#61 2009-05-16 19:15:08

Luk4S
Użytkownik
Dołączył: 2008-08-10

Odp: Muzyka

Aurius napisał:

Pogodno - Uśmiech się

Aj z tego rozpędu źle wpisałem tytuł.

Prince_Vegeta napisał:
Aurius napisał:

Pogodno - Uśmiechnij się

Bardziej: Pogodno  "Nie bój się deszczu" ; )

Ja znam pod tytułem "Uśmiech się". Pierwsze słyszę o tym twoim.

No właśnie, teraz mi się przypomniało smile_big I to na 100% jest Pogodno - Uśmiech się jezor

Właśnie ^^ Jak mogłem zapomnieć o Regge... No, ale precyzując to Bob Marley ^^ No i zUo nad każde zUo czyli...... Disco-Polo. Ale, są jeszcze zespoły i wykonawcy które nie są godne, aby ktoś mógł twierdzić iż tworzą muzykę czyli:
Tokio Hotel
Blog 27
Justin Timberlake,
Christina Aguilera,
Madonna,
Britney Spears,
Michael Jackson <--- A tego kolesia nie trawię, chociaż kawałki ma świetne, bo jest mistrzem w tym co robił, to za jego osobowość powinien spłonąć na krzyżu przybity za... jego męskość.
I reszta tego chłamu.

A i zapomniał bym o gościu którego szanuję jak nie wiem co... Tworzy najlepszą muzykę filmową, jaka kiedykolwiek powstała, a jest nim:

John Williams

Jakby ktoś nie kojarzył to:
Jaws (aka szczęki)
Indiana Jones
Star Wars aka Gwiezdne Wojny
Park Jurajski
Harry Potter (film do bani, ale muzyka przecudna)
I wiele innych...

Gość jest po prostu mistrzem jezor


FluxBB bbcode test

Offline

#62 2009-05-16 20:08:08

Sobol15x
Użytkownik
Skąd: Zielonka
Dołączył: 2007-01-19

Odp: Muzyka

Tutaj mój last.fm
Słucham różnej muzyki, więc można tam znaleźć wszystko od Bacha, przez trip-hop, hardstyle, tecktonik, disco-polo, rock, pop, jazz, reggae po heavy metal i kapele ogrodowo-garażowe.

Prosiłbym też(znowu)o pomoc w znalezieniu piosenki. Lata '90, może już 2000+. W teledysku tańczy czarnoskóry wraz z dwiema białymi kobietami w takim pomieszczeniu - ni to winda, ni to pokój lustrzany, bądź szklany, bodajże na czarnym parkiecie. Błagam o pomoc.


Kogucik zesrał się na wietrze. Opryskał Zbysława na swetrze.
Za x - pocałujcie w dupe nas
Za x - pocałujcie w trąbke nas
Za x - pocałujcie Tadzia w Tadzia
W Tadzia nie wypadzia!

Offline

#63 2009-05-16 21:04:14

misjurg
Użytkownik
Skąd: Poznań
Dołączył: 2008-03-21

Odp: Muzyka

No to i mój last ---> http://www.lastfm.pl/user/misjurg

Jak widać, słucham przede wszystkim różnych odmian metalu, ale uwielbiam też bluesa, wiele odmian rocka (głównie hard rock, kiedyś słuchałem indie/alternative, ale zbyt 'dziewczęce' dla mnie ;p). Mój ulubiony zespół to Linkin Park. To pierwszy band, którego stałem się prawdziwym fanem. smile Lubuję się też w przeróżnych kompozytorach. Number one jest u mnie Hans Zimmer, soundtrack do Piraci z Karaibów - palce lizać. jezor Oprócz Zimmer'a jeszcze japońscy kompozytorzy, choć głównie OSTy z anime. smile_big

Gram też na gitarze, będzie to już około 7-8 lat. W przyszłości chcę założyć swój zespół i zająć się tym profesjonalnie, ale zaangażuję się w to dopiero w liceum, bo teraz ciężko będzie kogoś znaleźć. jezor

Ostatnio edytowany przez misjurg (2009-05-16 21:05:15)

Offline

#64 2009-05-16 22:45:37

m(e)st
Użytkownik
Skąd: Legnica
Dołączył: 2006-02-06

Odp: Muzyka

Mój profil Last.fm
Jak widać w profilu słucham głównie różnych odmian rocka i corów, trip hopu i muzyki elektronicznej

Offline

#65 2009-05-17 00:00:06

Tsukune
Użytkownik
Dołączył: 2008-04-27

Odp: Muzyka

JA tez dam Lasta xD
Lasto Efemo
Jak widać to nie musze pisać. xD


"Apa Apa Apapa!" - Apachai Hopachai

Offline

#66 2009-05-17 10:55:33

wolume
Użytkownik
Skąd: Gorzów Wlkp.
Dołączył: 2008-01-23

Odp: Muzyka

To jak wszyscy podają lasta to jo tyż smile_big Last
Jak widać słucham głównie metalu, rocka, muzyki instrumentalnej (głównie osty z anime), japońskiej i industrialu ^.^

Offline

#67 2009-05-17 13:35:17

Ichii
Użytkownik
Skąd: Dąbrowa Górnicza || SAS
Dołączył: 2007-10-23

Odp: Muzyka

Ach, to ja też zarzucę swoim Lastem. smile
CLICK


War... War never changes.

