#1941 2011-02-27 01:49:11

KermitEvilMan
Użytkownik
Dołączył: 2010-11-26

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

W końcu się za to wziąłem, więc napiszę swoje odczucia.
Madoka Magica- anime godne polecenia, sam się zdziwiłem smile_big. Zaczyna się raczej normalnie, możesz zostać czarodziejką, ocalisz świat, spełnię twoje życzenie itd. Z każdym kolejnym odcinkiem tempo przyspiesza, fabuła bardziej ciekawi, pojawia się więcej niewiadomych, wzrasta niepewność (Tak właściwie to "On" jest dobry, czy zły?). Opening normalny, ending jak dla mnie Boski smile_big, tak mi wpadł w ucho, że... nie powiem smile .
Nawet jeżeli anime mi się znudzi to moja dusza nie zazna spokoju, dopóki nie dopadnę Soundtracka, bo ten jest wyjątkowo udany smile_big.




Jak chcecie pogadać na temat Madoki,
http://animesub.info/forum/viewtopic.ph … 07#p347607

Najmocniej przepraszam smile_big
Nie zwróciłem uwagi na daty postów.

Ostatnio edytowany przez KermitEvilMan (2011-02-27 02:31:03)

Offline

#1942 2011-02-27 02:24:29

Zjadacz
Użytkownik
Skąd: Głogów
Dołączył: 2006-04-10

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Kolega się trochę zbłaźnił jezor Protip - sprawdź datę założenia tego wątku o Madoce.


"Skazany na zajebistość"

Offline

#1943 2011-02-27 02:35:39

Oberleutnant
Użytkownik
Dołączył: 2010-04-24

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Zjadacz napisał:

Kolega się trochę zbłaźnił jezor Protip - sprawdź datę założenia tego wątku o Madoce.

kitty-laughing-with-paw-covering-mouth.jpg

Parę słów ode mnie. Większość anime sezonu zimowego to najzwyczajniejsze gnioty. Jedynie Fractale jest w miarę dobry, ale bez rewelacji, jakie co poniektórzy wypisują. A więc:

IS - sztampowy harem, odpadłem chyba na 3 odcinku, ale i tak jestem z siebie dumny, że tyle przebrnąłem.
Dragon Crisis - niby lepsze niż IS, ale mnie zanudziło na śmierć.
Onichan no coś tam coś tam - gniot porównywalny do gniota wszech czasów, jakim było Chu-Bra
Zombie coś tam coś - gniot, chyba nawet głupsze niż w/w.
Gosick - takie sobie, ale można obejrzeć. Mnie zanudziło.
Freezing - pierwszy odcinek tak mnie odrzucił, że sam nie wiem, co sądzić.
Beelzebub - nudy, nudy, nudy. Ujdzie w tłoku.

Coraz gorsze robią te animce, coraz gorsze.

Offline

#1944 2011-02-27 04:06:19

Wakabayashi
Użytkownik
Skąd: opolszczyzna
Dołączył: 2008-04-18

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Połowa sezonu za nami, więc możnawydać opinię na temat zimowych anime:

IS - sztampowy harem, ale mimo wszystko ogląda się fajnie i jestem z siebie dumny, że nie porzuciłem tego anime. Nie zapominajmy o walkach "ala" MF.
Dragon Crisis - niby lepsze niż IS, ale tak naprawdę gorsze, nudne w cholerę. Rei Kugimiya dobija w tej roli, plus za fajne melodyjki w tle.
Onichan no majtki coś tam odstające uszy coś tam - gniot porównywalny do gniota wszech czasów, jakim było Chu-Bra, nie licząc aspektu rozmiarów i rodzajów bielizny, czyli tzw. walorów edukacyjnych.
Zombie rózowa piła mechaniczna coś tam majtki coś tam - gniot, chyba nawet głupsze niż w/w. a szkoda, bo zapowiadał się na fajny pastisz.
Gosick - takie sobie, ale można obejrzeć jak się jest fanem loli (hej, Ken). Mnie zanudziło, więc dropped.
Freezing - trailer zachęcił, lecz pierwszy odcinek tak mnie odrzucił, że sam nie wiem, co sądzić. Jednak wiem - BR2
Beelzebub - nudy, nudy, nudy. Ujdzie w tłoku. Dla fanów mangi, do których się nie zaliczam.
Fractale - bardzo sympatyczne anime, z fabułą i męskim fanserwisem. Ciacho!

