#1041 2009-04-13 20:47:38

Pyuuu
Użytkownik
Dołączył: 2009-03-08

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Może ja jestem uprzedzony do takiego typu muzyki, ale opek do Phantoma mi się nie podobał, trochę przesadzony, jeżeli chodzi o artyzm, ale to tylko moje zdanie. Za to ending... cóż, powiem szczerze - Ali Project ma tak charakterystyczny styl, że już po pierwszych sekundach doskonale wiedziałem, że to właśnie ten zespół. Przyznam szczerze - lubię prawie każdą ich piosenkę i ta również mi podpasowała xD.

Offline

#1042 2009-04-13 21:37:36

lb333
Użytkownik
Dołączył: 2006-01-30

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Phantom - może być, choć jakoś strasznie mnie nie wciągnęło. Mam poczucie, że to już było i jakoś klimat mi nie pasuje. Raczej odpadam po pierwszym.
Sengoku Basara - bez jaj. Wyłączyłem w połowie. Raz się nawet uśmiechnąłem pod nosem, ale to nie dla mnie.
Pandora - zasnąłem na tym. Może spróbuję jeszcze raz.

Offline

#1043 2009-04-13 22:51:44

s0n1c
Użytkownik
Skąd: Tokyo-3
Dołączył: 2005-09-24

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Valkyria Chronicles - 2ep i... jeszcze slabiej :/ No ale coz... zobaczymy jak tam 7 oddzial zrealizowali, moze wtedy wskoczy to to na dobe tory. Poki co, do fabuly z gry nawet sie nie umywa.

Eden of te East - Hmm narazie trudno ocenic. Zobaczymy co dalej. Bardzo ładne tła.

FMA - Jak narazie bardziej czuc klimat mangi niz w pierwotnej serii.


KiXBu

Offline

#1044 2009-04-14 00:51:32

Luk4S
Użytkownik
Dołączył: 2008-08-10

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

FMA - Jako że jestem fanem... Fanatykiem mangi FMA, to i ta seria jest dla mnie najbardziej oczekiwanym tytułem 2009 roku. Zachwyca mnie w każdym calu. OP i ED są genialne, cudowne, fantastyczne itd.

Dragon Ball Kai - Gdy zobaczyłem tytuł pomyślałem... Skoro Toriyama powiedział nie będzie nowego DB, to znaczy że to będzie albo odgrzewany kotlet, albo rysujemy od nowa... No i mamy... Odgrzewany i w dodatku średnio smaczny kotlet. Co prawda poprawili i wygląda to lepiej. Ale... Nada pozostawia wiele do życzenia... Szczególnie, że OP i ED są narysowane od nowa... To się gryzie... W dodatku muzyką nie zachwyca...

K-ON - Hmm... Eeee.... Kolejne wydanie słodkich idiotek xD

Phantom - Lubie takie klimaty... Anime jak najbardziej na 5 jezor Chyba że zniszczą go tak... Jak to zrobili z Chaos;Head. Dobry przepis, a jednak wyszedł zakalec...

Eden of te East -Hmm... Narazie.. Średnio.

Natsu No Arashi - j/w

Slap Up Party ~Arad Senki~ - Jedzie mi od tego MMORPG, dlatego lubię takie klimaty smile Anime całkiem mi się podoba.

Senjou no Valkyria - Hmmm.. No chyba wypada najlepiej zaraz po FMA.

No i całą reszta innych nie wymienionych wyżej... Sezon zaczyna się ciekawiej niż poprzedni, ale co będzie się okaże. Na hita godnego CG nie ma co liczyć, chyba że FMA... Chociaż... Na pewno 100% porażka jest Dragon Ball Kai... Zawiooooodłem się na tym.


FluxBB bbcode test

Offline

#1045 2009-04-14 14:22:48

FAiM
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Jakby ktoś jeszcze nie wiedział, to 25 kwietnia rozpocznie się emisja wersji WS (czyli. 16:9) K-ON! oraz Pandora Hearts na stacji BS-TBS (do kwietnia znanej pod nazwą BS-i)... ach, te dziwne zwyczaje TBS...

