#21 2011-03-12 00:22:59

Heliar
Użytkownik
Skąd: P-ń
Dołączył: 2007-08-23

Odp: Animesub.info potrzebuje wsparcia

Kurcze starczy jak 249 osób da po dyszce i już cały hajs zebrany, to tylko jedna paczka fajek.

Offline

#22 2011-03-12 00:32:39

franekhuta
Użytkownik
Skąd: Kraków/Biłgoraj
Dołączył: 2007-07-10

Odp: Animesub.info potrzebuje wsparcia

Przydała by się jeszcze jakaś nazwa odbiorcy do numeru konta bo banki krzyczą.


Sublimator 2.5 - Program do masowej zmiany nazw napisów
Temat na ANSI - Podziel się opinią lub zaproponuj zmiany

Offline

#23 2011-03-12 01:06:27

Czolgi
Użytkownik
Skąd: Niemcy
Dołączył: 2008-01-17

Odp: Animesub.info potrzebuje wsparcia

Heliar Nie pele ;O


ファンのファンのために

Offline

#24 2011-03-12 01:13:04

Quithe
Użytkownik
Skąd: Bytom / Warszawa (głównie)
Dołączył: 2005-03-28

Odp: Animesub.info potrzebuje wsparcia

franekhuta napisał:

Przydała by się jeszcze jakaś nazwa odbiorcy do numeru konta bo banki krzyczą.

Faktycznie, nie zwróciłem uwagi, redagując tekst. Pewnie jutro Kane uzupełni smile


myhandhelds.pl - tam robię recki gier na Vitę i Switcha, zamiast tłumaczyć animu :V
Zakupy na Play-Asia $3 taniej z kodem MYPSVITA smile

Offline

#25 2011-03-12 01:20:48

teela
Użytkownik
Skąd: Kraków
Dołączył: 2008-02-06

Odp: Animesub.info potrzebuje wsparcia

Nowe ANSI? Jeśli tak, to bardzo chętnie dołożę się do tego interesu.

Offline

#26 2011-03-12 01:22:34

Subarashi
Użytkownik
Dołączył: 2010-06-24

Odp: Animesub.info potrzebuje wsparcia

Zrób możliwość płaceniem przez paypala. jezor Oni tam ledwo zabierają te 1-3% za przesłanie.
Osobiście mi by było łatwiej podesłać paypalem, zresztą jak dużej większości co mieszka za granicą.
A zapomniałem dodać, że te 3% płaci przesyłający, a nie ty.
Jeśli ktoś podeśle to 5zł to grosze z tego dopłaci. ;p

W PayPalu prowizja idzie z konta odbierającego kasę, nie z przesyłającego. Wiem, bo czasem używam PayPala do kupowania różnych pierdół w grach mmo i zawsze z konta znikała taka kwota jaka wynikała z kalkulatora walut.
Na Moneybookers prowizja idzie od wysyłającego.

Co do pomysłu - gdyby na głównej ANSI pojawił się magiczny guzik 'Donate' (nawet na stałe) to bym się wcale nie obraził a nawet bym kliknął od czasu do czasu. To znacznie prostsze i szybsze niż robienie przelewu oczkod

Jeśli chodzi o widoczność newsa - wstawienie tam loli znacznie zwiększyłoby współczynnik widzialności xD

Alternatywą (dla zrzutki) byłoby umieszczenie wielu reklam na stronie, czyli skomercjalizowanie serwisu. Pomijając już fakt, że to moim zdaniem mocno kłóci się z ideą "od fanów dla fanów", wciskanie gdzie się da denerwujących reklam i latających flashy uważam za zły pomysł.

Myślę, że nikt nie miałby nic przeciwko umieszczeniu kilku dodatkowych reklam, jeśli miałoby to korzystnie wpłynąć na rozwój serwisu. Nawet jeśli część kasy szła by do kieszeni staffu ANSI nie miałbym żadnych obiekcji ;] W końcu na stronie jest masa niewykorzystanego miejsca, której wykorzystanie przez reklamy w żaden sposób by nie wpłynęło na korzystanie z serwisu:
http://img858.imageshack.us/img858/6899 … wanieq.png
Może niespecjalnie ładnie by to wyglądało (zależy od reklamy), ale wątpię by ktoś zwracał na to uwagę.
To tylko takie pomysły ;>