Coraz gorsze robią te animce, coraz gorsze. Fajki drożeją, alkohol tak samo, a ja nie dostałem podwyżki od dwóch lat...

Offline

#1945 2011-02-27 10:16:06

fri
Użytkownik
Skąd: Kraków
Dołączył: 2008-11-28

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Gdzie w Fractale jest fabuła? Z odcinka na odcinek jest coraz gorsze, ostatnie dwa praktycznie nic nie wniosły do fabuły.

Pokaż spoiler
No, dobra - szósty ep powiedział trochę o innej "frakcji" i ojcu Claina, ale piąty to porażka.

Jestem zawiedziony Fractale, bo zapowiadało się świetnie, zwłaszcza przez dramę, jaka się zrobiła dookoła tego tytułu. Pierwsze trzy odcinki były fajne, był character development i nieco szoku, ale jak tylko wsiedli do swojego powietrznego statku, zaczęła się fala nudy. O dodatkowych postaciach (związanych z Phryne i Systemem Fractale) mówią tak rzadko, że nie pamiętam jaka jest ich rola. No i Nessa mnie irytuje - zachowuje się jak K-ONowa Yui z zespołem napięcia przedmiesiączkowego.

Fractale jest interesujące, nadal jestem ciekawy jak się skończy, ale na pewno nie czuję już tej ikry, jaka była na samym początku serii.

Ostatnio edytowany przez fri (2011-02-27 10:20:39)

Offline

#1946 2011-03-02 12:53:36

qwig
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2007-10-23

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

>[gg]_Armored_Trooper_VOTOMS_-_Case;IRVINE_(BD,1080p)_[D8B60815].mkv

yay, nowe votomsy!

Po obejrzeniu:

Pokaż spoiler

Kto, k<ciach>, w sunrise, K<ciach>, pomylił Mai-otome z Votomsami? Nie dość, że fabularnie nisko, to jeszcze kreska raczej z Mai Otome niż votomsów. Klimatem też, oglądając, aż się czeka, kiedy ktoś krzyknie "Materialize". No i oczywiście, fanserwis: cycki czy "onii^WIrvine, wstawaj!". Walki też do d, no chyba że kogoś jarają dziwne/przerośnięte votomsy czy jazda po prawie pionowych ścianach. Albo robienie bączków mechem... Szkoda słów...

tl;dr

AMORED TROOPER VOMITS Case:Mai-Otome. SHITSUX.

Jednak to prawda, że Votomsy się skończyły na Pailsen^WPeruzen Files.

Pokaż spoiler
Bo Phantom Arc, jeśli dobrze pomyśleć, zaprzecza całej serii TV. Do tego nie ma już tego klimatu.

Ostatnio edytowany przez qwig (2011-03-02 12:54:01)


-=PIERWSZA TROLLOWA MIĘDZYNARODÓWKA=-

dobre, lepsze, radzieckie!

Offline

#1947 2011-03-02 14:59:17

Hei007
Użytkownik
Dołączył: 2010-12-23

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Haiyoru! Nyaru-ani: Remember My Mr. Lovecraft - Gniot.
Rio - Rainbow Gate - Ujdzie w tłoku ze względu na karty.
Kimi ni Todoke 2 - Chyba najlepsze anime tego sezonu.
IS - Ujdzie ze względu na walki.
Yumekui Merry - Kreska dobra, a za to anime denne.
Gosick - Tłumacze to i oglądam dla mnie takie nijakie to anime.
Freezing - Gdyby nie te cycki, to mogłoby być naprawdę dobre.
Beelzebub - Fillery, a nie anime.
Kore wa zombie desu ka? - Głupia komedia, ale nie jest taka zła.

Zimowy sezon, jak dla mnie jest słaby. Wydaje mi się, że wiosna będzie lepsza z tego co widziałem.
Takie są moje odczucia do owego sezonu.

