#21 2011-04-11 07:43:46

Axel_D
Użytkownik
Skąd: Gdańsk (Anime People)
Dołączył: 2005-01-07

Odp: Koncert -OZ Gdynia/ Miyavi Gdańsk

Rwa mać Quithe trza było dać znać że jedziesz. I na pewno mnie widziałeś bo większośc fanów mnie pamięta smile_big

Galeria z WAMI fanami (z przed koncertu oraz z koncertu - jestem tym kolesiem z murka i i z barierki sprzed sceny już na sali co was z góry focił jezor) za jakieś kilkadziesiąt minut na http://www.mmtrojmiasto.pl Będzie też galeria z Miyavi. Szkoda że przez pierwsze trzy piosenki był dość statyczny w porównaniu do reszty koncertu smile_big


APeople_member.gif

Offline

#22 2011-04-11 09:45:23

Axel_D
Użytkownik
Skąd: Gdańsk (Anime People)
Dołączył: 2005-01-07

Odp: Koncert -OZ Gdynia/ Miyavi Gdańsk

Aż 117 zdjęc i kilka filmików z WAMI W ROLI GŁOWNEJ. Zapraszam do polecania na Facebooku, do podawania znajomym, dzielenia się i wklejania linka do strony gdzie tylko się da! http://www.mmtrojmiasto.pl/367073/2011/ … gory=video


APeople_member.gif

Offline

#23 2011-04-11 11:35:51

Quithe
Użytkownik
Skąd: Bytom / Warszawa (głównie)
Dołączył: 2005-03-28

Odp: Koncert -OZ Gdynia/ Miyavi Gdańsk

O, byłeś xD Nie przyszło mi na myśl nawet... Może będzie jeszcze okazja na podobny wypad do Gdańska, chociaż ten był dość wyniszczający dla całej naszej piątki w Wawy xD

Co do koncertu, bardzo mi się podobał, Miyavi na żywo wymiata. Najbardziej z kolei rozwalały mnie i Hiki zagrania pod małoletnią żeńską publiczkę (a Ty jak zareagowałeś/as na żebro? xD).
Minusów było kilka:
- właściwie nieustanny piska małolat (jak to niszczy bębenki!)
- trwające w nieskończoność trzy zapętlone elektor dźwięki
- połączenie dwóch powyższych punktów
- w cholerę zimno, szczególnie gdy poszło się usiąść na kanapie (dobrze, ze kurtek nie daliśmy do szatni)
- kiepska kalibracja dźwięku na mikrofony wokalne

Nie mniej jednak wypad bardzo udany.
I jeszcze raz dzięki dla Katany i jego brata oraz Prince'a za łażenie z nami smile


myhandhelds.pl - tam robię recki gier na Vitę i Switcha, zamiast tłumaczyć animu :V
Zakupy na Play-Asia $3 taniej z kodem MYPSVITA smile

Offline

#24 2011-04-11 16:04:05

Prince_Vegeta
Użytkownik
Skąd: Gdańsk
Dołączył: 2005-11-06

Odp: Koncert -OZ Gdynia/ Miyavi Gdańsk

Cała przyjemność po Mojej stronie (bo za kolegów nie będę się wypowiadał) Nawet siostrze się  podobało! oczkod
Naprawdę miło było poznać. W razie czego polecam się na przyszłość, chociaż marny ze mnie przewodnik. No, ale jakby była kiedyś okazja, to może udałoby się nad nasze przereklamowane morze się wybrać?. ;P

Co do koncertu, to ja też jestem zadowolony. Nagłośnienie było lepsze niż na innych koncertach w CSG na jakich byłem. Ale rewelacji to to nie była. Mimo wszystko koncert zaliczam do udanych.
Poza wyżej wspomnianymi minusami, raczej nic innego "na nie" nie rzuciło mi się w moje słabe oczy oczkod Aaa... Mi zimno nie było, czyli jednego minusa mogę skreślić z listy.


