#1081 2007-03-25 17:48:32

Dżibril
Użytkownik
Dołączył: 2005-11-11

Odp: Pokaż swoją twarz...

Obiwanshinobi napisał:
Zeus napisał:

Krola Salomona, no bez przesadzy:D raczej humaniste jak na moje oko sadzac po tonie wieszosci wypowiedzi na naszym forum:)

Are you talkin' to my bitch?
P.S. Tak źle ze mną nie jest, jeszcze trójmian kwadratowy potrafiłbym rozłożyć.

To jeszcze o niczym nie świadczy.

Offline

#1082 2007-03-25 18:10:53

Obiwanshinobi
Użytkownik
Dołączył: 2005-11-05

Odp: Pokaż swoją twarz...

Dżibril napisał:
Obiwanshinobi napisał:
Zeus napisał:

Krola Salomona, no bez przesadzy:D raczej humaniste jak na moje oko sadzac po tonie wieszosci wypowiedzi na naszym forum:)

Are you talkin' to my bitch?
P.S. Tak źle ze mną nie jest, jeszcze trójmian kwadratowy potrafiłbym rozłożyć.

To jeszcze o niczym nie świadczy.

Jakaż głęboka kazuistyka.

Offline

#1083 2007-03-25 18:13:45

Jamatano Orotchi
Użytkownik
Skąd: Świebodzin
Dołączył: 2007-03-08

Odp: Pokaż swoją twarz...

Całkiem fajna laska z tej Pa3cji

Offline

#1084 2007-03-25 21:33:50

Phoeniks16
Użytkownik
Skąd: Cz-Wa
Dołączył: 2006-03-31

Odp: Pokaż swoją twarz...

No to teraz ja dodam swoją twarz tylko się nie przestraszcie mnie[baka]
[URL=http://img410.imageshack.us/my.php?image=fotkanafotkepl4gn6.jpg]fotkanafotkepl4gn6.th.jpg[/URL]
[URL=http://img259.imageshack.us/my.php?image=fotkanafotkepl1gx9.jpg]fotkanafotkepl1gx9.th.jpg[/URL]
Nie miałem czasu się ogolić i nie chcę mi się:-D

Ostatnio edytowany przez Phoeniks16 (2007-03-25 21:37:34)

Offline

#1085 2007-03-25 22:48:27

Dżibril
Użytkownik
Dołączył: 2005-11-11

Odp: Pokaż swoją twarz...

Obiwanshinobi napisał:
Dżibril napisał:
Obiwanshinobi napisał:
Zeus napisał:

Krola Salomona, no bez przesadzy:D raczej humaniste jak na moje oko sadzac po tonie wieszosci wypowiedzi na naszym forum:)

Are you talkin' to my bitch?
P.S. Tak źle ze mną nie jest, jeszcze trójmian kwadratowy potrafiłbym rozłożyć.

To jeszcze o niczym nie świadczy.

Jakaż głęboka kazuistyka.

Poczęstuję Cię jeszcze głębszą : To[Twoja wypowiedź] już o czymś świadczy .I  bynajmniej nie na twoją korzyść oczkod

Ostatnio edytowany przez Dżibril (2007-03-25 23:22:36)

Offline

#1086 2007-03-25 23:08:49

Zeus
Użytkownik
Skąd: Augustów..Obecnie Warszawa WAT
Dołączył: 2005-07-29

Odp: Pokaż swoją twarz...

Czy ktoś tu mnie od bitchy wyzywa :p Do you want a kick in your ass! Fakt wiedza matematyczna, ścisła sie przydaje:)
Przydałoby sie w tym temacie, aby ktos pozbieral zdj wszystkich, wycial twarze i zrobil jedno wielkie zdj z wszystkimi:D

Offline

#1087 2007-03-25 23:27:01

czacha222
Zbanowany
Skąd: Łódź | Kuruoshii Anime
Dołączył: 2005-08-07

Odp: Pokaż swoją twarz...

Zeus napisał:

Czy ktoś tu mnie od bitchy wyzywa :p Do you want a kick in your ass! Fakt wiedza matematyczna, ścisła sie przydaje:)
Przydałoby sie w tym temacie, aby ktos pozbieral zdj wszystkich, wycial twarze i zrobil jedno wielkie zdj z wszystkimi:D

Nikt Cię od bitchy nie wyzywa:P Przeczytaj jeszcze raz: "Are you talkin' to my bitch?", co w wolnym przekładzie oznacza, "Czy mówisz do mojej dzi**i?". Prawdę mówiąc nie wiem, co autor tych słów miał na myśli, ale na pewno nie chciał Ci ubliżyć.

