#1 Wczoraj 20:01:21

eme
Użytkownik
Skąd: Sławno
Dołączył: 2005-07-11

One Piece do 206 odcinka - od jakiej grupy najlepiej?

Hejka

Kompletuje sobie One Piece na dysku - już jakiś czas temu od 207 epka pościągałem sobie ze strony wbijam (niestetu już nieaktywnej) ale brakuje mi pierwszych 206 odcinków.

Na chomikach są różne pliki ale zastanawiam się co pościągać - w sensie od jakich grup?
Z tego co udało mi się poszukać na chomikach to ogarnąłem, że do dyspozycji są plik od kilku grup:
- ze strony wbijam ale zauważyłem, że przy tych starszych odcinkach to nie jest ich tłumaczenie - użyli napisów z animesub by zrobić swoje hardki,
- od grupy onepiecenakama.pl - oni chyba też przy tych starszych odcinkach używali napisów z animesub,
- od Kuruoshi Anime - oni chyba mieli własne tłumaczenie ale nie doszli zbyt daleko - przynajmniej mam problem z namierzeniem odcinków od nich.

Co zauważyłem to:
- od odcinka 136 są pliki po około 130mb ze strony wbijam (rozpoznaje po rozmiarze i rodzajowi czcionki) - niezła kompresja i dobrze te pliki wyglądają jak na starsze odcinki więc raczej bym to pobierał),
- wcześniejsze pliki ze strony wbijaj mają mniejszą objętość - poniżej 100mb i zastanawiam się czy to nie lepsze jakościowo nie będą pliki od onepiecenakama.pl ale ciężko powiedzieć.


Od jakich grup polecacie pościągać te początkowe sagi One Piece?

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024