Ostatnio edytowany przez FAiM (2009-04-14 14:22:58)


K5Cqyo6.png?1

Offline

#1046 2009-04-15 20:33:25

wizard2000
Użytkownik
Skąd: Poznań
Dołączył: 2007-12-11

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

07-Ghost- zapowiada sie ciekawie, ciekawe czy bardzo podbne bedzie do CG czy cos          bardziej nowego-bede ogladal

Asura Cryin-duch, mech, magia po pierwszym odcinku zaciekawilo mnie

Basquash!- mech i koszykowka? poczatek dobry i oby tak dalej :)

FMA2- sam tytul mowi za siebie, pozycja obowiazkowa :P

Guin Saga- jakos specjanie nie zachwycilo mnie to anime, jesli nie bede mial co ogladac to wezme sie za to

Hanasakeru Seishounen-pierwszy odcinek zaciekawil mnie troche.....

Pandora Hearts- zapowiada sie ciekawa historia

Phantom Requiem for the Phantom- Noir 2 ??? zobaczymy poczatki obiecujace, ciekawe kiedy przeciwstawi sie organizacji :P

Queen's Blade-nie pozwolcie wiecej kobieta karmic dzieci piersia!!!!! zalosne az smieszne podaruje sobie to

Sengoku Basara- duza dawka walk na miecze na tle historycznym (chyba) wolnych chwilach popacze

Shangri-la - przyszlosc, specjalny bomerang sie zobaczy co dalej

Slap-Up Party-Arad Senk-po obejzeniu pierwszego odcinka mam wrazenie ze to juz bylo

Tears to Tiara-historia fantasy o demonach, elfach itp

Valkyria Chronicles- zaciekawila mnie kreska, ale tak poza tym po obejzeniu pierwszego epka nie wiem nic oprucz tego ze jest wojna

DB- nie, nie, nie i jeszcze raz nie...... po obejzeniu 1ep tego wiecej nie ruszam dopuki nie wyjdzie calosc a i wtedy pewnie obejze to na strzalkach :)


czekam jeszcze tylko na Koukyoushihen: Eureka Seven - Pocket ga Niji de Ippai a co dalej sie zobaczy


wizard2000.jpg

Offline

#1047 2009-04-15 22:23:05

Dragmaru
Użytkownik
Skąd: Lublin
Dołączył: 2007-04-13

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Właśnie skończył się 5 sezon Slayersów. Wie ktoś, czy nie planują szóstego? Wciąż liczę na jakiś dobry sezon z Filią i Xellosem i bez pokemonów w tle, wtedy mógłbym przełknąć nawet kreskę i zacząć to oglądać.

Offline

#1048 2009-04-16 21:56:20

samael16
Użytkownik
Dołączył: 2008-03-24

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Z tych co widziałem to:
07-Ghost- obejrzałem pierwszy odcinek i jak dla mnie za duży poziom pedalstwa na minutę, przynajmniej CG dało się oglądać w przeciwieństwie do tego, ale samo anime zapowiada się całkiem ciekawie, dla tych co lubią takie klimaty albo są w stanie wytrzymać aurę tego anime czyli nie dla mnie.

FMA2- tego nie trzeba przedstawiać, jak na razie pozycja obowiązkowa, zobaczymy co dalej.

Phantom Requiem for the Phantom- jak nie spieprzą to zapowiada się świetna seria w moich ulubionym klimacie, plus ten OP i ED

Valkyria Chronicles- na razie pierwszy odcinek, ciekawa kreska ale czy seria coś warta to się okaże, na razie nie zaciekawiło mnie specjalnie.