Poza tym, biorąc pod uwagę fakt, iż nie słyszałem o zgonach forumowiczów po tym, jak wstawiłem swoją fotkę, uważam, że Twoja podobizna nie wyrządzi większych szkód na tle psychiczno-fizycznym wśród ludzi. Pomyśl też o tym, że codziennie ukazujesz swój wygląd zewnętrzny przechodniom, których spotykasz na ulicy, a nic, jak sądzę, im się nie dzieje.

PS. Chyba rozpętałem piekło, więc nie kłóćcie się, tylko wstawiajcie foty!

Offline

#1088 2007-03-25 23:57:53

Kilgur
Użytkownik
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Pokaż swoją twarz...

Mavet napisał:

Jasmine a czy ktos ma miesnie to oznacza ze przy nim mozna sie czuc bezpiecznie ? hee Pakery rulez nie? -.-

heh na silowni bylem moze z 2 razy w zyciu jezor poprostu jestem duzy smile

wiluS napisał:

Kilgur, wygladasz znajomo, skad jestes?

Biorac pod uwage twoj wiek, to jest to calkowicie niemozliwe zebysmy sie znali jezor aktualnie mieszkam kolo Nothingham smile

Ostatnio edytowany przez Kilgur (2007-03-26 00:07:04)


ara ara...

Offline

#1089 2007-03-26 00:14:11

Freeman
Użytkownik
Skąd: Pabianice
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Pokaż swoją twarz...

@Kilgur
No offence, naprawdę, ale twoje zdjęcie plus Nottingham skojarzyło mi się automatycznie z Małym Johnem smile_big (no offence, bo Mały John to równy gość smile

Ostatnio edytowany przez Freeman (2007-03-26 00:14:58)

Offline

#1090 2007-03-26 00:37:15

Obiwanshinobi
Użytkownik
Dołączył: 2005-11-05

Odp: Pokaż swoją twarz...

Dżibril napisał:
Obiwanshinobi napisał:
Dżibril napisał:
Obiwanshinobi napisał:
Zeus napisał:

Krola Salomona, no bez przesadzy:D raczej humaniste jak na moje oko sadzac po tonie wieszosci wypowiedzi na naszym forum:)

Are you talkin' to my bitch?
P.S. Tak źle ze mną nie jest, jeszcze trójmian kwadratowy potrafiłbym rozłożyć.

To jeszcze o niczym nie świadczy.

Jakaż głęboka kazuistyka.

Poczęstuję Cię jeszcze głębszą : To[Twoja wypowiedź] już o czymś świadczy .I  bynajmniej nie na twoją korzyść oczkod

Całą noc TO wymyślałeś?

Zeus napisał:

Czy ktoś tu mnie od bitchy wyzywa :p Do you want a kick in your ass! Fakt wiedza matematyczna, ścisła sie przydaje:)

Wiadomym jest, że tłumacz przede wszystkim powinien znać język na który tłumaczy, ale choćby szczątkowa znajomość obcego języka (angielski się nadaje) również nie zawadzi.

Offline

#1091 2007-03-26 00:59:12

szefu
Zbanowany
Skąd: Łódź
Dołączył: 2005-07-24

Odp: Pokaż swoją twarz...

Obiwanshinobi napisał:
Dżibril napisał:
Obiwanshinobi napisał:
Dżibril napisał:
Obiwanshinobi napisał:
Zeus napisał:

Krola Salomona, no bez przesadzy:D raczej humaniste jak na moje oko sadzac po tonie wieszosci wypowiedzi na naszym forum:)

Are you talkin' to my bitch?
P.S. Tak źle ze mną nie jest, jeszcze trójmian kwadratowy potrafiłbym rozłożyć.

To jeszcze o niczym nie świadczy.

Jakaż głęboka kazuistyka.

Poczęstuję Cię jeszcze głębszą : To[Twoja wypowiedź] już o czymś świadczy .I  bynajmniej nie na twoją korzyść oczkod

Całą noc TO wymyślałeś?

Zeus napisał:

Czy ktoś tu mnie od bitchy wyzywa :p Do you want a kick in your ass! Fakt wiedza matematyczna, ścisła sie przydaje:)

Wiadomym jest, że tłumacz przede wszystkim powinien znać język na który tłumaczy, ale choćby szczątkowa znajomość obcego języka (angielski się nadaje) również nie zawadzi.

heheh ja z ciebie obi nie moge... skąd ty się wogóle urwałeś ???? co ty jakiś "piękny umysł" czy coś bo ja już nie kumam skąd ty te wszystkie swoje gadki bierzesz,normalny szary człowiek np ja już byśmy nie mogli się porozumieć w "twoim języku".Nie mógłbyś udać chociaż raz że ktoś cie pod względem intelektualnym przewyższył albo dorównał ??? musisz być zawsze o te kilka słów lepszy ?????????

Ostatnio edytowany przez szefu (2007-03-26 01:08:07)

Offline

#1092 2007-03-26 01:46:44

Rein
Moderator
Skąd: Sława
Dołączył: 2006-12-08

Odp: Pokaż swoją twarz...

