#501 2012-02-09 00:50:32

Kenshiro
Użytkownik
Skąd: Polska
Dołączył: 2008-07-13

Odp: Zero no Tsukaima

Yoshimori napisał:

No i mam takie samo zdanie jak kolega wyżej. Pierwsze dwa sezony trzymały poziom, trzeci to już porażka.

Zapewne większość (w tym ja również) uważa, że III sezon jest najgorszy .

Jednak nawet I i II sezon Tsukaimy wypada słabo w porównaniu z I i II sezonem Shany, które uważam za znacznie lepsze anime. O wiele bardziej polubiłem na przykład główną bohaterkę w Shanie no i głównego bohatera również.

Offline

#502 2012-02-09 01:10:32

Maryskowo
Użytkownik
Dołączył: 2010-07-24

Odp: Zero no Tsukaima

Kenshiro napisał:

Jednak nawet I i II sezon Tsukaimy wypada słabo w porównaniu z I i II sezonem Shany, które uważam za znacznie lepsze anime. O wiele bardziej polubiłem na przykład główną bohaterkę w Shanie no i głównego bohatera również.

. . .

Ostatnio edytowany przez Maryskowo (2012-02-09 01:11:07)

Offline

#503 2012-02-09 01:11:21

Mammoth
Użytkownik
Skąd: Ząbki
Dołączył: 2010-01-26

Odp: Zero no Tsukaima

Kenshiro napisał:

Zapewne większość (w tym ja również) uważa, że III sezon jest najgorszy .

Jednak nawet I i II sezon Tsukaimy wypada słabo w porównaniu z I i II sezonem Shany, które uważam za znacznie lepsze anime. O wiele bardziej polubiłem na przykład główną bohaterkę w Shanie no i głównego bohatera również.

Ech, teraz będziesz porównywał te dwa anime? Offtopujesz stary, a w dodatku szukasz punktu rozpoczęcia trollowania. Lubisz to, wiem, ale proszę Cię, nie rób tego. Po co Ci to?

Co nas obchodzi, które anime wolisz, tego nie pojmuje -_-


view?username=Mamut&style=normal

Offline

#504 2012-02-09 01:25:47

marcin2
Użytkownik
Skąd: z butelki
Dołączył: 2007-02-25

Odp: Zero no Tsukaima

KURNA! PISZĘ TO JUŻ TRZECI RAZ, BO JAKIEŚ BŁĘDY NA STRONIE WYSKAKUJĄ! CH^# BY TO STRZELIŁ!  klnie


Do rzeczy:
Całe to Zero no Tsukaima to porażka. Piewrszy sezon był średniakiem--porażką. Drugi i trzeci sezon można spokojnie określić jako kupa  oraz  kupa 

Pokaż spoiler
szkoda, że nie ma emoikony "wymiotuje"  smile_big
Te same teksty, sytuacje, gagi, "płytkość etc. Nie wnoszą nic wartościowego. Nawet najmniejszego podmuchu rześkości albo przynajniej nadziei na coś lepszego. Po prostu nic. Cała ta seria to kupa.

Btw, to jest ofkoz moje osobiste zdanie na temat Zero no Kupajma. Jeśli jesteś temu przeciwny i zachwalasz to anime, to wiedż, że nieświadomie żyjesz w błędzie. Zero to naprawdę  kupa.
<joke>
smile_lol

Offline

#505 2012-02-09 01:44:37

nefax
Użytkownik
Skąd: Starachowice
Dołączył: 2009-02-25

Odp: Zero no Tsukaima

Mnie tam się podoba to anime. Tutaj jest dosyć ciekawa fabuła, postacie też niczego sobie (chociaż nie za wszystkimi przepadam), szukałem serii, która będzie bardzo podobna do tej ale mało jest konkretów, dlatego uważam, że to jest warte obejrzenia. To taka moja opinia :p


bakemono.png

Offline

#506 2012-02-09 02:07:51

Kenshiro
Użytkownik
Skąd: Polska
Dołączył: 2008-07-13

Odp: Zero no Tsukaima

Nieźle marcinek sobie potrollował wyżywając się na tym dość średnim anime.   smile_big

