#21 2011-02-21 01:09:47

Zjadacz
Użytkownik
Skąd: Głogów
Dołączył: 2006-04-10

Odp: [Atarashii] Highschool of the Dead

Oglądałem dwa pierwsze epki (czego się szczerze wstydzę) i powiem tak - sub raczej słaby. Bardzo dużo błędów w interpunkcji, szyk zdania często kulał, znalazł się ort. Styl tłumaczenia mocno nijaki. Jeśli zaś chodzi o anime (dobrze, że nie ma o nim wątku na forum, bo bym trochę naklął), to jest gównem przykrytym toną innego gówna i polanym syfem. Takiego badziewia nie widziałem od czasów Grenadiera chyba, czyli od jakichś trzech, może czterech lat. Pierwszy ep był dramatycznie głupi i zmusił mnie do refleksji nad ludźmi, którzy takie rzeczy oglądają. Po dziesięciu minutach chciałem wyłączyć, ale koleżka wybłagał dotrwanie do końca drugiego odcinka. Nie spodziewałem się, że po pierwszym może być gorzej, ale w drugim wskoczyła higienistka. To już sprawiło, że było mi autentycznie wstyd przed samym sobą, że takie rzeczy oglądam. Naprawdę, są pewne granice kiczu.


"Skazany na zajebistość"

Offline

#22 2011-02-21 01:35:37

Oberleutnant
Użytkownik
Dołączył: 2010-04-24

Odp: [Atarashii] Highschool of the Dead

Zjadacz napisał:

Oglądałem dwa pierwsze epki (czego się szczerze wstydzę) i powiem tak - sub raczej słaby. Bardzo dużo błędów w interpunkcji, szyk zdania często kulał, znalazł się ort. Styl tłumaczenia mocno nijaki. Jeśli zaś chodzi o anime (dobrze, że nie ma o nim wątku na forum, bo bym trochę naklął), to jest gównem przykrytym toną innego gówna i polanym syfem. Takiego badziewia nie widziałem od czasów Grenadiera chyba, czyli od jakichś trzech, może czterech lat. Pierwszy ep był dramatycznie głupi i zmusił mnie do refleksji nad ludźmi, którzy takie rzeczy oglądają. Po dziesięciu minutach chciałem wyłączyć, ale koleżka wybłagał dotrwanie do końca drugiego odcinka. Nie spodziewałem się, że po pierwszym może być gorzej, ale w drugim wskoczyła higienistka. To już sprawiło, że było mi autentycznie wstyd przed samym sobą, że takie rzeczy oglądam. Naprawdę, są pewne granice kiczu.

O-rly_cat.jpg

Jak obejrzysz sobie chociaż 2 odcinki takich "hitów" jak "Chu Bra" i "Qwaser coś tam coś tam", to zobaczysz, że zombiaki nie były takie złe:P

Ostatnio edytowany przez Oberleutnant (2011-02-21 01:42:46)

Offline

#23 2011-02-21 01:53:22

Zarathustra
Użytkownik
Dołączył: 2008-05-05

Odp: [Atarashii] Highschool of the Dead

Zjadacz, chyba nie oczekiwałeś niczego ambitnego po historyjce o pladze zombie? oczkod

Zacząłem to oglądać miesiąc temu i jestem już na siódmym odcinku. Muszę trochę obronić ten tytuł, bo ma całkiem dobrą animację, (reszta durnego fanserwisowego ścierwa nie ma nawet tego).
Jako fan tematyki zombie mogę powiedzieć, że truposzaki były w porządku, resztę elementów tej serii pozwolę sobie przemilczeć.

Offline

#24 2011-02-21 03:56:30

_KiRA
Użytkownik
Skąd: Eorzea
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: [Atarashii] Highschool of the Dead

Starość, nie radość xD . A skoro oglądanie anime jest wstydem, to najwyższy czas przestać je oglądać ;] . Sama seria zaczęła się dobrze, ale z epa na ep zaczęła staczać się w dół + zakończenie jak zaczęła się rozkręcać fabuła. Imo średniak, podobno manga dużo lepsza. Jak to kumpel mi mówił, "manga to survival, zaś anime to tit-cośtam" -> sorry, jak coś przekręciłem jezor . Taki tam left for deadzik w formie anime z elementami fanserwisu... którego było za dużo.