W każdym razie, zobaczymy ile zostanie mi na koncie po opłaceniu mieszkania, to postaram się pomóc. oczkod

btw. szkoda, że wcześniej nie wiedziałem o tym programiście (new o pomoc przy pisaniu nowego ansi jest dosyć stary...). Znam gościa, który tworzy portale o tematyce mmo i zna się na tym np. napisał od zera własny silnik pod stronę i forum (serwis mmovault.pl), więc może mógłby coś pomóc przy nowym ANSI. Nie mam pojęcia czy byłby zainteresowany takim projektem jak ten (wątpliwa sprawa), ale przynajmniej mógłbym dać mu znać. Ewentualnie, Kane, miałbyś kogoś do konsultacji przy dodatkowych dodawaniu dodatkowych funkcjonalności, gdyby go to zainteresowało. Ale zastrzegam, że nie mam zielonego pojęcia co on by na to powiedział. Jestem użytkownikiem jego portalu o grze (a raczej kilku) od 3 lat, więc jakiś kontakt z nim mam...


flzQwEU.jpg

Offline

#27 2011-03-12 02:09:43

Hei007
Użytkownik
Dołączył: 2010-12-23

Odp: Animesub.info potrzebuje wsparcia

Osobiście zawsze miałem wrażenie, że to ja płaciłem to extra, no ale widać, że się myliłem.
Raczej guzik na stałe mógłby być, mi by to nie przeszkadzało(Donate).
Co do tych reklam Subarashi, to akurat w tamtych miejscach bardzo mi by grały na nerwach.
Cały czas ponawiam swoją prośbę o paypala xD.
Wtedy prześlę te 5-10 funtów, nie przeliczając na polskie i wspomógłbym ANSI.


Hei007.jpg
[size=1]Anime-Planet.com - anime | manga | reviews[/size]

Offline

#28 2011-03-12 02:43:56

Quithe
Użytkownik
Skąd: Bytom / Warszawa (głównie)
Dołączył: 2005-03-28

Odp: Animesub.info potrzebuje wsparcia

PayPala podałem Kane'owi jako opcję, ale może nie miał czasu tego przejrzeć. Co do stałych dotacji, mam wrażenie, że okresowa mobilizacja jest efektywniejsza (przykład poprzedniej zrzuty), ale też nie wiem, jak to przebiega na innych serwisach. Po tej zbiórce i już postawieniu nowego ANSI zdałoby się to przedyskutować smile

Subarashi, reklamy to zło, a już szczególnie na całych wolnych bokach jezor


myhandhelds.pl - tam robię recki gier na Vitę i Switcha, zamiast tłumaczyć animu :V
Zakupy na Play-Asia $3 taniej z kodem MYPSVITA smile

Offline

#29 2011-03-12 04:10:01

KermitEvilMan
Użytkownik
Dołączył: 2010-11-26

Odp: Animesub.info potrzebuje wsparcia

Cholera, już chciałem poświęcić część pieniędzy ze zwrotu podatku, rozliczenia za zeszły rok, nie wiem jak to się mówi jezor (Chodzi mi o PiT), a tu dzisiaj niespodzianka, przyszło mi pisemko od komornika, że chce położyć łapy na moim złocie ( mandaty ;] ), tylko, że na tym pisemku( o ile dobrze zrozumiałem) pisze, że w ciągu tygodnia mam się zgłosić do komornika i wyrazić zgodę na to, żeby ukradł mi pieniądze.
Jak załatwię tak, żeby nie zajewanił mi ciężko zarobionych pieniędzy, to chętnie się dorzucę, bo coraz bardziej mi się tu podoba smile (Chciałem się tym podzielić jezor)

Pokaż spoiler
Przy okazji, jak Ktoś miał podobną kwetię, to prosiłbym o wskazówki(na PW, żeby nie zaśmiecać tematu moimi problemami jezor) , czy Komornik rzeczywiście może mi zabrać te pieniądze(Bez mojej zgody), ewentualnie, jak to załatwić, żeby tego nie zrobił? Dodam, że dopóki się uczyłem to mi wszystkie umarzali, a odkąd skończyłem szkołę( to już ze dwa lata chyba będzie, jak nie więcej smile_big) to jakoś tak przestali, i się zbierały te podpisy na mandatach, zbierały... no i dalej mówić nie trzeba smile.

tornadoretkinia napisał:

Tak jak Kier mówi, przelew przez Pocztę Polską kosztuje 2,50 pln. Może go wysłać nawet osoba nie pełnoletnia, więc nie widzę problemu.

