#921 2008-10-27 23:12:10

Zarathustra
Użytkownik
Dołączył: 2008-05-05

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Pisak napisał:

Wie ktoś może dlaczego nie wychodzą dalsze odcinki Michiko to Hatchin ?

Z tego co widnieje na anidb emisja drugiego odcinka była niby 4 dni temu, zaś za 3 dni ma być wyświetlony odcinek 3. Gdzieś czytałem, że zamiast drugiego odcinka stacja telewizyjna puściła jakiś mecz, prawdopodobnie za te 3 dni dopiero będzie 2 odcinek wyemitowany (oby tak było.)

Offline

#922 2008-10-27 23:14:57

Pisak
Użytkownik
Skąd: Katowice
Dołączył: 2008-01-03

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Zarathustra napisał:
Pisak napisał:

Wie ktoś może dlaczego nie wychodzą dalsze odcinki Michiko to Hatchin ?

Z tego co widnieje na anidb emisja drugiego odcinka była niby 4 dni temu, zaś za 3 dni ma być wyświetlony odcinek 3. Gdzieś czytałem, że zamiast drugiego odcinka stacja telewizyjna puściła jakiś mecz, prawdopodobnie za te 3 dni dopiero będzie 2 odcinek wyemitowany (oby tak było.)

No nic, poczekamy, zobaczymy. Mam nadzieje, że tylko w produkcji nie ma żadnych problemów czy tym podobnych. Dzięki za odp.


Pisak.png

Offline

#923 2008-10-28 03:31:55

Alvair
Użytkownik
Dołączył: 2008-04-28

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

W sumie, to zainteresowało mnie jedynie kilka anime z tego sezonu.
Przeważnie od początku rzucałam się na większą ilość, w tym sezonie
od razu założyłam co może mi się podobać, a co raczej nie.
I chyba - jeśli chodzi o moje własne zadowolenie - wygrałam na tym oczkod

Kuro Shitsuji hm... na razie jestem "za". Już drugi odcinek za pasem, i przyznaję że ani na pierwszym ani na drugim nie nudziłam się wcale. Pozornie fabuła niby mało odkrywcza, ale... i w tym momencie pojawia się wielkie "ALE" bo to anime na swój sposób jest jednak odmienne od reszty.

Pokaż spoiler
Początkowo zdziwił mnie brak krwawych scen. No bo ktoś niby ma być zabity, ale jednak z piecyka ucieka.
Tymczasem gdy w drugim odcinku spodziewałam się że on ich poogłusza jedynie... trupów było więcej niż w niejednej całej seri jakiegoś anime oczkod

Dpóki to anime jest w stanie mnie zaskoczyć, będę musiała je oglądać.

Vampire Knight Guilty Jak dla mnie rzecz obowiązkowa, bo poprzedni sezon nic w VK nie wyjasnił. Może ten da trochę więcej odpowiedzi, a rochę mniej nieroziązanych zagadek.
Może.
Jak na razie - trzyma poziom.

Pokaż spoiler
A ta scena gdy Kaname leżał na Yuki. Dla samej tej sceny WARTO oglądać.

Ga-Rei: Zero Niestety wysiadłam zanim minęło te początkowe piętnaście minut. Moze wrócę jak będe mieć nastrój.

Chaos;HEAd
Pierwsze w przyszłościowej kolejce do oglądania. Pierwszy odcinek ciekawy, dlatego czekam, aż będzie mniej więcej połowa sezonu. Nie wciąga tak jak Kuroshitsui, więc spokojnie może poczekać, a później oglądanie będzie przyjemniejsze.

Offline

#924 2008-10-29 23:13:14

Quithe
Użytkownik
Skąd: Bytom / Warszawa (głównie)
Dołączył: 2005-03-28

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Na 23.10 jest zapowiedziany drugi z tego co widziałem na aniDB. Ale nie o tym chciałem jezor

Obejrzeliśmy właśnie pierwszy ep One Outs i mamy z Hiki nieodparte wrażenie zrzynki z Akagiego. Główną różnicą jest zastąpienie mahjonga bejsbolem. Podobieństwa: ten sam seiyuu, stosujący dokładnie taką samą intonację głosu; sposób bycia głównego bohatera; narrator; dokładne omawianie strategii, analizy osobowościowe itp; zakłady o nietypowe stawki; wstawki: 'demonizowania postaci', metaforyczne. To wszystko już było i to podane w znacznie ciekawszym sosie, który składał się z mahjonga i yakuzy. No ale nic, chociaż rzecz powtórkowa, to poczekamy, aż zostanie całość wydana i się obejrzy, bo ostatnio coraz ciężej coś znaleźć do oglądania. No właśnie, za Akagiego trza by się niedługo zabrać smile_big