Ostatnio edytowany przez Hei007 (2011-03-02 14:59:49)


Hei007.jpg
[size=1]Anime-Planet.com - anime | manga | reviews[/size]

Offline

#1948 2011-03-02 17:23:25

Subarashi
Użytkownik
Dołączył: 2010-06-24

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Kore wa zombie desu ka? - Głupia komedia, ale nie jest taka zła.

To nie jest komedia. To, że ma wątki komediowe, czasem pojawiają sie gai i fanserwis nie oznacza, że to anime jest komedią. Kore wa Zombie Desu ka znacznie bliżej jest do satyry/parodii i nietrudno się tego domyślić, bo jest to podkreślane w każdym odcinku np. poprzez sekszi transformacje Ayumu.
Poza tym ostatnio było całkiem dramatycznie i nie wiem jak dla ciebie, ale dla mnie

Pokaż spoiler
masakrowanie Ayumu przez Kyoko a później mordowanie jej przez Yuu
wcale zabawne nie było. Pojawiło się sporo gore jak na 'lajtowe' anime... Wystarczy porównać te sceny z pierwszym odcinkiem i spotkaniem Ayumu z Haruną, gdzie była podobna dawka gore a kontekst całkiem inny.
Ale to może tylko ja staram się oglądać uważnie a nie tylko przelatywać odcinek bezmyślne wglapiając się w ekran smile

Onichan no majtki coś tam odstające uszy coś tam - gniot porównywalny do gniota wszech czasów, jakim było Chu-Bra, nie licząc aspektu rozmiarów i rodzajów bielizny, czyli tzw. walorów edukacyjnych.

Mam wrażenie, że odbierasz to zbyt poważnie. To anime nie można traktować 'na serio'. Chociaż sam mam mieszane uczucia co do tego, bo wg mnie w zamyśle mieli naśmiewać się 'onii-chanowych' anime a nie do końca to wyszło/widać.

No i Nessa mnie irytuje - zachowuje się jak K-ONowa Yui z zespołem napięcia przedmiesiączkowego.

A ja odwrotnie ;D Gdyby nie Nessa to kto wie czy bym oglądał. Dla mnie to właśnie dopracowana Yui w połączeniu z Kafuką z SZS = żywa personifikacja optymizmu. Kiedy tylko Nessa pojawia się na ekranie od razu mam banana na twarzy. To jedna z najlepszych postaci o takim charakterze :]

@Ober
Francuski piesek ;]
Nie rozumiem - spojrzę na komentarze na animetake pod nowym odcinkiem i widzę: "woot! Finally out!", "Awesome episode!" lub coś podobnego. Zaglądam na forum ansi: to giont, tamto giont, tu fanserwis, tam fanserwis a najlepsze są teksty: 'dobrych anime już nie robią' lub 'z sezonu na sezon coraz słabiej'. Trochę racji w tym jest, bo większość serii jest obejrzyj & zapomnij, ale nadal znajdzie się kilka enjoyable pozycji.
I z dedykacją dla Obera aby wiedział w jakim sposób go sobie wyobrażam (po komentarzach do napisów i postach na forum): http://www.collegehumor.com/video:1935115
oczkod


flzQwEU.jpg

Offline

#1949 2011-03-02 17:35:32

Hei007
Użytkownik
Dołączył: 2010-12-23

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Kore wa zombie desku ka? - http://myanimelist.net/anime/8841/Kore_ … ie_Desu_ka

Na to wygląda, że nikt z nas nie miał racji (Gatunek).
Zresztą takie są moje odczucia, co do tego anime.
Każdy widzi je inaczej smile_big


Hei007.jpg
[size=1]Anime-Planet.com - anime | manga | reviews[/size]

Offline

#1950 2011-03-02 17:45:45

Qashqai
Użytkownik
Skąd: Józefów
Dołączył: 2008-01-10

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Subarashi napisał:

Onichan no majtki coś tam odstające uszy coś tam - gniot porównywalny do gniota wszech czasów, jakim było Chu-Bra, nie licząc aspektu rozmiarów i rodzajów bielizny, czyli tzw. walorów edukacyjnych.

Mam wrażenie, że odbierasz to zbyt poważnie. To anime nie można traktować 'na serio'. Chociaż sam mam mieszane uczucia co do tego, bo wg mnie w zamyśle mieli naśmiewać się 'onii-chanowych' anime a nie do końca to wyszło/widać.