Jak obejrzysz sobie chociaż 2 odcinki takich "hitów" jak "Chu Bra" i "Qwaser coś tam coś tam", to zobaczysz, że zombiaki nie były takie złe:P

Jeezas... to pierwsze to było wyzwanie totalne, nawet dla mnie (całą serię męczyłem dobry miesiąc, bo nie dało się tego oglądać, przy najmniej na trzeźwo... a że antybiotyki brałem, to nawet wypić się nie mogło jezor). Drugiego nie widziałem, ale też jakieś screeny z cycami widziałem.

Offline

#25 2011-02-21 08:18:10

Zjadacz
Użytkownik
Skąd: Głogów
Dołączył: 2006-04-10

Odp: [Atarashii] Highschool of the Dead

_KiRA napisał:

Starość, nie radość xD . A skoro oglądanie anime jest wstydem, to najwyższy czas przestać je oglądać ;] .

1. Wróć do szkoły.
2. Naucz się czytać ze zrozumieniem.
3. ????
4. PROFIT!


"Skazany na zajebistość"

Offline

#26 2011-02-21 08:48:36

bodzio
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Dołączył: 2006-05-18

Odp: [Atarashii] Highschool of the Dead

A ja jestem normalny i nie oglądałem żadnego z wymienionych gówien xD


wladza1.png

Offline

#27 2011-02-21 09:31:42

Lawliet
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2008-09-21

Odp: [Atarashii] Highschool of the Dead

Nie każdy jest tak normalny jak ty, bodzio xD



Jeezas...

LoL

Ostatnio edytowany przez Lawliet (2011-02-21 09:32:26)

Offline

#28 2011-02-21 11:41:26

_KiRA
Użytkownik
Skąd: Eorzea
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: [Atarashii] Highschool of the Dead

1. Wróć do szkoły.
2. Naucz się czytać ze zrozumieniem.
3. ????
4. PROFIT!

1. Co ma piernik do wiatraka. Nvm.
2. Wiem, że oceniłeś suba, wiem. Trochę dystansu ;] . Zresztą późno już było. Choć animca też nieźle pojechałeś. Trochę nad interpretowałem (znowu) twoją wypowiedź. (Sd od razu widać, ze animiec nie w twoim guście ;P , jak cię znam to wiem, że nie przepadasz za fruwającymi cyckami - a tych w anime dość sporo w dzisiejszych czasach... ale jak się przymknie oko na to.........)
3. ?????
4. Profit?

Offline

#29 2011-02-21 12:47:34

arystar
Użytkownik
Skąd: Dzierżoniów
Dołączył: 2008-05-29

Odp: [Atarashii] Highschool of the Dead

Również należę do partii Fak HotD, której głównym hasłem jest, że ww. tytuł to big szit. By poznać wroga, dotrwałem do końca, niestety. Za to sam sobie pluję w brodę. Jedno z najsłabszych tytułów (jak nie najsłabsze), który całe obejrzałem. Aż ocieka "dupczością". Zastanawia mnie jedno, czemu nie dropłem tego po pierwszym epku.

Zaliczyłem suba [Atarashii]. Błędów sporo - szyk, interpunkcja, styl bez powiewu, type takie se, obraz w kit.

Ostatnio edytowany przez arystar (2011-02-21 12:49:23)


-=PIERWSZA TROLLOWA MIĘDZYNARODÓWKA=-
dobre, lepsze, radzieckie!

Offline

#30 2011-02-21 13:09:45

Lawliet
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2008-09-21

Odp: [Atarashii] Highschool of the Dead

_KiRA napisał:

4. Profit?

dlatego powinieneś

Zjadacz napisał:

1. Wróć do szkoły.

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024