Oczami Fana Blog ;]

Offline

#25 2011-04-11 16:10:54

Quithe
Użytkownik
Skąd: Bytom / Warszawa (głównie)
Dołączył: 2005-03-28

Odp: Koncert -OZ Gdynia/ Miyavi Gdańsk

Prince, nie dziwne, skoro stałeś w tłumie napalonych małolat jezor

Axel, my się na zdjęcia nie załapaliśmy ;] Przypuszczam, że Miyaviego i sceny nie mogłeś cykać, skoro nie ma żadnej fotki? Jeśli tak, to szkoda.


myhandhelds.pl - tam robię recki gier na Vitę i Switcha, zamiast tłumaczyć animu :V
Zakupy na Play-Asia $3 taniej z kodem MYPSVITA smile

Offline

#26 2011-04-11 19:02:02

Katana_Blade
Użytkownik
Skąd: >Mazury
Dołączył: 2010-01-09

Odp: Koncert -OZ Gdynia/ Miyavi Gdańsk

Ja też dziękuje ci Prince_Vegeta bo ja 2 raz na głównym w Gdańsku byłem ponieważ przeważnie po Wrzeszczu się szwendam i zamieszkuje, dlatego nie potrafiłem opowiedzieć zbytnio gościom o niczym jezor.
Koncert także zaliczam do udanych (minus że wokal słabo było zwłaszcza na początku słychać ale ja tam byłem aby posłuchać jak na gitarze szaleje, perkusista tez czadu dał oczkod). Przeżyłem ten pisk gorących dziewczyn (Miyavi nawet je wodo schłodził, takie to były gorące i butelkę pustą też "podarował" zastanawiam się po ile niedługo, będzie na Allegro chodziła jezor pod tytułem w stylu, butelka po wodzie z której pił Miyavi "jego usta miały z nią kontakt". Licytacja i słucham państwa:
Z: Zieloni trzysta;
Ż: Żółci pięćset itd.
może i ja się załapię  rotfl, jakby jeszcze zdjęcie żeberka uda się dorwać   slina ).

   To koniec półżartem, półserio oczkod zapraszamy oczywiście do Gdańska. Jak nadarzy się odpowiednia pora i czas to odwiedzi się kiedyś Warszawę. Niestety w następny weekend jadę z bratem do Łodzi na Dni Japonii (jak wszystko dobrze pójdzie więc jak ktoś chętny lub będzie niech da znać), po tym wypadzie portfel przejdzie na dietę i uszczupli się trochę imprezowanie jezor.
   Znalazłem tylko jedno zdjęcie, nawet z profilu mi zrobione bardzo dobrze wyszło moje lewe ucho i pół policzka oczkod o to cudo. Pozostało mi tylko powiedzieć aby kolejne spotkanie równie udane było, tylko tych pisków dziewczęcych troszkę mniej było oczkod bo bębenki moje ciężko to znoszą.
Pozdrawiam,
Katana_Blade

Edit down:
Były robione zdjęcia Miyaviego: klik
ps. Nie widziałem na koncercie że perkusista był w spodenkach, dopiero na zdjęciach to ujrzałem, on chyba też jak te dziewczyny był gorący taniec.

Ostatnio edytowany przez Katana_Blade (2011-04-11 19:08:36)


"Wysłuchaj wszystkich, ale miej własny rozum.
Vagabond MMV

Offline

#27 2011-04-12 15:59:51

Axel_D
Użytkownik
Skąd: Gdańsk (Anime People)
Dołączył: 2005-01-07

Odp: Koncert -OZ Gdynia/ Miyavi Gdańsk

Quithe - no troszkę zeszło nam ze zdjęciami i w ogóle mialem wczoraj dośc patrzenia na fotki. Ale są jak podano wyżej smile

Miałem to szczęście że jako jedna z 4 osób mogłem robić zdjęcia na koncercie smile)))) Facet ma mega energię.

Btw po 3 kawałku koncert obserwowałem z galerii na górze razem z organizatorami i powiem szczerze, że tam było super wszystko słychać smile_big


APeople_member.gif

Offline

#28 2011-04-17 15:45:01

Katana_Blade
Użytkownik
Skąd: >Mazury
Dołączył: 2010-01-09

Odp: Koncert -OZ Gdynia/ Miyavi Gdańsk

Taki mały dodatek, filmiki nagrywane przez Miavi-ego nie tylko z Polski są  tu http://www.youtube.com/user/myv382tokyo … mx9-sgwbmM
w tym dwa z polski:
Pierwszy nawet pod koniec widać po lewej flagę Prince_Vegeta;
Drugi ciekawszy trochę bo z piosenką oczkod


"Wysłuchaj wszystkich, ale miej własny rozum.
Vagabond MMV

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024