Osobiście raczej bym polecał banki, z pocztą różnie bywa.
W banku również mogą wysyłać pieniądze osoby niepełnoletnie, z tego co wiem, jedynym warunkiem jest to, żeby osoby wpłacające pieniądze na konto, rzeczywiście te pieniądze posiadały jezor.
Dostaje się praktycznie identyczny druczek jak na poczcie, z tą różnicą, że pieniądze szybciej docierają, niż na poczcie i raczej nie giną :].

Kane napisał:

Konto w mBanku (junior) można mieć chyba od 13 lat - można też poprosić starszego brata smile_big

Straszysz potencjalnych  darczyńców jezor. Żeby przesłać pieniądze na konto, nie trzeba mieć konta w banku, wystarczy numer konta i dane odbiorcy (w tym przypadku osoba reprezentująca ANSI), tak jak pisałem wyżej, dostajesz druczek jak na poczcie, w razie problemów z wypełnieniem pytasz kogoś w banku i gotowe.

Offline

#30 2011-03-12 06:55:40

pixpix
Użytkownik
Dołączył: 2004-08-20

Odp: Animesub.info potrzebuje wsparcia

Też proszę o opis konta do wpłat. Strona banku się mi pluje..., a co będzie przy "panience z okienka" - wolę nie myśleć.
:-)

Offline

#31 2011-03-12 09:01:39

Xan_PL
Użytkownik
Skąd: Sydney
Dołączył: 2009-10-04

Odp: Animesub.info potrzebuje wsparcia

jak dacie pełne dane do przelewu to po 14.03.2011 zrobię wpłatę

Offline

#32 2011-03-12 09:07:06

DiamondBack
Użytkownik
Skąd: Ostrzeżenia: 5 (z 4)
Dołączył: 2007-01-25

Odp: Animesub.info potrzebuje wsparcia

Ja będę pierwszy, który z całą premedytacją ogłosi, że nie da nawet grosza :) czekałem na to od momentu kiedy poszła takowa plotka o zbiórce ;)
Po poprzedniej zrzutce zamiast być lepiej - było tylko gorzej. Pierw wyłączenie wielu funkcji takich jak hurtowe ściąganie napisów - jednak Taipan wiedział co robi pisząc serwis. Później rozwalenie szukajki, za którą ktoś po prostu nie potrafi się zabrać a nawet naprawić tego co zepsuł a później tylko zamiatanie problemu pod dywan pisząc, że to dla dobra słabiutkiego serwera :)
Następnym krokiem był piękny proces niszczenia forum - od przyjmowania na moderatorów ludzi, którzy byli dobrzy tylko psucia atmosfery i pokazywaniu jacy oni są fajni :) po przeniesienie forum na jakiś tekstowy i szpetny no userfriendly skrypt.
Dziękuję postoję :)

Chcecie pomóc serwisowi? Nie płaćcie. ;)
/Edit @down <hugs>

Ostatnio edytowany przez DiamondBack (2011-03-12 10:36:41)


Jestem osobą nietolerancyjną. I prosiłbym to uszanować.
http://letty.pl/

Offline

#33 2011-03-12 10:32:37

qwig
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2007-10-23

Odp: Animesub.info potrzebuje wsparcia

DiamondBack napisał:

Chcecie pomóc serwisowi? Nie płaćcie. oczkod

Chcecie pomóc serwisowi? Nie karmcie DiamondBacka!


Chętnie wspomogę ansi tą dyszką, ale chciałbym w zamian podpis pod nickiem "Pierwszy Troll ANSI" jezor

EDIT:
@up
AjĆć... t3sH cIĘ KoFfCi4M :*****

@down
LOL, ktoś w to uwierzył xP

Ostatnio edytowany przez qwig (2011-03-12 12:02:54)


-=PIERWSZA TROLLOWA MIĘDZYNARODÓWKA=-

dobre, lepsze, radzieckie!

