#1 2006-08-20 15:47:54

cieslak
Użytkownik
Skąd: Włocławek || Kuruoshii Anime
Dołączył: 2006-03-21

NOWY TEAM :-)) ktoś chętny ?? ^^ SPORT :D

yol smile
Wiem że temat może się wydawać strasznie głupi ale co tam ^^
Wpadłem na pomysł żeby załozyć nową grupę tłumaczącą anime smile , ale chciałbym żeby ta grupa tłumaczyła TYLKO anime o sporcie, ponieważ jest bardzo mało osób które tłumaczą ten rodzaj anime, a uważam że anime te jest najlepsze ze wszystkich ^^ ( ale to moje zdanie jezor ) Ogladałem nawet sporo anime tego typu i mogę powiedzieć że w każdym jest sporo śmiechu, rywalizacji, głupot( w dobrym znaczeniu tego słowa smile ) i przeważnie jest śmieszna kreska :)Więc jak ktoś jest chętny do założenia nowej grupy to pisać smile_big

Jest sporo anime które nie zostały przetłumaczone np: Slam Dunk(koszykówka), Whistle(piłka nożna) czy może Eyeshield smile a uważam że są bardzo dobre i przetłumaczenie ich uszczęśliwi wielu ludzi smile_big a bym zapomniał o Hajime no ippo jezor

Więc jak ktoś lubi anime o sporcie i chciałby przetłumaczyć pare serri to pisać smile_big
pozdr

Offline

#2 2006-08-20 16:21:04

waski_jestem
Użytkownik
Skąd: wawa
Dołączył: 2005-03-20

Odp: NOWY TEAM :-)) ktoś chętny ?? ^^ SPORT :D

coz, ja wlasnie sie zabralem za Eyeshield'a. A co sie tyczy tlumaczen to jest taki maly problem, ze za tlumaczenia powinny sie brac osoby ktore orientuja sie na danym sporcie, bo inaczej sie czlowiek troche meczy ze slownictwem (nie mam pojecia o futbolu amerykanskim i jest troche ciezko). Ale fakt faktem mozna by zalozyc jakas taka grupe. A do anime sportowych dodam jeszcze codowna serie o baseballu MAJOR 2 sezon smile_big (za ciezko clownictwo jak dla mnie smutny)


gdyby tylko czlowiek mial troche wiecej czasu i lepiej znak angielski [z 2 mozna cos zrobic, z 1?]

Offline

#3 2006-08-20 16:52:13

cieslak
Użytkownik
Skąd: Włocławek || Kuruoshii Anime
Dołączył: 2006-03-21

Odp: NOWY TEAM :-)) ktoś chętny ?? ^^ SPORT :D

no właśnie anime o sporcie jest takie cool smile_big ja tłumacze anime o boksie Hajime no Ippo i też były problemy ze słownictwem ale troche poszukałem i sie pytałem i jakos daję rade ^^

Offline

#4 2006-08-20 16:58:31

Suchy
Użytkownik
Skąd: Łódź (GTW)
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: NOWY TEAM :-)) ktoś chętny ?? ^^ SPORT :D

SD mamy w planach i mamy do tego źródła smile ale HnI można by oglądąć w PL jeśli będą dobrze tłumaczone

Offline

#5 2006-08-20 18:47:01

cieslak
Użytkownik
Skąd: Włocławek || Kuruoshii Anime
Dołączył: 2006-03-21

Odp: NOWY TEAM :-)) ktoś chętny ?? ^^ SPORT :D

gdzie Suchy w PL ??

Offline

#6 2006-08-20 20:48:51

cieslak
Użytkownik
Skąd: Włocławek || Kuruoshii Anime
Dołączył: 2006-03-21

Odp: NOWY TEAM :-)) ktoś chętny ?? ^^ SPORT :D

szkoda że nikogo nie ma chętnego smutny

Offline

#7 2006-08-20 20:54:36

bodzio
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Dołączył: 2006-05-18

Odp: NOWY TEAM :-)) ktoś chętny ?? ^^ SPORT :D

Jakbym się nie zawalił projektami, to bym się na coś takiego pisał... jeśli nie umrze to śmiercią naturalną, można coś będzie pomyśleć, ale dopiero od drugiej połowy września.


wladza1.png

Offline

#8 2006-08-20 22:24:11

cieslak
Użytkownik
Skąd: Włocławek || Kuruoshii Anime
Dołączył: 2006-03-21

Odp: NOWY TEAM :-)) ktoś chętny ?? ^^ SPORT :D

cool ^^ może do tego czasu będzie więcej osób ^^

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024