Ten typ ludzi już tak ma. ;] I szkoda strzępić sobie "języka", bo niczego to nie zmieni. Pewnych ludzi nie da się przekonać, choćby miało się solidne argumenty. Lepiej jest na pewne rzeczy przymknąć oczy. ;] Zignorować i nie podkręcać atmosfery, bo to pożywka do pewnych (czasami) nie potrzebnych nikomu spięć. Jakakolwiek dalsza dyskusja jest raczej bez sensu. Z resztą pewnych ludzi trudno jest zrozumieć, czasami warto, a czasami nie warto... Taki widocznie już ma sposób bycia, jego sprawa, że nie zawsze stara wyrażać się jasno, tak by trudniej go było zrozumieć. Oryginalny przez to jest,wyróżnia się spośród tłumu. Nie mnie też wnikać dlaczego. Mnie to akurat nie przeszkadza ani nie razi, przez szacunek do odmienności, tolerancji, której rzecz jasna są granice oczkod Po prostu ludzie nie dajcie się podkręcać, bo to burzy przyjazną atmosferę.

Offline

#1093 2007-03-26 02:45:02

Kilgur
Użytkownik
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Pokaż swoją twarz...

Freeman napisał:

@Kilgur
No offence, naprawdę, ale twoje zdjęcie plus Nottingham skojarzyło mi się automatycznie z Małym Johnem smile_big (no offence, bo Mały John to równy gość smile

pewnie jeszcze ten Maly John z serialu Robin Hood Sida Robersona z lat 80 smile swoja droga bardzo fajny serial smile


ara ara...

Offline

#1094 2007-03-26 08:49:30

Rein
Moderator
Skąd: Sława
Dołączył: 2006-12-08

Odp: Pokaż swoją twarz...

Kilgur napisał:
Freeman napisał:

@Kilgur
No offence, naprawdę, ale twoje zdjęcie plus Nottingham skojarzyło mi się automatycznie z Małym Johnem smile_big (no offence, bo Mały John to równy gość smile

pewnie jeszcze ten Maly John z serialu Robin Hood Sida Robersona z lat 80 smile swoja droga bardzo fajny serial smile

Klasyka jak dotąd nie do przebicia. W starciu z nową produkcją, która jak dla mnie jest totalną porażką. Muzyka w wykonaniu Clannad, bajka, charakteryzacja, scenariusz, mroczny klimat, no i w sumie to serial mojego dzieciństwa.
Co do fotki. Muszę sam, stwierdzić, podobieństwo w jakimś stopniu jest, coś w tym jest, Mały John to twój jakiś praprzodek? smile_big


Jeszcze wypowiem się w jednej kwestii. Przyszła właśnie na mnie pora. Skoro tylu ludzi podało swoją fotkę, to czemu nie miałbym pokazać swojej oczkod A i jeszcze jeżeli wypowiedziałem się w tym temacie,dobrze byłoby zastosować się do takiej luźnej zasady (tej z 1 posta), choćby po czasie. smile_big Jest też powód, by na przykład wiedzieć z kim się dany nick kojarzy oczkod
Z wyglądu do przystojnych ludzi nigdy nie należałem, ale poza "facjatą" liczą się także inne rzeczy, choćby charakter. Co prawda zdjęcie nie do końca aktualne, mamy już wiosnę,  a fota jak najbardziej w klimatach  zimowych, lecz póki co moja cyfrówka odmówiła mi posłuszeństwa i leży w naprawie.

[URL=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/be5746deac1c8983.html]be5746deac1c8983m.jpg[/URL]

Ostatnio edytowany przez Rein (2007-03-26 09:48:58)

Offline

#1095 2007-03-26 10:04:31

Zeus
Użytkownik
Skąd: Augustów..Obecnie Warszawa WAT
Dołączył: 2005-07-29

Odp: Pokaż swoją twarz...

czacha222 napisał:
Zeus napisał:

Czy ktoś tu mnie od bitchy wyzywa :p Do you want a kick in your ass! Fakt wiedza matematyczna, ścisła sie przydaje:)
Przydałoby sie w tym temacie, aby ktos pozbieral zdj wszystkich, wycial twarze i zrobil jedno wielkie zdj z wszystkimi:D

Nikt Cię od bitchy nie wyzywa:P Przeczytaj jeszcze raz: "Are you talkin' to my bitch?", co w wolnym przekładzie oznacza, "Czy mówisz do mojej dzi**i?". Prawdę mówiąc nie wiem, co autor tych słów miał na myśli, ale na pewno nie chciał Ci ubliżyć.