Ja, kiedy patrzę na tytuł tego anime, mam wrażenie, że to jawna parodia OreImo. Jeszcze dłuższy i jeszcze bardziej tsundere tytuł. Patrząc na grafikę też mam wrażenie, że to parodia... Ale nie oglądałam ani jednego epka, więc mogę co najwyżej na ślepo zgodzić się z Subarashim. XD
W ogóle widzę, że jak zwykle dobre serie są na ANSI raczej ignorowane :<. Tylko Fractale, które mi się bardzo podoba (może z uwagi na to, że czuję się, jakbym oglądała film Ghibli, a jestem fangirlem Ghibli...), jest tu wspominane... O trolling: the anime, czyli Level E ktoś tam czasami, rzadko wspomni, a to taka świetna komedia - tak na miarę Gintamy, moim zdaniem. Arc o Color Rangers był epicki, momentami nie mogłam przestać się śmiać. smile_lol no i jest jeszcze kompletnie przemilczane Hourou Musuko z piękną grafiką, nietypowym motywem przewodnim, pozbawione fanserwisu i wielu typowych dla serii szkolnych motywów... Miło się ogląda, jedna z najlepszych serii w tym sezonie moim zdaniem, aczkolwiek mi trochę manga wygięła spojrzenie, bo manga raz - jest genialna, dwa - uzupełniła mi serię TV, która pominęła dużą jej część. Bez mangi można się zagubić i zupełnie nie rozumieć niektórych postaci... Pominięcie pierwszych 5 tomów nie było dobrą decyzją :|

Ostatnio edytowany przez Qashqai (2011-03-02 17:47:32)


Qashqai.png

Offline

#1951 2011-03-02 18:28:03

Thebassa
Użytkownik
Skąd: Damian
Dołączył: 2007-12-19

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

No to dla mnie:
Beelzebub - nudne trochę, ale wciąż ma nadzieje, że się rozwinie, ostatnio pojawiła się nawet postać, którą polubiłem
Dragon Crisis - na pewno ma najlepszy OP w sezonie, projekt postaci też jest dla mnie całkiem niezły, ale poza historią z czarnym smokiem nie działo się tam za bardzo nic ciekawego
Fractale - nie podoba mi się kreska, nie podoba mi się historia(trochę przypominająca mi Tegami Bachi), ale już wytrzymam do 11 epa, może moja cierpliwość zostanie nagrodzona
Freezing - no, pomijając fanserwis wciśnięty gdzie tylko się da, seria jest całkiem znośna, niestety, tylko znośna
Gosick - gdyby nie goth loli pewnie bym na to nawet nie spojrzał, a tak, męczę się z nadzieją, że zagadki nagle staną się ciekawsze
Hourou Musuko - po pierwszym odcinku średnio mi się podobało, ale dalej historia robi się całkiem ciekawa, dla mnie jedna z lepszych pozycji sezonu
IS: Infinite Stratos - kolejny harem w kolejnym dziwnym świecie, nic ciekawego
Kimi ni Todoke - pierwszy romans, który naprawdę mi się spodobał, drugi sezon w niczym nie ustępuje pierwszemu, nieporadność postaci czasami potrafi zdenerwować, ale poza tym wszystko ok
Kore wa zombie desu ka? - lubię takie absurdalne parodie, nie jest może to tak zabawne jak Hayate no Gotoku czy Baka test, ale daje radę
Level E - momentami jest naprawdę zabawne, jako komedia naprawdę dobra
Mahou Shoujo Madoka Magica - to z kolei dla mnie najlepsza seria sezonu, pierwszy ep mylący, już od drugiego zaczyna się robić naprawdę ciekawie, dodatkowo muzyka jest naprawdę świetna, a także kreska jest całkiem ładna(no, może jakość oddalonych postaci pozostawia trochę do życzenia)
Onii-chan no koto... - takie meh, miałem taką cichą nadzieje, że też znajdzie się w tym trochę ciekawych parodii, ale do tej pory nic takiego nie miało miejsca, dobrnę już do tego końca jakoś
Yumekui Merry - nuuuda, po pierwszym epie zapowiadało się na najlepszą serię sezonu, a wyszedł z tego jakiś nudawy shanopodobny twór
Mitsudomoe - właściwie już się skończyło, takie same jak pierwszy sezon tylko, że lepsze, nie ma już tych nieporozumień(no, może raz), których było tak pełno w pierwszym sezonie, najlepsza komedia sezonu

