#1 2010-02-17 21:21:41

Kane
Administrator
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2003-12-29

Konkurs Cenega i animesub.info

Witam,

firma Cenega zaproponowała nam egzemplarz gry Final Fantasy XIII (na platformę Xbox 360 lub PS3), który zostanie wysłany do osoby, która wygra zorganizowany przez nas konkurs związany z ww. grą smile

A zatem redakcja animesub.info ogłasza konkurs na pracę graficzną związaną z grą Final Fantasy XIII. Może to być komiks, zdjęcie, rysunek, cosplay etc.

Prace proszę wysyłać na adres kane_w[małpka]tlen.pl w temacie wpisując "Konkurs ANSI". Aha, w treści maila proszę jeszcze podać swój nick na ANSI smile


final445x220statyk.jpg


Zasady konkursu (mogą ulec zmianie):
- konkurs trwa do 7 marca 2010
- wynik zostanie ogłoszony najpóźniej 14 marca 2010
- każdy uczestnik może wysłać tylko jedną pracę
- w mailu musi zostać podany nick z ANSI, pracę trzeba wysłać ze skrzynki użytej do rejestracji w naszym serwisie
- głównym kryterium oceny pracy będzie pomysł/"fajność"/miodność - aby nie faworyzować osób, które na co dzień pracują przy grafice
- nagrodzona praca (i te najciekawsze) zostaną opublikowane na forum
- osoba biorąca udział w konkursie musi potwierdzić (w e-mailu), że jest autorem pracy
- zwycięską pracę w drodze głosowania wytypuje redakcja.

PS. Przy tworzeniu komiksu, można oczywiście wykorzystać screeny z trailera czy grafiki znalezione w sieci (w komiksie ocenia się dobór obrazków i treść).

Jakieś pytania? Uwagi? smile

Ostatnio edytowany przez Quithe (2010-02-18 15:32:20)


Imperare sibi maximum est imperium

Offline

#2 2010-02-18 02:24:12

Fari
Użytkownik
Dołączył: 2008-08-02

Odp: Konkurs Cenega i animesub.info

Jak "duża" może być taka praca? Np: w przypadku komiksu- max 1 kartka A4, czy więcej?

Offline

#3 2010-02-18 02:36:18

Quithe
Użytkownik
Skąd: Bytom / Warszawa (głównie)
Dołączył: 2005-03-28

Odp: Konkurs Cenega i animesub.info

A ile jesteś w stanie wyrobić do 7.03? jezor Ograniczenia nie ma, pamiętać tylko należy, że będziemy oglądać to na monitorach, więc głównie na nich musi się dobrze prezentować. Przykładowo: dokładny fanart w mniejszej skali (A5) zrobi większe wrażenie niż byle co wielkości plakatu (zdjęcie na ścianie pewnie, żeby pokazać wielkość xD). Podobnie z komiksem: 25 stron może wypaść gorzej niż strip na 4 kadry. Dobrze przemyślcie pomysł po prostu smile


myhandhelds.pl - tam robię recki gier na Vitę i Switcha, zamiast tłumaczyć animu :V
Zakupy na Play-Asia $3 taniej z kodem MYPSVITA smile

Offline

#4 2010-02-18 02:53:15

DiamondBack
Użytkownik
Skąd: Ostrzeżenia: 5 (z 4)
Dołączył: 2007-01-25

Odp: Konkurs Cenega i animesub.info

Praca graficzna? Można by było na coś oryginalniejszego wpaść ... Tak wiem zrzędzę, ale nie mam talentu grafika a chciałbym to wygrać i z góry jestem skazany na porażkę ... eh why so brutal? smutny idę w takim razie ukraść to na torrentach


Jestem osobą nietolerancyjną. I prosiłbym to uszanować.
http://letty.pl/

Offline

#5 2010-02-18 09:00:00

Kane
Administrator
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2003-12-29

Odp: Konkurs Cenega i animesub.info

DiamondBack napisał:

Praca graficzna? Można by było na coś oryginalniejszego wpaść ... Tak wiem zrzędzę, ale nie mam talentu grafika a chciałbym to wygrać i z góry jestem skazany na porażkę ...

Zawsze możesz zrobić fotkę, albo komiks - dorysować dymki do gotowych grafik chyba każdy potrafi oczkod


Imperare sibi maximum est imperium

Offline

#6 2010-02-18 14:58:54

anonymous
Użytkownik
Dołączył: 2008-08-11

Odp: Konkurs Cenega i animesub.info

Kane napisał:
DiamondBack napisał:

Praca graficzna? Można by było na coś oryginalniejszego wpaść ... Tak wiem zrzędzę, ale nie mam talentu grafika a chciałbym to wygrać i z góry jestem skazany na porażkę ...