Ja mogę napisać, że aż tak źle nie było lecz zaczynałem oglądać to anime z pewnymi oczekiwaniami czyli chciałem jakąś poważniejszą czy bardziej efektowną akcję, lepszą fabułę i trochę głębsze (mniej schematyczne) postacie, które ulegają w trakcie serii jakimś przemianom pod względem charakteru (lub uczą się czegoś nowego itp). Niestety się zawiodłem. Czym dalej oglądałem tym seria była gorsza. Anime Zero no Tsukaima to w większości zwykła dziecinada, a kilka dramatycznych scen (choćby śmierć jakiejś ważnej bohaterki) od razu polepszyło by klimat i bardziej mnie zainteresowało.

Jak pisałem wcześniej w Zero no Tsukaima  są sceny wyjątkowo udane i nawet oryginalne , ale to stanowczo za mało żebym ocenił to anime wyżej niż 6/10.

Ostatnio edytowany przez Kenshiro (2012-02-09 02:28:44)

Offline

#507 2012-02-09 03:10:58

Subarashi
Użytkownik
Dołączył: 2010-06-24

Odp: Zero no Tsukaima

marcin2 napisał:

KURNA! PISZĘ TO JUŻ TRZECI RAZ, BO JAKIEŚ BŁĘDY NA STRONIE WYSKAKUJĄ! CH^# BY TO STRZELIŁ!  klnie


Do rzeczy:
Całe to Zero no Tsukaima to porażka. Piewrszy sezon był średniakiem--porażką. Drugi i trzeci sezon można spokojnie określić jako kupa  oraz  kupa 

Pokaż spoiler
szkoda, że nie ma emoikony "wymiotuje"  smile_big
Te same teksty, sytuacje, gagi, "płytkość etc. Nie wnoszą nic wartościowego. Nawet najmniejszego podmuchu rześkości albo przynajniej nadziei na coś lepszego. Po prostu nic. Cała ta seria to kupa.

Btw, to jest ofkoz moje osobiste zdanie na temat Zero no Kupajma. Jeśli jesteś temu przeciwny i zachwalasz to anime, to wiedż, że nieświadomie żyjesz w błędzie. Zero to naprawdę  kupa.
<joke>
smile_lol

836818-NYC3OXZ.jpg
W dodatku masochista smile


@Kenshiro
Skończ filozofować i wyjdź.

a kilka dramatycznych scen (choćby śmierć jakiejś ważnej bohaterki) od razu zniszczyłoby klimat i bardziej mnie zniechęciło.

FIXED.
Tak, oczekuj dramy od ecchi/haremu, komedii romantycznej. Już takie 'potwory' widziałem i nie chcę więcej.
EOT.

Ostatnio edytowany przez Subarashi (2012-02-09 03:11:24)


flzQwEU.jpg

Offline

#508 2012-02-09 04:02:30

marcin2
Użytkownik
Skąd: z butelki
Dołączył: 2007-02-25

Odp: Zero no Tsukaima

Och, ~Subarashi, trollowanie to trollowanie. Jednak nie to było priorytetem mojego poprzedniego postu. Inaczej mówiąc: Zero no Kupaima nie ma praktycznie żadnych zalet i jest po prostu nudne. A fe.
W żaden sposów nie chciałem nikogo sprowokować. Tylko rzekłem, co o tym animu myślę. Dlategóż dopisałem wyraźnie, że to tylko moje osobiste odczucia po seansie.
smile

Co do masochisty - to tak! Banzai!! szalony


~Ken-chin, niby jakie sceny

Offline

#509 2012-02-09 04:07:55

Maryskowo
Użytkownik
Dołączył: 2010-07-24

Odp: Zero no Tsukaima

marcin2 napisał:

~Ken-chin, niby jakie sceny

Och, ty zły człeku! Jak mogłeś? Toż to Kenshiro-samaaa~~.
Co do ZnT - głupie, proste, głupie (celowe powtórzenie), miejscami zabawne, takie serie lubię (ofc. nie wszystkie ; ) ).