P.S. Cieślak, mam nadzieję, że nie spartolisz jezor


myhandhelds.pl - tam robię recki gier na Vitę i Switcha, zamiast tłumaczyć animu :V
Zakupy na Play-Asia $3 taniej z kodem MYPSVITA smile

Offline

#925 2008-10-29 23:17:23

cieslak
Użytkownik
Skąd: Włocławek || Kuruoshii Anime
Dołączył: 2006-03-21

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Q, wiem, że podobne do Kaijiego - te same studio - ale miejmy nadzieję, że smakować będzie tak samo. oczkod Jednak muszę ci powiedzieć, że na necie nie ma jeszcze dobrego angielskiego przekładu, więc nie spodziewaj się subów mojego autorstwa na gównie. oczkod Muszę jeszcze powiedzieć, że głosy bohaterów idealnie przypadły mi do gustu. xD Kaiji, Aoki z Ippo oraz ten inspektor (imię mam na końcu języka) z Monstera. xD Sweet... xD

Offline

#926 2008-10-29 23:27:17

hikikomori
Użytkownik
Skąd: z szafy
Dołączył: 2006-08-09

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Nie do Kaijiego tylko do Akagiego. Kaiji przynajmniej zakląć potrafił:P W każdym razie będzie się to wyróżniać w masie cukierkowej, nawet jeśli to powtórzony schemat;]

Q: oglądaliśmy przekład m33w i był całkiem całkiem, ja mógłbym z niego swobodnie tłumaczyć. Co Ty masz za wymagania, to nie mam pojęcia jezor Jedno jest pewne, Triad tego nie zrobi. Chociaż chyba ktoś z niego się w to mieszał.

Offline

#927 2008-10-29 23:29:28

cieslak
Użytkownik
Skąd: Włocławek || Kuruoshii Anime
Dołączył: 2006-03-21

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Wiesz, nie mówię, że są tam błędy gramatyczne, czy jakieś tam podobne, ale chodzi mi ogólnie o sens niektórych zdanek w porównaniu do innej grupy. oczkod Czekam na trzeci przekład i wtedy podejmę decyzję. oczkod

Offline

#928 2008-10-29 23:43:42

bodzio
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Dołączył: 2006-05-18

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

m33w pozostawił niesmak shitowej grupy swoimi początkowymi wydaniami. Kiedyś, zdaje się nawet oni, pisali, żeby z ich przekładu nic nie tłumaczyć na inne języki, bo oni lubią bardzo swobodną interpretację. Ale jak jest w rzeczywistości, nie wiem, nie widziałem i zamiaru nie mam. Tak tylko dorzuciłem do tematu swoje 3 grosze.


wladza1.png

Offline

#929 2008-11-13 12:53:25

Zarathustra
Użytkownik
Dołączył: 2008-05-05

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

42aba58fd2b08014m.jpg

Przeczytajcie opis Akikan!
Japan FAIL... beznadzieja

Offline

#930 2008-11-13 13:09:36

Freeman
Użytkownik
Skąd: Pabianice
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Zarathustra napisał:

42aba58fd2b08014m.jpg

Przeczytajcie opis Akikan!
Japan FAIL... beznadzieja

O ja &*(&$#&* smile_big Debilki ze śmigłami na nogach właśnie zostały strącone z pierwszego miejsca. Tragedia po prostu. Chociaż muszę przyznać, że Ride Back i Viper's Creed odrobinę mnie zainteresowały, co już samo w sobie jest 200% poprawą w stosunku do kilku poprzednich sezonów.

Offline

#931 2008-11-13 13:41:49

Heliar
Użytkownik
Skąd: P-ń
Dołączył: 2007-08-23

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

O tak na te kontynuacje czekam
*The Tower of Druaga
*Major 5
a co do reszty to opisy jak zwykle mogą wprowadzić w błąd, no poza Akikan!. Przeczytałem 5 razy i nadal nie rozumiem, jak mogło coś takiego powstać. Nie wiem co ci twórcy biorą... i nie chcę wiedzieć. "Melon" - girl from a melon juice soda. OMG wysiadam!!!!