Offline

#68 2009-05-17 13:51:56

Tommy
Użytkownik
Skąd: Rydułtowy
Dołączył: 2007-03-14

Odp: Muzyka

Jak tak szpanujecie to ja nie mogę być gorszy :]
Mój profil


tmpdk.png

Offline

#69 2009-05-17 15:09:58

zergadis0
Użytkownik
Skąd: Poznań
Dołączył: 2006-04-09

Odp: Muzyka

Mój profil smile_big
Od momentu, kiedy pisałem w tym temacie poprzedniego posta (jakieś 2 lata temu jezor) trochę się pozmieniało. Przede wszystkim wtedy japońska muzyka stanowiła u mnie około 99% całości, później jednak wkręciłem się trochę w heavy/power metal, jednak wciąż był to raczej znikomy ułamek słuchanej przeze mnie muzyki. Dopiero niedawno (kilka miesięcy temu) w związku z że tak to określę "zastojem" w j-music (no... dobra, nowe albumy Rie Fu i Nightmare są dobre, również parę ciekawych singli wyszło, ale reszta nowości mnie nie zachwyciła) zacząłem się dość sporo interesować progressive i mellodic death metalem (a w sumie to najwięcej progressive death metalem smile). Obecnie japońska muzyka to "tylko" 87% słuchanej przeze mnie muzyki, ok. 6% to muzyka szwedzka (głównie Amon Amarth, Scar Symmetry, Sabaton, Opeth), 7% to cała reszta świata (z polskich wykonawców tylko Riverside cokolwiek więcej słucham).
Natomiast z japońskiej muzyki... obecnie słucham niemal wszystkiego, aczkolwiek z ukierunkowaniem na j-rock/j-metal, j-pop z elementami rocka i elektroniki (YUI, Kotoko, Mami Kawada, Rie Fu) oraz szeroko pojętą muzykę doujinową (głównie j-core + instrumentalny metal + trochę j-popu, ale ogólnie stuff muzyczny z Comiketów ściągam hurtowo smile_big).

Ostatnio edytowany przez zergadis0 (2009-05-17 15:10:57)

Offline

#70 2009-05-17 15:23:38

m(e)st
Użytkownik
Skąd: Legnica
Dołączył: 2006-02-06

Odp: Muzyka

Widzę, że też się wybierasz na God is an Astronaut

Offline

#71 2009-05-17 16:14:20

zergadis0
Użytkownik
Skąd: Poznań
Dołączył: 2006-04-09

Odp: Muzyka

Nom, niby za wiele ich nie słuchałem, ale klimat w utworach kreują fajny, również support mi całkiem nieźle przypadł do gustu, a bilety dość tanie (+w tym samym mieście i w fajnym klubie smile_big), więc idę.

Offline

#72 2011-04-03 18:01:44

Zjadacz
Użytkownik
Skąd: Głogów
Dołączył: 2006-04-10

Odp: Muzyka

Ostatnio na zajebundach ze znajomymi puszczamy ciągle jak najbardziej wyluzowane bangiery. Gdyby ktoś miał coś w tym stylu, przy czym można się maksymalnie wyłączyć, to może podać jezor

Przykłady:
Earth Wind Fire - Let's Groove (wczesne lata 80-te rox smile_big )
Kaliber 44 - Wena
Duck Sauce - Anyway
Illmatic Buddha MC's - Top of Tokyo
Midicronica - San Francisco
Glaubitz & Roc - Sunshine Day
Jamiroquai - Virtual Insanity
Ghostface Killah, Nate Dogg & Mark Ronson - Ooh Wee

Gatunek nie ma znaczenia, kawałek musi być po prostu wyluzowany  papa


"Skazany na zajebistość"

Offline

#73 2011-04-03 18:46:21

coellus
Użytkownik
Dołączył: 2009-08-25

Odp: Muzyka

Zjadacz napisał:

Gatunek nie ma znaczenia, kawałek musi być po prostu wyluzowany  papa

No to zacznij od 3 płytek Ministry Of Sound - Chillout Classics, coś z tego powinno podejść (chociaż chillout to chillout, cały gatunek pod to podchodzi). Ewentualnie do lulania mogą być OST-y do K-Paxa i The Fountain.
edit: zapomniałabym - do lulania może też być God is an astronaut (All is violent, all is bright - to jest nazwa albumu).

Ostatnio edytowany przez coellus (2011-04-03 18:49:29)


Ty dulowaty userze!

Offline

#74 2011-04-03 18:53:38

Zjadacz
Użytkownik
Skąd: Głogów
Dołączył: 2006-04-10

Odp: Muzyka

Chillout Classics mam, bo ogólnie większość rzeczy z ministerstwa dźwięku łykam. Resztę sprawdzam, dziękował smile


"Skazany na zajebistość"

Offline

#75 2011-04-03 18:54:20

Cain
Użytkownik
Dołączył: 2006-04-17

Odp: Muzyka


Niczego nie jest mi szkoda, nic z tego czego jeszcze mi brak!
Starczy, gdy kocham, huczy las i wieje wiatr.

Offline

#76 2011-04-03 19:06:05

vojak
Użytkownik
Dołączył: 2011-01-06

Odp: Muzyka

aaa może jakie biesiadne potu-panki? haha

typu: Baciary - wódko ma ?


...:::CHEMIA CZYNI CUDA:::...

Offline

#77 2011-04-03 19:40:57

Prince_Vegeta
Użytkownik
Skąd: Gdańsk
Dołączył: 2005-11-06

Odp: Muzyka

A to? Moomin


Oczami Fana Blog ;]

Offline

#78 2011-04-03 22:01:25

Tommy
Użytkownik
Skąd: Rydułtowy
Dołączył: 2007-03-14

Odp: Muzyka

Ja osobiście bym polecił Caribou album 'Start Breaking My Heart', niektóre płyty Bucketheada tzn 'Electric Tears' lub 'Shadows Between the Sky'
dodatkowo post-rock czyli tak jak już wcześniej było 'God is an Astronaut', 'This will destroy you'. Najlepiej jedź po similar artist z last.fm lub po prostu odpal radio z danym tagiem.


tmpdk.png

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024