#1 2011-07-26 11:57:57

xaveq
Użytkownik
Dołączył: 2011-02-14

Softsub zmuxowany z odcinkiem

Dumam nad takim czymś już od ponad tygodnia. jezor Chętnie pomuxowałbym parę serii, ale nie wiem, czy jest miejsce na tego typu rzeczy na polskim rynku. Jako, że pomagam przy tworzeniu napisów do Bleacha, na pierwszy ogień poszłaby ta seria - odcinku byłyby muxowane  na bieżąco. Mam na celowniku jeszcze parę serii (nie tasiemców), ale na razie muszą one poczekać aż zostaną przeprowadzone pewne dyplomatyczne rozmowy. oczkod

Co by uniknąć niesamowitych transferów przez torrenty, braku chęci seedowania i limitów na hostingach plików, w obecnym założeniu pliki mają być rozprowadzane dzięki technologii p2m, która polega na dzieleniu się plikami z wykorzystaniem kont e-mail., co daje całkiem fajne rezultaty i transfery. smile

Oczywiście w pliku zawierałoby się wszystko co trzeba, czyli odcinek, napisy i czcionki. Nie wiem tylko, czy ktoś chciałby to ściągać, bo muxować i wrzucać dla zabicia czasu nie bardzo mi się chce. Na pewno byłoby to przydatne przy masowym ściąganiu serii - nie trzeba by było ściągać po kolei napisów i instalować fontów - można by było zassać wszystko raz a dobrze. Nie wiem tylko, czy czegoś nie przegapiłem. Dlatego też proszę Was o konsultację i pomoc w przeprowadzeniu badania rynku. oczkod

Offline

#2 2011-07-26 12:11:36

Oberleutnant
Użytkownik
Dołączył: 2010-04-24

Odp: Softsub zmuxowany z odcinkiem

Ale będziesz korzystał ze swoich napisów? Czy cudzych?
Jeśli seria jest naprawdę słabo dostępna bądź prawie wcale, to warto to zrobić; fani Bleachów i innych gniotów oglądają online w shitjakości, więc im to do szczęścia potrzebne nie jest ;p

Offline

#3 2011-07-26 12:15:01

DevilDrom
Użytkownik
Skąd: Łódź
Dołączył: 2006-04-19

Odp: Softsub zmuxowany z odcinkiem

xaveq napisał:

Mam na celowniku jeszcze parę serii (nie tasiemców), ale na razie muszą one poczekać aż zostaną przeprowadzone pewne dyplomatyczne rozmowy. oczkod

Mam nadzieję, że masz na myśli rozmowy z autorami owych napisów.

xaveq napisał:

Oczywiście w pliku zawierałoby się wszystko co trzeba, czyli odcinek, napisy i czcionki. Nie wiem tylko, czy ktoś chciałby to ściągać, bo muxować i wrzucać dla zabicia czasu nie bardzo mi się chce.

Wątpię. A na pewno nie ja.

Offline

#4 2011-07-26 12:29:38

xaveq
Użytkownik
Dołączył: 2011-02-14

Odp: Softsub zmuxowany z odcinkiem

@Oberleutnant: zależnie od humoru i chęci przetłumaczenia serii. oczkod
@DevilDrom: oczywiście, że rozmowy z autorami owych napisów.

Offline

#5 2011-07-26 12:34:09

Rudy102
Użytkownik
Dołączył: 2010-02-13

Odp: Softsub zmuxowany z odcinkiem

Jakaś stronka robi takowe rzeczy, wrzuca na servery wymiany plików. Tylko nazwy sobie przypomnieć nie mogę.


Rudy102.png

Offline

#6 2011-07-26 12:40:02

camel
Użytkownik
Skąd: Milanówek
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Softsub zmuxowany z odcinkiem

A ja bym chętnie ściągał, oczywiście serie, które mnie interesują, czyli nie Bleacha. Z resztą zwykle jak mam ass i angielskie softki to muxuje je dla siebie przed wysłaniem ich na płytę, tyle, że nie publikuję, bo to było by ładowanie się w kompetencje autorów. P2M to bardzo dobry pomysł, świetnie się  z tego ściąga chociaż rzadko trafia się do tego okazja.

Rudy102 napisał:

Jakaś stronka robi takowe rzeczy, wrzuca na servery wymiany plików. Tylko nazwy sobie przypomnieć nie mogę.

To nie wrzucanie na serwery wymiany plików tyko na skrzynki pocztowe dostępne po przez specjalny program.

Ostatnio edytowany przez camel (2011-07-26 12:42:28)


MADLAX.jpg

Offline

#7 2011-07-26 12:44:25

Sir_Ace
Użytkownik
Dołączył: 2006-11-18

Odp: Softsub zmuxowany z odcinkiem

Jest też możliwość aplikowania patchów.

Wiem, że to trochę faggotery, bo ani to soft, ani pełnoprawny hard, ale w dzisiejszych czasach sporo grup wypuszcza odcinki z czystym obrazem. Nawet jeśli chce się działać 'etycznie', po necie walają się rawy do prawie każdej serii, a ich żywotność zazwyczaj przewyższa wszystkie polskie wydania.

Offline

#8 2011-07-26 13:11:19

Rudy102
Użytkownik
Dołączył: 2010-02-13

Odp: Softsub zmuxowany z odcinkiem

camel napisał:

To nie wrzucanie na serwery wymiany plików tyko na skrzynki pocztowe dostępne po przez specjalny program.

Ja wiem, tylko mówie, że ktoś  muxuje i wrzuca na np. megaupload.


Rudy102.png

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024