#1 2006-06-17 13:07:30

tfujlesiu
Użytkownik
Skąd: Śląsk
Dołączył: 2005-10-28

Pomóżcie zidentyfikować anime?

Leciał taki serial kupe lat temu, na TVP3 Katowice bodajże. Ziemia zostala zaatakowana przez jakąś obcą cywilzację. Dowodził nią taki kolo w zbroi z rogami. Armia to takie łyse pały o lekkim zarysie oczu i nosa z białymi głowami. Główni bohaterowie to członkowie ruchu oporu. Jako jedyni znaleźli jakąś broń, dzięki której mogą wogóle walczyć z przeciwnikiem (z racji tego iż normalne pociski odbijały się od zbroi obcych). Broń o której mówiłem czarna, połączona przewodem z czymś w rodzaju magazynku?! Bodajże w jednym z ostatnich odcinków sezonu główny bohater chcąć niedopuścić do przejęcia tej broni przez obcych zniszczył swój egzemplarz.

Srko za badziewny opis, ale za łebka leciało to w TV a to co zapamiętałem to głównie parę "mindshotów" które zapisały się w mojej pamięci:)


Pozdrawiam!

Offline

#2 2006-06-17 13:46:55

stig79
Użytkownik
Dołączył: 2005-05-19

Odp: Pomóżcie zidentyfikować anime?

HEHE chyba wiem co to za seria byla "ZILLION"
luknij tu http://anidb.info/perl-bin/animedb.pl?s … e&aid=1385

Offline

#3 2006-06-17 14:51:05

songoku
Użytkownik
Skąd: Bydgoszcz
Dołączył: 2005-02-07

Odp: Pomóżcie zidentyfikować anime?

Chyba chodzi o "Pokemony", albo "Muminki", tak mi się to kojarzy jezor

Offline

#4 2006-06-18 11:10:30

tfujlesiu
Użytkownik
Skąd: Śląsk
Dołączył: 2005-10-28

Odp: Pomóżcie zidentyfikować anime?

smile_big:D:D DZIĘKI!!!

ZILLION!! To było to:)
Stary koń teraz ze mnie, a taka kupa czasu minęła od kiedy to oglądałem, że hoho:) A dzisiaj trudno mi było znaleźć info o tym, tym bardziej że nie pamiętałem tytułu tylko parę szczegółów. A anime, co tu dużo mówić, mamy coraz więcej i więcej:)

Dzięki raz jeszcze!!!

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024