#1 2024-05-20 21:34:53

stoner
Użytkownik
Dołączył: 2011-07-21

[Stoner] Chizuru-chan Kaihatsu Nikki [+18]

Pokaż spoiler
chizuru-chan-kaihatsu-nikki.png

Chizuru-chan Kaihatsu Nikki 01

No to zaczynamy dłuższy temat, bo na warsztat trafił sześcioodcinkowy animowany serialik erotyczny – chyba można tak to nazwać – dotyczących zapisków na temat rozwoju kolejnej młodej damy na podstawie prac Mucha (Muchakai), czyli Chizuru-chan Kaihatsu Nikki. Wniosek z tego taki, że trochę z Chizuru jednak spędzimy czasu, ale postaram się przeplatać to z innymi anime, żeby nie było monotonnie.

Co do samego pierwszego odcinka, jeśli oglądaliście Chii-chan Kaihatsu Nikki, to już raczej powinniście wiedzieć, do jakiej wody wchodzicie. Panna Chizuru to zdyscyplinowana i dość zasadnicza uczennica, która nie tylko jest wzorem dla innych, ale też potrafi otwarcie zwrócić im uwagę, gdy uchybiają swym zachowaniem, strojem czy sposobem bycia pewne z góry ustalone reguły. Z drugiej strony szaleńczo wręcz podkochuje się w uczącym ją młodym pedagogu, profesorze Tsukino, dla którego jest poświęcić praktycznie wszystko. I to rzecz jasna obraca się przeciwko niej, gdy nielubiany przez nikogo inny zdziadziały nauczyciel oskarża jej lubego o zdefraudowanie dużej sumy pieniędzy zbieranych na szkolną wycieczkę. Wybiera bowiem najgorzej jak może, oferując swe ciało w zamian za milczenie, z czego imć Tamura szybko bardzo chętnie korzysta, „przypieczętowując” zawarcie umowy jeszcze tego samego dnia w murach szkoły.

Odcinek do pobrania: OVA 01

Softsub:
Rozdzielczość: 1920×1080
Źródło: HEVC (1135 kbps)
Dźwięk: AAC LC (192 kbps)

Offline

#2 2024-06-11 22:00:21

stoner
Użytkownik
Dołączył: 2011-07-21

Odp: [Stoner] Chizuru-chan Kaihatsu Nikki [+18]

Chizuru-chan Kaihatsu Nikki 02

Powracamy do historii nadobnej Chizuru, czyli projektu Chizuru-chan Kaihatsu Nikki.

Odcinek drugi przynosi nam eskalację niemoralnych żądań ze strony pana Tamury. Po przełamaniu „pierwszych lodów” wnet ogarnia on bowiem, że trafiła mu się przysłowiowa głupia gęś, którą rychło przekabaci na swoje, zatem kuje on żelazo póki gorące. Jako zaś że najwięcej czasu spędzają oni ze sobą na terenie szkoły, tu też przenosi się główna akcja. Każda wolna chwila, przerwa, czy też wymuszone wyjście z zajęć staje się poligonem doświadczalnym kolejnych seksualnych napaści, gdyż sfrustrowany pedagog uważa ja za swoiste remedium na ukojenie skołatanych nerwów.

Odcinek do pobrania: OVA 02

Softsub:
Rozdzielczość: 1920×1080
Źródło: HEVC (1666 kbps)
Dźwięk: AAC LC (192 kbps)

Offline

#3 2024-06-26 17:53:33

stoner
Użytkownik
Dołączył: 2011-07-21

Odp: [Stoner] Chizuru-chan Kaihatsu Nikki [+18]

Chizuru-chan Kaihatsu Nikki 03

Chizuru-chan Kaihatsu Nikki Po zakończeniu jakże krótkiej przygody na mistrzostwach europy w kopanej, możemy się pocieszać tylko tym, że awansowaliśmy może jako ostatni, za co kończymy jako pierwsi.  smile

A tak serio. Czas na przebudowę składu i koniec ery Lewego. Jakoś nie widać porywających młodych, którzy by byli godnymi zastępcami, ale cóż, wielokrotnie  udowadniano, że skład w sumie średniaków, za to zgrany i nie rozsadzany waśniami wewnętrznymi, potrafi więcej niż naszpikowane gwiazdami ekipy, którym rozbuchane ego i tarcia pomiędzy silnymi osobowościami rozwala szatnie. Na osłodę zaś polecam wam trzeci odcinek Chizuru-chan Kaihatsu Nikki.