Ostatnio edytowany przez Maryskowo (2012-02-09 04:08:15)

Offline

#510 2012-02-09 04:09:59

HentaiDymon
Użytkownik
Skąd: Bydgoszcz
Dołączył: 2008-05-11

Odp: Zero no Tsukaima

No i ten urok starszych haremówek. jezor

Offline

#511 2012-02-09 04:24:23

Kenshiro
Użytkownik
Skąd: Polska
Dołączył: 2008-07-13

Odp: Zero no Tsukaima

Zero no Tsukaima - 7/10
Zero no Tsukaima ~Futatsuki no Kishi - 6/10
Zero no Tsukaima: Princess no Rondo - 5/10

Już bardzo dawno temu oglądałem to anime (niedługo po premierze danej serii), ale gdzieś tak to oceniam.

A odnośnie tych lepszych scen to napisałem wcześniej co mi się podobało.

Ogólnie klimat anime nie był jakiś nudny, bardzo zniechęcający ale największą wadą są postacie i jakby brak pomysłu na coś lepszego. Mogli przynajmniej zrobić jakieś dobre sceny akcji, ale niestety...

Co do dramatycznych scen to widziałem wiele świetnych anime, które były częściowo komedią, a częściowo w pełni poważne/dramatyczne.

Ostatnio edytowany przez Kenshiro (2012-02-09 04:26:13)

Offline

#512 2012-02-09 04:30:06

marcin2
Użytkownik
Skąd: z butelki
Dołączył: 2007-02-25

Odp: Zero no Tsukaima

Powtarzające się owe sceny - pocoraczątkowo zabawne i śmieszne - nabierają niesmaku, gdy jest ich masowo. Autorzy powinni wykaać nieco kreatywności. Szczególnie w 3 tomowym anime. A nie wciąż w kółko to samo.


Btw, dorzucę moje oceny tego anime (bazujące oczywiście na moich własnych bodźcach):
Zero no Tsukaima  S1 - 6.0\10
-------  "  "  -------   S2 -  5.5\10
-------  "  "  -------   S3 -  5.5\10

smile


Ciekawi mnie też czwarty sezon. Czy to też taki badziew będzie, czy może wykreują coś nowego, godnego uwagi  papa


~HentaiDymon, "uroku starych haremówek" toż ZnT nie ma nic a nic. IMO pod takim określeniem jest na pewno Love Hina.



EDIT:
Przyponiał mi się jeden jedyny plus ZnT: ta śiczna, piersiasta księżniczka  slina
O ta --> http://anidb.net/perl-bin/animedb.pl?sh … harid=4057

Ostatnio edytowany przez marcin2 (2012-02-09 10:48:56)

Offline

#513 2012-02-09 10:19:44

max-kun
Użytkownik
Skąd: Fan Trailsów oraz YS
Dołączył: 2008-12-30

Odp: Zero no Tsukaima

Yoshimori napisał:

No i mam takie samo zdanie jak kolega wyżej. Pierwsze dwa sezony trzymały poziom, trzeci to już porażka.
A co do serii finałowej, to po akcji w Romalii miałem jeszcze jakąś nadzieję, że coś z tego będzie, ale kolejne epki ją pogrzebały jezor.