K-ON- i znowu kawaii idiotki, ale anime na razie bardzo dobre, będę czekał na wersje WS

Asura Cryin- całkiem ciekawe połączenie magi, mecha, po 2 odcinkach anime mnie zaciekawiło, ale z opinią wstrzymam się do końca serii bo jak na razie ciężko coś napisać o fabule 2 pierwsze odcinki wprowadzają więcej zamieszania niż odpowiedzi.

I tyle anime skatalogowanych do obejrzenia w tym sezonie.

Obejrzę jeszcze OAV spice & wolf i Psy jak wyjdą, reszta jak dla mnie nie warta mojego łącza, a w między czasie postaram częściowo zmniejszyć zaległości z 3 ostatnich sezonów.

Ostatnio edytowany przez samael16 (2009-04-17 00:41:01)

Offline

#1049 2009-04-17 13:00:42

Boomerek
Użytkownik
Skąd: Bialy-StOOk
Dołączył: 2007-04-23

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Na dzień dzisiejszy z nowych tytułów które aż mojej duszy tycneły smile_big to...

- Asura Cryin'
- Hatsukoi Limited
- Senjou no Valkyria
- 07 Ghost
- FMA 2
- K-ON
- Higashi no Eden

A nieco słabsze (jak na pierwsze odc. ) ale i tak będę kontynuował:

- Bashquash!
- Phantom
- Sengoku BASARA
- Pandora Heart
- Shangri-La

A opcja porzucona jest tylko na jeden tytuł:
-Natsu No Arashi


Jak na teraz to tak wyglądają moje statystyki ;d , z nowszych polecam Asura Cryin' i Valkyrie bo mnie oczarowały jak trzeba okej FMA to wiadomo ,a KON... anime z lekka  wkurza człowieka i nachodzą myśli typu "co za idiotka..." a zarazem czaruje i to porządnie ;S

@edit:
Wow ;o , właśnie jestem po obejrzeniu "Hatsukoi Limited" i ten tytuł mnie mile zaskoczył ;p ,na 100% będę go kontynuował romantyk pierwsza klasa ;p

@edit2:
07 ghost'a też obejrzałem i nie wiem czemu ma być "gejowy" xd mnie się osobiście podobał ;d

@edit3:
No i Higashi no Eden takze zaliczony, anime warte kontynuowania , yep yep.

Ostatnio edytowany przez Boomerek (2009-04-17 15:35:33)


Nie mogę palić w klubach, więc upijam się szybciej!
Postawię igloo dla palaczy przed klubem koło stycznia! [...]
Odczuwam ucisk, e-trucizn,
Oplata mnie tyle światłowodów, że zaraz się przewrócę!    || !Ruch Narodowy!Czołem Wielkiej Polsce! ||

Offline

#1050 2009-04-18 21:28:04

m(e)st
Użytkownik
Skąd: Legnica
Dołączył: 2006-02-06

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

K-On! po 3 epach wiem, że nie będę oglądał tej serii, nic się w niej ciekawego nie dzieję i jakoś nie ma klimatu
Valkyria Chronicles po 2 epach też wiem, że nie będę tego dalej oglądał
Ristorante Paradiso - po 2 epach też tego nie będę oglądał, rendering mnie po prostu odrzuca, a podstarzały Ouran nie jest taki fajny smile
Cross Game, Eden of the East, Basara, Phantom, FMA będę dalej oglądał i jeszcze zobaczymy Shangri-La przynajmniej do 3 epka xD

Offline

#1051 2009-04-19 01:52:07

Toua
Użytkownik
Skąd: Działdowo
Dołączył: 2009-01-29

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Z nowych na pewno polecam:
Cross Game, Eden Of the East, Phantom - wszystkie te serie mają coś ciekawego w fabule

Serie, które również warto obejrzeć:
Hatsukoi Limited, 07 Ghost, Asura Cryin' (chociaż wydawało mi się, że już to gdzieś widziałem), Bashquash!