A tu sporo się dzieje. Profesor Tamura dzięki Chizuru zyskuje nagle spory zastrzyk gotówki, bo nagrywane przez niego filmiki w sieci notują sporo wyświetleń, a co za tym idzie – wpływ całkiem sporej kasy na konto. Nie wystarczy tego wprawdzie nadal na pokrycie długów i ukrycie dokonanych wcześniej malwersacji, ale pozwala staremu dziadowi znów poczuć się królem życia i szastać pieniędzorami na głupoty. Nic dziwnego więc, że postanawia dalej ciągnąć intratny biznes, rozszerzając „plan zdjęciowy”. Przed naszą bohaterką zatem nowe wyzwania i rzeczy, których dotąd jeszcze nie próbowała.

Odcinek do pobrania: OVA 03

Softsub:
Rozdzielczość: 1920×1080
Źródło: HEVC (1381 kbps)
Dźwięk: AAC LC (192 kbps)

Offline

#4 2024-07-09 17:13:48

stoner
Użytkownik
Dołączył: 2011-07-21

Odp: [Stoner] Chizuru-chan Kaihatsu Nikki [+18]

Chizuru-chan Kaihatsu Nikki 04

Lato nie najlepszą porą dla mnie być na zabawę w tłumaczenia. Za dużo pokus, więc dziś na biegusiu, żeby nic mnie nie odciągało – czwarty odcinek Chizuru-chan Kaihatsu Nikki.

Odcinek dość ważny dla tytułowej bohaterki, bo tu zapadają pierwsze ważniejsze ustalenia, jak poradzi sobie ona z traumą wynikłą z całej dotychczasowej kolejności zdarzeń. Udaje się bowiem jakoś zorganizować wycieczkę i teoretycznie sprawa Tsukino powinna przycichnąć, ale szantażujący ją nauczyciel ani myśli przestać, wykorzystując zupełne nowe lokalizacje do wzbogacenia seksualnego dossier, niewiele się przejmując coraz bardziej spolegliwą uczennicą, a tym bardziej jej zdaniem.

Odcinek do pobrania: OVA 04

Softsub:
Rozdzielczość: 1920×1080
Źródło: HEVC (1645 kbps)
Dźwięk: AAC LC (192 kbps)

Offline

#5 2024-07-15 17:17:22

stoner
Użytkownik
Dołączył: 2011-07-21

Odp: [Stoner] Chizuru-chan Kaihatsu Nikki [+18]

Chizuru-chan Kaihatsu Nikki 05

Koniec Chizuru-chan Kaihatsu Nikki nadciąga coraz większymi susami, a wszelkie uprzednie postanowienia, zasady i wartości moralne bohaterki strzelają niczym te słomki pod naporem siły. Tu zaś „siłę” ucieleśnia pan Tamura, tak więc Chizuru już niejako bezwiednie daje się mu prowadzać na smyczy. No i jak w większości tego typu produkcji bywa, czas na kulminację, w której pannie do reszty odwali w jedną albo drugą stronę. Wszystko teraz w rękach jej ubóstwianego profesora Tsukino, ale czy on widzi w niej kogoś więcej niż tylko uczennicę?

Odcinek do pobrania: OVA 05

Softsub:
Rozdzielczość: 1920×1080
Źródło: HEVC (1775 kbps)
Dźwięk: Vorbis (112 kbps)

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024