#81 2011-08-19 21:29:26

arystar
Użytkownik
Skąd: Dzierżoniów
Dołączył: 2008-05-29

Odp: media player classic

Przeinstaluj stery. :/ A poza tym sprawdź, czy nie masz gdzieś po kątach innych kodeków poinstalowanych (tym).


-=PIERWSZA TROLLOWA MIĘDZYNARODÓWKA=-
dobre, lepsze, radzieckie!

Offline

#82 2011-08-19 21:45:50

Sado
Użytkownik
Dołączył: 2009-05-30

Odp: media player classic

arystar napisał:

Przeinstaluj stery. :/ A poza tym sprawdź, czy nie masz gdzieś po kątach innych kodeków poinstalowanych (tym).

Jeśli chodzi o stery do karty graficznej, to jest ona trochę niesprawna, ale kompletnie mi to nie przeszkadza w oglądaniu filmów ;] A stery niedawno aktualizowałem. Program zainstalowałem. W pierwszej kolumnie mam jedną rubrykę (CCCP), w drugiej też jedną (Direct Show Filtres), w trzeciej 204 różnych ;]


aaxbae.jpg

"Ore no Imouto jednak miało jakieś tam przesłanie czyli, że 14 latka może grać w zboczone, incestowe gry +18 pod warunkiem, że się dobrze uczy i nie sprawia innych problemów" - Ken-chan

Offline

#83 2011-08-19 22:01:48

arystar
Użytkownik
Skąd: Dzierżoniów
Dołączył: 2008-05-29

Odp: media player classic

1. Zresetuj ustawienia CCCP.
2. Spróbuj zmienić rendera wideo na Overlay albo Haali. :/


-=PIERWSZA TROLLOWA MIĘDZYNARODÓWKA=-
dobre, lepsze, radzieckie!

Offline

#84 2011-08-19 22:13:10

Sado
Użytkownik
Dołączył: 2009-05-30

Odp: media player classic

arystar napisał:

1. Zresetuj ustawienia CCCP.
2. Spróbuj zmienić rendera wideo na Overlay albo Haali. :/

1. Odinstalowałem, zainstalowałem jeszcze raz, zresetowałem - jest jeszcze gorzej. Teraz obraz jest odwrócony i napisy też, ba, kiedy są je odwrócę w vobsubie, zmiana ta się nie zapisuje, a nawet po odwróceniu, dzieje się tak tylko oz obrazek, napisy są dalej do góry nogami. Jednym słowem, teraz nie mogę nic oglądać.

2. Overlay - bez zmian, Haali - nie mam w ogóle obrazu.

Ogólnie to mi się teraz już wszystko spieprzyło... nagle VLC media player mi przestał pliki video czytać...

Ostatnio edytowany przez Sado (2011-08-19 22:15:47)


aaxbae.jpg

"Ore no Imouto jednak miało jakieś tam przesłanie czyli, że 14 latka może grać w zboczone, incestowe gry +18 pod warunkiem, że się dobrze uczy i nie sprawia innych problemów" - Ken-chan

Offline

#85 2011-08-19 22:15:06

Foris
Użytkownik
Dołączył: 2008-06-16

Odp: media player classic

Ja mam dziwny problem, od jakiegoś czasu w niektórych plikach MPC-HC przestał mi odtwarzać filmy, po prostu klikam dwa razy na plik, otwiera się MPC i jest podany właściwy czas trwania filmu ale ani sam nie startuje ani kliknięcie na play nic nie daje. Macie screena:
beznazwy2iy.th.jpg

Offline

#86 2011-08-19 22:35:24

Sado
Użytkownik
Dołączył: 2009-05-30

Odp: media player classic

Mhm, ogólnie wszystko się już spieprzyło. Przeinstalowałem również MPC HC i teraz nie odtwarza mi ono w ogóle plików video. To samo z vlc media playerem. Wyskakuje jakiś bład powiązany z system32. Jeśli nikt na nic nie wpadnie, to chyba najrozsądniejszym rozwiązaniem będzie przywracanie systemu.

EDIT. Hardki w mp4 hulają normalnie, tylko jakby trochę wolniejsze się stały, bo po przewinięciu muszę trochę odczekać.

