#1 2005-05-31 22:13:38

Sleepwalker
Użytkownik
Dołączył: 2005-05-31

NarutoFan

http://www.naruto_fan.glt.pl - świetna strona, polecam! jezor

Offline

#2 2005-05-31 23:03:20

shinma
Użytkownik
Skąd: Poznań
Dołączył: 2004-08-25

Odp: NarutoFan

strona potrzebuje DOBREGO programisty bo niezbyt dobrze wyglada i grafika

ps. jezeli jestes wspoltworca tego serwisu lub znasz dobrze tworcow to przeczytaj uwaznie moje sugestie:
nalezy poprawic wyswietlanie menu (powinno byc po lewej stronie), banery sie rozjezdzaja, a tak poza tym jest niezbyt czytelna, proponuje nie uzywać ramek bo to nie profesjonalne, poza tym news'y powinny byc wydzielone (np. tabela) czyli w skrocie najpierw ja dopracowac a pozniej wystawiac linka bo cie tutaj wysmieja osoby piszace takie serwisy na codzien

Offline

#3 2005-06-01 15:28:28

Sleepwalker
Użytkownik
Dołączył: 2005-05-31

Odp: NarutoFan

Tak, znam twórcę (aktualnie poszukuje ona kogoś, kto by jej pomógł przy grafice).
Tylko wiesz.. właściwie to w stronie przecież nie tylko o wygląd chodzi. Nie dla wyglądu się je tworzy. Wchodzę na stronę żeby z niej korzystać, nie podziwiać jej wygląd. jezor
A dlaczego menu powinno być po lewej stronie? Co złego w tym, że jest po prawej?

Offline

#4 2005-06-01 17:09:14

Suchy
Użytkownik
Skąd: Łódź (GTW)
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: NarutoFan

Menu po lewej to nie jest wymóg.. po prawej tez może być.. równie dobrze, może być na środku.. smile_big Jeśli jest to zrobione czytelnie i z głową, to nie ma znaczenia.. podobnie z ramkami.. ich używanie wcale nie musi być nieprofesjonalne...
Np w shoutboxach, aż prosi się o JS + iframe, dzięki czemu przy odpowiedzi na shouta nie przeładowujemy całej strony niepotrzebnie a jedynie to co trzeba (są na to jeszcze inne sposoby, ale to mieł być tylko przykład).

A co do stronki, to mankament jest w tym, że takich stron są po prostu setki i ja osobiście nie znalazłem żadnego ciekawego pomysłu, który przyciągnął by moją uwagę...

P.S.
Dział z okłądkami jest słabiutko rozwiązany... polskie okładeczki są małe.. przydałoby się to zrobić na zasadzie miniatur.. co więcej błędem jest wyświetlanie od razu wszystkich okładek na raz, co modemowców "zabije".

Offline

#5 2005-06-05 10:08:02

Sleepwalker
Użytkownik
Dołączył: 2005-05-31

Odp: NarutoFan

Oki, autorka szuka kogoś, kto byłby tak miły, aby zrobić layout dla jej stronki. Znajdzie się ktoś zainteresowany? smile

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024