Zawsze możesz zrobić fotkę, albo komiks - dorysować dymki do gotowych grafik chyba każdy potrafi oczkod

Nie sadze by cos takiego wygralo z wlasnorecznie robiona praca jezor

Offline

#7 2010-02-18 15:08:30

DiamondBack
Użytkownik
Skąd: Ostrzeżenia: 5 (z 4)
Dołączył: 2007-01-25

Odp: Konkurs Cenega i animesub.info

Zwłaszcza, że prace będą oceniane tylko przez ciebie + ew. lilith. Prace powinny być wrzucane tutaj i oceniane przez ogół. Skończy się na tym, że jakaś nudnawa praca wygra, bo było za małe zainteresowanie (jak to było z poprzednim konkursem x lat temu) : P


Jestem osobą nietolerancyjną. I prosiłbym to uszanować.
http://letty.pl/

Offline

#8 2010-02-18 15:22:35

Quithe
Użytkownik
Skąd: Bytom / Warszawa (głównie)
Dołączył: 2005-03-28

Odp: Konkurs Cenega i animesub.info

Teoretycznie wszyscy z redakcji będą oceniać, jak na razie wypina się tylko Dulu przez lenistwo jezor Co wygra, nie dowiecie się, póki nie napłyną prace i wyniki nie zostaną ogłoszone, więc zamiast jęczeć, weźcie się do pracy smile_big
Oddawanie wyboru pracy użytkownikom jest średnim pomysłem, za dużo koneksji mają niektórzy oczkod My będziemy obiektywni xD


myhandhelds.pl - tam robię recki gier na Vitę i Switcha, zamiast tłumaczyć animu :V
Zakupy na Play-Asia $3 taniej z kodem MYPSVITA smile

Offline

#9 2010-02-18 16:08:30

dulu
Moderator
Dołączył: 2006-08-17

Odp: Konkurs Cenega i animesub.info

Qcuś, ciii, nie przy ludziach, bo co sobie o mnie pomyślą.:P
A przy konkursie nie pomagałem, bo sam chciałem wziąć w nim udział.
Co do dawaniu prac ocenie userom - również uważam, że to chybiony pomysł, a powód jest nazbyt oczywisty.

edit:
Nie, nie wezmę udziału w konkursie.:P Na początku mnie on naprawdę zainteresował, ale jakoś nie mam do tego siły. Bez obaw.:-D

Ostatnio edytowany przez dulu (2010-02-18 18:23:16)

Offline

#10 2010-02-19 10:33:39

Kane
Administrator
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2003-12-29

Odp: Konkurs Cenega i animesub.info

anonymous napisał:

Nie sadze by cos takiego wygralo z wlasnorecznie robiona praca jezor

Myślę, że to zależy tylko od poziomu prac tych prac i pomysłu osoby tworzącej komiks oczkod
BTW, wczoraj przyszła pierwszą praca konkursowa smile


Imperare sibi maximum est imperium

Offline

#11 2010-02-24 22:27:14

Tenrag
Użytkownik
Dołączył: 2009-08-26

Odp: Konkurs Cenega i animesub.info

Ciekawy konkurs i chyba mam pomysł na komiks ale odpowiedz mi proszę na jedno pytanie:
Dlaczego to musiało być akurat ANSI?......skojarzenia....mielę.....kodowanie tekstu?.....wtf? jezor

Offline

#12 2010-02-24 22:34:16

DeadSoul
Użytkownik
Dołączył: 2008-09-26

Odp: Konkurs Cenega i animesub.info

Zgaduję, że ansi nie otrzymało gry do konkursu, jako jedyna strona.
Gdyby poszukać, to pewnie można znaleźć taką akcję na innych forach, taki chwyt reklamowy:)


DeadSoul.png
30272.png

Offline

#13 2010-02-24 23:35:37

Kane
Administrator
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2003-12-29

Odp: Konkurs Cenega i animesub.info

Tenrag napisał:

...Dlaczego to musiało być akurat ANSI?......skojarzenia....mielę.....kodowanie tekstu?.....wtf? jezor

Nie wiem smile
Napisał do mnie przedstawiciel Cenegi i złożył propozycję. A że Final Fantasy jako-tako pasuje do profilu ANSI i jeden z naszych użytkowników dostanie grę wartą niemałe pieniądze - to czemu nie? Na taką reklamę możemy się chyba zgodzić smile


Imperare sibi maximum est imperium

Offline

#14 2010-02-25 10:56:37

hikikomori
Użytkownik
Skąd: z szafy
Dołączył: 2006-08-09

Odp: Konkurs Cenega i animesub.info

Kolaż także jest praca graficzną - taka podpowiedź dla leniwych;] Nawet mi świta jeden dobry pomysł, ale nie wezmę udziału, nie chcę sobie ewentualnie psuć "życia rodzinnego" (daj facetowi FF, a już go w realu nie uświadczysz).

