#2801 2008-04-02 17:11:17

rezor1991
Użytkownik
Skąd: wziąć na piwo?
Dołączył: 2008-03-11

Odp: Czy jest coś co chcielibyście mieć przetłumaczone? Oprócz NARUTO

Pisak napisał:
rezor1991 napisał:

Hayate no gotoku i rosario + vampire smile

LoL ...
Przecież jest tłumaczone !!

wiem ale stasznie wolno :/ jeden ep na 2 tyg smutny


100x100

Offline

#2802 2008-04-02 17:12:44

Michaello
Użytkownik
Dołączył: 2006-11-19

Odp: Czy jest coś co chcielibyście mieć przetłumaczone? Oprócz NARUTO

rezor1991 napisał:

wiem ale stasznie wolno :/ jeden ep na 2 tyg smutny

to sam tłumacz

Offline

#2803 2008-04-02 17:17:19

rezor1991
Użytkownik
Skąd: wziąć na piwo?
Dołączył: 2008-03-11

Odp: Czy jest coś co chcielibyście mieć przetłumaczone? Oprócz NARUTO

Michaello napisał:

to sam tłumacz

jesli chodzi o mnie to nie ma problemu nawet z RAW-u cos zrozumiem ale moja laska nie kmini angielskiego a tym bardziej japonskiego... a robinie napisow nie najlepiej mi wychodzi[baka]


100x100

Offline

#2804 2008-04-02 17:18:29

Pisak
Użytkownik
Skąd: Katowice
Dołączył: 2008-01-03

Odp: Czy jest coś co chcielibyście mieć przetłumaczone? Oprócz NARUTO

rezor1991 napisał:
Michaello napisał:

to sam tłumacz

jesli chodzi o mnie to nie ma problemu nawet z RAW-u cos zrozumiem ale moja laska nie kmini angielskiego a tym bardziej japonskiego... a robinie napisow nie najlepiej mi wychodzi[baka]

To powinieneś się cieszyć, że wogóle wychodzą.


Pisak.png

Offline

#2805 2008-04-02 17:21:32

Michaello
Użytkownik
Dołączył: 2006-11-19

Odp: Czy jest coś co chcielibyście mieć przetłumaczone? Oprócz NARUTO

rezor1991 napisał:
Michaello napisał:

to sam tłumacz

jesli chodzi o mnie to nie ma problemu nawet z RAW-u cos zrozumiem ale moja laska nie kmini angielskiego a tym bardziej japonskiego... a robinie napisow nie najlepiej mi wychodzi[baka]

a co ma do tego Twoja dziewczyna?[mruga]

Offline

#2806 2008-04-02 17:27:59

rezor1991
Użytkownik
Skąd: wziąć na piwo?
Dołączył: 2008-03-11

Odp: Czy jest coś co chcielibyście mieć przetłumaczone? Oprócz NARUTO

Michaello napisał:

a co ma do tego Twoja dziewczyna?[mruga]

to ze albo musze co minute zatrzymywac ogladanie zeby jej powiedziec co mowili albo co chwila wysluchiwac zebym zobaczyl czy nie ma nowych napisow[baka]


100x100

Offline

#2807 2008-04-02 18:09:05

bodzio
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Dołączył: 2006-05-18

Odp: Czy jest coś co chcielibyście mieć przetłumaczone? Oprócz NARUTO

rezor1991 napisał:
Michaello napisał:

a co ma do tego Twoja dziewczyna?[mruga]

to ze albo musze co minute zatrzymywac ogladanie zeby jej powiedziec co mowili albo co chwila wysluchiwac zebym zobaczyl czy nie ma nowych napisow[baka]

To spraw dziewczynie prezent i przetłumacz. Na pewno to doceni bez względu na to jak wypadną. Tylko jeśli wrzucisz je tutaj, to zostaną poddane ostrej krytyce. hehe


wladza1.png

Offline

#2808 2008-04-02 18:10:59

Barti
Użytkownik
Skąd: Sosnowiec\Gliwice
Dołączył: 2006-11-16

Odp: Czy jest coś co chcielibyście mieć przetłumaczone? Oprócz NARUTO

anibe napisał:
cieslak napisał:
anibe napisał:

prosił bym o dokończenie Sunabouzu stanęło na 6 ep...

Powiem tak... madrala Szykuje się coś wielkiego i grubego. Pierwszy raz na tym forum coś takiego będzie, więc bądźcie jeszcze trochę cierpliwy, a na bank obejrzycie to anime z pl subami. smile

(2007-11-11)

jestem cierpliwy i dalej czekam smile[tylko to już parę miesięcy... nie wiem czy się doczekam?][respekt][respekt][respekt]

Nieśmiało przyznam, że zabrałem się za to bo chcę mieć na płytce z napisami. Nauczyłem się obsługiwać Aegisub więc tłumaczenie idzie szybciej co za tym idzie jestem wstanie znaleźć na to czas. Aktualnie kończę 7 odcinek (będzie najpóźniej w piątek), ale nie spodziewaj się napisów częściej niż raz na tydzień.