No i jedyna seria jaką w tym sezonie dropnąłem:
Rio: Rainbow Gate! - może i byłoby w tym coś ciekawego, ale ja nie lubię oglądać czegoś, gdzie grają w coś, czego zasad nie znam

Ostatnio edytowany przez Thebassa (2011-03-02 19:23:57)


<KieR> robotic notes bylo niezle

Offline

#1952 2011-03-02 18:45:14

Subarashi
Użytkownik
Dołączył: 2010-06-24

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Muzykę w Madoce robi Yuki Kajiura oczkod Pewnie dla wielu był to powód, dla którego sięgnęli po to anime. Ja nie zwracałem na nie uwagi (tytuł mnie odstraszył), póki nie przeczytałem 'shaft', 'Yuki Kajiura', 'Kalafina'.

Dragon Crisis to fajna seria przygodowa. Czasem trochę dłużą, ale są fajne momenty. To anime nie aspiruje nigdzie wyżej. Najważniejsze, że daje się oglądać i są momenty, dzięki którym ten czas nie jest zmarnowany (kompletnie) xD
Jeśli ktoś twierdzi inaczej to powinien zapoznać się z serią "... with Hinako". Oglądam właśnie Bathing with Hinako, w sumie tylko dlatego, że nie chce mi się robić rysunku... może trochę z ciekawości 'co to za twór'. No i chyba do takich celów to anime jest odpowiednie tzn. coś musisz zrobić a nie chcesz - oglądaj Hinako ;O Albo stracisz czas, albo w połowie stwierdzisz, ze co co miałeś zrobić jest jednak ciekawsze :-X

Ostatnio edytowany przez Subarashi (2011-03-02 19:18:12)


flzQwEU.jpg

Offline

#1953 2011-03-02 19:13:54

jacellow
Użytkownik
Skąd: Płock
Dołączył: 2009-04-29

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Subarashi napisał:

Nie rozumiem - spojrzę na komentarze na animetake pod nowym odcinkiem i widzę: "woot! Finally out!", "Awesome episode!" lub coś podobnego. Zaglądam na forum ansi: to giont, tamto giont, tu fanserwis, tam fanserwis a najlepsze są teksty: 'dobrych anime już nie robią' lub 'z sezonu na sezon coraz słabiej'. Trochę racji w tym jest, bo większość serii jest obejrzyj & zapomnij, ale nadal znajdzie się kilka enjoyable pozycji.

Jak wejdziesz na dowolny polski serwis z anime online, zobaczysz dokładnie to samo co na animetake, tyle że w polskim wydaniu i pod dosłownie każdym tytułem. Decydująca jest tutaj mentalność ludzi. Ja osobiście nie mogę odnaleźć się na większości forów z anime i nie rozumiem dlaczego, choć się domyślam smile

Z obecnego sezonu nie oglądam niczego, w planach jedynie 2 sezon Kimi ni Todoke i może kiedyś Madoka.

Offline

#1954 2011-03-02 20:39:33

Qashqai
Użytkownik
Skąd: Józefów
Dołączył: 2008-01-10

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Zachęcona określeniem "głupiej" czy "absurdalnej" komedii, obczaiłam Kore wa Zombie Desu ka.
DOBRE! XD nie wiem, może to tylko pierwszy ep taki dobry, ale naprawdę nieźle się uśmiałam. Absurdalna, nie ma co. Wręcz absurd goni absurd. Na dodatek przedramatyzowana scena "nie mogę mu wyjawić, że mieszkam z dwiema dziewczynami!" z etiudą rewolucyjną Chopina w tle - to mnie chyba najbardziej rozwaliło XD.
[ciach]

EDIT MOD Część o KnT przeniesiona do odpowiedniego tematu

Ostatnio edytowany przez lilith_ (2011-03-03 20:28:21)


Qashqai.png

Offline

#1955 2011-03-03 04:06:22

lilith_
Moderator
Skąd: Poznań (SRS)
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Dobra, jak chcecie pogadać na temat KnT i dlaczego tę serię należy lubić bądź nie to zapraszam do odpowiedniego tematu. O tutaj smile
Postów nie usuwam, niestety nie mam ich jak przenieść. smutny Jakby co to możecie je sobie przepisać smile_big

Proszę też aby w przyszłości nie rozpisywać się tu o danym anime, bo to nie temat od tego. Najlepiej od razu zakładać/przenosić sie do odpowiedniego wątku.