Offline

#932 2008-11-13 14:09:45

groozin
Użytkownik
Skąd: Kraków
Dołączył: 2006-07-15

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

A ja od pierwszego wejrzenia w opis poczułem, że muszę to zobaczyć. wow Chociażby w celu wyśmiania beznadziejności scenariusza. Ale raczej nie więcej niż pierwszy odcinek, bo po większej dawce zacząłbym się obawiać o zanik swojego poczucia inteligencji. smile Poza tym zżera mnie ciekawość żeby zobaczyć tą scenę transformacji. Przy odrobinie szczęścia ten tytuł może wejść do kanonu "jak NIE wymyślać fabuły". smile_big

Ostatnio edytowany przez groozin (2008-11-13 14:12:42)


5205.png

Offline

#933 2008-11-13 16:06:59

Pisak
Użytkownik
Skąd: Katowice
Dołączył: 2008-01-03

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Z tego co widzę obejrzę na pewno:
- Zoku Natsume Yuujinchou
- Kontynuacje Tower of Druga
- Kurokami
- Maria Holic
- Akikan! (Pomimo głupiej fabuły)


Pisak.png

Offline

#934 2008-11-13 16:09:17

cieslak
Użytkownik
Skąd: Włocławek || Kuruoshii Anime
Dołączył: 2006-03-21

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Oh yeah! Ippo II i Major 5. xD Nice...

Offline

#935 2008-11-13 17:58:30

dulu
Moderator
Dołączył: 2006-08-17

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Ippo 2. i Major 5. - na to czekam, i mam duże oczekiwania. Ciekawe, co pokaże Afro. Jest parę interesujących tytułów, zobaczymy, zobaczymy;)

Offline

#936 2008-11-13 18:28:15

ivelios
Użytkownik
Skąd: BB
Dołączył: 2006-02-18

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

O, tak! Akikan to kolejny must see. smile_big Chociaż pewnie zacznę to oglądać dopiero, gdy wyjdzie już na DVD, bo wiadomo, jak cenzurują (kaleczą) ecchi w wersji TV.
Afro obadam tylko dla Lucy Luu, ale niczego dobrego po tym tytule się nie spodziewam.
Aha, prawie bym zapomniał. Zauważyliście, że znów przyszła moda na lesbijki w szkołach katolickich (Mariamiteru i Maria holic) i na nowe sezony, starych shounenów?

Ostatnio edytowany przez ivelios (2008-11-13 18:29:15)


I found an island in your arms
Country in your eyes
Arms that chain, Eyes that lie
Break on through to the other side

Offline

#937 2008-11-13 19:16:19

Jupiter
Użytkownik
Dołączył: 2007-02-10

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Powrót animowej Ani z Zielonego Wzgórza? Remake? Ostatnio widzę w modzie jest odgrzewanie kotletów^^.

Offline

#938 2008-11-13 19:28:17

qwig
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2007-10-23

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

ivelios napisał:

Aha, prawie bym zapomniał. Zauważyliście, że znów przyszła moda na lesbijki w szkołach katolickich (Mariamiteru i Maria holic) i na nowe sezony, starych shounenów?

Ehem...Data Marimite była zapowiedziana na pewno pół roku temu, jak nie rok, a drugie to marna podróbka jezor A mody lesbijki wcale nie ma, ostatnio np. Mnemosyne/Strike Witches leciało, a Candy Boy jeszcze się nie skończył (choć to nie te klimaty szkół katolickich...). Generalnie, bliższe prawdzie by było stwierdzenie, że gatunek wraca do swoich korzeni...


-=PIERWSZA TROLLOWA MIĘDZYNARODÓWKA=-

dobre, lepsze, radzieckie!

Offline

#939 2008-11-13 19:28:27

m_jay
Użytkownik
Skąd: Kraków
Dołączył: 2004-11-27

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Stosunek sequeli do nowych pozycji od jakiegos czasu staje sie niebezpieczny :/. Sf jak zwykle malo, na poziomie gitsa nic od dawna nie wyszlo (licze ze jak Ridley zrobi "Forever War" tendencje sie troche odmienia smile ).


WoodenJesus.png

Offline

#940 2008-11-13 20:58:15

Quithe
Użytkownik
Skąd: Bytom / Warszawa (głównie)
Dołączył: 2005-03-28

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Mam nadzieję, że Afro będzie czymś zupełnie nowym, bo opis... opis na to nie wskazuje. A tak dobrze się bawiłem przy pierwszej części xD

EDIT
Doobra, będzie świeża jazda, hell yeah smile_big

Ostatnio edytowany przez Quithe (2008-11-13 21:04:01)


myhandhelds.pl - tam robię recki gier na Vitę i Switcha, zamiast tłumaczyć animu :V
Zakupy na Play-Asia $3 taniej z kodem MYPSVITA smile

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024