Offline

#15 2010-02-27 22:19:13

Boomerek
Użytkownik
Skąd: Bialy-StOOk
Dołączył: 2007-04-23

Odp: Konkurs Cenega i animesub.info

Ja mam w zasadzie oczywiste pytanie, ale kto nie próbuje ten nie zdobywa.
Jeżeli zrobiłbym piosenkę nie przejdzie ? ;P


Nie mogę palić w klubach, więc upijam się szybciej!
Postawię igloo dla palaczy przed klubem koło stycznia! [...]
Odczuwam ucisk, e-trucizn,
Oplata mnie tyle światłowodów, że zaraz się przewrócę!    || !Ruch Narodowy!Czołem Wielkiej Polsce! ||

Offline

#16 2010-02-27 22:24:24

SevenMaster
Użytkownik
Skąd: ポズナン
Dołączył: 2008-07-20

Odp: Konkurs Cenega i animesub.info

Z tego, co jest napisane, jasno wynika, że musi być to praca graficzna. ;p

Offline

#17 2010-02-27 22:34:03

Quithe
Użytkownik
Skąd: Bytom / Warszawa (głównie)
Dołączył: 2005-03-28

Odp: Konkurs Cenega i animesub.info

Boomerek napisał:

Ja mam w zasadzie oczywiste pytanie, ale kto nie próbuje ten nie zdobywa.
Jeżeli zrobiłbym piosenkę nie przejdzie ? ;P

JW. Możesz tę piosenkę wykorzystać w np. "patyczkowym" komiksie albo dodając odpowiednią grafikę, grafiki oczkod A jakbyś pomyślał, wpadłbyś na prezentację .ppt xD


myhandhelds.pl - tam robię recki gier na Vitę i Switcha, zamiast tłumaczyć animu :V
Zakupy na Play-Asia $3 taniej z kodem MYPSVITA smile

Offline

#18 2010-02-27 22:37:35

Boomerek
Użytkownik
Skąd: Bialy-StOOk
Dołączył: 2007-04-23

Odp: Konkurs Cenega i animesub.info

mm... dzięki xP , najwyżej zrobię do niej teledysk, przejdzie nie ? ^^'
O ile się wyrobie i mi się uda.

edit: a właśnie, będziecie pewnie patrzeć tutaj na grafikę a nie na muzykę, to w zasadzie sensu za bardzo nie ma XD

@dół:
czyli z hiphopu nici  XDD

Ostatnio edytowany przez Boomerek (2010-02-27 23:10:29)


Nie mogę palić w klubach, więc upijam się szybciej!
Postawię igloo dla palaczy przed klubem koło stycznia! [...]
Odczuwam ucisk, e-trucizn,
Oplata mnie tyle światłowodów, że zaraz się przewrócę!    || !Ruch Narodowy!Czołem Wielkiej Polsce! ||

Offline

#19 2010-02-27 22:52:28

Quithe
Użytkownik
Skąd: Bytom / Warszawa (głównie)
Dołączył: 2005-03-28

Odp: Konkurs Cenega i animesub.info

Liczy się całość smile Osobiście będę tępił prace niepoprawne językowo jezor


myhandhelds.pl - tam robię recki gier na Vitę i Switcha, zamiast tłumaczyć animu :V
Zakupy na Play-Asia $3 taniej z kodem MYPSVITA smile

Offline

#20 2010-03-02 23:03:22

Gregdar
Użytkownik
Dołączył: 2010-03-02

Odp: Konkurs Cenega i animesub.info

Dopiero się zarejestrowałem więc przede wszystkim witam wszystkich smile Muszę przyznać, że konkurs mnie zainteresował, więc może zrobię jakąś pracę, chociaż z góry wiem, że to nie będzie jakieś arcydzieło oczkod Tym bardziej, że termin się zbliża wielkimi krokami, a egzamin w piątek (u mnie sesja dalej trwa niestety). Mam nadzieję, że prac będzie jak najwięcej, żeby jury miało z czego wybierać, a sam z chęcią obejrzę kilka ciekawych prac, które będą mam nadzieję pokazane po zakończeniu konkursu. Życzę wszystkim powodzenia smile

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024