#1 2024-05-20 21:34:53

stoner
Użytkownik
Dołączył: 2011-07-21

[Stoner] Chizuru-chan Kaihatsu Nikki [+18]

Pokaż spoiler
chizuru-chan-kaihatsu-nikki.png

Chizuru-chan Kaihatsu Nikki 01

No to zaczynamy dłuższy temat, bo na warsztat trafił sześcioodcinkowy animowany serialik erotyczny – chyba można tak to nazwać – dotyczących zapisków na temat rozwoju kolejnej młodej damy na podstawie prac Mucha (Muchakai), czyli Chizuru-chan Kaihatsu Nikki. Wniosek z tego taki, że trochę z Chizuru jednak spędzimy czasu, ale postaram się przeplatać to z innymi anime, żeby nie było monotonnie.

Co do samego pierwszego odcinka, jeśli oglądaliście Chii-chan Kaihatsu Nikki, to już raczej powinniście wiedzieć, do jakiej wody wchodzicie. Panna Chizuru to zdyscyplinowana i dość zasadnicza uczennica, która nie tylko jest wzorem dla innych, ale też potrafi otwarcie zwrócić im uwagę, gdy uchybiają swym zachowaniem, strojem czy sposobem bycia pewne z góry ustalone reguły. Z drugiej strony szaleńczo wręcz podkochuje się w uczącym ją młodym pedagogu, profesorze Tsukino, dla którego jest poświęcić praktycznie wszystko. I to rzecz jasna obraca się przeciwko niej, gdy nielubiany przez nikogo inny zdziadziały nauczyciel oskarża jej lubego o zdefraudowanie dużej sumy pieniędzy zbieranych na szkolną wycieczkę. Wybiera bowiem najgorzej jak może, oferując swe ciało w zamian za milczenie, z czego imć Tamura szybko bardzo chętnie korzysta, „przypieczętowując” zawarcie umowy jeszcze tego samego dnia w murach szkoły.

Odcinek do pobrania: OVA 01

Softsub:
Rozdzielczość: 1920×1080
Źródło: HEVC (1135 kbps)
Dźwięk: AAC LC (192 kbps)

Offline

#2 2024-06-11 22:00:21

stoner
Użytkownik
Dołączył: 2011-07-21

Odp: [Stoner] Chizuru-chan Kaihatsu Nikki [+18]

Chizuru-chan Kaihatsu Nikki 02

Powracamy do historii nadobnej Chizuru, czyli projektu Chizuru-chan Kaihatsu Nikki.

Odcinek drugi przynosi nam eskalację niemoralnych żądań ze strony pana Tamury. Po przełamaniu „pierwszych lodów” wnet ogarnia on bowiem, że trafiła mu się przysłowiowa głupia gęś, którą rychło przekabaci na swoje, zatem kuje on żelazo póki gorące. Jako zaś że najwięcej czasu spędzają oni ze sobą na terenie szkoły, tu też przenosi się główna akcja. Każda wolna chwila, przerwa, czy też wymuszone wyjście z zajęć staje się poligonem doświadczalnym kolejnych seksualnych napaści, gdyż sfrustrowany pedagog uważa ja za swoiste remedium na ukojenie skołatanych nerwów.

Odcinek do pobrania: OVA 02

Softsub:
Rozdzielczość: 1920×1080
Źródło: HEVC (1666 kbps)
Dźwięk: AAC LC (192 kbps)

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024