Offline

#2809 2008-04-02 18:17:09

rexami
Użytkownik
Skąd: białystok
Dołączył: 2008-01-15

Odp: Czy jest coś co chcielibyście mieć przetłumaczone? Oprócz NARUTO

to jak znajdzie sie ktos kto mi powie czemu niema w samurai girl napisow do 8,9 i 13 odcinka??

Offline

#2810 2008-04-02 21:18:43

Quithe
Użytkownik
Skąd: Bytom / Warszawa (głównie)
Dołączył: 2005-03-28

Odp: Czy jest coś co chcielibyście mieć przetłumaczone? Oprócz NARUTO

Barti napisał:
anibe napisał:
cieslak napisał:
anibe napisał:

prosił bym o dokończenie Sunabouzu stanęło na 6 ep...

Powiem tak... madrala Szykuje się coś wielkiego i grubego. Pierwszy raz na tym forum coś takiego będzie, więc bądźcie jeszcze trochę cierpliwy, a na bank obejrzycie to anime z pl subami. smile

(2007-11-11)

jestem cierpliwy i dalej czekam smile[tylko to już parę miesięcy... nie wiem czy się doczekam?][respekt][respekt][respekt]

Nieśmiało przyznam, że zabrałem się za to bo chcę mieć na płytce z napisami. Nauczyłem się obsługiwać Aegisub więc tłumaczenie idzie szybciej co za tym idzie jestem wstanie znaleźć na to czas. Aktualnie kończę 7 odcinek (będzie najpóźniej w piątek), ale nie spodziewaj się napisów częściej niż raz na tydzień.

No cóż, plan był taki, że ja z Cieślakiem to przetłumaczymy, ale dopadł nas czas rzeczywisty xD Krusty wrócił i ma zamiar dokończyć ten projekt.
~Barti, jeżeli masz zamiar ciągnąć sposób wydawania KA (style itp) to musisz ich zapytać o zgodę, bo co prawda wykorzystali pomysł moo-shi, ale sami zrobili czcionki.


myhandhelds.pl - tam robię recki gier na Vitę i Switcha, zamiast tłumaczyć animu :V
Zakupy na Play-Asia $3 taniej z kodem MYPSVITA smile

Offline

#2811 2008-04-02 21:21:39

cezekk
Użytkownik
Dołączył: 2008-04-01

Odp: Czy jest coś co chcielibyście mieć przetłumaczone? Oprócz NARUTO

jak ktos ma przetlumaczone odcinki prince of tennis bylbym bardzo wdzieczny bo nigdzie nie moge znalezc odcinkow powyzej setnego odcinka pomuzcie prosze

Offline

#2812 2008-04-02 21:29:02

Barti
Użytkownik
Skąd: Sosnowiec\Gliwice
Dołączył: 2006-11-16

Odp: Czy jest coś co chcielibyście mieć przetłumaczone? Oprócz NARUTO

Quithe napisał:
Barti napisał:
anibe napisał:
cieslak napisał:
anibe napisał:

prosił bym o dokończenie Sunabouzu stanęło na 6 ep...

Powiem tak... madrala Szykuje się coś wielkiego i grubego. Pierwszy raz na tym forum coś takiego będzie, więc bądźcie jeszcze trochę cierpliwy, a na bank obejrzycie to anime z pl subami. smile

(2007-11-11)

jestem cierpliwy i dalej czekam smile[tylko to już parę miesięcy... nie wiem czy się doczekam?][respekt][respekt][respekt]

Nieśmiało przyznam, że zabrałem się za to bo chcę mieć na płytce z napisami. Nauczyłem się obsługiwać Aegisub więc tłumaczenie idzie szybciej co za tym idzie jestem wstanie znaleźć na to czas. Aktualnie kończę 7 odcinek (będzie najpóźniej w piątek), ale nie spodziewaj się napisów częściej niż raz na tydzień.

No cóż, plan był taki, że ja z Cieślakiem to przetłumaczymy, ale dopadł nas czas rzeczywisty xD Krusty wrócił i ma zamiar dokończyć ten projekt.
~Barti, jeżeli masz zamiar ciągnąć sposób wydawania KA (style itp) to musisz ich zapytać o zgodę, bo co prawda wykorzystali pomysł moo-shi, ale sami zrobili czcionki.

Czcionki wziąłem z http://czcionki.skryptoteka.pl/ chodź są podobne to nikogo pytać nie muszę, ale jeśli macie zamiar dalej tłumaczyć to proszę o 100% decyzję, żebym nie tracił czasu na to, a zabrał się za coś innego.