Poza tym, biorąc pod uwagę fakt, iż nie słyszałem o zgonach forumowiczów po tym, jak wstawiłem swoją fotkę, uważam, że Twoja podobizna nie wyrządzi większych szkód na tle psychiczno-fizycznym wśród ludzi. Pomyśl też o tym, że codziennie ukazujesz swój wygląd zewnętrzny przechodniom, których spotykasz na ulicy, a nic, jak sądzę, im się nie dzieje.

PS. Chyba rozpętałem piekło, więc nie kłóćcie się, tylko wstawiajcie foty!

Oj czacha juz ty mnie nie ucz tłumaczyc:p
Obi myslisz, ze nie rozumiem, co napisaleś!! Wyprowadzilem tylko ironiczna riposte:p Napisow juz troszke zrobilem jak mialem czas i uzytkownicy nie narzekaja:p Wiec angielski znam :p

Ostatnio edytowany przez Zeus (2007-03-26 10:07:37)

Offline

#1096 2007-03-26 10:37:28

Freeman
Użytkownik
Skąd: Pabianice
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Pokaż swoją twarz...

Kilgur napisał:
Freeman napisał:

@Kilgur
No offence, naprawdę, ale twoje zdjęcie plus Nottingham skojarzyło mi się automatycznie z Małym Johnem smile_big (no offence, bo Mały John to równy gość smile

pewnie jeszcze ten Maly John z serialu Robin Hood Sida Robersona z lat 80 smile swoja droga bardzo fajny serial smile

Oczywiście, że z tego smile To w zasadzie jedyny Robin Hood wart oglądania. Chociaż Książę Złodziei był całkiem niezły też, o i Faceci w rajtuzach (ten film wciąż rozśmiesza mnie do łez, chociaż oglądałem go chyba z milion razy już smile

Offline

#1097 2007-03-26 10:45:40

Sevortharte
Użytkownik
Dołączył: 2006-09-09

Odp: Pokaż swoją twarz...

Rein napisał:

be5746deac1c8983m.jpg

Nie wiem czego ale ten wyraz twarzy to mi kaczyńskiego przypomina. Bez obrazy xd

Offline

#1098 2007-03-26 12:15:15

Rein
Moderator
Skąd: Sława
Dołączył: 2006-12-08

Odp: Pokaż swoją twarz...

Wiesz, ja się tego akurat nie dopatrzyłem u siebie.:D Kto wie możliwe,że udzieliło mi się. Co prawda ani nie stękam jeszcze, ani nie "pufam",więc ze mną jeszcze tak źle nie jest.;] Podobno,ludzie mówią,że kto z kim się zadaje ten sam nim się staje smile_big Człowiek się od rządu bzdur nasłucha na co dzień i potem nawet mimikę i wyraz twarzy przyjmuje. smile_big Na pewno to nie jest zabieg świadomy ani celowy.:D Z resztą mnie tam jak magnes po drugiej stronie bieguna od nich, odpycha niż przyciąga (to chyba dobrze O.o) Najlepiej będzie chyba wrócić jak się w tym kraju na większą poprawę zapowie. Obrazić się na takiego typu uwagi, (wziąć na poważnie) to się chyba nie da, więc obrazy nie będzie ^_^

Ostatnio edytowany przez Rein (2007-03-26 12:19:21)

Offline

#1099 2007-03-26 13:45:13

Kilgur
Użytkownik
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Pokaż swoją twarz...

Freeman napisał:
Kilgur napisał:
Freeman napisał:

@Kilgur
No offence, naprawdę, ale twoje zdjęcie plus Nottingham skojarzyło mi się automatycznie z Małym Johnem smile_big (no offence, bo Mały John to równy gość smile

pewnie jeszcze ten Maly John z serialu Robin Hood Sida Robersona z lat 80 smile swoja droga bardzo fajny serial smile

Oczywiście, że z tego smile To w zasadzie jedyny Robin Hood wart oglądania. Chociaż Książę Złodziei był całkiem niezły też, o i Faceci w rajtuzach (ten film wciąż rozśmiesza mnie do łez, chociaż oglądałem go chyba z milion razy już smile

Ja niedawno sciagnolem sobie ten serial Robin Hooda smile jest naprawde fajny, slyszalem ze jest tez do kupienia w polsce na dvd smile


ara ara...

Offline

#1100 2007-03-26 14:49:46

Obiwanshinobi
Użytkownik
Dołączył: 2005-11-05

Odp: Pokaż swoją twarz...

Zeus napisał:

Obi myslisz, ze nie rozumiem, co napisaleś!!

Zależy, czy grałeś w Kingpina.

Freeman napisał:

To w zasadzie jedyny Robin Hood wart oglądania.

Te z Douglasem Fairbanksem i Erollem Flynnem też widziałeś, że tak twierdzisz? Serial, doprawdy, niezapomniany.

Ostatnio edytowany przez Obiwanshinobi (2007-03-26 14:54:28)

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024