Serie, które oglądam, ale z nadzieją, że fabuła jednak się rozwinie:
-Queen's Blade - jedne z tych anime, na których się trochę zawiodłem
-Pandora Hearts - anime dobre ze względu na muzykę, grafikę, ale w fabule nic świeżego.
-Sengoku Basara - jak wyżej
-K-ON - trochę "zużyty" motyw
-Shinkyoku Soukai Polyphonica Crimson S - op niezły, ale anime niczym nie zaskakuje
-Shangri-La - najmocniejszy tytuł z tej grupy


70867201.jpg

Offline

#1052 2009-04-19 22:38:07

Zarathustra
Użytkownik
Dołączył: 2008-05-05

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Dzisiaj pojawiły się wreszcie napisy do Souten Kouro i Konnichiwa Anne, chwalmy pana. oczkod

Offline

#1053 2009-04-29 23:35:15

Zarathustra
Użytkownik
Dołączył: 2008-05-05

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Sorry za post pod postem, ale pojawiły się nowe pozycje do oblukania na przyszłość.
Wiadomo, że ma być drugi sezon Strike Witches (i tak tego bublu nie oglądałem), oraz kontynuacja Astro Fighter Sunred (FAK JEA!), ale to pewnie pod koniec roku.

qs7551_v1.jpg

Obejrzy się oczywiście ogon Horo i samobóje Itoshikiego, na bank do tego grona dojdzie też trzęsienie ziemi od BONES.

Ostatnio edytowany przez Zarathustra (2009-04-29 23:35:40)

Offline

#1054 2009-04-29 23:40:54

Zjadacz
Użytkownik
Skąd: Głogów
Dołączył: 2006-04-10

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Spice and Wolf i Zetsubou Sensei - to obejrzę pewnie, resztę raczej olewam.


"Skazany na zajebistość"

Offline

#1055 2009-04-29 23:41:30

lightning
Użytkownik
Dołączył: 2007-02-04

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

A tak z innej beczki wie ktoś co sie dzieję z Tokyotosho, ponieważ strona mi nie odpowiada ?


konsig02.jpg

Offline

#1056 2009-04-29 23:48:08

Zjadacz
Użytkownik
Skąd: Głogów
Dołączył: 2006-04-10

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Wejdź przez adres z .info na końcu (tokyotosho.info) zamiast .com, a wszystko będzie grać. Ostatnio było o tym głośno.

EDIT Down: Luźno smile

Ostatnio edytowany przez Zjadacz (2009-04-29 23:58:47)


"Skazany na zajebistość"

Offline

#1057 2009-04-29 23:56:41

rezor1991
Użytkownik
Skąd: wziąć na piwo?
Dołączył: 2008-03-11

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Umineko!!!!!!!!!!!!!! ok to na pewno i jeszcze hetalia nic ciekawego po za tym nie widze ;]
no moze zetsubou sensei i ten CANAAN mnie zainteresował


100x100

Offline

#1058 2009-04-29 23:57:57

lightning
Użytkownik
Dołączył: 2007-02-04

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Dziękuje bardzo Zjadacz już wszystko chodzi elegancko oczkod


konsig02.jpg

Offline

#1059 2009-04-30 00:10:20

Asan
Użytkownik
Skąd: Białystok
Dołączył: 2008-10-12

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Na bank Umineko, Spice and Wolf II i Winter Sonata. Obadam pewnie też CANAAN, Tokyo Magnitude i Zetsubou Sensei. Reszta wygląda na jakiś shit albo ecchi, więc pewnie się nimi nie zainteresuję smile

Ostatnio edytowany przez Asan (2009-04-30 00:31:43)

Offline

#1060 2009-04-30 00:23:39

Zarathustra
Użytkownik
Dołączył: 2008-05-05

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Jakieś materiały z CANAAN, widząc te "dat ass'y" anime na pewno znajdzie widzów. oczkod
te8331_canaan0.jpg qn3953_canaan1.jpg pm6559_canaan2.jpg

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024