Offline

#34 2011-03-12 10:38:27

Hei007
Użytkownik
Dołączył: 2010-12-23

Odp: Animesub.info potrzebuje wsparcia

qwig napisał:

Chętnie wspomogę ansi tą dyszką, ale chciałbym w zamian podpis pod nickiem "Pierwszy Troll ANSI" jezor

Osobiście jestem przeciw takim akcją coś za coś, zresztą jak to Kane napisał "Od fanów dla fanów", więc takie coś nie powinno mieć miejsca. Osobiście to wydaje mi się, że to takie twoje marzenie z tym "trollem". xD
Darowizna powinna być dobrowolna, a DiamondBack po prostu ma jakieś złe wspomnienia i go to uraziło.
Trzeba szanować czyjeś decyzję. ;D


Hei007.jpg
[size=1]Anime-Planet.com - anime | manga | reviews[/size]

Offline

#35 2011-03-12 10:50:44

Sado
Użytkownik
Dołączył: 2009-05-30

Odp: Animesub.info potrzebuje wsparcia

Osobiście raczej bym polecał banki, z pocztą różnie bywa.
W banku również mogą wysyłać pieniądze osoby niepełnoletnie, z tego co wiem, jedynym warunkiem jest to, żeby osoby wpłacające pieniądze na konto, rzeczywiście te pieniądze posiadały jezor.
Dostaje się praktycznie identyczny druczek jak na poczcie, z tą różnicą, że pieniądze szybciej docierają, niż na poczcie i raczej nie giną :].

Ta, tyle że ktoś wpłaci dyszkę, a prowizja będzie 7 zł. Ja tam wolę wysłać kasę przez konto w ipko.

Co do umieszczenia informacji na stronach online - ciekawy pomysł, jednak to trochę ryzykowne, bo zaraz będzie krzyk, że ansi się całkiem komercjalizuje i szuka kasy, gdzie się da.

Wg. mnie możnaby dodać jeszcze jedną reklamę - pod paskiem z "ostatnimi komentarzami" albo po drugiej stronie. Jedna reklama więcej dużo nie zmieni, a jeśli nie będą to jakieś wyskakujące okienka, to raczej nikogo nie zdenerwuje.


aaxbae.jpg

"Ore no Imouto jednak miało jakieś tam przesłanie czyli, że 14 latka może grać w zboczone, incestowe gry +18 pod warunkiem, że się dobrze uczy i nie sprawia innych problemów" - Ken-chan

Offline

#36 2011-03-12 11:04:18

Czolgi
Użytkownik
Skąd: Niemcy
Dołączył: 2008-01-17

Odp: Animesub.info potrzebuje wsparcia

Nie wiem jak jest u was z tymi bankami że marudzicie, Każdy przelew ma * przy imieniu i nazwisku, ale to nie znaczy ze przelew nie dojdzie jak nawet wpiszecie tam DUPA.. ,  W banku millenium tak chociaż, jest w koncie osobistym jak i firmowym. Przelewy dochodzą bez podania prawidłowego imienia i nazwisko, tu zazwyczaj chodzi o nr. konta..

Ostatnio edytowany przez Czolgi (2011-03-12 11:07:39)


ファンのファンのために

Offline

#37 2011-03-12 11:19:53

Harz
Użytkownik
Skąd: Słupsk
Dołączył: 2007-04-24

Odp: Animesub.info potrzebuje wsparcia

Szkoda, że nie ma paypala, przelałbym coś. Mam konto w Lloyds TSB, nie mogę international przelewów robić :s Chyba, że istnieje jakaś opcja, o której nie wiem.


Temee-0.png
"Why? Because Trolling is a Art!"
                                    ~Pablo Picasso

Offline

#38 2011-03-12 11:30:44

Hei007
Użytkownik
Dołączył: 2010-12-23

Odp: Animesub.info potrzebuje wsparcia

Zapłać w Loydsie 25 funtów za sam przelew xD To samo w Barclaysie jest, jeśli przelewasz mniej niż 50 funtów, to chcą 25 funtów prowizji. Tak samo nie można robić przelewów międzynarodowych przez neta, a jak napisałem w banku kosmiczna prowizja.

PS: Barclays i Lyods to angielskie banki.


Hei007.jpg
[size=1]Anime-Planet.com - anime | manga | reviews[/size]

Offline

#39 2011-03-12 11:54:57

hikikomori
Użytkownik
Skąd: z szafy
Dołączył: 2006-08-09

Odp: Animesub.info potrzebuje wsparcia

By Q
Kane zaktualizował pierwszy post o dane do przelewu.