Ostatnio edytowany przez Sado (2011-08-19 22:38:37)


aaxbae.jpg

"Ore no Imouto jednak miało jakieś tam przesłanie czyli, że 14 latka może grać w zboczone, incestowe gry +18 pod warunkiem, że się dobrze uczy i nie sprawia innych problemów" - Ken-chan

Offline

#87 2011-08-19 22:56:58

matiasmovie
Użytkownik
Skąd: Poznań (ポズナン)
Dołączył: 2008-10-23

Odp: media player classic

masz odinstalowane wszystkie kodeki i samego MPC-HC z ich stronki?
MPC-HC sam w sobie ma duzo kodekow

Offline

#88 2011-08-19 22:58:30

Sado
Użytkownik
Dołączył: 2009-05-30

Odp: media player classic

Walnę podwójnego, bo nie chce mi się edytować. Przesunąłem obraz i napisy w vobsubie i jest normalnie. VLC też zaczął w magiczny sposób działać, a mpc hc to w ogóle jakieś dziwactwa odwala, ale da się go odpalić. Oczywiście polskiego wydania od AG dalej obejrzeć nie mogę, ale to trudno, zauważyłem, że mój telewizor ma wejście na DVD, więc jutro sobie podłącze.

Ostatnio edytowany przez Sado (2011-08-19 22:58:49)


aaxbae.jpg

"Ore no Imouto jednak miało jakieś tam przesłanie czyli, że 14 latka może grać w zboczone, incestowe gry +18 pod warunkiem, że się dobrze uczy i nie sprawia innych problemów" - Ken-chan

Offline

#89 2011-08-19 23:01:55

matiasmovie
Użytkownik
Skąd: Poznań (ポズナン)
Dołączył: 2008-10-23

Offline

#90 2011-08-19 23:06:39

Sado
Użytkownik
Dołączył: 2009-05-30

Odp: media player classic

Bodajże 32-bitowy Xp-ek.


aaxbae.jpg

"Ore no Imouto jednak miało jakieś tam przesłanie czyli, że 14 latka może grać w zboczone, incestowe gry +18 pod warunkiem, że się dobrze uczy i nie sprawia innych problemów" - Ken-chan

Offline

#91 2011-08-19 23:10:01

matiasmovie
Użytkownik
Skąd: Poznań (ポズナン)
Dołączył: 2008-10-23

Odp: media player classic

a w options-->playback-->output masz system default albo vmr-9?

Offline

#92 2011-08-19 23:15:01

Sado
Użytkownik
Dołączył: 2009-05-30

Odp: media player classic

VMR 9. Ogólnie to problemy zaczęły się, gdy wywaliłem K-Lite, bo w jednym fanowskim relku jakoś w magiczny sposób przeinaczył mi ariala. Później zainstalowałem CCCP, to musiałem przekręcić obraz i napisy. Poza tym przy każdej zmianie kodeków zmieniała mi się ikonka MPC. To już trzecia zmiana jezor Ale da się oglądać, więc więcej mi nie trzeba.


aaxbae.jpg

"Ore no Imouto jednak miało jakieś tam przesłanie czyli, że 14 latka może grać w zboczone, incestowe gry +18 pod warunkiem, że się dobrze uczy i nie sprawia innych problemów" - Ken-chan

Offline

#93 2011-08-19 23:23:24

matiasmovie
Użytkownik
Skąd: Poznań (ポズナン)
Dołączył: 2008-10-23

Odp: media player classic

jedyne co mi przychodzi do glowy to zmana z vmr 9 na evr lub zainstalowac K-Lite Mega codec pack

Offline

#94 2011-08-19 23:30:28

Sir_Ace
Użytkownik
Dołączył: 2006-11-18

Odp: media player classic

Trochę z innej beczki - pewien jesteś, że z kartą graficzną i sterownikami wszystko w porządku?


Gdzieś na jakimś forum czytałem, że dzieciak ustawił w driverach jakieś magiczne wspomaganie odtwarzania obrazu no i się działo.

Ostatnio edytowany przez Sir_Ace (2011-08-19 23:33:19)

Offline

#95 2011-08-19 23:38:33

Sado
Użytkownik
Dołączył: 2009-05-30

Odp: media player classic

Sir_Ace napisał:

Trochę z innej beczki - pewien jesteś, że z kartą graficzną i sterownikami wszystko w porządku?

Przeta pisałem, że karta spieprzona. Spaliło się chyba cuś albo coś w tym stylu, w każdym razie na pclaabie powiedzieli, żebym porzucił nadzieję, bo jej nie naprawię. Mam niesamowite klatkowanie przy jakimkolwiek przewijaniu, niektóre gry mi nie odpalają (jest napisane, że nie spełnia wymagań), a jak odpalają, to na ekranie wywalają kropki. Najlepsze jest to, że poza tym nie ma żadnych problemów - filmy w największej rozdziałce hulają normalnie, nie ma żadnego kłopotu. Ba, obraz i napisy odwracają mi najwyraźniej kodeki, bo w hardsubach i rawach nie ma tego problemu. Mówię - wszystko było dobrze, dopóki nie zacząłem zabawy z kodekami (tak, wcześniej karta też byłą spieprzona).