Offline

#2813 2008-04-02 21:30:36

Zjadacz
Użytkownik
Skąd: Głogów
Dołączył: 2006-04-10

Odp: Czy jest coś co chcielibyście mieć przetłumaczone? Oprócz NARUTO

cezekk napisał:

jak ktos ma przetlumaczone odcinki prince of tennis bylbym bardzo wdzieczny bo nigdzie nie moge znalezc odcinkow powyzej setnego odcinka pomuzcie prosze

Popatrz, kiedy do setnego wyszły, i się domyśl, dlaczego nie ma do sto pierwszego.


"Skazany na zajebistość"

Offline

#2814 2008-04-02 23:20:59

Quithe
Użytkownik
Skąd: Bytom / Warszawa (głównie)
Dołączył: 2005-03-28

Odp: Czy jest coś co chcielibyście mieć przetłumaczone? Oprócz NARUTO

~Barti, no to wal na PM z tym pytaniem do Krustego i niech on potwierdza na 100% xD


myhandhelds.pl - tam robię recki gier na Vitę i Switcha, zamiast tłumaczyć animu :V
Zakupy na Play-Asia $3 taniej z kodem MYPSVITA smile

Offline

#2815 2008-04-03 21:30:04

Boomerek
Użytkownik
Skąd: Bialy-StOOk
Dołączył: 2007-04-23

Odp: Czy jest coś co chcielibyście mieć przetłumaczone? Oprócz NARUTO

Witam, nie wiedziałem gdzie ten temat umieścić ^^" wiec wsadziłem tutaj, jak coś nie tak prosił bym o przeniesienie :<. Chodzi tutaj o tłumaczenie i jak można wywnioskować z tematu , ze słuchu ;d . Posiadam pewien serial którego odcinków połowy nie wyemitowali w Polsce ,
a posiadam je online/download po eng. to z jakieś ok.15 odc. poszukuje osoby która była by chętna przetłumaczyć 25 minutowe odcinki i zrobić z tego napisy. Jak mówiłem mogę dać wersje online , albo do ściągnięcia to już sprawa względna ^_^ ,w zamian za pomoc mogę sie odwdzięczyć tłumaczowi, przesłanie za free iluś tam anime,których być może nie będzie miał , lub coś innego np,doładowanie komy ,lub coś jeszcze innego , (realnego) czego będzie chciał. piszcie jeśli jesteście zainteresowani i chcecie więcej szczegółów.


Nie mogę palić w klubach, więc upijam się szybciej!
Postawię igloo dla palaczy przed klubem koło stycznia! [...]
Odczuwam ucisk, e-trucizn,
Oplata mnie tyle światłowodów, że zaraz się przewrócę!    || !Ruch Narodowy!Czołem Wielkiej Polsce! ||

Offline

#2816 2008-04-03 21:35:21

Zjadacz
Użytkownik
Skąd: Głogów
Dołączył: 2006-04-10

Odp: Czy jest coś co chcielibyście mieć przetłumaczone? Oprócz NARUTO

Proponowałbym podanie tytułu tego serialu, tak łatwiej Ci będzie znaleźć.


"Skazany na zajebistość"

Offline

#2817 2008-04-03 21:36:36

michu43
Użytkownik
Dołączył: 2008-01-02

Odp: Czy jest coś co chcielibyście mieć przetłumaczone? Oprócz NARUTO

Czemu jak wspominam o overdrive to kazdy mnie olewa??

Offline

#2818 2008-04-03 21:36:44

Sir_Ace
Użytkownik
Dołączył: 2006-11-18

Odp: Czy jest coś co chcielibyście mieć przetłumaczone? Oprócz NARUTO

Tak tylko z ciekawości - o jaką serię chodzi, Boomerek? oczkod

(No i lepsza by chyba była wersja z napisami [ale to może być kolejny z moich wymysłów]).

Offline

#2819 2008-04-03 22:04:18

Qashqai
Użytkownik
Skąd: Józefów
Dołączył: 2008-01-10

Odp: Czy jest coś co chcielibyście mieć przetłumaczone? Oprócz NARUTO

Hehe Boomcio się wstydzi powiedzieć o co chodzi :> :> a z napisami chyba tego serialu nie znajdziesz ;D (taaak, taaak, wiem o jaki chodzi XD)
michu, jesteś mało zauważalny jezor wstaw sobie jakiś oczojebny avatar smile_big
@dół
xD a byłam ciekawa, czy poszedłby za radą... jezor

Ostatnio edytowany przez Qashqai (2008-04-03 22:20:30)


Qashqai.png

Offline

#2820 2008-04-03 22:08:15

Zjadacz
Użytkownik
Skąd: Głogów
Dołączył: 2006-04-10

Odp: Czy jest coś co chcielibyście mieć przetłumaczone? Oprócz NARUTO

michu43 napisał:

Czemu jak wspominam o overdrive to kazdy mnie olewa??

A co mają Ci powiedzieć, skoro nie chcą tłumaczyć?


"Skazany na zajebistość"

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024