Offline

#40 2011-03-12 12:28:11

Kane
Administrator
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2003-12-29

Odp: Animesub.info potrzebuje wsparcia

Subarashi napisał:

Co do pomysłu - gdyby na głównej ANSI pojawił się magiczny guzik 'Donate' (nawet na stałe) to bym się wcale nie obraził a nawet bym kliknął od czasu do czasu. To znacznie prostsze i szybsze niż robienie przelewu oczkod

Przyjrzę się temu.

Subarashi napisał:

Jeśli chodzi o widoczność newsa - wstawienie tam loli znacznie zwiększyłoby współczynnik widzialności xD

Zapewne smile_big

Subarashi napisał:

Alternatywą (dla zrzutki) byłoby umieszczenie wielu reklam na stronie, czyli skomercjalizowanie serwisu.

Myślę, że nikt nie miałby nic przeciwko umieszczeniu kilku dodatkowych reklam, jeśli miałoby to korzystnie wpłynąć na rozwój serwisu.

No nie wiem, mnie i wielu innych inwazyjne reklamy drażnią. Do tematu ew. reklam wrócimy już na nowym ANSI. co do niewykorzystanego miejsca to w nowym ANSI będzie go mniej.

Subarashi napisał:

Nawet jeśli część kasy szła by do kieszeni staffu ANSI nie miałbym żadnych obiekcji ;]

Nikt z redakcji ANSI nigdy nie wziął nawet złotówki smile Od fanów dla fanów, poświęcamy swój czas - a w moim przypadku i pieniądze.

Subarashi napisał:

btw. szkoda, że wcześniej nie wiedziałem o tym programiście (new o pomoc przy pisaniu nowego ansi jest dosyć stary...). Znam gościa, który tworzy portale o tematyce mmo i zna się na tym np. napisał od zera własny silnik pod stronę i forum (serwis mmovault.pl), więc może mógłby coś pomóc przy nowym ANSI.

To temat rzeka... próbowaliśmy tego przez ost. 2 lata i nie zdało egzaminu.

DiamondBack napisał:

Pierw wyłączenie wielu funkcji takich jak hurtowe ściąganie napisów - jednak Taipan wiedział co robi pisząc serwis. Później rozwalenie szukajki, za którą ktoś po prostu nie potrafi się zabrać a nawet naprawić tego co zepsuł a później tylko zamiatanie problemu pod dywan pisząc, że to dla dobra słabiutkiego serwera smile
Następnym krokiem był piękny proces niszczenia forum - od przyjmowania na moderatorów ludzi, którzy byli dobrzy tylko psucia atmosfery i pokazywaniu jacy oni są fajni smile po przeniesienie forum na jakiś tekstowy i szpetny no userfriendly skrypt.
Dziękuję postoję smile

Ludzie nigdy nie przestaną mnie zadziwiać smile Dawno temu napisałem, dlaczego z ww. funkcjonalnościami stało się co się stało i nie chciałbym się tutaj powtarzać, może dla porządku w dużym skrócie:
- kiedy Taipan pisał kod userów i odwiedzin ANSI było kilkudziesięciokrotnie mniej niż obecnie więc optymalizacją kodu specjalnie się nie przejmował albo zwyczajnie zabrakło mu wiedzy - w końcu był amatorem, nie programistą więc w ogóle respekt, że dał radę napisać taki serwis sam. Tyle, a co do forum... przyczyna zmiany skryptu jak wyżej, a co do moderatorów, to ile ludzi tyle opinii smile
Po to zbieramy na nowe ANSI aby mieć lepszą wyszukiwarkę, masowe ściąganiem napisów, szybsze działanie i więcej fajnych ficzerów smile

Hei007 napisał:

Osobiście jestem przeciw takim akcją coś za coś, zresztą jak to Kane napisał "Od fanów dla fanów", więc takie coś nie powinno mieć miejsca.

OK, przekonaj więc firmy hostingowe aby dali nam mocny serwer w imię idei "od fanów dla fanów" smile Jak Ci się uda masz u mnie flaszkę i tytuł usera dekady smile_big No i przekonaj jakiegoś dobrego programistę, by zamiast siedzieć przy projektach, z których ma kasę napisał nam nowe lepsze ANSI za free smile

franekhuta napisał:

Przydała by się jeszcze jakaś nazwa odbiorcy do numeru konta bo banki krzyczą.

Mój błąd. Poprawiony.


Imperare sibi maximum est imperium

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024