Ale tak to już jest z moim komputerem - ze sterownikami dźwięku miałem nieziemski problem, który skończył się brakiem dźwięku i koniecznością przywracania systemu, ba, informatyk miał cholerne problemy z instalacją oryginalnego windowsa na moim kompie. Ale jest pewien urok w tym dziwnym komputerze ;]

Gdzieś na jakimś forum czytałem, że dzieciak ustawił w driverach jakieś magiczne wspomaganie odtwarzania obrazu no i się działo.

Bardzo możliwe, mam magiczne zdolności do psucia wszystkiego wokół. ;]

Ostatnio edytowany przez Sado (2011-08-19 23:39:04)


aaxbae.jpg

"Ore no Imouto jednak miało jakieś tam przesłanie czyli, że 14 latka może grać w zboczone, incestowe gry +18 pod warunkiem, że się dobrze uczy i nie sprawia innych problemów" - Ken-chan

Offline

#96 2011-08-28 21:52:10

Sado
Użytkownik
Dołączył: 2009-05-30

Odp: media player classic

To znów ja, ponownie z moimi nieograniczonymi kłopotami. Tym razem nie jest tak źle, bo problem tyczy się tylko mpc. W niektórych filmach nie odtwarza mi całkiem japońskiej ścieżki dźwiękowej. Czasami słychać jakieś odgłosy, ale tego, co gadają bohaterowie już nie. Działo się tak już od dłuższego czasu, przed i po zmianie kodeków, przed i po spieprzeniu się karty graficznej. Problem dotyczy takich filmów, jak King of the Eden czy Unlimited Blade Works.


aaxbae.jpg

"Ore no Imouto jednak miało jakieś tam przesłanie czyli, że 14 latka może grać w zboczone, incestowe gry +18 pod warunkiem, że się dobrze uczy i nie sprawia innych problemów" - Ken-chan

Offline

#97 2011-08-28 21:58:08

Kenshiro
Użytkownik
Skąd: Polska
Dołączył: 2008-07-13

Odp: media player classic

Sado napisał:

Problem dotyczy takich filmów, jak King of the Eden czy Unlimited Blade Works.

A może ściągnij te filmy z innym kodekiem dźwiękowych i wtedy sprawdź. Możesz zobaczyć na anidb jakie mają kodeki.

Offline

#98 2011-08-28 22:12:29

FAiM
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: media player classic

Imo problem leży w: 5.1 - surround, bo w anime postacie zazwyczaj "gadają" z jednego głośnika (środkowego).
Poustawiaj sobie tam by ci downmiksowało do stereo 2.0 czy co tam masz ^^.


K5Cqyo6.png?1

Offline

#99 2011-08-28 22:29:29

Sado
Użytkownik
Dołączył: 2009-05-30

Odp: media player classic

FAiM napisał:

Imo problem leży w: 5.1 - surround, bo w anime postacie zazwyczaj "gadają" z jednego głośnika (środkowego).
Poustawiaj sobie tam by ci downmiksowało do stereo 2.0 czy co tam masz ^^.

Jakoś mnie nakierowałeś, dzięki.

Gdyby ktoś potrzebował na przyszłość: mapowanie kanałów było ustawione na 6 kanałów wejściowych i przyporządkowane do głośników tylnych, etc, tymczasem mam tylko przednie + subwoofer. Wystarczyło ustawić własne mapowanie kanałów, odznaczyć haczyki na głośnikach, których nie posiadam, i przestawić je na przednie. Sprawa załatwiona. Dziękuję za pomoc.


aaxbae.jpg

"Ore no Imouto jednak miało jakieś tam przesłanie czyli, że 14 latka może grać w zboczone, incestowe gry +18 pod warunkiem, że się dobrze uczy i nie sprawia innych problemów" - Ken-chan

Offline

#100 2011-08-29 10:02:24

FAiM
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: media player classic

Hm... a to głośników 2.1 nie podłącza się tak jak normalne 2.0, przez jeden kabel?
Więc trochę nie rozumiem tej zabawy z własnym mapowaniem jezor.


K5Cqyo6.png?1

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024