Podpisuje się pod tym , im dalej tym coraz gorzej jest niestety. Zapowiada się poziom taki sam jaki był w trójce, może troszkę lepszy  fuj

Offline

#514 2012-02-09 11:55:58

HentaiDymon
Użytkownik
Skąd: Bydgoszcz
Dołączył: 2008-05-11

Odp: Zero no Tsukaima

No Love Hina czy choćby Tenchi Muyou! to już w ogóle inna bajka, ale nawet ZnT w moim odczuciu znacznie różni się od tego co się serwuje obecnym nastolatkom. oczkod

Offline

#515 2012-02-09 12:12:43

Merry_Nightmare
Użytkownik
Skąd: 夢と希望もないの場所
Dołączył: 2006-06-24

Odp: Zero no Tsukaima

max-kun napisał:

Podpisuje się pod tym , im dalej tym coraz gorzej jest niestety. Zapowiada się poziom taki sam jaki był w trójce, może troszkę lepszy  fuj

Cóż, masz Cycfanię, masz dno. Myślałem już, że cycki Kirche były spore, ale jej są już...

Śmieszy mnie co prawda to porównywanie cycków do owoców. xD

Louise: Limonki
Siesta: Ananaski
Kirche: Kokoski
Tiffania: Melonki

Brakuje nam teraz tylko, żeby Tabitha porównała swoje do "wisienki", a Henrietta do "grejpfrutów", czy coś w tym stylu.

Offline

#516 2012-02-09 18:23:54

Kenshiro
Użytkownik
Skąd: Polska
Dołączył: 2008-07-13

Odp: Zero no Tsukaima

marcin2 napisał:

Ciekawi mnie też czwarty sezon. Czy to też taki badziew będzie, czy może wykreują coś nowego, godnego uwagi  papa

Nie wierzę, że może być taki sam lub gorszy od III sezonu. Co prawda nie oglądałem, ale domyślam się że wizualnie będzie na pewno lepsze więc to zawsze plus.

marcin2 napisał:

IMO pod takim określeniem jest na pewno Love Hina.

Dawno temu oglądałem Love Hina i było nawet fajne choć nie uważam je za bardzo dobre anime. Widziałem wiele lepszych haremówek (tym bardziej ecchi).

marcin2 napisał:

Przyponiał mi się jeden jedyny plus ZnT: ta śiczna, piersiasta księżniczka  slina
O ta --> http://anidb.net/perl-bin/animedb.pl?sh … harid=4057

Niby można ją uznać za jakiś plus. Szczególnie fanserwis z nią był fajny.

Ostatnio edytowany przez Kenshiro (2012-02-09 18:26:27)

Offline

#517 2012-02-09 20:03:43

Maryskowo
Użytkownik
Dołączył: 2010-07-24

Odp: Zero no Tsukaima

Kenshiro napisał:

Niby można ją uznać za jakiś plus. Szczególnie fanserwis z nią był fajny.

Jesteś w stanie wskazać coś innego niż fs w każdej możliwej pozycji (chodzi o różne anime)?

Offline

#518 2012-02-09 20:24:10

dulu
Moderator
Dołączył: 2006-08-17

Odp: Zero no Tsukaima

Piękna kreska i wspaniałe dziewczyny ( smile_lol ).

Offline

#519 2012-02-09 20:24:51

Maryskowo
Użytkownik
Dołączył: 2010-07-24

Odp: Zero no Tsukaima

dulu napisał:

Piękna kreska i wspaniałe dziewczyny ( smile_lol ).

Ach... faktycznie, zapomniałem.

Offline

#520 2012-02-09 20:33:30

OromisMasta
Użytkownik
Skąd: Konin
Dołączył: 2011-05-24

Odp: Zero no Tsukaima

Już od jakiegoś czasu śledzę ten temat i tak sobie myślę: Czy tylko ja uważam, że Futatsuki no Kishi (2 sezon) był lepszy od pierwszego? O trzecim nie wspominam, tu się zgadzam, że był kaszaną. A jeśli chodzi o obecny sezon, to widzę poprawę względem poprzedniego, choć do poziomu pierwszych dwóch nadal trochę brakuje. Ale cóż, pożyjemy, zobaczymy


Mój MAL - Jednak postanowiłem dać tej stronie jeszcze jedną szansę :V

Słodkiego, miłego życia!

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024