do skutków, szczególnie mało mamy w zanadrzu głosów męskich. Dlatego projekty takie jak klip z czwartego odcinka Shiki stoją w zamrożeniu. Wiedząc, że ta strona jest poświęcona anime, stwierdziłem, że może warto by tutaj poszukać jakiś kamratów którzy chcieliby zabawić się w podkładanie głosów pod postacie z animu. :)

Zapraszamy każdego, kto jest choć trochę zainteresowany na kontakt e-mailowy: sabakukyuu8@gmail.com

Pozdrawiamy!

Offline

#2 2018-09-04 01:13:39

mateo690
Użytkownik
Skąd: Nieborowo, RoD Anime
Dołączył: 2010-04-15

Odp: Fanduby do anime

O, mi się nawet podoba ten wasz dubb. Życzę powodzenia w projekcie. respekt


IdeponGauczynski.png

Offline

#3 2018-09-04 09:54:56

XxBhaalxX
Użytkownik
Skąd: Ożarów Mazowiecki - zapraszam.
Dołączył: 2010-11-07

Odp: Fanduby do anime

Powiem tylko tyle, profanacja!  evil Chociaż z naruto róbta co chceta i tak serii nie lubię.  ej  Jak dla mnie to za mało emocji w głosach jest(O ile w ogóle są) i nie oddają tego co jest na ekranie w porównaniu do oryginału, tyle mogę wam powiedzieć. Bo jak bym chciał żeby tylko mi czytano to audiobooka bym sobie zamówił.

Ostatnio edytowany przez XxBhaalxX (2018-09-04 12:51:54)

Offline

#4 2018-09-04 11:28:46

djbeast
Użytkownik
Skąd: Бытом
Dołączył: 2011-11-11

Odp: Fanduby do anime

Combo: oglądać chińskie bajki, z rosyjskim dubbingiem, z arabskimi napisami i z polskim lektorem. Mix kultur pełną parą. (>_>) Gdyby zamiast lektora nałożyć polski dubbing, jak nic byłby materiał na sadistic. Do poziomu bestgore troszkę mogłoby brakować, chociaż kto wie? Podejmujecie wyzwanie? :V


FluxBB bbcode test

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024