A teraz dobrej nocy wszystkim oczkod

EDIT: Jednak posty usunęłam, ale ich treść została przeniesiona do wskazanego wyżej tematu.


"Chodź, poluj ze mną. Zostaw ból i bądź znowu wolny. Tu każdy czas jest teraźniejszością i wybór należy do ciebie. Wilki nie mają króla."

Offline

#1956 2011-03-05 20:01:52

dzadzar
Użytkownik
Skąd: otw
Dołączył: 2007-12-04

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Supernatural The Animation Szczerze, to jestem zawiedziony jak na razie. Oglądałem wersję z and dubem i dialogi były strasznie drętwe, jedyny plus to chyba Jared Padalecki jako głos Sama(czyli tak jak w serialu fabularnym, który też oglądam). Twarz Dean'a Wygląda jakby był wiecznie na haju a postać Bobiego to już tak spartolili, że szkoda gadać. Zobaczymy może jeszcze coś z tego będzie...

Offline

#1957 2011-03-05 21:32:20

Shinuta
Użytkownik
Dołączył: 2005-07-22

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

dzadzar napisał:

Supernatural The Animation Oglądałem wersję z and dubem i dialogi były strasznie drętwe, jedyny plus to chyba Jared Padalecki jako głos Sama

Ja widziałem jak na razie  1 epek z jap. głosami. Ale jak mówisz, że Jared podkłada głos w animcu, to chyba się skuszę na wersje z dubbingiem. A właśnie, Jensen też podkłada głos, albo inni aktorzy?


722396467d834906med.jpg
We will continue to exist, we haven't finished what we have to do yet.

Offline

#1958 2011-03-05 22:17:31

dzadzar
Użytkownik
Skąd: otw
Dołączył: 2007-12-04

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Z tego co wyczytałem i zauważyłem podczas oglądania, to głosu użyczył tylko Jared. A szkoda.

Ostatnio edytowany przez dzadzar (2011-03-05 22:18:03)

Offline

#1959 2011-03-05 22:24:53

Luk4S
Użytkownik
Dołączył: 2008-08-10

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Tak głosy podkładają na pewno postacie filmowe pod Deana i Sama. Reszta nie wiem. Ale to jedyne anime w którym angielski dub jest lepszy niż japoński. Zresztą dziko to wygląda jak ludzie w USA mówili by po japońsku, co nie? Za bardzo uwielbiam film, żeby wybrać japońskie dialogi.

Anime jest dobre, nawet bardzo.

Nie widzie nic drętwego w dialogach, postacie mi się podobają, animacja mi podchodzi, ma klimat filmu. Narazie znalazłem w sumie 3 wady.

1. Akcja dzieje się trochę za szybko.
2. Brak AC/DC - Highway to hell
3. Impala wygląda jak... karton... co oni jej zrobili... litości...

Tak powiem 8/10

Nie wiem jak się ma to anime do obecnego sezonu, bo nie oglądam już prawie wgl... bo nie ma co. Jedynie Beelzebub jest fajny... reszta to kaszana jakich mało.


FluxBB bbcode test

Offline

#1960 2011-03-05 22:29:17

Sado
Użytkownik
Dołączył: 2009-05-30

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

A ja chciałem się za to zabrać głównie ze względu na japoński dubbing, a dokładniej Yuuyę Uchidę, który jest jednym z moich ulubionych seiyuu, chociaż roli miał bardzo mało.


aaxbae.jpg

"Ore no Imouto jednak miało jakieś tam przesłanie czyli, że 14 latka może grać w zboczone, incestowe gry +18 pod warunkiem, że się dobrze uczy i nie sprawia innych problemów" - Ken-chan

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024