#1 2008-09-20 12:53:57

Nevon
Użytkownik
Skąd: Łódz
Dołączył: 2005-08-13

Teledysk + Napisy

Witam
Mam pytanie mam teledysk i chciałbym dodac do niego napisy tzn. tekst piosenki jak to mam zrobic , rozumiem ze musze miec jakis program, moze ktos sie zna na tym tutaj ??
I potrafił by mi pomoc smile

Offline

#2 2008-09-20 13:26:12

KKnD
Zbanowany
Skąd: Dystrykt Wschodni <=> D.G.
Dołączył: 2008-04-11

Odp: Teledysk + Napisy

Ty chyba zawady szukasz?
Patrzyłeś w google.pl
JAK DODAĆ NAPISY DO FILMU?


fontani32678yp1.gif

Offline

#3 2008-09-23 10:42:47

Krecik89
Użytkownik
Skąd: Łuków
Dołączył: 2007-04-24

Odp: Teledysk + Napisy

Możesz spróbować programem Adobe Premier Pro (dopiero co zacząłem się nim bawić, ale jest chyba taka możliwość. Nie mam pewności). Metodę jaką przetestowałem to: Gdy klip był już gotowy i zostało tylko dodanie napisów to przekonwertowałem go do mkv, zrobiłem napisy za w ASS za pomocą Aegisub i za pomocą mkvtoolmix wrzuciłem je go kontenera i działały.

Offline

#4 2008-09-23 10:47:33

bojer
Użytkownik
Skąd: Elbląg [MinO]
Dołączył: 2006-11-19

Odp: Teledysk + Napisy

Nevon napisał:

Witam
Mam pytanie mam teledysk i chciałbym dodac do niego napisy tzn. tekst piosenki jak to mam zrobic , rozumiem ze musze miec jakis program, moze ktos sie zna na tym tutaj ??
I potrafił by mi pomoc smile

Możesz do tego użyć zwykłego virtualdub'a z TextSubem(vsfilter, lub jak kto woli vobsub) a napisy przygotowaćw Aegisubie - to naprawde proste, chodź przygotowanie zaawansowanej animacji z początku może okazać się dość trudne - to fajny, prosty efekt zrobić jest łatwo smile

Wszystko zależy od tego jakie te napisy mają być i co chcesz do tego klipu dać, oraz, i to chyba najważniejsze, czy przypadkiem nie szukasz programu, który zrobi wszystko za ciebie smutny

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024